Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 22:27:23
Jó kis rész volt, ráadásul úgy látom, hogy még egy ideig tart a Raki mentes aranykor.  :D
1.. max 2 rész ;) De nem kell félni nem lábatlankodik sokáig :D

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-10, 00:01:56
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 22:27:23
Jó kis rész volt, ráadásul úgy látom, hogy még egy ideig tart a Raki mentes aranykor.  :D
1.. max 2 rész ;) De nem kell félni nem lábatlankodik sokáig :D

számot kérnék spoilerba (csak egy számot, kicsi comment lehet az 5.-nél ^^ ):
1. meghal (nem túl valószínű)
2. kiképzi rendesen Clare
3. kivágják a nyelvét a banditák
4. könnyes búcsút veszünk tőle, mer mellékszereplő (letelepedik vhol, mittomén)
5. egyéb

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-05-10, 00:06:33
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-10, 00:01:56
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 22:27:23
Jó kis rész volt, ráadásul úgy látom, hogy még egy ideig tart a Raki mentes aranykor.  :D
1.. max 2 rész ;) De nem kell félni nem lábatlankodik sokáig :D

számot kérnék spoilerba (csak egy számot, kicsi comment lehet az 5.-nél ^^ ):
1. meghal (nem túl valószínű)
2. kiképzi rendesen Clare
3. kivágják a nyelvét a banditák
4. könnyes búcsút veszünk tőle, mer mellékszereplő (letelepedik vhol, mittomén)
5. egyéb

[spoiler]5.egyéb.. még visszatér, de hosszabb időre különvállik Claretől :D[/spoiler]

Eberinu

#213
Raki nem múlhat ki csak úgy :D Amúgy jó volt ez a rész is mint minden Teresás dolog :D Ő a legszebb, a legjobb, a legerősebb és még csak meg sem erőlteti magát...bár sajnálom h. pár dolog nem úgy történt ahogy a mangában...pl. mikor elhadja a várost a banditák pont mellette lovagolnak el...meg nem mutatták,ahogy lemészárolta a tömeget.A kövi résztől jön 4 új név akik közül[spoiler=manga]2-t fontos lesz megjegyezni,mert később is fontosak lesznek[/spoiler]. Innentől kezd majd a dolog érdekessé válni,mert már nem csak az egyszerű yoma irtásról fog szólni.

Más:vááá,mikor jön már ki a vol12 leforditva? :( Nem bírom kiiii! [spoiler=manga]a második abysallal van Raki, ráadásul Priscila is ott van,aki visszaalakult és yoma erejét valszeg némileg elvesztette mert nem szőke O_O És többi claymore meg ááááá...meghalt Flora is és Jean is!!!Vááá,és mi lesz amikor Clare meglátja Rakit Isley mellett...VAjjon Rakit fűzik majd valamilyen szálak Prischez, és így mellé áll? Annyi kérdés merült most fel bennem, meg kell nézzem a rawot![/spoiler]

minuszmiki

Hmm, Teresa tényleg ultimate táp, eddig a legjobb figura az egészben. Nem szarozik, csinálja, amihez kedve van és meg is van az ereje hozzá. Tetszett a bandita is, akivel Teresa a legjobban elbánt, igen jól megcsinálták, ahogy megháborodik. Azt meg örörmmel hallom, hogy Rakit nem fogjuk sokat látni mostanában.  :cool:

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-05-10, 10:01:51

Más:vááá,mikor jön már ki a vol12 leforditva? :( Nem bírom kiiii! [spoiler=manga]a második abysallal van Raki, ráadásul Priscila is ott van,aki visszaalakult és yoma erejét valszeg némileg elvesztette mert nem szőke O_O És többi claymore meg ááááá...meghalt Flora is és Jean is!!!Vááá,és mi lesz amikor Clare meglátja Rakit Isley mellett...VAjjon Rakit fűzik majd valamilyen szálak Prischez, és így mellé áll? Annyi kérdés merült most fel bennem, meg kell nézzem a rawot![/spoiler]
Előbb a 11et kellene nem? :D Vagy már van? O.o
Amúgy[spoiler=manga] Priscilla egész aranyos lett és azért változott vissza, mert Isley legyőzte brutálisan /Mellesleg Isley az első Abyssal one ha jól emlékszem :O/[/spoiler]

Eberinu

Honnan tod hogy legyözte? amugy a raw eddig 12ig van meg nekem.

LuckyDingo

#217
Quote from: Eberinu on 2007-05-10, 19:40:00
Honnan tod hogy legyözte? amugy a raw eddig 12ig van meg nekem.
Egyébként Rakit még ne temessétek emberek, mert lesz még nem is keveset :P
Amúgy onnan tudom, hogy: [spoiler=manga]Riful mondta, még Clairenek a dolgot :)[/spoiler]

Eberinu

Raki később se lesz szimpibb, legalábbis a mangában sem számomra....[spoiler=manga]kiváncsi vagyok hogy mit fog tenni mikor meglátja Claret és kiderül hogy ki kicsoda a helyszínen, majd most fogom elolvasni[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-05-11, 19:14:08
Raki később se lesz szimpibb, legalábbis a mangában sem számomra....[spoiler=manga]kiváncsi vagyok hogy mit fog tenni mikor meglátja Claret és kiderül hogy ki kicsoda a helyszínen, majd most fogom elolvasni[/spoiler]
Öhm azt már megint hol olvasod el.. én aszittem, hogy csak 13 volume jött még ki és abból is csak 11 van lefordítva /tegnap adták ki a 11.et :P/ Mindig le vok maradvaa -_-

Eberinu

Jah, közben rájöttem hogy rohadtul nem egy helyen voltak XDD

Soldier

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-10, 00:01:56
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 22:27:23
Jó kis rész volt, ráadásul úgy látom, hogy még egy ideig tart a Raki mentes aranykor.  :D
1.. max 2 rész ;) De nem kell félni nem lábatlankodik sokáig :D

nah bepotoltam en is a 2 resz lemaradast telleg joh volt nekem is tetszett.
btw : de en vagyok az egyetlen akit nem idegesit Raki ?xD

LuckyDingo

Quote from: Soldier on 2007-05-12, 01:50:26
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-10, 00:01:56
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-09, 22:27:23
Jó kis rész volt, ráadásul úgy látom, hogy még egy ideig tart a Raki mentes aranykor.  :D
1.. max 2 rész ;) De nem kell félni nem lábatlankodik sokáig :D

nah bepotoltam en is a 2 resz lemaradast telleg joh volt nekem is tetszett.
btw : de en vagyok az egyetlen akit nem idegesit Raki ?xD
Engem se túlzotan :D Ő az egyetlen ember a szörnyek csatájában :D Engem nem zavar nagyon.. olyan, mint amilyen Claire volt, mikor Teresázott egyfolytában :D Teres.. Teresa.. T_T Szal még Rakiból is lehet jó harcos a végére :D

minuszmiki

Amíg nem szerepel, engem se zavar  :hehe:

Eberinu

Engem csak azért zavar,mert egy szerencsétlen, szánalmas, patetikus, önsajnáltatós figura...az a fajta,amit én utálok. Eskü, utálom [spoiler=manga]Priscillat[/spoiler] mert [spoiler=manga]megölte Teresát[/spoiler]de még így is jobban kedvelem mint Rakit.

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-05-12, 10:50:38
Engem csak azért zavar,mert egy szerencsétlen, szánalmas, patetikus, önsajnáltatós figura...az a fajta,amit én utálok. Eskü, utálom [spoiler=manga]Priscillat[/spoiler] mert [spoiler=manga]megölte Teresát[/spoiler]de még így is jobban kedvelem mint Rakit.
Most ki beszélt [spoiler]Priscilláról?[/spoiler] :D Rakiról volt szó.. aki sztem erősebb akar lenni azért, hogy Clare-el lehessen. Ennyi :D Miután elindult Clare-el egyáltalán nem volt sztem olyan hülye, mert megpróbálta megvédeni, csak hát gyengeus és most inkább csak ott lábatlankodik :D
De van egy olyan érzésem, [spoiler=manga]hogy Isley Claymore-t csinál belőle XD[/spoiler]

Eberinu

Nem hinném,azt a periódust átugorja sztem....kapásból valami [spoiler=manga]mostát csinál belöle...olyat mint Bess és Alicia...valami specko cuccot kap,meg ilyenek.Priscilárol meg azért,mert őt is rühellem,de Rakit jobban. [/spoiler]

Soldier

Quote from: minuszmiki on 2007-05-12, 03:30:18
Amíg nem szerepel, engem se zavar  :hehe:

lol .. végülis ebben is van valmi^^

Prof. William

Tehát mi is van a Claymorek hasán?

Lehetőségek.

1. Olyan nagy ronda kiálló köldökük van. Nem csoda hogy az útonáűllók majdnem rókáztak.  :)

2. A számuk van oda tetoválva.

3. Egy "Nyúlj hozzám és megöglessz!" tetkó van ott olyan jó metálos stílusban véres koponyákkal.

4. Semmi sincs ott. A Claymoroknak olyan tökéletes testük van mint az istenőknek. :) Csak hát a rablóknak eddig a középkori higéniai viszonyok miatt csakis ronda, pörsenéses, piszkos, szuvas fogú nőkkel volt dolguk és ez a látvány teljesen letaglózta őket.

5. Szőrös a hasuk mint a Yetinek. :)

Lehet választani.

Ez a "egy ilyen testet senki sem fogadna el dolog" meg marhaság. Ha valki igazán szereti és ő meg viszontszereti akkor tökmindegy mi van a hasán... Az persze más dolog ha valahogy halált okoz... De azt nem hiszem...

Dreamcleaver

Hát Clare mikor látja Teresa mellkasát (btw eddig csak Teresáról tudjuk, hogy van neki valami ott, a többi clayről nem), valoami olyasmit mond, hogy biztos nagyon fájhat. Ebből arra következtetek, hogy valami sebhely, forradás-féle lehet ott.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-15, 19:14:54
Hát Clare mikor látja Teresa mellkasát (btw eddig csak Teresáról tudjuk, hogy van neki valami ott, a többi clayről nem), valoami olyasmit mond, hogy biztos nagyon fájhat. Ebből arra következtetek, hogy valami sebhely, forradás-féle lehet ott.

ezt nem igazan ertem :\ Clare mutatot valami azoknaknak a banditaknak nem? vagy csak ugy állitotak be hogy "mi" higyük azt ,hogy van ott valmi ?! vagy nem ertem mert azt irtad hogy csak Teresárol ,szvl lemaradtam explain for me pls.. köszi

KeLa

Quote from: Soldier on 2007-05-15, 19:34:30
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-15, 19:14:54
Hát Clare mikor látja Teresa mellkasát (btw eddig csak Teresáról tudjuk, hogy van neki valami ott, a többi clayről nem), valoami olyasmit mond, hogy biztos nagyon fájhat. Ebből arra következtetek, hogy valami sebhely, forradás-féle lehet ott.

ezt nem igazan ertem :\ Clare mutatot valami azoknaknak a banditaknak nem? vagy csak ugy állitotak be hogy "mi" higyük azt ,hogy van ott valmi ?! vagy nem ertem mert azt irtad hogy csak Teresárol ,szvl lemaradtam explain for me pls.. köszi
Teresa mutatta meg a testét, nem Clare, meg amúgy sem rá voltak kiváncsiak, azok nem pedo banditák voltak :ejnye:

LuckyDingo

Vaészeg nincs ott semmi, csak Teresának.. mangában volt pár color thread amiben szemből mutatták valamelyik Claymoret meztelenül szemből... baxott nagy melleken kivül semmi érdekes nem volt neki ott :) Szal valszeg Teresa járt pórul :)
[spoiler=mangaa]Apropó Teresa nagyon állat volt, hogy Mutattták a vol.12ben hogy Teresa Kislány volt, mikor Raphaella üldözte a felébredt tesóját..  meg úgy már elég sokat fejlődött a 7 kisasszonyka :D bár Rifullal még nem bírt volna Claire egyedül :D max úgy ha megint előszedi az állat énjét, amivel leverte az oroszlánt :S a Teljes 13.volume érdekel, mert eddig csak 3 chapter van belőle lefordítva :S[/spoiler]

Eberinu

#233
Quote from: Soldier on 2007-05-12, 13:51:25
Quote from: minuszmiki on 2007-05-12, 03:30:18
Amíg nem szerepel, engem se zavar  :hehe:

lol .. végülis ebben is van valmi^^

Egyik sem :D És igazából minden claymorenak van ott valami, és volt is rá utalás Clarenél is, Teresánál meg elborzadtak rajta...szóval az én elméletem, amikor gyerekkorukban keresztezik őket a yomákkal ugymond, ott történhet a beavatkozás.
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-15, 20:11:10
Vaészeg nincs ott semmi, csak Teresának.. mangában volt pár color thread amiben szemből mutatták valamelyik Claymoret meztelenül szemből... baxott nagy melleken kivül semmi érdekes nem volt neki ott :) Szal valszeg Teresa járt pórul :)
[spoiler=mangaa]Apropó Teresa nagyon állat volt, hogy Mutattták a vol.12ben hogy Teresa Kislány volt, mikor Raphaella üldözte a felébredt tesóját..  meg úgy már elég sokat fejlődött a 7 kisasszonyka :D bár Rifullal még nem bírt volna Claire egyedül :D max úgy ha megint előszedi az állat énjét, amivel leverte az oroszlánt :S a Teljes 13.volume érdekel, mert eddig csak 3 chapter van belőle lefordítva :S[/spoiler]
Dobj meg a lefordított 12höz egy linkel! köcce

Soldier

Quote from: KeLa on 2007-05-15, 19:46:23
Quote from: Soldier on 2007-05-15, 19:34:30
Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-15, 19:14:54
Hát Clare mikor látja Teresa mellkasát (btw eddig csak Teresáról tudjuk, hogy van neki valami ott, a többi clayről nem), valoami olyasmit mond, hogy biztos nagyon fájhat. Ebből arra következtetek, hogy valami sebhely, forradás-féle lehet ott.

ezt nem igazan ertem :\ Clare mutatot valami azoknaknak a banditaknak nem? vagy csak ugy állitotak be hogy "mi" higyük azt ,hogy van ott valmi ?! vagy nem ertem mert azt irtad hogy csak Teresárol ,szvl lemaradtam explain for me pls.. köszi
Teresa mutatta meg a testét, nem Clare, meg amúgy sem rá voltak kiváncsiak, azok nem pedo banditák voltak :ejnye:

jéé teljesen igazad van , nem tudom honna jöt le nekem hogy Clare volt :) nah mind1 ty and soz:D

Prof. William

Mondjuk lehet hogy inkább arra célzott a csóka ezzel a ki fogadna el... dolgokkal hogy...


Ebben a világban halálosan gyűlölik és rettegik a szörnyeket. (Yoma)

Mivel a Claymorek fél Yomak ezért az emberek 99% -ának meg sem fordul a fejében hogy valaha is közeledjen eggyhez. Inkább amolyan babonás rettegéssel tekinetenek rájuk. Ha meg valaki kijelentené hogy "Én biza belezúgtam eggye!" Hát ott hejben kinyírnák, vagy kiűznék a faluból hogy biztos Yoma.


Teresának ezek szerint mégis valami extra dolog van a pociján. Talán valami régi durva Yoma okozta seb, vagy valami démoni izé...

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2007-05-15, 20:51:19


Teresának ezek szerint mégis valami extra dolog van a pociján. Talán valami régi durva Yoma okozta seb, vagy valami démoni izé...

[spoiler] Teresa hasából számtalan csáp jön elő, melyek használatával más nőkön végez behatóbb vizsgálatokat. Ezt hívják claymoréknál "Deep Scaning"-nek, így kutatnak a nagyon elrejtőzött yomák után.  :D [/spoiler]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronos

Quote from: Rage on 2007-04-19, 20:28:54
Tesóm - aki hirtelen egy csapásra Claymore (manga) fanboy lett, és "OMG THERESA 40%-ON VAN!!!11" felkiáltásokkal próbált meggyőzni e sorozat zsenialitásáról - azt mondta, várjak az 5. részig a droppolással. Így lesz. :D
A legutóbbi részben a nem robotként beszélő Claire még tetszett is (bár a párbeszédeken még mindig lehetett volna csiszolni); valamint nagy kár, hogy a két katona (?) nem nyírta ki Lucky-t. :\ Várom az "ébredést".
1. Azért mert valakinek tetszik valami akkor az már fanboy?  :confused: Más sorozatokkal sokkal többet törődök.
2. "OMG THERESA 40%-ON VAN!!!11" - Én ezt nem mondtam.
3. "próbált meggyőzni e sorozat zsenialitásáról" - Nem próbáltalak meggyőzni, csak: "azt mondta, várjak az 5. részig a droppolással"

Soha nem mondtam hogy ez a sorozat zseniális, mert nem az.
Szerintem a sorozat jó, mert nem sok ilyen típusú anime létezik, ahol nem kell sokat gondolkodni, hanem csak hátradőlni, és menjen az akció.
Rengeteg sorozatot azzal tesznek tönkre, hogy lehetne egy jó akció sorozat, de telerakják mindenféle buta fölösleges cselekménnyel, csak azért hogy megpróbálják beállítani "mély" műnek.
Ennyi...

CHRONOS

Prof. William

Viszont az tetszik hogy Claire nem egy robot. :) Azért némi érzelmet mutat, bár úgy tűnik jól el tudja nyomni őket. :) + Ahogy színlelt az tetszett.

Tényleg nem korszakalkotó a sorozat.
Amikor régen olvastam a mangájából 2 kötetet arra gondoltam hogy "jó jó de ennek biza nem lessz animésítése." Úgy tűnik tévedtem.

Bár némi Berserk nosztalgia felébredt bennem a nézése közben.  Jó harcok gondolom kiscsit darkos millő... Kikapcsolódásnak tökéletes...


A Claymorokat létrehozó rendről derül majd ki valami infó?

Eberinu

Jah, derül ki,de még kicsit odébb van.