Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

Rage

Van olyan népszerű, csak nem itt. ;)
Aki pedig egy félelmetesen durva "érdekességet" szeretne látni...
[spoiler=VIGYÁZAT, HATALMAS SPOILER LEHET!]...az nézze meg az 1. rész első másfél percét. :eek: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem erről sikerült teljes mértékben megfeledkeznem, így pedig elég jót ütött. :D[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-08-23, 10:05:44
Van olyan népszerű, csak nem itt. ;)
Aki pedig egy félelmetesen durva "érdekességet" szeretne látni...
[spoiler=VIGYÁZAT, HATALMAS SPOILER LEHET!]...az nézze meg az 1. rész első másfél percét. :eek: Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem erről sikerült teljes mértékben megfeledkeznem, így pedig elég jót ütött. :D[/spoiler]
Érdekes, én végig emlékeztem rá. Igaz, a legtöbb részt nem egyszer néztem meg.

Devian

22. rész

iszonyat jó volt
hogy lehet ezt befejezni 2 részen belül ??

Draconire


moRtiZ

En ugy tudom 26 reszes lesz. Amugy felelmetesen jo Anime :D Mar lejott a 22 alig várom hogy hazaérjek és megnézhessem :D

[spoiler]Basszus Simon + Viral zuzas mi lesz mar :D[/spoiler]

minuszmiki

22. megnézve. :whoah: Végre megvolt újra az a fíling, ami az előző egy-két részből hiányzott szerintem. Óriási csaták, zenék, Arc Gurren-Lagann, Cathedral Terra :eek:, mégis a legnagyobb pillanat az volt, amikor[spoiler] a végén Nia megkérdezi Simon, hogy megy-e érte.[/spoiler]

chilip

nekem nem volt rajta felirat, csak az OP-nál  :confused: blue dragonban is 11-12es részben kiadták a cuccot és nem volt rajta felirat... ez most codec probléma? CCCP legújabb verziója van fenn....

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2007-08-27, 19:07:19
nekem nem volt rajta felirat, csak az OP-nál  :confused: blue dragonban is 11-12es részben kiadták a cuccot és nem volt rajta felirat... ez most codec probléma? CCCP legújabb verziója van fenn....

Melyiket töltötted le? Mármint a 22-es részt. Ki subbolta?


EP: 22 Háááát ez... Én már nem tudok semmit mondani erre az anime-re... Annyira jó h nem lehet szavakba önteni. *könnyekkel küszködik*  :)

moRtiZ

Quote from: chilip on 2007-08-27, 19:07:19
nekem nem volt rajta felirat, csak az OP-nál  :confused: blue dragonban is 11-12es részben kiadták a cuccot és nem volt rajta felirat... ez most codec probléma? CCCP legújabb verziója van fenn....

Nekem sem volt, viszont mplayer rakott alá feliratot végül. Szóval az anime feliratozva van. Bullet Speed Subs - Anon[BSS-ANON] amugy a relase.

Liquid Snake

Quote from: moRtiZ on 2007-08-28, 09:41:48
Quote from: chilip on 2007-08-27, 19:07:19
nekem nem volt rajta felirat, csak az OP-nál  :confused: blue dragonban is 11-12es részben kiadták a cuccot és nem volt rajta felirat... ez most codec probléma? CCCP legújabb verziója van fenn....

Nekem sem volt, viszont mplayer rakott alá feliratot végül. Szóval az anime feliratozva van. Bullet Speed Subs - Anon[BSS-ANON] amugy a relase.

Nekem is az a release van meg és volt rajta felirat. Egyszerű Media Player Classic-al játszottam le...

moRtiZ


Rage

Quote from: moRtiZ on 2007-08-28, 11:16:29
Liquid az alairasod Mugiwara?
[spoiler]Szerintem elég jól olvasható a Fairy Tail felirat. :D[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

moRtiZ

Quote from: Rage on 2007-08-28, 14:01:40
Quote from: moRtiZ on 2007-08-28, 11:16:29
Liquid az alairasod Mugiwara?
[spoiler]Szerintem elég jól olvasható a Fairy Tail felirat. :D[/spoiler]

Mea culpa csak anidb-n nem talaltam, ezert gondoltam, mert a rajzolasi stilus ugye... :( sry.


Én

#134
Megtekintettem az első 4 részt, érdekesnek érdekes, meg jó is, bár nekem még annyira nincs leesve az állam (in b4 majd le lesz). Az OP nagyon jó :D És ahogy kiveszem belőle[spoiler]ez a viral srác még lesz[/spoiler]Eddig az értelem küszöbét még nem lépte át a sorozat azért remélem nem csak puszta ökörködés lesz :) Na go go 5. rész :D
(2. rész elején jól volt írva: Mecha + Ecchi = Mecchi :D )

minuszmiki

In during majd le lesz, legkésőbb a nyolcadik rész után. :D

Én

#136
Már a 6. részben ennyi flashback, ejnyebejnye :ejj:
Visont azon kívül ez a rész már nagyon tetszett, nyuszilányok=hueg lulz, + féltékeny Yoko ftw! És a végén Viral is van jejeje :D Lehet kezd beindulni :D
Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 22:37:14
a nyolcadik rész után. :D
Well said sir, truly epic! :hopp:
[spoiler]Végre kinyírták ezt a faszt...[/spoiler]

Rage

Ep24: OH SWEET LORD. :eek: Egyszerűen szavakat nem találok rá, hogy milyen szinten volt EPIC ez a rész. És ha ez még nem lenne elég, a következő rész még talán ennél is zseniálisabbnak igérkezik.
Also,
[spoiler]A csapat létszáma sajnos jópár fővel csökkent... :frown:[/spoiler]
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-09-09, 20:45:08
Ep24: OH SWEET LORD. :eek: Egyszerűen szavakat nem találok rá, hogy milyen szinten volt EPIC ez a rész. És ha ez még nem lenne elég, a következő rész még talán ennél is zseniálisabbnak igérkezik.
Also,
[spoiler]A csapat létszáma sajnos jópár fővel csökkent... :frown:[/spoiler]
'zzeg, lehetne kint egy normális méretű raw is, ez az [anon]-féle 666 Mb azért erős overkill egy 576p videóhoz. Mindegy, legkésőbb holnap megnézem. :)

Quote from: Én on 2007-09-05, 23:50:45
Quote from: minuszmiki on 2007-09-05, 22:37:14
a nyolcadik rész után. :D
Well said sir, truly epic! :hopp:
[spoiler]Végre kinyírták ezt a faszt...[/spoiler]
Hopp csak most vettem észre az editet. Én mondjuk bírtam, de nagyon örültem, hogy ilyen fordulatot vettek az események.

Lokids

Én is elkezdtem, annó az első rész után abbahagytam, mert nem volt idő. Most a 14. résznél vagyok. Kegyetlen. :D
Bár ha most akarják begyalulni azt a nagy épületet, akkor mi lesz utána?

minuszmiki

Ne aggódj, eztán is lesznek még igazán nagy események. ;)

edit & repost:
Quote from: anon

1.- Burning soul! Kick all your reason to the curb! This is the insane Great Gurren-Dan Theme that will blow away your ears!
2.- A Mole should stay being a Mole?
3.- Big Tits VS Big Tits (Yoko's Theme)
4.- An Elegy for Kamina's Father who turned to Bones
5.- The wolf has arrived!
6.- BafBau! Being fired up like this...don't you like it?
7.- Nikopol
8.- The moon and the stars and meee~~
9.- Escaping the wasteland of hot sand the Dai-Gurren Dan goes forth
10.- Rap is the language of a man's soul! Wait... am I right? Is my rap acceptable or what?
11.- What in the world is this 'moe'?
12.- Get fired up, all of you!
13.- To hell with Gattai!
14.- Spin Spin Spin Spin
15.- Love Conservative
16.- Rap is a man's spirit...was...you know...
17.- The YOSHINARI
18.- How you like my mad trumpet skills?!
19.- Libera Me From Hell
20.- With your XXX...
21.- Peirce the Heavens with your XXX!

2 weeks, 4 days
:hopp:
Ha valaki nem hisz anonnak: http://www.sonymusicshop.jp/detail.asp?goods=SVWC-7493

Rage

Ep25: Kész, ennyi. EPIC, WINNAR, 11/10, Anime of the Year, etc. This show kicks ass. :lazza:
Aki nem nézi, az rosszul teszi. 'Nuff said. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Én

10. felénél járok, éppen abba akarom hagyni (nem fogom fel miről ugatnak), de amikor ezeket olvasom mindig ráveszem magam hogy folytassam. :D

minuszmiki

Quote from: Rage on 2007-09-16, 23:05:42
Ep25: Kész, ennyi. EPIC, WINNAR, 11/10, Anime of the Year, etc. This show kicks ass. :lazza:
Aki nem nézi, az rosszul teszi. 'Nuff said. ;)
Ezt örömmel hallom. :) Én úgy döntöttem, hogy az utolsó három részt egyben nézem meg, bár kérdéses, kibírom-e.

chilip

#144
az 510 megás verzióval néztem meg... a kép... az animáció... a zene  :eek:
Quote from: Rage on 2007-09-16, 23:05:42
Ep25: Kész, ennyi. EPIC, WINNAR, 11/10, Anime of the Year, etc. This show kicks ass. :lazza:

:tezsvir: :hail: :whoah: :jee: :teccik:

na mégegyszer...

ed.: FUCK, WHERE IS MY OST???
Quote from: annon
2 weeks, 4 days
ez még nagyon sok idő  :bruhuhu: lehet nekem is várnom kellett volna, míg minden rész kijön....

Lokids

Én azért megvárom az avit-t belőle. Remélem hamar lesz, ha olyan jó, mint ahogy azt le lehet szűrni a reakciókból.

chilip

Quote from: Lokids on 2007-09-17, 08:06:59
Én azért megvárom az avit-t belőle. Remélem hamar lesz, ha olyan jó, mint ahogy azt le lehet szűrni a reakciókból.

25. rész (avi)

Devian

OOOHHH   MYYY  GODD


no comment ....


"do the imposible, see the invisible .... FIND THE POWER  touch the untouchable, break the unbreakable""

ed: OST ide is jöhet

Draconire

Quote from: Rage on 2007-09-16, 23:05:42
Ep25: Kész, ennyi. EPIC, WINNAR, 11/10, Anime of the Year, etc. This show kicks ass. :lazza:
Aki nem nézi, az rosszul teszi. 'Nuff said. ;)
Abszolút teljes mértékben: :tezsvir:

Lokids

Szegény csaj meg van átkozva. :P 2-ből 2-t vesztett el.

De a Gurren Lagann egész baró verda lett. :D