Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Gregory

Quote from: Eberinu on 2007-04-27, 09:20:34
Amúgy én az tényleg tré hogy két ember igy birja ha kilyuggatják,de Clare meg majdnem megmurdál mert átlyukasztották
Azért Clare-t a szíve/tüdeje környékén vitte át, a kardos csáveszt a vállánál, mondjuk a késes csávesz gyomor sérülései súlyosak is lehettek volna, de úgy tűnik nem talált el fontosabb belső szerveket...

minuszmiki

#151
Már megint sok volt az érzelgősség ebben a részben, szerencsére volt elég harc is, ez kárpótol. Az viszont kifejezetten béna volt, hogy Clare sebeit a ruháján keresztül kötözték be. Raki meg végre kapott kardot, ez talán kicsit megedzi és nem fog annyit nyavalyogni.

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-04-27, 17:31:49
Az viszont kifejezetten béna volt, hogy Clare sebeit a ruháján keresztül kötözték be.

Csak nem gondolod, hogy levetkőztetnek félpucérra egy "seductive smile of a prostitute" ability-vel rendelkező half-Human half Yoma-t?  :ejnye: :__devil:
Végül is a Szent Városban játszódott a konfrontáció, nem igaz?  :szemuveges:

Quote from: minuszmiki on 2007-04-27, 17:31:49
Már megint sok volt az érzelgősség ebben a részben.

Erről Gmer kollégával megesett konzultációm ugrik be az első rész utáni időkből, amikor is a kolléga kifejtette, hogy szerelmi szál BIZTOSAN lesz a kissrác és az érett "half-Human half-Yoma" között. Pláne ha figyelembe veszem, hogy itt még csókjelenetet is emlegettek, akkor már eme feltevés nem is kérdés tárgya.
De semmi gond: Claire likes them young.   :hehe:

Eberinu

#153
[spoiler=manga]Még nem derülhet ki mi a rák is van a hasukon,vagy mellkasukon...mert valami irrtó ijesztő és gusztustalan an ott :D[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-04-27, 19:38:17
Erről Gmer kollégával megesett konzultációm ugrik be az első rész utáni időkből, amikor is a kolléga kifejtette, hogy szerelmi szál BIZTOSAN lesz a kissrác és az érett "half-Human half-Yoma" között. Pláne ha figyelembe veszem, hogy itt még csókjelenetet is emlegettek, akkor már eme feltevés nem is kérdés tárgya.
De semmi gond: Claire likes them young.   :hehe:

Igen, ez elég nyilvánvalónak tűnik, nem is bánnám. (Yurival is beérem persze  :lazza:)

Quote from: Solid Snake on 2007-04-27, 19:38:17
Quote from: minuszmiki on 2007-04-27, 17:31:49
Az viszont kifejezetten béna volt, hogy Clare sebeit a ruháján keresztül kötözték be.
Csak nem gondolod, hogy levetkőztetnek félpucérra egy "seductive smile of a prostitute" ability-vel rendelkező half-Human half Yoma-t?  :ejnye: :__devil:
Végül is a Szent Városban játszódott a konfrontáció, nem igaz?  :szemuveges:

Node a sebeket csak el kell látni rendesen. Igazából lényegtelen, csak hülyén nézett ki.

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-04-27, 23:49:50
Erről Gmer kollégával megesett konzultációm ugrik be az első rész utáni időkből, amikor is a kolléga kifejtette, hogy szerelmi szál BIZTOSAN lesz a kissrác és az érett "half-Human half-Yoma" között. Pláne ha figyelembe veszem, hogy itt még csókjelenetet is emlegettek, akkor már eme feltevés nem is kérdés tárgya.
De semmi gond: Claire likes them young.   :hehe:
Igen, ez elég nyilvánvalónak tűnik, nem is bánnám. (Yurival is beérem persze  :lazza:)

lol^^ nah felcsigaztatok aszitem ebben nem lex love szál :P mostmar remenykedek:)

Rage

#156
Quote from: Eberinu on 2007-04-27, 20:07:09
[spoiler=manga]Még nem derülhet ki mi a rák is van a hasukon,vagy mellkasukon...mert valami irrtó ijesztő és gusztustalan an ott :D[/spoiler]
Kösz a spoilert! :jee:
(Mintha lett volna egy eléggé elfajult vita ezzel kapcsolatban, vagy rosszul emlékszem?)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Dreamcleaver

#157
Mondjuk az tényleg érdekes volt, hogy azon a nagydarab, kardos csávon átment vagy három csápja a yomának, meg-meg rángatta is benne mikor lefogta, hogy Clare támadhasson, aztán a végére kutya baja sem volt.

Biztos,hogy Clare is Raki közel kerülnek egymáshoz, de sztem nem lesz szerelem vagy ilyesmi, max Raki részéről. Legalábbis elég erőltetett lenne.

Quote from: Rage on 2007-04-28, 00:48:36
Quote from: Eberinu on 2007-04-27, 20:07:09
[spoiler=manga]Még nem derülhet ki mi a rák is van a hasukon,vagy mellkasukon...mert valami irrtó ijesztő és gusztustalan an ott :D[/spoiler]
Kösz a spoilert! :jee:
(Mintha lett volna egy eléggé elfajult vita ezzel kapcsolatban, vagy rosszul emlékszem?)
Hja, de már akkor is tudtuk, hogy kilátástalan... :rolleyes:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Lol még a mangában se derült ki semmi ilyen.. csak egy Claymorenál tuti ez a dolog. De mindegy.

KeLa

#159
Quote from: Rage on 2007-04-28, 00:48:36
Quote from: Eberinu on 2007-04-27, 20:07:09
[spoiler=manga]Még nem derülhet ki mi a rák is van a hasukon,vagy mellkasukon...mert valami irrtó ijesztő és gusztustalan an ott :D[/spoiler]
Kösz a spoilert! :jee:
(Mintha lett volna egy eléggé elfajult vita ezzel kapcsolatban, vagy rosszul emlékszem?)
Annyira nem spoiler, a 2. részben volt rá egy kis utalás.
("I wonder what that boy would think... if he saw that body of yours")

Dreamcleaver

Quote from: KeLa on 2007-04-28, 01:17:39
Quote from: Rage on 2007-04-28, 00:48:36
Quote from: Eberinu on 2007-04-27, 20:07:09
Még nem derülhet ki mi a rák is van a hasukon,vagy mellkasukon...mert valami irrtó ijesztő és gusztustalan an ott :D
Kösz a spoilert! :jee:
(Mintha lett volna egy eléggé elfajult vita ezzel kapcsolatban, vagy rosszul emlékszem?)
Annyira nem spoiler, a 2. részben volt rá egy kis utalás.
("I wonder what that boy would think... if he saw that body of yours")

Nekem ott semmi ilyesmi nem jött le. Azt hittem valami szexuális utalás vagy ilyesmi. Szal de.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Gregory

Nekem se különösebben. Meg a jövőbeli szereplők emlegetése is zavarja egy "kicsit" a szemem. De ugye fő, h még véletlen se az anime történeténél tartsunk, hanem tudjuk meg előre az összes szereplőt...

LuckyDingo

Neveket emlegetünk :D Ismeritek? nem? :D majd megfogjátok :D De még akkor se fogjátok tudni, hogy miért lettek felemlíteve :D ha most elmondanám hogy [spoiler=nagyonnagy manga]Priscilla mit csinált [/spoiler]az fix spoiler lenne, vagy ha [spoiler=nagy]Teresáról [/spoiler]beszélnénk többet, az is :D

Eberinu

#163
Quote from: Rage on 2007-04-28, 00:48:36
Quote from: Eberinu on 2007-04-27, 20:07:09
Még nem derülhet ki mi a rák is van a hasukon,vagy mellkasukon...mert valami irrtó ijesztő és gusztustalan an ott :D
Kösz a spoilert! :jee:
(Mintha lett volna egy eléggé elfajult vita ezzel kapcsolatban, vagy rosszul emlékszem?)
Itt Kela hozzászólását hangoztatnám, ugyanis volt utalás, a [spoiler=manga]testi"fogyatékosságukat" illetően..Remélem leesett a 2. részben, hogy ha már senki nem fogadna el egy olyan testet, akkor valami torz dologra gonolt[/spoiler].Szóval nem értem miért kötekedsz, mikor nem árultam el lényegében semmi lényegeset, csak te fújod fel. A nevek említésétől pedig nem lett okosabb egyikőtök,se szal sztem nem spoiler...csak egy név.

Dreamcleaver

Mint már emlitettem, a második részben max annak esett le, aki olvasta  a mangát. De nehéz lenne egyszer beismerni, hogy hülye voltál igaz?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-04-28, 19:13:50
Mint már emlitettem, a második részben max annak esett le, aki olvasta  a mangát. De nehéz lenne egyszer beismerni, hogy hülye voltál igaz?
Akkor én nagyon különleges vki lehetek, mert nem olvastam a mangát, viszont egyből feltünt ennek a mondatnak az elhangzása után h Claire testével vmi nincs rendben :angyali:

Venom

Én se olvasom a mangát, bár ott nekem úgy jött le a dolog, hogy a gyomrát teljesen átszaggatták kb 3 napja, és már be is gyógyult a seb. És ettől kapna frászt Raki. No mind1, nekem annyira nem oszt, nem szoroz pont egy ilyen apróság.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Draconire

#167
Quote from: KeLa on 2007-04-28, 19:50:13
Akkor én nagyon különleges vki lehetek, mert nem olvastam a mangát, viszont egyből feltünt ennek a mondatnak az elhangzása után h Claire testével vmi nincs rendben :angyali:
[spoiler=manga]
És egyből tudtad, hogy a hasukon/mellkasukon van valami "ijesztő" és "gusztustalan"?[/spoiler]

Quote from: Eberinu on 2007-04-28, 19:00:22
Remélem leesett a 2. részben, hogy [spoiler=manga]ha már senki nem fogadna el egy olyan testet, akkor valami torz dologra gonolt[/spoiler].
"I wonder what that boy would think if he saw that body of yours."
Hát ebből nekem nem az jött le, hogy [spoiler=manga]azt a testet senki sem fogadná el[/spoiler].

Rage

Eberinu: Nem "kötekszem", csak nem értem, miért kell manga spoilereket ideírni (spoiler tag nélkül). Az pedig, hogy "csak neveket" említetek, szerintem igenis spoiler. Ha pl. a Death Note topikba bepostolta volna valaki, hogy [spoiler]"Hú, nekem idáig N a kedvencem, meg Higuchi tök király volt!!1"[/spoiler] úgy, hogy 4 rész ment volna le az animéből, mit szóltak volna a többiek? Jó, mindegy, lehet, hogy csak engem zavar ez, de légyszi legközelebb minden spoiler-gyanűs dolgot tegyetek spoiler gomb alá. Így elkerülhetőek az ilyen "kötekedések" is.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Gregory

Quote from: Rage on 2007-04-28, 20:28:32
Eberinu: Nem "kötekszem", csak nem értem, miért kell manga spoilereket ideírni (spoiler tag nélkül). Az pedig, hogy "csak neveket" említetek, szerintem igenis spoiler. Ha pl. a Death Note topikba bepostolta volna valaki, hogy [spoiler]"Hú, nekem idáig N a kedvencem, meg Higuchi tök király volt!!1"[/spoiler] úgy, hogy 4 rész ment volna le az animéből, mit szóltak volna a többiek? Jó, mindegy, lehet, hogy csak engem zavar ez, de légyszi legközelebb minden spoiler-gyanűs dolgot tegyetek spoiler gomb alá. Így elkerülhetőek az ilyen "kötekedések" is.
megha nem nagy kérés, akkor inkább [spoiler=manga]Pöc[/spoiler] ilyen spoiler alá...
Egyébként agreed with Rage

KeLa

#170
Quote from: Gmer on 2007-04-28, 20:27:50
Quote from: KeLa on 2007-04-28, 19:50:13
Akkor én nagyon különleges vki lehetek, mert nem olvastam a mangát, viszont egyből feltünt ennek a mondatnak az elhangzása után h Claire testével vmi nincs rendben :angyali:
És egyből tudtad, hogy [spoiler=manga]a hasukon/mellkasukon van valami "ijesztő" és "gusztustalan"[/spoiler]?
Ahogy azt írtam, csak annyit sejtettem h valami nem oké vele.
[spoiler=manga]Az h most írták h az vmi "ijesztő" és "gusztustalan"[/spoiler] engem nem zavar, mivel az is benne van a "nem oké" kategóriában :smile:

Lokids

Quote from: KeLa on 2007-04-28, 19:50:13
Akkor én nagyon különleges vki lehetek, mert nem olvastam a mangát, viszont egyből feltünt ennek a mondatnak az elhangzása után h Claire testével vmi nincs rendben :angyali:

Én elmondom a nagy titkot:
Clairnek és az összes Claymore-nak a csiklója pénisszé alakult, és az egész egy burkolt hentai, de majd ti is meglátjátok. :D

Gregory

Tentacle pedo rape  :hopp: :hopp: :cool:
Mindig is tudtam, h valami gyanús azzal a sráccal. Biztos csak azért rakták bele, h legyen aki visít közben

Christian

#173
Omg...azért mert valaki arra következtet abból,hogy [spoiler=manga]"valami csúnya és gusztustalan dolog van ott"[/spoiler] még nem spoiler. Ilyen erővel az is spoiler ha azt írom,hogy : "Igazából van egy ssj1 alakjuk...az a 100% awakening". Aham..valszeg igazam van :P Egyébként sztem csak nagyon elvetemült fantáziával lehetett szexuális utalásnak venni a dolgot. Ez nem hentai :S  A nevek meg spoilerek? Akkor ideje bannolni az anime készítőket a preview miatt... Teresa the faint smile ugye a köv rész címe. Sőt...ilyen erővel a legtöbb anime aminek látjuk a címét anidbn, folyamatosan spoilerrel van ellátva.

Azért az már beteges hamár a neveket spoilerbe kell rakni, úgyse tudjátok kiről van szó. Ez hülye példa,hogy Death Noteban [spoiler=Death Note]N a kedvenc meg ilyen apróságok. Ott az egy betűsök egyértelműen L utódjára utalnak, itt meg csak sima nevek vannak.[/spoiler] Vagy ha azt mondanám Géza The Sad Eye akkor azt is spoilerbe kéne raknom mert tudjátok miről van szó? O_O

Ebben nem értek egyet, szerintem fejtegetésekre nem kell spoiler, nem tudja még senki mi van ott, csak tippelni lehet. Vagy mától minden tipp spoiler? :P

Eberinu

#174
Quote from: Christian on 2007-04-29, 01:21:32
Omg...azért mert valaki arra következtet abból,hogy [spoiler=manga]"valami csúnya és gusztustalan dolog van ott"[/spoiler] még nem spoiler. Ilyen erővel az is spoiler ha azt írom,hogy : "Igazából van egy ssj1 alakjuk...az a 100% awakening". Aham..valszeg igazam van :P Egyébként sztem csak nagyon elvetemült fantáziával lehetett szexuális utalásnak venni a dolgot. Ez nem hentai :S  A nevek meg spoilerek? Akkor ideje bannolni az anime készítőket a preview miatt... Teresa the faint smile ugye a köv rész címe. Sőt...ilyen erővel a legtöbb anime aminek látjuk a címét anidbn, folyamatosan spoilerrel van ellátva.

Azért az már beteges hamár a neveket spoilerbe kell rakni, úgyse tudjátok kiről van szó. Ez hülye példa,hogy Death Noteban [spoiler=Death Note]N a kedvenc meg ilyen apróságok. Ott az egy betűsök egyértelműen L utódjára utalnak, itt meg csak sima nevek vannak.[/spoiler] Vagy ha azt mondanám Géza The Sad Eye akkor azt is spoilerbe kéne raknom mert tudjátok miről van szó? O_O

Ebben nem értek egyet, szerintem fejtegetésekre nem kell spoiler, nem tudja még senki mi van ott, csak tippelni lehet. Vagy mától minden tipp spoiler? :P
:tezsvir:

Draconire

#175
Quote from: Christian on 2007-04-29, 01:21:32
Omg...azért mert valaki arra következtet abból[...]
Az a baj hogy az nem következtetés volt, hanem egy tény leírása.

A DN spoilert meg köszi, igen ilyen egy nevekkel ellátott spoiler, amit jelezni kellene, hogy az.

A topic nevét meg megváltoztatom, hogy tartalmazza a "spoiler" szót, így az animéről lehet nyugodtan beszélgetni, már így is tele volt a topic spoilerekkel belőle.

szerk: nah spoilerek szerkesztve. Törölni nem akarok, álljon itt tanulságul...

Eberinu

Csak tudod ebben az a poén, hogy ha mondok egy nevet, rajtam kívül senkinek még csak lövése sincs itt róla. Sztem irrtó nagy hülyeség egy név miatt hisztizni, már boccs. Az meg hogy van valami testükkel? Ki kell ábrándítsalak titkeket, ugyanis az animében is van róla szó, nézzétek csak újra, szóval az sem spoiler. Ráadásul pont abban a részben látni Claret meztelenül hátulról, meg mellkastol felfele,ugyhogy kizárásos alapon csak a mellkasán vagy a hasán lehet valami..Gmer, igen tény volt, amit egy két ember itt sajna nem vett észre, és ezért kötözködnek most.

Rage

Úgy látom, még mindig nem érted, mire akartam (akartunk) célozni.
Lehet, hogy egy név rajtad kívül senkinek nem mond semmit, de akkor meg miért kell leírni? Christian, az OK, hogy Teresa the faint smile a köv. rész címe, de olvass vissza, Eberinu ezt kb. az első rész után említette, avatarja és aláírása is volt az említett szereplő. De jó, én befogom a számat, ennyit nem ér az egész, hogy újabb flamewar kerekedjen ki belőle - max. ritkábban olvasom ezentúl a topikot.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Draconire

#178
Eberinu: ha a mangáról akarsz beszélgetni, nyiss neki egy topicot.

További postok ezzel kapcsolatban törölve lesznek. Animében eddig fel nem merült nevek/események spoiler tagek nélküki emlegetései meg szintúgy törölve lesznek, vagy szerkesztve.
Ha valakit ez zavar, lehet itt jelezni: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=955.0

szerk: gyengébbek kedvéért kihangsúlyoztam a lényeget...

chilip