Main Menu

Claymore /Spoiler!/

Started by Christian, 2007-04-05, 05:50:35

Previous topic - Next topic

Soldier

Quote from: Rage on 2007-08-16, 02:42:34
Nem maradtok le semmiről. Ep20 = WORST EPISODE EVAR. Iskolapéldája annak, hogy hogyan lehet beszélgetéssel kitölteni egy részt úgy, hogy gyakorlatilag semmi nem történik (kivéve a rész végét, már ha azt történésnek lehet nevezni). Remélem, ez így nem spoiler.

Hm nem hangzik tul "fényesen" ,azert remelem nem lex ilyen vészes ^^

KeLa

Én inkább azt mondanám erre a részre h: "vihar előtti csend" - sztem nem volt olyan rossz.
Majd a következő 1-2 rész... az ütni fog :Kiraly:

Relunx

#602
Kicsit utánaolvastam a dolgoknak wikipedia-n:
[spoiler=sok-sok manga spoiler]A kövi részekben elvileg a 24 claymore-ból 7-en fogják túlélni. És után lesz egy 7 éves ugrás amiközben Raki az egyik abyssal one alatt trénel swordsmanként. Tehát ezután az ugrás után érkezünk le a Jelenbe...(legalábbis ilyesmit olvastam) Gondolom eddig a múltban voltunk akkor...Ha jól vettem ki az Északi Abyssal One délre költözik ahonnan elűzte az ott lévőt és majdnem megölte (később egy claymore megöli azt az elűzöttet). Tehát márcsak a Prisci-Északi Abyssal One és a Kiscsaj abyssal one maradtak, + az új claymoreok és a maradék 7 aki túlélte az északi csatákat..Ha vmit rosszúl irtam javitsatok ki...És ez lenne a mardék pár részben? Hát eléggé összecsapnák...[/spoiler]

Relunx



edit: azért ilyenek ne legyenek már... -Gmer

Xzone

#603
Ouch Relunx, csak a feléig olvastam, de ez iszonyú sok manga spoiler :eek:

Btw, Episode 20

Puru²

Valaki lecsekkolta a Notanon féle subbot ?

LuckyDingo

#605
Quote from: Relunx on 2007-08-17, 04:20:21
Kicsit utánaolvastam a dolgoknak wikipedia-n:
[spoiler=sok-sok manga spoiler]A kövi részekben elvileg a 24 claymore-ból 7-en fogják túlélni. És után lesz egy 7 éves ugrás amiközben Raki az egyik abyssal one alatt trénel swordsmanként. Tehát ezután az ugrás után érkezünk le a Jelenbe...(legalábbis ilyesmit olvastam) Gondolom eddig a múltban voltunk akkor...Ha jól vettem ki az Északi Abyssal One délre költözik ahonnan elűzte az ott lévőt és majdnem megölte (később egy claymore megöli azt az elűzöttet). Tehát márcsak a Prisci-Északi Abyssal One és a Kiscsaj abyssal one maradtak, + az új claymoreok és a maradék 7 aki túlélte az északi csatákat..Ha vmit rosszúl irtam javitsatok ki...És ez lenne a mardék pár részben? Hát eléggé összecsapnák...[/spoiler]

Relunx



edit: azért ilyenek ne legyenek már... -Gmer

Wáá ez spoiler tag nélkül volt? :D Én is szoktam spoilergyanuskodni, de ez nem semmi :D Tulajdonképpen leírtad a maradék cselekményt ami az animében még lesz.. Nah jó nem midet :P
A 20as télleg elég nyugis volt, de nem bánom. Nemsokára beindul megint :D

Mellesleg valami gáz van a linkkel :D Eclipse is jöhetne már :/

Xzone

Az AVI amit linkeltem lejött, de nem működik, most megpróbálom  másik formátumú változtot. :(

KeLa

Quote from: Puru² on 2007-08-17, 11:50:54
Valaki lecsekkolta a Notanon féle subbot ?
Sztem nagyon rossz, rengeteg benne a hiba :ejj:
Bár meg lehet érteni és ez a lényeg...

Dreamcleaver

Amúgy Eclipse-től érdemes szedni a DVD verziót is. Az 1-2 már tuti kint van. Archiválásra tökéletes, nagyonszép a kép.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Aztán 20 résszel később amikor már senki sem számít rá megjeleneik a kiképzett yomanizált szénné tápolt Raki. :)



Érdekes lenne .:)

Lokids

Eza kép fiction ugye? Ez kizárt, hogy megtörténjen.

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-08-17, 18:38:23
Eza kép fiction ugye? Ez kizárt, hogy megtörténjen.
Az hát, de ki tudja... mondjuk a nyafogós Rakinál jobb lenne  :D

Soul

Quote from: Prof. William on 2007-08-17, 17:43:49
Aztán 20 résszel később amikor már senki sem számít rá megjeleneik a kiképzett yomanizált szénné tápolt Raki. :)

Hmmm Berserk imádom  :smile:.

Prof. William

Quote from: Lokids on 2007-08-17, 18:38:23
Eza kép fiction ugye? Ez kizárt, hogy megtörténjen.

Persze. Főleg mivel a Berserk c. mangából van és Claire csak oda van kopírozva. :)

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-08-17, 20:26:58
Quote from: Lokids on 2007-08-17, 18:38:23
Eza kép fiction ugye? Ez kizárt, hogy megtörténjen.

Persze. Főleg mivel a Berserk c. mangából van és Claire csak oda van kopírozva. :)

:lul: mivel a Berserk-et nem ismerem igy meg majdnem be is döltem neki  , de telleg csak majdnem ::)

blackman

Quote from: Prof. William on 2007-08-17, 20:26:58
Quote from: Lokids on 2007-08-17, 18:38:23
Eza kép fiction ugye? Ez kizárt, hogy megtörténjen.

Persze. Főleg mivel a Berserk c. mangából van és Claire csak oda van kopírozva. :)
Azt én is néztem, Raki azért ennyire nem hasonlít Gatts-ra.  :lul:  :lul:

KeLa


Lokids

#617
Már lent is van, nézem is. :D De csak a baccano után, mert már érdekel mi vna a vonattal. :D

Soldier

 :merci:  en meg mar huzom is le.

Lokids

#619
Attól függetlenül, hogy nem votl benne akció, egész jó rész volt. Bár azt nem értem, hogy Flórának elmondja, de Miriának nem? Bár ott volt Helen is... Lehet azért, mert ő úgyse tartja a pofáját.
Meg valamiért Flóra túl sokat tud. Az ilyenek pedig nem élnek sokáig. :)

Valamiért az az érzésem, hogy a köv részt cska az utána következővel szabadna megnézni, de úgysem bírom ki addig.

Ps: Azért megnéztem volna egy Windcut és egy Flash sword meccset. Jeane ilyenkor elmehetne inni egy kávét vagy mittomén.

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-08-17, 22:45:34
Ps: Azért megnéztem volna egy Windcut és egy Flash sword meccset. Jeane ilyenkor elmehetne inni egy kávét vagy mittomén.
Annyira már nem spoiler, de hátha valaki nem akarja tudni h ez hogy volt a mangában...

[spoiler=manga]A mangában megvolt ez a kis harc a kettő között h eldöntsék ki a jobb.
Jeane nem volt ott és Clare sem mondta meg Flora-nak h honnan van a karja.
Nem volt hosszú harc - gyorsaságban Clare volt a jobb, pontosságban és erőben pedig Flora. Végül is Flora azt mondta h nagyjából egyformák, de Clare szerint az a jobb, aki pontosabb.
Aztán jött az "éljük túl az egészet együtt" szöveg, mint az animében :smile:[/spoiler]

Lokids

Quote from: KeLa on 2007-08-17, 23:48:54
Quote from: Lokids on 2007-08-17, 22:45:34
Ps: Azért megnéztem volna egy Windcut és egy Flash sword meccset. Jeane ilyenkor elmehetne inni egy kávét vagy mittomén.
Annyira már nem spoiler, de hátha valaki nem akarja tudni h ez hogy volt a mangában...

[spoiler=manga]A mangában megvolt ez a kis harc a kettő között h eldöntsék ki a jobb.
Jeane nem volt ott és Clare sem mondta meg Flora-nak h honnan van a karja.
Nem volt hosszú harc - gyorsaságban Clare volt a jobb, pontosságban és erőben pedig Flora. Végül is Flora azt mondta h nagyjából egyformák, de Clare szerint az a jobb, aki pontosabb.
Aztán jött az "éljük túl az egészet együtt" szöveg, mint az animében :smile:[/spoiler]

Szal az eniméből ezt az egészet ki merték hagyni??? Mennek a...

[spoiler]Szal akkor Flra a haláláig végülis nem tudta meg az igazat?[/spoiler]

blackman

Ebben a részben télleg nem sok minden volt. Bár egy kicsit furcsa volt ez a nagy összetartás a Claymore-ok között. Undine meg úgy nézett ki, mint egy NDK-s súlylökőnő.  :lol:

Soldier

nem volt ez olyan vészes neha kell egy ilyen is ::)

KeLa

Quote from: Lokids on 2007-08-18, 00:55:08
[spoiler]Szal akkor Flra a haláláig végülis nem tudta meg az igazat?[/spoiler]
[spoiler]Nem, de sztem nem is kellett megtudnia... meg az h most az animében tudja, annak sincs már nagy jelentősége sztem... :smile:[/spoiler]

Dreamcleaver

Miért van az, hogy a végén a "fordulat" egyáltalán nem lepett meg. :rolleyes:  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-08-18, 14:01:20
Miért van az, hogy a végén a "fordulat" egyáltalán nem lepett meg. :rolleyes:  :D

elég animét láttál már? :rolleyes:  :D

KeLa


Puru²

Quote from: KeLa on 2007-08-22, 14:37:25
[Eclipse] Claymore - 21

- AVI -

- MKV -
Wooooow! Ez gyors volt ,el is felejtettem már hogy ma szerda van .  :D

Soldier

Quote from: Puru² on 2007-08-22, 14:41:39
Quote from: KeLa on 2007-08-22, 14:37:25
[Eclipse] Claymore - 21

- AVI -

- MKV -
Wooooow! Ez gyors volt ,el is felejtettem már hogy ma szerda van .  :D
idd ,  :merci: