Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Lokids

Mielőtt elfelejtem.
A férfi felébredt mondta a csajoknak, hogy "ugye tudjátok miért titeket küldtek?" Ott mire célzott?

chilip

Quote from: Lokids on 2007-06-10, 15:47:16
Mielőtt elfelejtem.
A férfi felébredt mondta a csajoknak, hogy "ugye tudjátok miért titeket küldtek?" Ott mire célzott?

kövi részben derül ki, de ha annyira kiváncsi vagy
[spoiler=manga, kövi rész]az összes ottlévő Claymore átlépte a 80%os határt, tehát fel kellett volna ébredniük (lásd Clare templomban), de sikerült visszafordulniuk (lásd templom, Raki miatt), és bajkeverők is vannak a csapatban. tehát a problémás Claymore-okat elküldték meghalni, és ha netán győznek, úgy is jó a szervezetnek. [/spoiler]

Eberinu

[spoiler=manga]Problémás? relatív...Miria már gyanakszik a szervezet hátsó szándékaira,főleg ezért[/spoiler]

Lokids

Ez már kóros. 2 percenként frissítem a tokyotoshot, van-e új rész. :D

LuckyDingo

Új rész van, csak az Eclipse lassú most :D

Dreamcleaver

#365
Ah egy sorozat, amiben sohasem kell csalódni. A kevés biztos pontok egyike életemben.  :D Ez a rész is nagyon jó volt. [spoiler] Remélem half-awakened hősnőink jól ellátják a feketecsuhások baját, bár tuti meg fog pusztulni egy-kettő. Az 1-5-ös claymorok sztem csak a kezdet, van egy olyan érzésem, hogy egy-két férfi Claymore is készenlétben áll még. [/spoiler]

már kint vannak egy ideje, de itt a linkek:

mkv
avi

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

#366
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-14, 14:20:32
Ah egy sorozat, amiben sohasem kell csalódni. A kevés biztos pontok egyike életemben.  :D Ez a rész is nagyon jó volt. [spoiler] Remélem half-awakened hősnőink jól ellátják a feketecsuhások baját, bár tuti meg fog pusztulni egy-kettő. Az 1-5-ös claymorok sztem csak a kezdet, van egy olyan érzésem, hogy egy-két férfi Claymore is készenlétben áll még. [/spoiler]

már kint vannak egy ideje, de itt a linkek:

mkv
avi

Jah már kintvan, csak eddig mindig szerdán jött az eclipse már úgy 16-17 körül most meg csütörtök 10körül ha jól emlékszem : S

A rész meg attól függetlenül, hogy nem történt semmi, sztem jó volt :D Pölö asszem volt benne olyan rész is ami a mangában se :O /edit:mégse volt benne olyan :D, csak nem emlékeztem Miria múltjára/ Minden esetre jó volt :D Az első 5 meg elég durva :D Deh főleg az első kettő, akiről nem mondok most semmit :P Viszont a részben mutatták ugye a 3-asat elég sokat :D És Miria múltjában ott volt a 4eske.. és a previewben is otvolt a 4eske >D Szal készülhettek egy jó kis fightra /jó gyors lesz XD/ :D [spoiler=mangás de végülis mégse]megjegyzem a 4es Ophelia télleg őrült.. nem kicsit, nagyon :D[/spoiler]

Dreamcleaver

4-eskének az őrült szemein felül elég érdekesen deformált elfes fülei vannak emberi állapotban is. Lehet a sok Yomázásnak már testi tünetei is vannak, esetleg az elmeállapotával van kapcsolatban.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Gregory

Sztem az, h nem volt benne fight, nem egyenlő azzal, h nem történt semmi. Pl. számomra elég sok új információ derült ki.
Egyébként sztem is jó rész volt, hozta az eddigi részek szí(/i?)nvonalát.

Prof. William

Anno a Teresa ellen küldött csapatba is fura elfes fülei voltak az akkori 3. nak. Vagy a sok Yomázás látszik ilyenlkkor rajtuk vagy valami másféle eberből/elfből (ami marhaság lenne mert ez emberes fantasy világ) készülnek...

Féfri Claymorok... Elég rég lehetett amikor iylenek is voltak. Szerintem ezt az awakenedet direkt ilyen okoból tartották. Ezért nem küldtek ellene monjuk egy 1-5 csapatot.  A problémás/túl sokat kérdezősködő Calymorokat odaküldték legyőzni. Ha megették őket akkor Np problémások kiiktatva, ha ők győztek akko Np megöltek egy Awakenedet majd kietlálunk valami mást...

Szerintem amúgy a Szervezet féfitagjaiban biztos van némi Yoma vér...

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-06-14, 15:18:52
Anno a Teresa ellen küldött csapatba is fura elfes fülei voltak az akkori 3. nak. Vagy a sok Yomázás látszik ilyenlkkor rajtuk vagy valami másféle eberből/elfből (ami marhaság lenne mert ez emberes fantasy világ) készülnek...

Féfri Claymorok... Elég rég lehetett amikor iylenek is voltak. Szerintem ezt az awakenedet direkt ilyen okoból tartották. Ezért nem küldtek ellene monjuk egy 1-5 csapatot.  A problémás/túl sokat kérdezősködő Calymorokat odaküldték legyőzni. Ha megették őket akkor Np problémások kiiktatva, ha ők győztek akko Np megöltek egy Awakenedet majd kietlálunk valami mást...

Szerintem amúgy a Szervezet féfitagjaiban biztos van némi Yoma vér...
A szervezet férfitagjai érdekesek.. sztem nem yomanizálták őőket, max néhány vezetőt :D De ezt még nem tudni :D És sztem semmilyen komoly harcierővel nem bírnak :D [spoiler=manga]Ők csak kísérleteznek, hogy minél erősebb Claymoreokat hozzanak létre :D[/spoiler][spoiler=eléggé mangás, de nem spoiler, csak ténymegállapítás] /pölö Alicia és Beth.. /[/spoiler]
A férfi Claymoreokról meg: Az első generáció volt csak férfiből, de asszem ezt az animében a múltkor mondták :D Meg azt is hogy miért nem váltak be :D

Soldier

Quote from: Gregory on 2007-06-14, 15:12:57
Sztem az, h nem volt benne fight, nem egyenlő azzal, h nem történt semmi. Pl. számomra elég sok új információ derült ki.
Egyébként sztem is jó rész volt, hozta az eddigi részek szí(/i?)nvonalát.


most lattam
--> egyetért

minuszmiki

Megnéztem, nem volt rossz, bár nem bántam volna némi fightot, az infokat, amiket megtudhattunk, lehetett azért sejteni. Viszont kezd olyan érzésem lenni, hogy ennek bizony nem lesz vége egyhamar.

LuckyDingo

Quote from: minuszmiki on 2007-06-14, 18:10:08
Megnéztem, nem volt rossz, bár nem bántam volna némi fightot, az infokat, amiket megtudhattunk, lehetett azért sejteni. Viszont kezd olyan érzésem lenni, hogy ennek bizony nem lesz vége egyhamar.
Jól érzed :D Még csak most kezdődik :)  Kábé eddig tartott a bemelegítés :D

Lokids

Szerintem nagyon faja rélsz volt, sok infóval ami előre mutatja, hogy a szervezet a főellenség nem a Yomák. :) (Na jó, Prischilla a főellen)

Várom már Claire-t mikor bedurvul, mert Teresa képességével küldhetnek ellen 10 elsőt is.

Eberinu

Hát igen, ez is jó volt,mint mindig :D Viszont mangábol már jöhetne uj vol...nem csak chapterek :(

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-06-15, 12:52:57
Hát igen, ez is jó volt,mint mindig :D Viszont mangábol már jöhetne uj vol...nem csak chapterek :(
Ha jól számoltam október, addig jó várakozást XD de az is lehet hogy később jön új volume, mert azt még össze kall dobni valahogy :D

chilip

most akkor hogy van? átkerült a hetibe a manga vagy maradt a haviban?

Lokids

Ohh, csak tisztázás képpen: az első játszotta a riporter ugye? A jele hasonlít az 5-ére ezért kérdem.

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-15, 15:20:09
most akkor hogy van? átkerült a hetibe a manga vagy maradt a haviban?
Pássz, ez csak a narutoforumson olvastam, nem hivatalos :D Én csak örülnék, ha átkerülne :D

Dreamcleaver

Quote from: Lokids on 2007-06-15, 20:50:43
Ohh, csak tisztázás képpen: az első játszotta a riporter ugye? A jele hasonlít az 5-ére ezért kérdem.

Elsőre nem tudtam felfogni a kérdést. :D

LuckyDingo posztjábol következtetve a "távolba érző" az a 3-aska.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lokids

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-15, 22:15:34
Quote from: Lokids on 2007-06-15, 20:50:43
Ohh, csak tisztázás képpen: az első játszotta a riporter ugye? A jele hasonlít az 5-ére ezért kérdem.

Elsőre nem tudtam felfogni a kérdést. :D

LuckyDingo posztjábol következtetve a "távolba érző" az a 3-aska.

Az első volt ott vagy az 5. a manusz mellett?

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-06-15, 23:03:25
Az első volt ott vagy az 5. a manusz mellett?
Az előbb írta Dreamcleaver h a 3-as volt az - Galatea :smile:

LuckyDingo

Jaja :D az ürge említette is hogy Galatea ven mellette :D SzvSz az egyetlen normális az első 5ből :D 3aska :D KND lesz már lassan :D

Lokids

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-16, 00:05:28
Jaja :D az ürge említette is hogy Galatea ven mellette :D SzvSz az egyetlen normális az első 5ből :D 3aska :D KND lesz már lassan :D

Igen, mikor említette? A jel nem volt kivehetőa mellkasán, de tökre nem olyannak láttm mint a 3-asé.

LuckyDingo

Még mikor először mutatták, hogy a törpe meg Galatea figyelik a 4 szerencsétlent, akkor beszét valamit a törpe és nevén szólította Galatea-kisasszonyt :D

Eberinu

Az érző Galatea volt. Attól még ott lehet hogy ő a 3as, csak érzi a jelenlétet, de nem gondolatolvasó :D Mi ezen olyan összezavaró?

blackman

Hát igen, Teresa helyett Galatea az új kedvenc.  :D

Eberinu

Nálam marad Teresa....R.I.P. .....