Lucky Star /omg spoilars!/

Started by Darkstar, 2007-05-13, 21:21:19

Previous topic - Next topic

ultimecia

Az "Iffy" az mi a rákot jelnt :confused:? Néztem 1 offline és 2 online szótárat, de még csak hasonló sem volt benne.
Vagy minek a rövidítése ez?

Alkyra

Quote from: ultimecia on 2007-06-30, 20:11:47
Az "Iffy" az mi a rákot jelnt :confused:? Néztem 1 offline és 2 online szótárat, de még csak hasonló sem volt benne.
Vagy minek a rövidítése ez?

Ezt akartam én is kérdezni.XD Tuti vlm animes szleng szó. Képtelen vagyok rájönini, miből ered...

Draconire

Quote from: Alkyra on 2007-06-30, 21:38:08
Quote from: ultimecia on 2007-06-30, 20:11:47
Az "Iffy" az mi a rákot jelnt :confused:? Néztem 1 offline és 2 online szótárat, de még csak hasonló sem volt benne.
Vagy minek a rövidítése ez?

Ezt akartam én is kérdezni.XD Tuti vlm animes szleng szó. Képtelen vagyok rájönini, miből ered...
iffy

minuszmiki

Most volt csak időm, hogy megnézzem, elég jó volt ez a rész is. Akira-sama meg mégsem jelent meg, csak egy kartonpapír-figurán, és a Lucky Channellel sem vacakoltak most sokat, de a ComiKet-es része nagyon tetszett. :D

Baggio

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-22, 06:38:06
Hmm utánna lestem a dolgoknak, meg szörnyű szenvedések árán megtaláltam és leszedtem a magát - japánul és a következőkre jutottam:
[spoiler=mangás]Jól tippeltem Konata unokatesóját illetően.. :) És úgy érzem, hogy a kedvencem  a legmagasabb zöld hajú csaj lesz -unott fejjel :P- aki majd az unokatesóval egy időben tünik fel a sorozatban :D Amúgy a mangában a 11es rész 2. fele már átlépett a volume 2.be :)[/spoiler]
megdobnál a linkel? én is kerestem de most nem nagyon találom
kösz

LuckyDingo

Sajnálom^^ Nekem is aszondták, hogy keressem meg egyedül :D /még mindig nem értem miért, de nagy nehezen megleltem/ sry

Baggio

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-01, 03:13:01
Sajnálom^^ Nekem is aszondták, hogy keressem meg egyedül :D /még mindig nem értem miért, de nagy nehezen megleltem/ sry
hmm.. nem értem
vagyis megvan csak nem irod be, vagy nincs meg?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

Szerencsére volt a mangából is egy spoiler, ami ezt feltehetően semlegesíti.
[spoiler]Az egész mögött Konata áll, Kagaminak nem jelent semmit az a tag[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


Alkyra


minuszmiki


Alkyra

Quote from: minuszmiki on 2007-07-03, 00:11:35
Ez

AAHHH!AAAHHH!! A SZEMEM!!A SZEMEM!!!!!  :bruhuhu: :bruhuhu: :bruhuhu:

Quote from: Darkstar
Szerencsére volt a mangából is egy spoiler, ami ezt feltehetően semlegesíti.
(click to show/hide)


huuuuhhhh....ezzel most megmentettél egy szívinfartukstól..

Lokids

[a.f.k.] Lucky Star - 13.avi


Uguu~

:D Ne pofáznának olyan gyorsan. Reggel csipás szemekkel nehéz olasni. :D

minuszmiki

#255
Végre jutott rá időm, hát ez nagyon nagy volt uguu~. Valentin-nap, Gurren-Lagann reference, live action ED by Minoru Shiraishi  :eek: :wtf:  :Kiraly:  :jee:

Darkstar

Valaki át tudná passzolni valahogy a torrentet (attach pl)? A linkről épp nem érhető el.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-07-08, 14:39:21
Valaki át tudná passzolni valahogy a torrentet (attach pl)? A linkről épp nem érhető el.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Zsiga on 2007-07-08, 14:48:11
Quote from: Darkstar on 2007-07-08, 14:39:21
Valaki át tudná passzolni valahogy a torrentet (attach pl)? A linkről épp nem érhető el.

ez nekem is kellett! köszönöm.^^

Darkstar

#260
Akkor Anon megint átvágott, vagy a mangában van másképp, de a lényeg az, hogy az a srác nem veszélyes Kagamira. :D

És az endingen meghaltam.  :lul: :rotfl:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

#261
Apro ending.. a Tokyotoshonon felfogyeltem valamire:
Az összes ending karaoke fullosan is :D /remélem eddig nem postolta senki :D/

[spoiler=Konata szereti Kagamit 18+ XD]http://dunno.extra.hu/cuccok/lovekagamibaby.swf[/spoiler]

Kayama

Nagyon durva a CHA-LA HEAD-CHA-LA full verziója az ending cd-n  :smile:

Úgy megnézném a seiyuut éneklés közben, mert így ordítani teli torokból... :D

LuckyDingo

Nagyon komoly lehet :D A többi ending se rossz :D bár nem tom hogy tényleg ilyen amatőrök, vegy csak a szerephez tartozik, hogy ne énekeljenek tökéletesen /végülis egy szinkronszínésznek jól kellene :D/

Manitu

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-09, 18:18:32/végülis egy szinkronszínésznek jól kellene :D/
Nem kell nekik, bár Hirano Aya azért tud ;) A többieket még nem nagyon hallottam.

Más: Így a 13. rész megnézése után asszem ideje letöltenem néhány rész Kerorot :muhahah:


Darkstar

Ma sikerült beleakadnom pár új Kagami/Tsukasa képbe. Még kicsit válogatnom kéne (épp lusta vagyok) de 2 thread batch save-jét feldobtam ide, vegyesen vannak benne új és régi képek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Thx eurofag, mostanában nincs sok időm 4chanozni, így viszonylag sok új volt közte. :D

Darkstar

#267
Mivel többen már úgyis tudják, sok értelme nincs titkolni. Max ha olyanról van szó, majd Anonymousként postolok ^^
BTW ez a kép nagyon üt. Kagami as Raimoo. Legalábbis a ruha nagyon olyan.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Manitu on 2007-07-09, 22:38:03
Nem kell nekik, bár Hirano Aya azért tud ;)

Az biztos. Haruhi-ként kellően butuska, Misa-ként eszméletlenül idegesítő, Konata-ként hasfalszaggató hatást képes kelteni.  :jee:

minuszmiki

Quote from: Darkstar on 2007-07-11, 21:23:20
Mivel többen már úgyis tudják, sok értelme nincs titkolni. Max ha olyanról van szó, majd Anonymousként postolok ^^
BTW ez a kép nagyon üt. Kagami as Raimoo. Legalábbis a ruha nagyon olyan.
Én csak sejtettem, ezekszerint jól. :D
Egyébként nekem továbbra is ez a kedvenc Kagamim, bár amit linkeltél is jó.