D.Gray-man /spoilers!!!/

Started by chilip, 2007-05-12, 20:10:51

Previous topic - Next topic

chilip

Nah, ez is kell má, mer elborítjuk az anime-s topicját spoilerral.

itt a 117-eshez egy fordítás: http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=12637

LuckyDingo

nah mosta azért kellett egy ilyen is hogy ketten beszéljünk róla XDDD Amúgy van már scanlated verzió is :D
http://www.sendspace.com/file/eqpyjb

Quote from: chilipAllen-é mintha nagyobb-masszívabb lenne, meg van rajta egy plusz kereszt a markolat végén. Egyébként most az Earl nem tudja használni a kardját, mer relo allen-ékkel van?
Nem tom sztem most kábé egy erőben van az Earlel :D A végén meg úgyis az emberi énje győz.. :)
De arra kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz Tickyvel :D Valszeg ember lesz, ami így nagyon durvának hangzik ^^""" Remélem hogy Rhode is ember lesz és összejön Allennel XDDD

chilip

rhode azt mondta, hogy "this power is the polar opposite of the count", teháti az Earl a saját kardjával tud egy noah-démont plántálni egy emberbe?

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-05-12, 21:05:49
rhode azt mondta, hogy "this power is the polar opposite of the count", teháti az Earl a saját kardjával tud egy noah-démont plántálni egy emberbe?
Nope :D Sztem az Earl kardja arra jó, hogy az Innocense-t űzze ki az Exorcistokból :P

chilip

#4
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-12, 23:09:17
Quote from: chilip on 2007-05-12, 21:05:49
rhode azt mondta, hogy "this power is the polar opposite of the count", teháti az Earl a saját kardjával tud egy noah-démont plántálni egy emberbe?
Nope :D Sztem az Earl kardja arra jó, hogy az Innocense-t űzze ki az Exorcistokból :P

lehet hogy embereket tud ölni, míg allené noah-kat meg akuma-kat

ed.: azért Tiki-t nagyon hamar lerendezte

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-05-13, 00:42:37
Quote from: LuckyDingo on 2007-05-12, 23:09:17
Quote from: chilip on 2007-05-12, 21:05:49
rhode azt mondta, hogy "this power is the polar opposite of the count", teháti az Earl a saját kardjával tud egy noah-démont plántálni egy emberbe?
Nope :D Sztem az Earl kardja arra jó, hogy az Innocense-t űzze ki az Exorcistokból :P

lehet hogy embereket tud ölni, míg allené noah-kat meg akuma-kat

ed.: azért Tiki-t nagyon hamar lerendezte
Meg se áll az Earlig XDDD Mondták is hogya Noahk képesek elpusztítani /széttörni/ az innocense-et, mint Tiki Allenét, mikor legyőzte. /Vagy akár mint az animében Earl, azokat, amiket elvettek az öreg generálistól/

chilip

kinn a 118 fordítva. ez is egy jó chapter volt, csak már látnám allenéket a bárkán kívül... köv. részben Lavi lesz

LuckyDingo

Jah jó volt bár picit sajnálom Tikit :S Road viszont eléggé megkomolyodott :D Már sajnálom Lavit ^^"""

chilip

Remélem Lavi magáhoztér és aztán mennek onnan a francba (mármint a bárkáról) mer nekem már nem igazán jön be. meg vhogy hozzák vissza a többieket is (kanda, krory)... hiányzik nekem kro-chan :D

LuckyDingo

Csak nem maradnak ott... egyébként olyan lol.. csak ketten olvassuk a mangát? XD

Alkyra

Én is olvasgatom néha.:) csak kéne vlm oldal ahonnan normálisan tok tölteni...ti honnan szeditek?

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2007-05-21, 16:29:51
Én is olvasgatom néha.:) csak kéne vlm oldal ahonnan normálisan tok tölteni...ti honnan szeditek?
Én spec minden héten Mangahelpers /ha oda regeltek nézegessétek az Amateeur és az Advanced Color Contesteket vagy miket és szavazzatok  :P/
De az egész sorozatot a stoptazmoról szedtem le anno.. nah mindegy adok pár linket.. 2-t :D
http://www.stoptazmo.com
http://www.timcanpi.org vagy http://www.hydeist.org/timcanpi/layout/main.htm /ugyanaz/ innen 95ig le tod szedni elég cool minőségben /legalább is az utóbbi mangákat egész hq minőségben csinálták :)/

chilip

http://groups.msn.com/D-Gray-ManManga/welcome.msnw - itt fennvan az egész, és le se kell tölteni. fennvan a 118-as is, de még nem irták át a 114-117 -et 114-118-ra (MSN jelszó/felhasználónév kell, nem kell regelni, ha van)

LuckyDingo

Letöltve jobb :D Én spec utálom MSNes izén olvasgatni.. mindig várni kell hogy betöltse.. Meg jobb is ha megvan ^^"

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-05-21, 18:30:31
Letöltve jobb :D Én spec utálom MSNes izén olvasgatni.. mindig várni kell hogy betöltse.. Meg jobb is ha megvan ^^"

jó internetkapcsolattal nem kell várni ^^

Alkyra


chilip

hát a RAWból nem sokat értettem, de majdnem végig Lavi (vagy Ravi) lesz abban a világban...

LuckyDingo

Már van Bludshock verzió.. semmi érdekes nincs, Csak Road kínozza Lavit.. :S

chilip

mikor lesz újjabb?

chilip

#19
120. chapter RAW

ed.: bazz, Rode átvette Ravi felett az irányítást...  :eek: Allen vs. Ravi

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-02, 13:21:17
120. chapter RAW

ed.: bazz, Rode átvette Ravi felett az irányítást...  :eek: Allen vs. Ravi
Umm nem vette át, csak a lelki terror hatására, Lavinak most mindenki ellenség és ebből max ömlengős Lavi mi szeretünk és a barátaid vagyunk felkiáltással jönnek ki... mindegy, Lavi gyenge.. nem szeressem már. Allen meg nem ér semmit a fegyverével ellene XD

chilip

hát ha jól vettem ki a RAWból, Lavi visszanyerte az öntudatát, és Rode  :eek: remélem nem akarják ilyen gyorsan leírni szegénykét...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-09, 12:24:27
hát ha jól vettem ki a RAWból, Lavi visszanyerte az öntudatát, és Rode  :eek: remélem nem akarják ilyen gyorsan leírni szegénykét...
Igen az álomvilágban megszúrta mnagát és így megint ő irányított, ez olyan mikor Shika eltörte az ujját, hogy kijöjjön a Genjutsuból XDD /naruto, aki nem vágná/ Aztán egy álvcáziott tűzben Rode mögé került /de ez még az álmában volt tehát Rhode elvileg most súlyos sérülést kapott../ Ami azt jelenti, hogy Rode egyetlen gyengepontja az álombéli önmaga, akit Lavi megtalált :) Allen meg lúzerkedik ott az életlen Exorcist kardjával lol :D

LuckyDingo

Kint a 122 raw, nemsokára a Bludshockos is kijön :D Majd chilip postol egy linket, nekem nincskedvem :P
A véleményem: [spoiler]YAY Lavi ftw:D  És  :bruhuhu:Rhode-tamaaaaa :bruhuhu: Ennyi köbö :D Ha jól látom, akkor már csak A Millenium Earl van aki Noah és annyi, szal lehet, hogy nemsokárra vége a mangának? :O Fura lenne  :S Egyébként hallottam valami olyat hogy az anime megpróbál visszatérni a manga storyjához, nah azt megnézném XD[/spoiler]

chilip


LuckyDingo


chilip

#26
mikor az ember azt hinné, végre elhagyják a bárkát, Tikky bekavar  :ejj: húzzanak a redvásba már onnan, kezdem unni azt az arc-ot, meg valahogy hozzák már vissza a többieket is (kanda, de főleg krory) mer ez így elég necces, sztem miután kijutottak, kinevezik majd Allent generallá, aztán jöhet egy arc mondjuk cross-al (sztem ennek egész jó esélye van), van ugye még a másik bárka, amit az Earl készített, az özönvíz biztos el fog kezdődni vmien formában, tehát sztori az még van bőven

LuckyDingo

Hááát lehet hogy az Már nem Tiky.. elég érdekesen nézett ki :D Amúgy Roadról se lehet tudni, hogy meghalt-e, mert ha igen, akkor nem kellett volna az ajtójának eltünnie? Nem tudom.. elég világvége hangulat van sztem nem lesz több arc :)

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-26, 02:59:04
Hááát lehet hogy az Már nem Tiky.. elég érdekesen nézett ki :D Amúgy Roadról se lehet tudni, hogy meghalt-e, mert ha igen, akkor nem kellett volna az ajtójának eltünnie? Nem tudom.. elég világvége hangulat van sztem nem lesz több arc :)

mi  a fenének van akkor másik bárka, ha nem lesz több arc?

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-06-26, 10:41:09
Quote from: LuckyDingo on 2007-06-26, 02:59:04
Hááát lehet hogy az Már nem Tiky.. elég érdekesen nézett ki :D Amúgy Roadról se lehet tudni, hogy meghalt-e, mert ha igen, akkor nem kellett volna az ajtójának eltünnie? Nem tudom.. elég világvége hangulat van sztem nem lesz több arc :)

mi  a fenének van akkor másik bárka, ha nem lesz több arc?
Az Earl nem úgy tervezte, hogy majd leölik az öszes Noah-t és kijutnak a bárkából, szal valszeg ezek után egy Cross-Allen találka jön, akkor nagy titok kiderül, aztán meg Earl VS. Allen, és boldogan élnek, míg meg nem halnak és nem hívják vissza őke a túlvilágról, hogy  akumák legyenek :D