Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Alkyra

Nos...nem voltam képes abbahagyni a mangát-.- Elolvastam mindent ami megjelent.:)
Nagyon tetszik.XD imádom.:):):):) bár egy kicsit durva...

chilip

#331
mit olvastál te? [spoiler]Clare él és virul[/spoiler] sztem te csak azt a volume-gyűjteményt olvastad el (asszem 12-ig), a 13as volumeból megjelent már 3 chapter, korábbi postomban be is linkeltem, hogy honnan tudod letölteni...

Quote from: chilip on 2007-06-01, 11:05:19
megtaláltam 72es chapterig, ha vkit érdekel << itt >>

Alkyra

Quote from: chilip on 2007-06-02, 14:27:10
mit olvastál te? [spoiler]Clare él és virul[/spoiler] sztem te csak azt a volume-gyűjteményt olvastad el (asszem 12-ig), a 13as volumeból megjelent már 3 chapter, korábbi postomban be is linkeltem, hogy honnan tudod letölteni...

Quote from: chilip on 2007-06-01, 11:05:19
megtaláltam 72es chapterig, ha vkit érdekel << itt >>
épp azt a részt olvastam mikor a [spoiler] a nem teljesen claymore lány csapatát kinyírták s mire megírtam a postot pár oldalall később már bemutatták, hogy ők élnek.^^[/spoiler](ki is töröltem a postból gyorsan.:))

Prof. William

Nekem kicsit túl sötét volt ez a rész. Reméllem a csata még világosban fog zajlani.


Lokids

Kezdi használni Teresa erejét, de még sok van hátra. Mondjuk meglepődtem volna, ha kapásból olyan szinten kezdi el használni. :) De jó rész volt. A 5. ki lehetett? Talán az első?

Soldier

#336
Quote from: Gregory on 2007-06-06, 20:39:04
[Eclipse]Claymore - 10 [XviD]
[Eclipse]Claymore - 10 [h264]


je-je-je köszönöm

edit:
1.:680k/ sec :O 
2.:beáltam seedelni kicsit nem sok a 140 de hat mar mégis
3.:megneztem.. nem volt rossz rész de a kedvencem se a kövire jobra szamitok ez olyan hogy mondjam szamomra olyan semilyen volt. informaciokat azt tartalmazott eleg sokat de akkor sem..köv azert jöjjön már xD raki valjon belekeveredik vagy nem ? mokás lenne odakavarna ^^

Lokids

Quote from: Soldier on 2007-06-06, 22:03:31
Quote from: Gregory on 2007-06-06, 20:39:04
[Eclipse]Claymore - 10 [XviD]
[Eclipse]Claymore - 10 [h264]


je-je-je köszönöm

edit:
1.:680k/ sec :O 
2.:beáltam seedelni kicsit nem sok a 140 de hat mar mégis
3.:megneztem.. nem volt rossz rész de a kedvencem se a kövire jobra szamitok ez olyan hogy mondjam szamomra olyan semilyen volt. informaciokat azt tartalmazott eleg sokat de akkor sem..köv azert jöjjön már xD raki valjon belekeveredik vagy nem ? mokás lenne odakavarna ^^


Raki? Előkapja az űberbrutál nyavajgó skillt és a Yoma megöli magát. :P Jah fincsi lenne, de inkább maradjon a városban, másra nem való, minthogy  Claire S.Shota vágyait kielégítse.

Soldier

Quote from: Lokids on 2007-06-06, 22:50:46
Quote from: Soldier on 2007-06-06, 22:03:31
Quote from: Gregory on 2007-06-06, 20:39:04
[Eclipse]Claymore - 10 [XviD]
[Eclipse]Claymore - 10 [h264]

....
Raki? Előkapja az űberbrutál nyavajgó skillt és a Yoma megöli magát. :P Jah fincsi lenne, de inkább maradjon a városban, másra nem való, minthogy  Claire S.Shota vágyait kielégítse.


gonosz vagy :D

Dreamcleaver

Quote from: Lokids on 2007-06-06, 22:50:46
Quote from: Soldier on 2007-06-06, 22:03:31
Quote from: Gregory on 2007-06-06, 20:39:04
[Eclipse]Claymore - 10 [XviD]
[Eclipse]Claymore - 10 [h264]


je-je-je köszönöm

edit:
1.:680k/ sec :O 
2.:beáltam seedelni kicsit nem sok a 140 de hat mar mégis
3.:megneztem.. nem volt rossz rész de a kedvencem se a kövire jobra szamitok ez olyan hogy mondjam szamomra olyan semilyen volt. informaciokat azt tartalmazott eleg sokat de akkor sem..köv azert jöjjön már xD raki valjon belekeveredik vagy nem ? mokás lenne odakavarna ^^


Raki? Előkapja az űberbrutál nyavajgó skillt és a Yoma megöli magát. :P Jah fincsi lenne, de inkább maradjon a városban, másra nem való, minthogy  Claire S.Shota vágyait kielégítse.

Kövi részbe a 4 Claymore visszatér a városba, és a csata után Raki, mint engedelmes szolgáló fiú, leápolja őket.

Amúgy ez a rész is jó volt. Persze semmi eget rengető, de hozta a színvonalat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Igazából nem tudom hogy fogják megoldani a következő részeket.. ugyanis vészesen közeledünk a mangához, bár azért kábé 15 max 20 rész után érné el azt, ahol most jár sztem :D Tehát annyira még nem kel félni, csak ugye a manga elég lassan jön, szal hosszútávon érdekel, hogy mi lesz :D A rész nem volt rossz, de még csak ezután jön a j4v4 :3

Prof. William

Sztem megcsinálják a 26 részt egy nagy cliffhangerrel a végén majd fél-egy év után jön a 2. szezon. Addigra talán befejeződik a manga...

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-07, 02:44:24
Sztem megcsinálják a 26 részt egy nagy cliffhangerrel a végén majd fél-egy év után jön a 2. szezon. Addigra talán befejeződik a manga...
Hátőőő.. elvileg ha minden hónapban jön egy chapter és ha minden volume 7 chapter, akkor2 volume jön ki 1év két hónap alatt :S
Most ugye a 73. chapter jön elvileg.. azaaaaz most a 26os chapter jött ki animében.. hmm.. akkor még feleslegesen aggódom.. remélem :D Csak nekem tünt kevesebbnek a manga storyja úgy tűnik :P
Nah mindegy addig nincs bajom amíg a minősége nem romlik O.o

Prof. William

Esetleg majd jön egy Filler széria. :)

Claire és a többi Claymore lemegy pihenni a tengerparta.  Rakinek ideiglenaesen lessz pár idegesítő filler haverja és eggyütt próbálják kukkolni Claréket.

Clairenek megjön a havi és nem mozdul ki a sátorból. De közben egy Yoma tűnik fel. Raki nem érti Claire miért nem akciózik úgyhogy az idegesítő haverjaival (A la Karakura Súper Hírós) intézi el a Yomákat + egy Awakened One -t.

Feltűnik egy csapat rendkívül erős Bounto... izé Yoma és 30 részen át csak verik őket + az eddigi menettel ellentéteen most 17 percet beszélnek meg visszamlékeznek hőseink és 3 percig harcolnak.

Claire + Raki rengeteget fog visszemlékezni. :)

A lehetőségek tárháza végtelen. :)

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-06-07, 13:43:16
Claire + Raki rengeteget fog........................... visszemlékezni. :)
Ennél a résznél valami mást akartam olvasni :lol:

Soldier

Quote from: KeLa on 2007-06-07, 14:23:42
Quote from: Prof. William on 2007-06-07, 13:43:16
Claire + Raki rengeteget fog........................... visszemlékezni. :)
Ennél a résznél valami mást akartam olvasni :lol:

az ,lol ^^

Prof. William

Quote from: KeLa on 2007-06-07, 14:23:42
Quote from: Prof. William on 2007-06-07, 13:43:16
Claire + Raki rengeteget fog........................... visszemlékezni. :)
Ennél a résznél valami mást akartam olvasni :lol:

Az majd a direkt felnőtteknek szóló DVD verzióban lessz... :)

Ott majd Rakit elrabolják a Yomák és buzulni akarnak vele de szerencsére Claire egy csapat Claymore élén kiszabadítja és JÓL kárpótolják Rakit azelszenvedett sérelmekért...

+ Kiderül mit osztogatnak a Claymoroknak hogy enyhítjsk a  knzó férfihiányukat...


Bár a 9. ben a rövid hajú Clay utal rá hogy Claire tán ARRA tartja Rakit? Úgy tűnik ez nem ismeretlen a Claymoroknál ez a módszer.  :Kiraly:

LuckyDingo

Nah egy kószí hír megcsapta a fülemet .. elvileg a Claymore átkerül a Weekly Jumpba, szal lehet hogy így számoltak az animével :D Bár valszeg, ha hetente jönnek a chapterek, akkor nem 40+oldal lesz hanem 17-19. Miundegy remélem igaz a hír :D az új chapter egyébként júni 6ra volt kiírva :D Szal bármikor feltünhet >)

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-07, 17:24:44
Nah egy kószí hír megcsapta a fülemet .. elvileg a Claymore átkerül a Weekly Jumpba, szal lehet hogy így számoltak az animével :D Bár valszeg, ha hetente jönnek a chapterek, akkor nem 40+oldal lesz hanem 17-19. Miundegy remélem igaz a hír :D az új chapter egyébként júni 6ra volt kiírva :D Szal bármikor feltünhet >)
:whoah:

Soldier

Quote from: chilip on 2007-06-07, 19:16:14
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-07, 17:24:44
Nah egy kószí hír megcsapta a fülemet .. elvileg a Claymore átkerül a Weekly Jumpba, szal lehet hogy így számoltak az animével :D Bár valszeg, ha hetente jönnek a chapterek, akkor nem 40+oldal lesz hanem 17-19. Miundegy remélem igaz a hír :D az új chapter egyébként júni 6ra volt kiírva :D Szal bármikor feltünhet >)
:whoah:

jol hangzik csak nehogy a minösegre menjen  :jee:


minuszmiki

No, most néztem meg a 9-10. részt, kezd összeállni, hogy miről is akar ez szólni, egyre jobban tetszik. Clare elég táp volt a végén, Raki sem szerepelt sokat, bár amikor megszólalt, báá  :grrr:. Egyébként jó volt.  :jee:

Soldier

#352
Quote from: minuszmiki on 2007-06-10, 00:11:22
No, most néztem meg a 9-10. részt, kezd összeállni, hogy miről is akar ez szólni, egyre jobban tetszik. Clare elég táp volt a végén, Raki sem szerepelt sokat, bár amikor megszólalt, báá  :grrr:. Egyébként jó volt.  :jee:

[spoiler]Raki mint fö problema  :comp: Engem miert nem zavar?! :) [/spoiler]
: azh johogyha egyrejobban tetszik csak kár hogy olyan messze van meg szerda :(

minuszmiki

Quote from: Soldier on 2007-06-10, 00:13:04
fö problema Raki a Claymoreba [spoiler]enegem mert nem zavar ?:)[/spoiler] 
Na látod ezt nem tudom ::)

Dreamcleaver

Vegyetek magatokhoz egy kispárnát, és mikor Raki megszólal, állítsátok meg a lejátszást, püföljétel picit a párnát és mehet tovább a nézés. Nekem bevált, sokkal jobban érzem magam tőle.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Nemtom, engem egyátalán nemzavar Raki. Szerintem ő az a színfolt (remélhetőleg jó vörös) a filmben, aki emberi szemszögből mutatja be a claymore-okat. Végülis ő ugyanolyan mint Claire, csak 1. Többség lolikat kedveli jobban nem a shota-kat. 2. Rakiból a büdös életbe nem csinálnak Claymore-t.

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-10, 01:22:07
Vegyetek magatokhoz egy kispárnát, és mikor Raki megszólal, állítsátok meg a lejátszást, püföljétel picit a párnát és mehet tovább a nézés. Nekem bevált, sokkal jobban érzem magam tőle.  :D

Ezt most vizualizáltam és elég hülyén nézett ki, mindenesetre kipróbálom :D

LuckyDingo

Quote from: Lokids on 2007-06-10, 02:06:59
2. Rakiból a büdös életbe nem csinálnak Claymore-t.
Hátőő ebben én még nem lennék biztos XDDD [spoiler=nagyon manga, nagyon friss]1. Az új megagyilkos Claymore csaj talán fiatalabb Rakinál :D 2.Ki tudja mit akar Isley csinálni majd Rakival, mikor végre kikupálja egy normális Harcossá :)[/spoiler]

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-10, 03:13:23
Quote from: Lokids on 2007-06-10, 02:06:59
2. Rakiból a büdös életbe nem csinálnak Claymore-t.
Hátőő ebben én még nem lennék biztos XDDD [spoiler=nagyon manga, nagyon friss]1. Az új megagyilkos Claymore csaj talán fiatalabb Rakinál :D 2.Ki tudja mit akar Isley csinálni majd Rakival, mikor végre kikupálja egy normális Harcossá :)[/spoiler]

[spoiler] Tuti, hogy őt is "felébreszti" s meg kell majd Clarerelr küzdenie.De maj dmeglátjuk.:)[/spoiler]

Eberinu

Én észre se veszem Rakit....szóval már alapból fel sem tud idegesiteni, hiába van ott. Én a fontos dologkra koncentrálok :D