Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Solid Snake

Soha nem voltam, nem vagyok és nem is leszek olyan egyén, aki ignore-ra rak bárkit is (legyen bármekkora fag, barom, emo, vagy tarp :__devil:). Kompromisszumra kell törekedni.

chilip

Quote from: Solid Snake on 2008-01-22, 22:29:02
Soha nem voltam, nem vagyok és nem is leszek olyan egyén, aki ignore-ra rak bárkit is (legyen bármekkora fag, barom, emo, vagy tarp :__devil:). Kompromisszumra kell törekedni.

:tezsvir:

Manitu

Még jó :D Ignorera az összes modival, aztán szabad a pálya  :muhahah:

Az a baj, hogy sajnálok bárkit is ignorera rakni, mert akkor nem látom, mekkora baromságokat ír, és még a végén lemaradok valami jóról :D


Én

Quote from: Manitu on 2008-01-22, 22:50:00
Az a baj, hogy sajnálok bárkit is ignorera rakni, mert akkor nem látom, mekkora baromságokat ír, és még a végén lemaradok valami jóról :D
:tezsvir: Meg ha valakiről azt gondolom, hogy idegesít, mindig magamra gondolok, és megynyugszom.

Zen

Minek rakjak bárkit ignore-ra, a postjai nem nekem szólnak, ha tőlem akar valamit, úgyis pmet ír, nem?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

En asszem 1-2 embert raktam csak ignore-ra.
Zsigat meg nem, hianyozna a KIMI! es a lengedezo zaszlocskak.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

RedPriest

Eddig sem éltem az ignore opcióval, s ez után sem tervezem használni. Merem remélni, hogy a fórumon mindenki képes sértegetés mentes, megfelelő hozzászólások írására, a kritika pedig, mely lehet bármilyen, bizonyos kereteken belül elfogadható, sőt, önmagát írja le az, aki nem képes azt elfogadni, vagy korrekten lereagálni. De az sem utolsó meglátás, hogy a személyes jellegű dolgokra a PM inkább használható/használandó.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Tycho



Gratulálok zsigának amiért grouphugot generált a trollkodásával és Ramiznak amiért ezt irígyli tőle. You are now officially attention whores. :__devil:

sirtomi

Még senkit se ignoráltam :)
Zsiga trollkodásán, K_T-vel való vitáin  meg jól szórakozok :haha:

Member

Nem használom az ignore-t, ezért nem, de ha vki akarja, akkor legyen joga a modit is rátenni.

Gregory

Nem értem, h miért beszéltek az ignore-ról úgy, mintha valami bűn lenne használni. Nálam nem1 ember ignore-on van, mert nem bírom a stílust, amiben írnak, vagy úgy egyáltalán az egész személyt, és nem állok le beszólni emiatt, hanem az  inkább ignore-ra rakom, úgy engem se zavar, meg én se zavarom őt. Kompromisszum. Ha pedig jó kedvem van, akkor még mindig egy show/hide gombbal meg tudom nézni a postjait.

sirtomi

Egyáltalán nem bűn az ignore-t használni, de én inkább szeretek mindent elolvasni :)

Zsiga

Quote from: Member on 2008-01-23, 15:08:31
Nem használom az ignore-t, ezért nem, de ha vki akarja, akkor legyen joga a modit is rátenni.
Pont ez volt az egyik ok amiért feltettem ezt a kérdést. :) Az szinte biztos hogy a mod-ignore nem lesz bevezetve, hiszen azért moderátor a moderátor hogy ha mond valamit (persze amikor épp komolyan beszél, ami mint tudjuk igencsak ritka itt a USTEAM-en... :D) akkor azt mindenki legyen szíves elolvasni és betartani, hiszen mindannyiunk érdeke hogy rend legyen a fórumon. (A közhiedelemmel ellentétben nem azért moderál a moderátor mert köcsög, vagy pont olyan kedve van, hanem a többi fórumozó védelmében.)
Épp ezért arra voltam/vagyok kíváncsi, hogy ha már nem megoldható hogy egyesek ne is lássák a postjaimat, kellene-e esetleg változtatnom a hozzáállásomon, stílusomon (less flamin' and such :)), vagy jó így ahogy van. De szerencsére úgy látom, a többség azért bírja a hülyeségeimet. :angyali: (És igen, Tycho, mocskos utolsó attentionwhore vagyok, tudom jól.  :D)

Gregory : Nagyon egyetértek.  :tezsvir: Nálam is sok ember van ignore-on, a legtöbbjük azért mert így talán könnyebb megállnom hogy állandóan beszóljak nekik. Eleinte még úgy voltam a dologgal hogy ha már mod vagyok, illene mindent elolvasnom, aztán rájöttem hogy egyrészt mindenre úgysincs időm, meg bizonyos emberek postjai annyira zavarnak hogy nem is biztos hogy tudnám objektíven moderálni őket, és persze ha valaki nagy hülyeséget csinál arról úgyis kapunk riportot, amit ismételten köszönünk mindenkinek aki segíti ezzel a munkánkat.

Ramiz

Nekem is naponta mennek fel-le emberek a listámra/ról, sokszor olyanok, akiket tudom, hogy másnap úgyis leveszek, de egy fárasztó nap után pl nincs kedvem felhúzni magam egy kicsillagozott ly-on vagy más FASSÁGon. Az ignore épp a viták elkerülésére van, SEMMI sértő nincs benne. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-01-23, 16:14:49
Az ignore épp a viták elkerülésére van, SEMMI sértő nincs benne. :D
Nem tetszik a hozzáállásod. IGNORED :haha:

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-01-23, 16:14:49
Nekem is naponta mennek fel-le emberek a listámra/ról, sokszor olyanok, akiket tudom, hogy másnap úgyis leveszek, de egy fárasztó nap után pl nincs kedvem felhúzni magam egy kicsillagozott ly-on vagy más FASSÁGon. Az ignore épp a viták elkerülésére van, SEMMI sértő nincs benne. :D

Erre rávilágíthatna valaki amúgy h egész pontosan mért jó? Mert nem tudják h pontos v ly, uh inkább csillagot kell írni, vagy mi?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nakedape

Quote from: Zen on 2008-01-23, 16:34:00
Quote from: Ramiz on 2008-01-23, 16:14:49
Nekem is naponta mennek fel-le emberek a listámra/ról, sokszor olyanok, akiket tudom, hogy másnap úgyis leveszek, de egy fárasztó nap után pl nincs kedvem felhúzni magam egy kicsillagozott ly-on vagy más FASSÁGon. Az ignore épp a viták elkerülésére van, SEMMI sértő nincs benne. :D

Erre rávilágíthatna valaki amúgy h egész pontosan mért jó? Mert nem tudják h pontos v ly, uh inkább csillagot kell írni, vagy mi?
mert elvből nem használ ly-t csak j-t, de belekötöttek mindig ezért *-ozik, de tudja mikor kéne mert  csak az ly helyett van *
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Van egy kolléga akinek ez a heppje, hogy az ly rossz és tűnjön el a magyar nyelvből, ezért a ly-kat kicsillagozza j-ket meg kiírja. Ha ez teszi boldoggá, felőlem csinálja, egy ilyen végképp nem tudja felcseszni az agyam... :angyali:

Lythis

Quote from: Zen on 2008-01-23, 16:34:00
Quote from: Ramiz on 2008-01-23, 16:14:49
Nekem is naponta mennek fel-le emberek a listámra/ról, sokszor olyanok, akiket tudom, hogy másnap úgyis leveszek, de egy fárasztó nap után pl nincs kedvem felhúzni magam egy kicsillagozott ly-on vagy más FASSÁGon. Az ignore épp a viták elkerülésére van, SEMMI sértő nincs benne. :D

Erre rávilágíthatna valaki amúgy h egész pontosan mért jó? Mert nem tudják h pontos v ly, uh inkább csillagot kell írni, vagy mi?
azért, mert szerintük az ly értelmetlen, és nem hajlandóak leírni, viszont ha mindent j-vel írnak, azért vagy beléjükkötnek, vagy hülyének nézik őket. gondolom

Zen

Ahány ember annyi szokás, úgy tűnik.  :_piszka:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

Quote from: Én on 2008-01-23, 16:38:39
Van egy kolléga akinek ez a heppje, hogy az ly rossz és tűnjön el a magyar nyelvből, ezért a ly-kat kicsillagozza j-ket meg kiírja. Ha ez teszi boldoggá, felőlem csinálja, egy ilyen végképp nem tudja felcseszni az agyam... :angyali:
Még Gimis tanárom mesélte, hogy valami irodalmi konferencián pont ez volt a téma, és belátták, hogy full felesleges és ki kéne emelni a nyelvből meg magából az oktatásból is. Csak azért maradt bent merthogy nyelvi érték vagy mittomén de a fontosabb ok az az volt, hogy a már felnőtt nemzedékek nem tudnának hozzászkoni, stb...

Én

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-23, 17:25:50
Quote from: Én on 2008-01-23, 16:38:39
de a fontosabb ok az az volt, hogy a már felnőtt nemzedékek nem tudnának hozzászkoni, stb...
Ez jogos mondjuk

Lythis

az újabb szavakat úgyis kivétel nélkül j-vel írjuk, nemhiszem, hogy abba a maroknyi ly-ba belehalna bárki is. Meg legalább cseszi a külföldiek agyát is, és annál nehezebb magyarul tanulniuk :D

hargharg

/mokamod bekapcsolva.
most komo*an, nektek nincsen o*an dolgotok, ami nem normalis a kornyezetetek szerint?
mindennaphelovin
es nem, nem vagyok goth. bar teny, hogy surun jarok fekete/feher/piros szinkombinacios ruhakban. de nem festem magam! viszont szivesebben lennek no. : D
/mokamodot sosem kapcsoljuk ki, csak idonkent tartalekra vesszuk. pl most, merthogy elfogyott a napi hozzaszolasom. : DDD

amugy pedig most eppen ki ignoral? : D
rofl

Én

Quote from: hargharg on 2008-01-23, 19:56:36
es nem, nem vagyok goth
Miért lennél? :D
fura dolog: ööö gyakran beszélek a kelleténél hangosabban és gyorsabban, talán ez

Zen

Quote from: hargharg on 2008-01-23, 19:56:36
amugy pedig most eppen ki ignoral? : D

Nem Ramiz rakott téged ignor-ra tegnap v tegnapelőtt h beleaposson a lelkedbe és a lába előtt kuporogva imádkozz a kegyelméért?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

#986
hargharg engem most 3an tettek ignorra, úhogy ne aggódj. :D
az a durva hogy egy hete még szerintem 0 volt ez a szám. Ennyire nem tetszik vkinek hogy szeretem az EA játékokat, vagy csak én nem Flamelhetek KT-val meg Zsigával. Bahh tiszta diszkrimináció.

Kvikveg, Gregory Ramiz vs Zsiga? Nah nah... közelítek vajh? :D

White SeeD

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-23, 21:16:26
hargharg engem most 3an tettek ignorra, úhogy ne aggódj. :D
az a durva hogy egy hete még szerintem 0 volt ez a szám.

Hehe, hozzám képest sehol sem vagy. Én megszólaltam az offtopicban hogy visszatértem, 10 percre rá ignorera raktak :p
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Lythis

Nem, ennyire randa az avád :D
De ha már ennyire ez a téma, akkor én is felugrottam 2-re... máris rossz meg minden... gyorsan meg is kérdezem, hogy jujj-ugyanmár kinek és mivel sikerült az arcába másznom, mert igazán nem szerettem volna, mert úgy gondolom, hogy kompromisszum, meg megértés és blablablabblöergh...

Én

Quote from: Lythis on 2008-01-23, 22:20:47
gyorsan meg is kérdezem, hogy jujj-ugyanmár kinek és mivel sikerült az arcába másznom, mert igazán nem szerettem volna, mert úgy gondolom, hogy kompromisszum, meg megértés és blablablabblöergh...
Sok a rinya, ignored