Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Nah szomorúan észlaltem, hogy nem láttam OnePiece manga topicot :O
Pedig rohadtjó kis manga és részletesebb a rajzolása, mint a többinek :D Mellesleg kintvan már 400+chapter.. szal megérdemel egy topicot.. szerintem ;)

Bishop

Általába az anime topic-ban szoktuk kibeszélni a manga-t. Sajnos egyszer volt és nem működött talán most.

új chapter:Brook kardmester, na neee máár :ejj: :ejj: arra már ott van Zorro főleg ha még a csapatba be is akar lépni,én azt reméltem hogy ilyen sötét mágiát használ vagy valami hasonló zombie szerű képességet


LuckyDingo

Quote from: carfanatic on 2007-05-02, 00:30:30
Általába az anime topic-ban szoktuk kibeszélni a manga-t. Sajnos egyszer volt és nem működött talán most.

új chapter:Brook kardmester, na neee máár :ejj: :ejj: arra már ott van Zorro főleg ha még a csapatba be is akar lépni,én azt reméltem hogy ilyen sötét mágiát használ vagy valami hasonló zombie szerű képességet


Jah érdekes ez a kardmester dolog :D Bár valszeg a másik kardost /aki elintézte Ussopékat, sztem Zorro kapja el :D/
Ez a Brook vickes figura /azért tudok repülni, mert könnyű vagyok lololol/ :D Olvastam hogy aszondta, hogy a régi hajóján ő muzsikus volt.. hmmm.. mire van még  szüksége a Starw Hat Crewnek? :XDDD

Bishop

Nem is baj ha csatlakozik én bírom,csak ne kardozna lenne egyedi. Ahogy mondják "két dudás nem fér meg egy csárdában " :D . Felborúlna az egész egyensúlyt, szerintem Zorro-t is zavarná ha úgy megy neki Mihawk-nak hogy nem tudja hogy ő erősebb e mint Brook. Na mind1 a lényeg hogy ez így nme jó :ejj: inkább akkor ne csatlakozzon mert ennek semmi értelme. Bár a poénjait bírom :lol:
És mi van Robin-nak mióta vannak szárnyai vagy rosszúl láttam? :wtf:

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-05-02, 16:34:15
Nem is baj ha csatlakozik én bírom,csak ne kardozna lenne egyedi. Ahogy mondják "két dudás nem fér meg egy csárdában " :D . Felborúlna az egész egyensúlyt, szerintem Zorro-t is zavarná ha úgy megy neki Mihawk-nak hogy nem tudja hogy ő erősebb e mint Brook. Na mind1 a lényeg hogy ez így nme jó :ejj: inkább akkor ne csatlakozzon mert ennek semmi értelme. Bár a poénjait bírom :lol:
És mi van Robin-nak mióta vannak szárnyai vagy rosszúl láttam? :wtf:

az rengeteg kéz egymásban, és sztem zoro előbb utóbb megküzd brook-al, hogy eldöntsék ki a jobb (csak nem halálig küzdenek)

Bishop

Quote from: chilip on 2007-05-02, 17:03:11
És mi van Robin-nak mióta vannak szárnyai vagy rosszúl láttam? :wtf:

az rengeteg kéz egymásban, és sztem zoro előbb utóbb megküzd brook-al, hogy eldöntsék ki a jobb (csak nem halálig küzdenek)

télleg? bocs elég gyenge minőségben láttam ezt a részt

de ha nem halálig akkor nicns értelme, meg Brook-nak nincs eféle szándéka szerintem és Luffy se hagyná hogy csak úgy egymásnak essenek. Azt meg kétszer nem lehet eljátszani hogy egyszer Usopp lépet majdnem ki, most meg zorro lépne. Legalábbis később el tudom képzelni hogy idáig fajul

LuckyDingo

Öhm Brook halhatatlan XDD Amúgyszerintem is Zoro erősebbnek bizonyul majd :D
Amúgy érdekel, hoghy mit akar masélni csontváz barátunk a szigetről.. bárcsak ne lenne golden week -_-

Zen

: o   OP manga topic...: o Azt szeressük!  :D

Valaki tudna nekem mondani egy jó linket, mert az oldal ahonnan eddig töltöttem, nem akar bejönni (anip.homeunix.com) : s
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2007-05-04, 11:42:27
: o   OP manga topic...: o Azt szeressük!  :D

Valaki tudna nekem mondani egy jó linket, mert az oldal ahonnan eddig töltöttem, nem akar bejönni (anip.homeunix.com) : s

http://groups.msn.com/OnePieceMangav-2/ -> hát itt az összes rész fennvan és le se kell tölteni, ha meg azt akarja hogy regisztrálj ás van MSN címed, akkor azzal be tudsz lépni... mivel ez msn-es fórum :D a legújabbat mindig felrakja vki a megjelenés napján (RAW, néha spoilers, subbed) ;)

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2007-05-04, 11:42:27
: o   OP manga topic...: o Azt szeressük!  :D

Valaki tudna nekem mondani egy jó linket, mert az oldal ahonnan eddig töltöttem, nem akar bejönni (anip.homeunix.com) : s
http://stoptazmo.com/one_piece/
Innen 441-ig lszedheted, de általában frissítik folyamatosan. asszem az OP letöltésekhez nem kell regisztrálni, de ha meg kéne, akkor az is max 2 perc, szal megéri :D egyszerre 3 chaptert szedhetsz le és ha véletlenül nem sikeredne elsőre a letöltés, akkor próbálkozz többször /nálam bejött/
Jó szórakáázáást :)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

#11
Mien hülyén néz ki Gekko Moria  :frown: hát nagy csalódás, mint hogback csak nagyobb és kövérebb. kiderül hogy gyártják a zombikat, és [spoiler]Luffy-ból is az lett... [/spoiler] De ami ütött, az Brook poénjai  :lol: kééész, "I can't belive my eye's either! ...... Actually I dont have eyes!" akkorát lekevert neki Franky :D Nagyon remélem, hogy ő tagja lesz a csapatnak.

LuckyDingo

Jah Moria feje elég érdekes lett lol...
Brookon meg én is szétröhögtem magam.. SKULLJOKE XDDDD
Luffy lesz a világ legeslegerősebb Zombija ? :O OMG hová jutunk? :O Báááár.. nem tom. Remélem Luffy Árnyéka is olyan makacs hülye, mint Luffy :XD És a zombi Luffy szétkapja MoriátXD

LuckyDingo

Wao :D a kövi chaptert várom már :D Brook a Ryuu..izé nevű zombi megfelelője ellen :D Meg kiv vagyok mi jön össze a behemót és Luffy keveréséből XDD 3 nap van rá, hogy megmentsék az árnyékát, ha jól vettem ki :S

LuckyDingo

Nah script van és OMG!!!
[spoiler]Luffysan viselkedik a behemót XD Első mondata, hogy Ő lesz a kalózkirály :D aztán meg az, hogy éhes :D
Amúgy nagyrészt Broog és Ryuuga harcáról szól a chapter, de ez igzis lesz :D[/spoiler]

chilip

A Beautiful Lady Swordsman just arrived with a ton of meat:lol: :lol: :lol:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-03, 11:48:08
A Beautiful Lady Swordsman just arrived with a ton of meat:lol: :lol: :lol:
Hát igen, érdekes ébresztés XD nah mindegy remélem hogy nem állnak tovább vesztésre Ezután :S Deh akkor végülis megmaradt Luffyban a Devil Fruit képesség, csek a Behemót erősebben használja.. vagyis nevezzük nevék.. Oz XD Ha Luffyval gond volt kaja terén, vele mi lesz? :XD

LuckyDingo

ÓEMMGÉ.. Nah most meglepődtem :D Emlékeztek arra a hatalmas bálnára a Grandline bejáratánál? :D Nos kiderült, hogy kire vár lol :D

Liquid Snake

Na én is beszállok mint hű manga olvasó :) Én is szerettem volna ha brook csatlakozik de így, hogy ő is kardmester így nem komálom. Vannak poénjai meg minden de ez olyan mintha még egy navigátort bevennének a csapatba... Sztem nem kéne oda Brook...

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2007-06-09, 00:53:35
Na én is beszállok mint hű manga olvasó :) Én is szerettem volna ha brook csatlakozik de így, hogy ő is kardmester így nem komálom. Vannak poénjai meg minden de ez olyan mintha még egy navigátort bevennének a csapatba... Sztem nem kéne oda Brook...
Harcosból sose elég :D És különben is ő muzsikus lenne :D Majd lesz valahogy :D Sztem bulifelelősnek tökéletes lenne :) De még mindig úgy gondolom, hogy nem megy Luffyékkal, bááár eddig akire Luffy aszondta, hogy azt akarja hogy velük menjen, az csatlakozott ^^"

Bishop

Quote from: Liquid Snake on 2007-06-09, 00:53:35
Na én is beszállok mint hű manga olvasó :) Én is szerettem volna ha brook csatlakozik de így, hogy ő is kardmester így nem komálom. Vannak poénjai meg minden de ez olyan mintha még egy navigátort bevennének a csapatba... Sztem nem kéne oda Brook...
Ezzel tökéletesen egyetértek :jee:


Liquid Snake

Quoteakire Luffy aszondta, hogy azt akarja hogy velük menjen, az csatlakozott ^^"

És ez nem is lesz máshogy az biztos... De én csak azért vagyok ellene mert kardosnak ott van Zoro... Már kb 309 rész óta benne van az anime-ben... Nem kéne mellépakolni még egy kardost... Jobban örültem volna egy Devil Fruit használónak vagy mondjuk valami extrának:)

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2007-06-09, 01:22:49
Quoteakire Luffy aszondta, hogy azt akarja hogy velük menjen, az csatlakozott ^^"

És ez nem is lesz máshogy az biztos... De én csak azért vagyok ellene mert kardosnak ott van Zoro... Már kb 309 rész óta benne van az anime-ben... Nem kéne mellépakolni még egy kardost... Jobban örültem volna egy Devil Fruit használónak vagy mondjuk valami extrának:)
Devil Fruit használó, és kardos, de Zoro Santouryu /vagy mi a gyík/ stílusban nyomja, ez meg valami másban :D Meg sztem Brooknak nincsennek olyan ambíciói, hogy a világ legerősebb Swordsmanje akar lenni :D Max csak Vissza akar menni a bálnájához :'(

Bishop

Most akkor ha Thriller Bark-nak annyi akkor vajon Brook mit választ, tovább menni a Grand Line végére Luffyékkal vagy visszafordúl. Ha annyira akar Laboon-nal találkozni nem hiszem hogy Luffyékkal tart.


LuckyDingo

Quote from: carfanatic on 2007-06-09, 12:57:47
Most akkor ha Thriller Bark-nak annyi akkor vajon Brook mit választ, tovább menni a Grand Line végére Luffyékkal vagy visszafordúl. Ha annyira akar Laboon-nal találkozni nem hiszem hogy Luffyékkal tart.


Öhm sztem visszafelé nem lehet haladni a Grandlineon, bár ezt most pontosan nem tudom :D
Az a fix, hogy sztem Brook ha velük tart, akkor Végigmennek a ONEPIECEig és aztán mikor visszatérnek East Bluera, akkor Úgyis találkozik Brook a Laboonnal :D

Bishop

Ha nem lehetne visszafele haladni akkor az elég necces lenne főleg hogy Marine Base valahol a New world elején van és onnan Aokiji meg Luffy nagyapja is eljutott Water7/Enies Lobby-ra(lehet nekik ott van a Justice Gate de kétlem)

LuckyDingo

Hát az egész az iránytűkön múlik, sztem ami Naminak van az csak egy irányba mutat.. előre :D A mArine-knek azért könnyű utazni mert mindenhová van Log poseuk vagy mi XD Sztem :)

Bishop

De Luffy-ék nem is fordúlnak vissza, ha meg számít Brooknak szépen elmegy Water7-be oda még szerintem el tud jutni,aztán onnan vesz minden konkrét szigetre log pose-t, vagy csak egyet. Ha nagyon akar valamit nem szükséges körbe utazni a világot, egy bálna se halhatatlan.
Azt tudom még elképzelni hogy majd luffy-ék elmondják mi a helyzet Laboon-nal és akkor majd megnyugszik és inkább Luffy-ékkal tart

chilip

Quote from: carfanatic on 2007-06-10, 00:35:57
De Luffy-ék nem is fordúlnak vissza, ha meg számít Brooknak szépen elmegy Water7-be oda még szerintem el tud jutni,aztán onnan vesz minden konkrét szigetre log pose-t, vagy csak egyet. Ha nagyon akar valamit nem szükséges körbe utazni a világot, egy bálna se halhatatlan.
Azt tudom még elképzelni hogy majd luffy-ék elmondják mi a helyzet Laboon-nal és akkor majd megnyugszik és inkább Luffy-ékkal tart


igen, szted egy beszélő csontváz csak úgy odamegy a boltba és rendel magának egy log pose-t...

Bishop

Nem rendel, elveszi végülis kalóz,ezzel még nem bánt senkit,és a cél érdekében ugye....