Main Menu

Ragnarok 2

Started by Fubenalvo, 2007-04-16, 09:07:31

Previous topic - Next topic

Draconire

Quote from: Én on 2007-12-11, 21:00:17
Miért sticky? :P

Mert volt egy merge, én meg mindig elfelejtem a következményeit. XD

Fubenalvo

Quote from: Alkyra on 2007-12-11, 21:11:08
Quote from: Én on 2007-12-11, 21:00:17
Én is kiv. vagyok mit hoznak ki ragna 2-ből, de sztem a sima feelingjét nem fogja hozni, ahhoz túl más.
Miért sticky? :P

a simának nem volt semmilyen feelingje.XD tápolj, tápolj s tápolj. semmi más. az emberek hozták neki a feelinget nem a game.
de abban egyetértek, hogy más lesz. haladni kell a korral.  engem nem zavar egyébként. én tuti dimago leszek(ott van summoner...:P bár még meglátom,hogy milyen lesz..ha ilyen Rising Force : online szerű lesz a summoner akkor dobom az ötletet s csinálok egy warit.^^)

A dimagok előzetes infó szerint nem summonerek lesznek hanem harcos kaszt amely alakot változtat harc előtt.
Szóval alaphelyzetbe tök cukik meg minden, azt mikor támad akkor tüskék nőnek ki belőlle meg mittomén.
Sajnos ezt még játékba nem láthattuk így csak fantáziára lehet hagyatkozni. :P

Én

#62
Quote from: Alkyra on 2007-12-11, 21:11:08
a simának nem volt semmilyen feelingje.XD tápolj, tápolj s tápolj. semmi más. az emberek hozták neki a feelinget nem a game.
1.) Blasphemy!
2.) Sok dolog az egyszerűsége miatt volt jó szvsz, pl PK gruppenszex. :D
(Egyébként próbáltam utánaolvasni a game-nek de csak a nagyvonalú dolgokat találtam. Pl cardok lesznek é azt nem tudom, stb)

Fubenalvo

PK... najah erre várok hogy végre lehessen másik playert is gyepálni benne, bár ahogy elnézem hamarabb írjuk ezt meg a saját szerverünkön mint az officialon.  :lol:

Alkyra

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-11, 21:29:56
Quote from: Alkyra on 2007-12-11, 21:11:08
Quote from: Én on 2007-12-11, 21:00:17
Én is kiv. vagyok mit hoznak ki ragna 2-ből, de sztem a sima feelingjét nem fogja hozni, ahhoz túl más.
Miért sticky? :P

a simának nem volt semmilyen feelingje.XD tápolj, tápolj s tápolj. semmi más. az emberek hozták neki a feelinget nem a game.
de abban egyetértek, hogy más lesz. haladni kell a korral.  engem nem zavar egyébként. én tuti dimago leszek(ott van summoner...:P bár még meglátom,hogy milyen lesz..ha ilyen Rising Force : online szerű lesz a summoner akkor dobom az ötletet s csinálok egy warit.^^)

A dimagok előzetes infó szerint nem summonerek lesznek hanem harcos kaszt amely alakot változtat harc előtt.
Szóval alaphelyzetbe tök cukik meg minden, azt mikor támad akkor tüskék nőnek ki belőlle meg mittomén.
Sajnos ezt még játékba nem láthattuk így csak fantáziára lehet hagyatkozni. :P

warriororok lesznek? király. alapból a warrior a kedvenc kasztom. jöhet.XD

Quote from: Én on 2007-12-11, 21:38:58
Quote from: Alkyra on 2007-12-11, 21:11:08
a simának nem volt semmilyen feelingje.XD tápolj, tápolj s tápolj. semmi más. az emberek hozták neki a feelinget nem a game.
1.) Blasphemy!
2.) Sok dolog az egyszerűsége miatt volt jó szvsz, pl PK gruppenszex. :D
(Egyébként próbáltam utánaolvasni a game-nek de csak a nagyvonalú dolgokat találtam. Pl cardok lesznek é azt nem tudom, stb)

Nem azt mondom, hogy a játék szar. Volt egy cute-ragna feelingje, de többségében azért volt olyan a játék, mert az emberek olyanná tették.:)
De hát ez csak az én véleményem.^^

Fubenalvo

Ez ugyanaz hogy én visszasírom a C3as szervert NF-en Lineage2-ben. Utána wipe volt és azóta közel sincs olyan hangulata a szervernek. egy MMORPG-nek önmagában nem sok hangulata van, a lényeget mi adjuk hozzá. :)

Alkyra

Quote from: Fubenalvo on 2007-12-15, 11:51:39
Ez ugyanaz hogy én visszasírom a C3as szervert NF-en Lineage2-ben. Utána wipe volt és azóta közel sincs olyan hangulata a szervernek. egy MMORPG-nek önmagában nem sok hangulata van, a lényeget mi adjuk hozzá. :)

:tezsvir: