Tengen Toppa Gurren-Lagann /Spoiler!/

Started by motifator, 2007-04-15, 23:31:35

Previous topic - Next topic

Én

#210
Quote from: chilip on 2007-10-03, 01:16:21
nekem nem engedte ezzel a hibával a total commanderben, külső tömörítővel simán kiszedte
Kösz így tényleg ment :)
Eddigi kedvenceim: "Liberate Me" From Hell, Nikopol, E"R"Ectrical Parade :whoah: Meg még egy aminek krikszkraksz a címe, de a 6. szám

minuszmiki

Quote from: chilip on 2007-10-03, 12:46:08
aki még nem kapta le az OST-ot, és mp3ba akarja << ezt >> szedje (320 kbps nipponsei)
Meg aki lekapta, az is megteheti, hallhatóan jobb a hangminőség, és a számok is helyes sorrendben vannak rajta). Egyébként nekem is a "Libera me" from hell, és a Blue Monday e"r"ectrical parade a kedvencem egyelőre. :)

Én

Igen én is belehallgattam mindkettőbe, ajánlom mindenkinek a Nipponsei verziót.

kelvor

Megnéztem én is. Oldalakon keresztül írhatnék, hogy miért is volt annyira jó, de ezt már megtették előttem páran. Nem jutok szóhoz, egyszerűen ütött. 10/10

Prof. William

Akinek meg van a l33t féle rawban 10 -től 27 -ig az pls seedelje! már hetek óta nem mozdul! Pleaseee! Onegai!

minuszmiki

Van itt egy ilyen: [Order-KAA]​_Tengen​_Toppa​_Gurren-Lagann​_01-05​.DVD. Csekkolta valaki a dvd verziókat? Van bennük valami olyan extra, ami miatt érdemes leszedeni?

Prof. William

E kezdtem tölteni ezt szóval a raw kérésem tárgytalan...

Majd kiderül van e benne extra rész. :)

hargharg

#217
mi is elkezdtuk nezni, egesz mokas. : )

edit: volt, amig egyik draga "foszereplonk" meg nem halt, most kinszenvedek vele...
:ejj::ejj::ejj::ejj::ejj::ejj::ejj::ejj:
majd meg jelentkezek, 11es resznel tartunk, haladgatunk elorebb...

edit2: jol van, jol van, tullepek rajta, nem kell aggodni. no de akkoris... :ejj:
rofl

Én

Egyébként én is a 11. rész körül hagytam abba egy jó hónapra, mondjuk én örültem h meghalt az a #@!!!>đ, de Simon szenvedése nem tetszett. Viszont 13-14. résztől kezdve ismét total win. :jee:

Draconire

Én nem örültem, hogy meghalt (az utóbbi idők egyik legcoolosabb szereplője volt, alig lehet hozzá hasonlót látni), de ez nem befolyásolja azt a tényt, hogy zseniálisan vezették le a halálát, és Simon reakciója is teljesen rendben volt.

hargharg

en nem hagyom abba egy honapra, de megnyugtat, hogy hamarost megint jobb lesz.
nem ertem mi a bajod Kaminaval... : D csak nem ket dudas egy csardaban? : D
Gmer: :tezsveer:

meg olvastam, hogy Simonban van egy keves Shinjibol itt, hat ja, bar en nem keveset mondtam volna... : D
csak Simont nem ugyano*an luzerek veszik korul mint sajat maga, ezert aztan ki tud gyogyulni az onsajnalatabol.
rofl

Én

(hmm nem küldtem el a postot vagy törölték?)
Szóval: amíg élt, Kamina személyisége szerintem egy kicsit túlzásba volt véve (persze direkt nyilván, ultimate GAR, etc), aztán pár helyen gondoltam, na ide most jó lenne ő... Simon reakciója meg... magával a viselkedésével nem volt bajom, de szerintem be lehetett volna rakni fél-1 részbe a szenvedését, nem 2-3-ba (ha jól emlékszem)

hargharg

vegigneztem.
nem ertettem, ezert aztan nem is igazan tetszett, kb Kamina halala utantol, bar mar elotte is voltak "ijeszto" reszek, es utana is voltak kellemes epizodok.
rofl

Prof. William

De Simon csak 2-3  részig emózik Shinji meg 26 részen át. :) Ez nagy különbség. :)

siklara

Én imádtam szinte az összes részt, bár nem mondom, hogy Kamina halála után ne tartottam volna pár nap szünetet, hiszen nekem is ő volt a kedvencem (persze mikor láttam, milyen jól elvan a többi mártírral Garhallában, megnyugodtam :haha:). Szerencsére azonban maradt elég awesome karakter ahhoz, hogy gyorsan túltehessem magam a tragédián, pl. Viral, a felnőtt Simon és persze a nagyszerű Kittan, kinek halála szintén annyira epic volt, hogy szinte együtt örültem vele és rettentő büszke voltam rá, meg a spirálos tekintetére XD
Önreklám: itt próbáltam megragadni a lényegét, miért is tetszett annyira a Gurren Lagann, de nem igazán sikerült, túl összetett remekmű.  :smile:

2007 egyik legjobb animéje volt, ha nem a legjobb. Jó kis bevállalós, agyament GAINAX őrület ql utalgatásokkal a stúdió korábbi munkásságára, amik nagy részét én műveletlen alighanem észre sem vettem. :D
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat."
(Anonymous)

tasman_devil

na, most már engem is kíváncsivá tetttetek! :D

szvsz vizsga után letöltöm... :P
Mérõ László:
Nem hiszek a reinkarnációban...
Elõzõ életemben se hittem benne...

sHaRpNeL87

Üdv!   :D

Most töltöttem le ftpről a TTGL összes részét, nézem fini HQ mkvban (megszokottan mindig van hozzá legalább egy sub) na most, szóval nézem és amikor elértem a hetedik részhez mit látok mit nem? Nincs felirat, elkezdem vizsgálgatni a többit is, nincs felirat se a 07, 08, 09, 10, 11, 22 epizódhoz sem  :wtf:

Arra lennék kiwi hogy esetleg lenne -e valaki oly kedves és közölné velem hogy hogyan tudnék ezekhez a subokhoz hozzájutni?

(A  :G s***t se ér mert ahol találtam ott sok :morci: vírus volt ahol meg nem találtam ott nem volt :D)

Próféta

Szia!

Az FTP-n fent lévő mkv-ken természetesen van felirat.
Nézz utána, hogy kedvenc lejátszódon hogy lehet bekapcsolni a megjelenítését.

Prof. William

#228
Gondolom ezek még nem a DVD rippek? :)

A gurren pedig tényleg egy fantasztikus sorozat! 100% -ban illik rá az EPIC kifejezés. :)

Ritkán van hogy animéből újranézek részt a de a gurrenben szinte minden rész olyan hogy töbször megnézi az ember a nagybetűs HANGULAT miatt!

sHaRpNeL87

#229
Mondom a többi részen van, de a 07,08,09,10,11,22 esen nincs, Windows Media Player Classicot használok, ffdshow, xpkodek pack stb stb. a feliratokat VOBSUBbal jelenítem meg, de ezekben nem talál valamiért  :eek: Már vagy 3x letöltöttem ezeket újra és újra de még mindig nem talál rajtuk  :wtf:

(Esküszöm hogy nem vagyok hülye  :hopp:  szerintem ezekről hiányzik vagy nemtudom)

Próféta

Na, így már viccesebb :)
Próbálkozz valami alternatív megoldással, mint pl. VLC Player vagy MPlayer.
Nálam mplayer szerint van rajtuk felirat. (vagy legalábbis 7-esen, azt kaptam most gyorsan le kipróbálni)

sHaRpNeL87

Azokkal nincs kép és a hang is hullámzik meg szaggat  :lol:
MP Classic legalább ad hangot és képet rendesen  :grrr:

Szerintem akkor egy párszor még megpróbálom letölteni, (igaz több animénél is volt olyan hogy pl nem indult el vagy nem volt hangja de ilyet még nem láttam)  :bruhuhu:

Próféta

Stop, először ellenőrizzed checksum alapján (pl. 22-es fájlnevében benne van). Ha az stimmel, akkor nem a letöltés hibája.
VLC-vel, mplayer-rel alighanem elrontasz valamit. Elég frissek amúgy? Mindened a létező legfrisebb?

sHaRpNeL87

#233
(Miatököm aza checksum  :lol: ( Jó hogy programozós okj vizsgára tanulok )?
A hülye VLC player igaz tényleg talál rajta, de szétnyújtja a feliratot vagy 5méteresre és 60as betűmérettel olvashatatlan, ha átállítom marad úgy, recseg a hang, esik szét a kép, meg inkább maradok a MPLCnél az valahogy jobb szerintem.)
ezt felejtsd el, ez itt sincs   :wtf:

MPCt megbütyköltem renderelésen állítottam, kipróbáltam az összes kombinációt hogy ez ilyen ez olyan, nah egyszer feljött vmi blurry szar felirat mint a VLC playerben  :muhahah: mondom hőőőőőő, aztán bejött egyszerre háromféle felirat mondom magamban eddig egy se volt most meg három van? Najó ezt is megoldottam, de miaz hogy a renderelés miatt nem jelenítette meg a feliratokat amikor a többin jó volt?  :confused:

Junchi

#234
Maa, gomen a suddenly bebrekegésemért, de

>sHaRpNeL87

Nekem is volt nem is oly rég hasonló jellegű WTF gondom. Addictson fent van viszont mind a 27 rész kiidőzítve, szal szedd azt le és próbáld meg, nekem összejött frankón minden.

Btw, Gurren--> a karakterek, a grafika rulzanak meg úgy ámblokk az egész cucc rulz da world, szal EPIC Win! ^^

Dreamcleaver

Én is nagyon szívesen megnézném ezt a sorozatot, ha a kib*szott Order végre kiadná a maradék 8 részt clocklessben. F*szomat tökölnek már ennyit.   :Eztneked: Eureka Seven-t is ezért ne mnéztem még meg.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor

Szedd le a [BSS-Anon] részeket, az is clockless.

Prof. William

CSak ennnyi tudok erről a sorozatról újboli megnézés után nyilatkozni....


OREO DARE DO MOTTERUUUU!

kelvor

Quote from: Prof. William on 2008-01-20, 01:03:49
CSak ennnyi tudok erről a sorozatról újboli megnézés után nyilatkozni....


OREO DARE DO MOTTERUUUU!

:D

Lassan én is sort kerítek az újranézésére.

Junchi

Jómagamat (is) másodszor táplálom már a stuffal;; elsőre csak egy ratyi verzsönhöz volt szerencsém, szal yaay HD minőség. Total feeling!!!!!444

Btw, az ebből készült DS gémre kíváncsi lennék. Plusz még arra a bizonyos 5,5. részre  :D