Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

NLZ

e héten nincs onpísz?
[reserved]

Zen

Onemangaról:
"Naruto 428 and Bleach 338 out
Thanks goes to SleepyFans

And now for some other news for WSJ series:
One Piece is on break this week, D.Gray-man is still on hiatus due to author's health and Hunter x Hunter is back on hiatus again after the promised 10 chapters."

Gawdammit >.<
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

*gonosz gonosz sátáni nevetés*
*eszébe jut h jövő héten nincs OP*
...
-oh fakk
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nihilus

"He said 'I love you'!"

Áh, imádom Hancock-ot. :P

LuckyDingo

Quote from: Nihilus on 2008-12-21, 11:35:31
"He said 'I love you'!"

Áh, imádom Hancock-ot. :P
Én is de még mindig csak akkor, ha Luffyval van :D Egyébként egy kibírhatatlan nőszemély :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-21, 13:06:15
Quote from: Nihilus on 2008-12-21, 11:35:31
"He said 'I love you'!"

Áh, imádom Hancock-ot. :P
Én is de még mindig csak akkor, ha Luffyval van :D Egyébként egy kibírhatatlan nőszemély :D

+1

Nihilus

Kicsit mintha halott lenne a topic...
Örülök Buggy-nak, de azért kár, hogy nem fejlődött semmit, és logikailag sokkal erősebbnek kellene lennie, hiszen elvileg sokat harcolt Whitebeard-ékkel a New World-ön annó...

Bishop

Whitebeard? Itt valamit rosszul tudsz szerintem  ^^ Buggy Shanksel volt Gol D Roger Hajóján annó, azt hogy most volt e Whitebeard hajóján azt nem tudom de én nem emlékszem rá csak arra hogy Acel dumált, de világosíts fel ha tévedek  :angyali:

NLZ

Buggy egész idáig börtönben volt, nem?
[reserved]

Nihilus

Shanks-el voltak együtt Gol D. Roger hajóján, és úgy értem, hogy harcoltak velük.
Megemlítik ezt a Shanks és Whitebeard találkozásakor. Szóval ez a távolabbi multban volt, olyan 20 évvel a mai történések előtt.

Bishop

Gol D Roger hajója kb olyan mint Luffyé van rajta pár izmos arc akik elhúzzák a hátukon az egész hajót és vannak akik inkább más téren hasznosak meg hozzák a hangulatot(Usopp FTW)

chilip

oh wow, az új shichibukai :D míj véletlen Ace-el egy cellában :D keresni se kell majd :D

[spoiler][/spoiler]

Liquid Snake

Elég lapos most a manga szvsz. Bár ez a chief nagy arc xd és még1 Schichibukai-t láthattunk, de semmi érdemleges nem történt.

chilip

#493
kövi chapterben lesz crocodile :D FUCK YEAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!  :whoah:

[spoiler=szpojlá imidzs][/spoiler]

LuckyDingo

Jah és kiderül, hogy Jinbei jófej Shichibukai, ami ritka XD
Remélem Luffyék hamar leérnek, mert ez a börtönben futkosás és az idióta szörnyek már túl komolytalanok a szituációhoz mérten.

chilip

nah, lvl3 kövi chapterben :3

Zen

Fundoshi, soumen, ramen, tanmen, yakisoba
:lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#497
spoilerképek alapján Mr. 2 is visszatér :D a buzis balerina aki alakot tud változtatni

Zen

Az Mr 2 Bon-Clay, vésd az eszedbe, ő az ARC. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

javítva, számokat nem vágtam fejből, túl rég láttam :)

Zen

#500
(2-3 ch-val ezelőtt ott üldögélt Mr 3 a cellájában, és a haja szépen kiformálta a 3-ast, uh FAIL :P :D)
Btw Impel Downban lesz vagy Sanjival a transzi szigeten?:D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Impel Down :D Nemsokára lesz Scan, mivel fordítás és raw is van már :D Franky House 18-19körülre megcsinálja.

Zen

Ohoho, ez a ch eszement jó volt! :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Sztem ez a chapter gyenge volt de végre közeledünk level 4hoz, mondjuk lvl 3 el fog tartani még egy chapteren át minimum valószínűleg ::)

LuckyDingo

Szerintem egyenesen szar volt a chapter :D De mindegy szokott egy kettő ilyen is lenni :) Garpon dőltem.. már tudom kitől örökölte Luffy a viselkedését :D

chilip

ÁHÁHÁHÁHÁ, ISTENEM :D EZ AZ a manga amibe nem kell csalódnom soha  :lol:

Zen

Eh, megelőztél. :D
De ácsi, nem 4 szintű börtönről volt szó?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


Zen

Pedig már kezdtem örülni h közel a szöktetés. :/
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Nemhiszem h Luffynak sikerülne kiszöktetni, annál sokkal nagyobb fordulat lesz itt... :)