D.Gray-man /spoilers!!!/

Started by chilip, 2007-05-12, 20:10:51

Previous topic - Next topic

shiro-tan

arigato chilip +.+
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

chilip

no prob, üdv a fórumon  :smile:

shiro-tan

Quote from: chilip on 2008-01-08, 12:21:33
üdv a fórumon  :smile:

yay \o/

új rész nem tudod mikor jön? :3
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

chilip

sajna nem :) csak a tokyotosho-n nézem mindig van-e már azok közül, amit nézek :3

ed.: nah van OneMangán, jó volt ez is :D végül Allen intézte el a dolgokat :D

shiro-tan

olvastam, de van egysmás aminek még tisztázódni kell bennem, mert csak úgy pörögnek az események :3
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-19, 12:40:01
sajna nem :) csak a tokyotosho-n nézem mindig van-e már azok közül, amit nézek :3

ed.: nah van OneMangán, jó volt ez is :D végül Allen intézte el a dolgokat :D
Hát én kiváncsi vok ki röhög :D Meg mi az a vértócsa a kézzel :D Egyesek szerint Road nevet /bár ezt kétlem/ Szerintem a Hitler utánzat lesz az.. valami mocskos dolgot tervezett tutira :O

chilip

vagy az áruló noah allen-ben :) az is egy lehetőség, elvégre őt látja minden tükörben...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-19, 19:07:43
vagy az áruló noah allen-ben :) az is egy lehetőség, elvégre őt látja minden tükörben...
Rá is gondoltam :D A tükörben mindig olyan szimpin mosolyog XDDD De azon szerintem Allen nem lepődne meg ennyire. Nah mindegy jövőhéten kiderül.. végre megint jönnek rendesen a mangák <3

chilip

ezt is megértük, nemcsak ketten vagyunk a topic-ban :D

Devian

mért nem tudják úgy befejezni hogy mutatnak legalább egy arc részletet ? .. sokkal jobban várná mindenki akövetkező ch-t

LuckyDingo

Quote from: Devian on 2008-01-19, 20:42:01
mért nem tudják úgy befejezni hogy mutatnak legalább egy arc részletet ? .. sokkal jobban várná mindenki akövetkező ch-t
Nem tom így én is várom :D De most komolyan :D Bleachből is betettek 1 spioilerképet, erre mindenki elgondolkozik, hogy kik azok az alakok és a végén még kiderül, hogy csak kettő a sok közül és nem fontosak :D Mindegy jövőhéten tuti kiderül ki nevetgél :D
Amúgy hogy ne legyek teljesen off.. Lulubell meztelen volt amikor már az arkban voltak? XD És Cross nem sajnálta meg... :XDD

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-19, 21:11:18
Quote from: Devian on 2008-01-19, 20:42:01
mért nem tudják úgy befejezni hogy mutatnak legalább egy arc részletet ? .. sokkal jobban várná mindenki akövetkező ch-t
Nem tom így én is várom :D De most komolyan :D Bleachből is betettek 1 spioilerképet, erre mindenki elgondolkozik, hogy kik azok az alakok és a végén még kiderül, hogy csak kettő a sok közül és nem fontosak :D Mindegy jövőhéten tuti kiderül ki nevetgél :D
Amúgy hogy ne legyek teljesen off.. Lulubell meztelen volt amikor már az arkban voltak? XD És Cross nem sajnálta meg... :XDD


hahahaha, jah.XD én is olvasom mindegyes megjelenést.:) imádom a stílusát a mangának. Allen Clown formája hihetetlen jól néz ki.
[spoiler] egyb. aki mindig a tükörben van az mana sztem.ki más lenne? rhodet rabi megölte.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Alkyra on 2008-01-19, 21:38:49
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-19, 21:11:18
Quote from: Devian on 2008-01-19, 20:42:01
mért nem tudják úgy befejezni hogy mutatnak legalább egy arc részletet ? .. sokkal jobban várná mindenki akövetkező ch-t
Nem tom így én is várom :D De most komolyan :D Bleachből is betettek 1 spioilerképet, erre mindenki elgondolkozik, hogy kik azok az alakok és a végén még kiderül, hogy csak kettő a sok közül és nem fontosak :D Mindegy jövőhéten tuti kiderül ki nevetgél :D
Amúgy hogy ne legyek teljesen off.. Lulubell meztelen volt amikor már az arkban voltak? XD És Cross nem sajnálta meg... :XDD


hahahaha, jah.XD én is olvasom mindegyes megjelenést.:) imádom a stílusát a mangának. Allen Clown formája hihetetlen jól néz ki.
[spoiler] egyb. aki mindig a tükörben van az mana sztem.ki más lenne? rhodet rabi megölte.[/spoiler]
A-a nem ölte meg :D Roaddal /hivatalosan is ez a neve thx to anime/ nem lehet ilyen könnyen végezni :) Legalább is úgy tudom, hogy Road és Tiky is megmenekült.
Mana.. mondjuk valszeg Mana = 14. Legalább is ez tünik a leglogikusabbnak. :D

chilip

LEVEL 4 appeard  :eek: ebből mi lesz...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-26, 10:32:38
LEVEL 4 appeard  :eek: ebből mi lesz...
Ez de   :lame: Hagyták volna Johnnyt megpusztulni... a 4es akumának meg nem látom értelmét :D Ha nem erősebb, mint egy Noah, akkor generalok kinyírják.. ha meg erősebb, akkor meg már rég  :lol:

chilip

lehet első a fajtájából :D és az irányító közegnek nem kell feltétlen erősebbnek lennie a katonáknál, azok azért vannak. a noah-k tudnak tervezni, és gondolkodni, meg hűek az Earl-höz (1 exeption :D ), az akumák meg csak parancsokat hajtanak végre.

Zen

Tegnap kezdtem el olvasni, a 92. ch-nál vagyok, és éget a vágy h tudjam: will Linali's hair ever grow back? :bruhuhu:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

legfeljebb time-jumpal ami sztem egyáltalán nem valószínű :) annyira nem gáz most sztem, bár tény hogy sokkal szebb volt hosszú hajjal... esetleg paróka...  :lul:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

Hát amilyen jól néztek ki a lvl 3asok, annyira trén néz ki a 4es..-.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

hát ... Allen Walker 1 pöckölés volt  :eek: remélem kövi részben powerup a szemére :D már esedékes

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-02, 12:59:51
hát ... Allen Walker 1 pöckölés volt  :eek: remélem kövi részben powerup a szemére :D már esedékes
Hát jól jönne.. de hol a redvában vannak a generalok? Sztem Allen már túl fáradt, meg gyengus :/

chilip

generalok is ottvoltak, de level 4-ből ez az első akuma? és mér pont ott változott át?ott ölte le a milliomodikat vagy mi a cickány? meg generalok is tehetetlenek ellene  :eek:

LuckyDingo

Nah végre megkapja Lenalee az új cipőjét XD De milyen áron.. nekem úgy tűnt az egyik képből, hogy őt is megszállta az innocence, mint a múltkori chapterben Allent :S

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-03-21, 13:10:40
Nah végre megkapja Lenalee az új cipőjét XD De milyen áron.. nekem úgy tűnt az egyik képből, hogy őt is megszállta az innocence, mint a múltkori chapterben Allent :S

oooohhh noezzz, honnan? RAW? sehol nem látom még... és mikor szálta meg allent az innocence?

Tukan

#85
Új cipő, ok. Valszeg 100%-ban fog syncho-zni vele, és nem equip type lesz, hanem parasitic. De ha Lenalee fogja lebaszni a lvl4-es akuma-t, akkor nagyon dühös leszek. :Eztneked:
Ugyebár ha ez a 2 feltétel teljesül, akkor megvan a general szint, plusz a legerősebb fajta innocence is. Véleményem szerint az dönthet az erősorrendben hogy kinek mit "bír" az innocence-e illetve hány van neki (ld. Cross). Ha azt vesszük alapul, hogy Lenalee-nek cipője lesz, akkor főerénye ismét a gyorsaság marad imo. A cipőből formált fegyver plusz a sebesség ne akarjon már végezni egy eddigi soha nem látott akuma-val:( Mindenesetre kíváncsian várom.

A kérdésem meg az lenne, ti hogyan gondoljátok el a további powerup-okat? Ugye Allen barátunk még nemigazán érte el Earl szintjét:)

LuckyDingo

#86
Allent a múltkori chapterben szállta meg az innocence.. amikor a maszk a képére csúszott és irányította Allen testét.

Lenaleenek új cipője van.. [spoiler]vérből... /Tiszta deadman wonderland-es XDD/ [/spoiler]de ha jól láttam akkor már nem csak cipő volt :S Nincs raw, de vannak helyette spoilerképek és summary, szal innen az értesüléseim.. jah és nem Lenalee fogja megverni a LV4eset, hanem a [spoiler]generalok[/spoiler] :D

chilip

szép lenne ha nem ők vernék meg :D és nem ájul el vérveszteségtől Lenalee ha aktiválja az innocencét?  :zomg: :D

LuckyDingo

#88
Quote from: chilip on 2008-03-21, 20:37:28
szép lenne ha nem ők vernék meg :D és nem ájul el vérveszteségtől Lenalee ha aktiválja az innocencét?  :zomg: :D
Passz :D Gondolom egy cipőhöz nem kell olyan sok vér :DMeg nagyrészt az Innocenceből állt az sztem.. ugye az is folyékony lett :D mindenesetre azt gondoltam hogy most már valami fullspeckó fegyvere lesz.. meg szárnyai *_* Erre meg cipő, csak most inkább páncél-szerű  ^^"

Mellesleg még lehet hogy Lenalee veri meg, de kétlem.. max ha tényleg ő a szív és valami iszonyat új ereje lett a cipővel. De én úgy érzem, hogy a szív egy eddig ismeretlen karakterben van:D Sőt Lavi és a többiek is jobban össze fognak haverkodni az innocence-ükkel :D Kellene már nekik is páoweráp

chilip

hát Krory kapott, Lavi-nak valami új Seal, Miranda-nak kéne még és ki is fújt. Kanda meg így is elég erős :D esetleg még a panda bookman de nem hinném hogy ő erősödne már bárhova is, túl öreg és jelentéktelen :D