Main Menu

Ragnarok 2

Started by Fubenalvo, 2007-04-16, 09:07:31

Previous topic - Next topic

thrall

mondtuk már,h goy szeretünk? itt áradozól OB-ről, de semmi link vagy valami  :morci: :morci: :morci:

Fubenalvo

hehe :D
Nos http://ragnarokonline2.extra.hu és itt a fórum OB részlegében mindent megtaláltok ami a regisztráláshoz szükséges.
A Kliens torrent jelenleg nem működik de a fórumon írta valaki, hogy talált egy FTP-t. Szal turkáljatok egy kicsit és mehet a játék.

Viszont azt előre mondom, hogy ez még csak az első nyílt béta. Sok a hiba, és néha laggol mint a pcsa mert a szerver Koreában van és oda Európa az Atlanti óceán - amerika - csendes óceán útvonalon csatlakozik...
A privát magyar szerverünk majd kb decemberben indul, az majd nem fog laggolni. ;)

thrall

tényleg milyen kasztok lesznek benne? ugye lesz thief? :D tégebben néztem, de most egyáltalán nem találom a dolgot...

Fubenalvo

A bétában jelenleg ennyi kaszt van: http://ragnarokonline2.extra.hu/hirek_02.php
A két új fajt várhatóan ezen a héten implementálják a játékba.
2nd job-okról illetve további 1st-ökről nincs hír, nem adnak ki semmi infót a gravity-sok amíg meg nem jelenik az adott fejlesztés.

thrall

asszem érettségi után neki is ugrok :D

Alkyra

#35
a swordsman a legfaszább!!!XD az isteniül nézz ki, de mint kaszt a gunslinger jönn be a legjobban.^^ meg a thief természetesen!!!XD ha ebből lesz hivatalos angol verzió akkor abbahagyom a wowot érte...

egyb. mi a játék lényege? pl a wowban a questelés s eq szerzés, ro1ben a szint s skillszerzés, guild warsban a csapatjáték.

másrészt ahogy elnéztem eléggé szaggat a játék. nem lagról beszélek, hanem...nehezen mozog(?) a játék. szal pl a wow olyan lazán, gördülékenyen megy...nu mind1...

decben lesz ro2 szerver? remélem addigra javítanak rajta egy rakat dolgot...egyb. milyen gépigénye van?
lapost fogok venni szept.ben, bár azon a wow is elfutt lazán(igaz akkor 1 óra alatt elmegy az akujaXD)

Fubenalvo

#36
A játék lényege? Talán a partyzás, legalábbis én azt élvezem benne a legjobban. De így még beta alatt nehéz megmondani. Remélhetőleg itt is lesz Woe illetve vannak bossok amiket lehet nyírbálni a jó droppokért. Meglátjuk mi lesz még belőlle. :)

Gépigény... noshát ajánlom a 2,0 feletti procit, 1 Giga ramot és min egy 128os Vidkari. Ezen már nem szaggat, de még folyamatosan optimaizálják a klienst.
Geforce kártyákon szebben fut.

Alkyra

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-12, 17:20:36
A játék lényege? Talán a partyzás, legalábbis én azt élvezem benne a legjobban. De így még beta alatt nehéz megmondani. Remélhetőleg itt is lesz Woe illetve vannak bossok amiket lehet nyírbálni a jó droppokért. Meglátjuk mi lesz még belőlle. :)

Gépigány... noshát ajánlom a 2,0 feletti procit, 1 Giga ramot és min egy 128os Vidkari. Ezen már nem szaggat, de még folyamatosan optimaizálják a klienst.
Geforce kártyákon szebben fut.

köszi.^^

ultimecia

#38
A gépigényhez hozzátenném hogy nekem az említett konfig van és megy is rendesen, csak éppen ha sok (2+) player van a kornyéken beszaggat. Valamit nagyon elkurtak a fiúk...
Amúgy én kellemesen csalódtam a swordmanban eddig. Az 1ben elégé ágyútöltelék karakter volt.

A rengeteg quest meg nekem nagyon bejön. (bár jelenleg fordítási hibák miatt / fele nincsen sehol lefordítva) a questek 50%ával nem tudok mit kezdeni.

A fejlodési rendszer is tetszik. Még csak 10 vagyok de egyáltalán nem idegesítő az alacsony szintem. Igaz már most 100K exp kell a köv szinthez, de pl a sello most ad 5-600 at.

Ami nem tetszik az a ruha tulzottan ygors elhasználódása. Gyak egy fillért nem tudtam eddig spórolni mert tönkremegy nagyon hamar és nem olcsó a feljavításuk. A maradék pénzt meg elviszi a skillkönyvek, fegyverupdate (ami vizsont tetszik)

viszont pozitívum, hogy mindíg esik megfelelően jó páncél/pajzs. (legalább is nekem) ha meg nem akkor a questek úgy is adnak jókat)

szintén nem tetszik a dobási rendszer. Nincs az hogy a gép szét osztja neked ennyi neked annyi, azé minden aki elobb hozzáér/előbb csapott bele...

+ami a legjobban zavar hogy megszűnt a hunter kaszt... :morci: :comp: :bruhuhu:

thrall

ez RO -ba se úgy volt, hogy na akkor szétosztom a lootodat, hanem puff kiesik egy hangyából egy kard (lol -.- ) és szedd fel ha tudod :PPPPPPPPPPP szal ez tipikus RO :D


az armor durabilityjét pedig majdnem megjavítják

ultimecia

Quote from: thrall on 2007-06-12, 23:09:57
ez RO -ba se úgy volt, hogy na akkor szétosztom a lootodat, hanem puff kiesik egy hangyából egy kard (lol -.- ) és szedd fel ha tudod :PPPPPPPPPPP szal ez tipikus RO :D


az armor durabilityjét pedig majdnem megjavítják

Na igen de ugy volt hogy ha egy szörnytöl többminden esett akkor ami neked esett az a tied, felveheted, ami másnak azt csak ő vehette fel. Itt viszont midnent egy ember visz :smile:
Amúgy is csóró midnenki, már előre átom a flamelést hogy "Én már megint szmart sem kaptam, pedig én healeltem az egész kocerájt..."

Fubenalvo

Quote from: thrall on 2007-06-12, 23:09:57
ez RO -ba se úgy volt, hogy na akkor szétosztom a lootodat, hanem puff kiesik egy hangyából egy kard (lol -.- ) és szedd fel ha tudod :PPPPPPPPPPP szal ez tipikus RO :D


az armor durabilityjét pedig majdnem megjavítják


Jaja, csak egy szorzót kell állítani. A mi szerverünkön én írtam az adatbázist, szal vágom. :)

Quote from: ultimecia on 2007-06-12, 23:46:34

Na igen de ugy volt hogy ha egy szörnytöl többminden esett akkor ami neked esett az a tied, felveheted, ami másnak azt csak ő vehette fel. Itt viszont midnent egy ember visz :smile:
Amúgy is csóró midnenki, már előre átom a flamelést hogy "Én már megint szmart sem kaptam, pedig én healeltem az egész kocerájt..."

Van By Turn elosztás is, Random illetve Finders Keepers. Csak még nem működnek.

thrall

Quote from: Fubenalvo on 2007-06-12, 23:47:03
Van By Turn elosztás is, Random illetve Finders Keepers. Csak még nem működnek.

ilyen pl a RO-ba nem volt. aki hamarabb megölte az kapta meg.. a pap meg le volt sz@rva hogyha nem voltak rendes partytagjai (én már cask tudom 2 évig pap voltam... a buffer féle)

ultimecia

Quote from: thrall on 2007-06-13, 00:01:25
Quote from: Fubenalvo on 2007-06-12, 23:47:03
Van By Turn elosztás is, Random illetve Finders Keepers. Csak még nem működnek.

ilyen pl a RO-ba nem volt. aki hamarabb megölte az kapta meg.. a pap meg le volt sz@rva hogyha nem voltak rendes partytagjai (én már cask tudom 2 évig pap voltam... a buffer féle)

Heh :eek: , azokon a szervereken ahol én voltam ott osztott rendesen. Mondjuk én sosem voltam pap, mindíg támadó voltam, és mindíg részesültem valamiben. De arra emlékszem hogy sokszor esett olyan cucc ami jol jott volna nekem csak éppen nem nekem esett. Főleg bossoknál :D

Rounin

Quote from: ultimecia on 2007-06-12, 19:35:57
Amúgy én kellemesen csalódtam a swordmanban eddig. Az 1ben elégé ágyútöltelék karakter volt.

Nana... ez azért kicsit erős. Ha elfelejted az 'együtéses kill' mániát, akkor nem olyat haszontalan a 'kis vakarcs'.

Fubenalvo

#45
Megbízható, mindenre elszánt, hobby programozókat keresünk a Ragnarok2 szerverprogram projectünk folytatásához.
Főleg C++ban jártas emberek kellenének, de packeteket elemző ember is jöhet ami inkább idegölő feladat. A project már elég rendesen előrehaladott, csak a fejlesztő csapatból kiesett 1 ember aki létfontosságú volt, így most kellenének emberek a helyére, illetve új arcok, hogy gyorsuljon a munka.

Jelentkezni nállam emailben: fubenalvo1987@gmail.com

Alkyra

Úgy hallottam, hogy 2008 első felében fog csak megjelenni a játék, nem decemberben...bár én ennek inkább örülök, ugyanis ez azt jelenti, hogy még fognak rajta fejleszteni egy darabig.(mikor kiadják akkor lehessen vele rögtön játszani s ne kelljen még x patchet kivárni mire játszhatóvá válik a game továbbá magyar ro2 teamnek is kevesebb gondja lenne.:))

Fubenalvo

Egy két hete kiadott angol nyelvű promó videón még 2007 december szerepelt. Még addig 3 hónapjuk van és nagyon sok minden készvan, csak nem adják ki őket opened bétára még valamilyen okból.
Mindenesetre az Ellr-ek például megjelenítési gondok miatt csúsztak a szeptember eleji ígérethez képest. De ha bent lesz a 3 faj, megcsinálnak egy Woe várat kicsit finomítanak a skilleken, és igazából már mehet a dolog. Onnantól már csak a 2nd...3rd jobok kellenek, új terültek, új mobok. :)

Suszi

Hogy áll most a RO2? Kijött már a teljes verzió, vagy csak béta van még mindig?

Fubenalvo

Nah kérem szépen. Aki szeretne játszani az első Európai szerveren az ide skubizzon: http://ragnarokonline2.extra.hu/00_forum/viewtopic.php?t=105

Fubenalvo

Első videóm adobe premierrel: http://www.youtube.com/watch?v=rN7Y0AUrSt8
Vélemények!? :)

chilip

nice  :jee: elsőnek ;) nekem tetszett

Fubenalvo

Dolgoztam vele ám rendesen
a vágás volt vagy 3 óra, meg az anyaggyűjtés úgy két nap :D

Dreamcleaver

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-11, 12:29:43
Első videóm adobe premierrel: http://www.youtube.com/watch?v=rN7Y0AUrSt8
Vélemények!? :)

A videó minősége kiváló, de gagyi Ragnarok 2-ről szól, szal összességében véve sz@r.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-11, 12:29:43
Első videóm adobe premierrel: http://www.youtube.com/watch?v=rN7Y0AUrSt8
Vélemények!? :)

video joh,  :Kiraly:
de a lattotak alapjan egyaltalan nem fogott meg a game ,sokkal többet "néztem" ki belöle, persze ezt csak olyan kereteken belül mondom mint amenyit ki lehet szürni egy ilyen videobol semmilyen személyes tapasztalat nélkül.

Fubenalvo

Sokmindent nem lehet még megmutatni mivel még semmi nincs is a játékban csak mobok skillek meg 1-2 ruha. Jah és questek. De mit vártok egy pre Bétától!?

Soldier

#56
Quote from: Fubenalvo on 2007-12-11, 18:48:04
Sokmindent nem lehet még megmutatni mivel még semmi nincs is a játékban csak mobok skillek meg 1-2 ruha. Jah és questek. De mit vártok egy pre Bétától!?

semmit.de ha sokkal többmindent latok akkor sem fogom sztem kiprobalni, valamiert alapjaraton sem jön be.Pedig amugy kivancsi voltam rá, lehet majd egyszer ha nagyon utakozok..vagy csak szimplan most az a baj hogy más jatekra koncentralok avagy van elfoglaltsagom.

Alkyra

#57
A video jó volt. Én már tűkön ülve várom a Ragna2öt. Remélem szépen megcsinálják majd a magyar szervert.:P

Én

Én is kiv. vagyok mit hoznak ki ragna 2-ből, de sztem a sima feelingjét nem fogja hozni, ahhoz túl más.
Miért sticky? :P

Alkyra

Quote from: Én on 2007-12-11, 21:00:17
Én is kiv. vagyok mit hoznak ki ragna 2-ből, de sztem a sima feelingjét nem fogja hozni, ahhoz túl más.
Miért sticky? :P

a simának nem volt semmilyen feelingje.XD tápolj, tápolj s tápolj. semmi más. az emberek hozták neki a feelinget nem a game.
de abban egyetértek, hogy más lesz. haladni kell a korral.  engem nem zavar egyébként. én tuti dimago leszek(ott van summoner...:P bár még meglátom,hogy milyen lesz..ha ilyen Rising Force : online szerű lesz a summoner akkor dobom az ötletet s csinálok egy warit.^^)