Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Gregory

Még nem vesztettem el, és amilyen antiszoc vagyok mostanában, nem hiszem, hogy a közeljövőben megtörténne.

Tycho

[spoiler=egyedül nem írtam volna ki, de így felvállalom én is]16.99 (16ra szavaztam végül) egész pontosan 17. szülinapom előtti héten, azzal a lánnyal, akivel több mint 4 éve azóta is együtt vagyok.[/spoiler]

.Attila

Quote from: Gregory on 2007-11-04, 18:15:05
Még nem vesztettem el, és amilyen antiszoc vagyok mostanában, nem hiszem, hogy a közeljövőben megtörténne.

16 évesen nem hiszem, hogy ez tragédia.

Ramiz

#243
Quote from: Tycho on 2007-11-04, 18:40:14
[spoiler=egyedül nem írtam volna ki, de így felvállalom én is]16.99 (16ra szavaztam végül) egész pontosan 17. szülinapom előtti héten, azzal a lánnyal, akivel több mint 4 éve azóta is együtt vagyok.[/spoiler]

A mondat második fele miatt mondhatni, hogy ez tényleg szerencsés volt. :)

BTW megnéztem urbandictionary-n a QFT-t... nos sok mindent bevállalok, de a fentiek miatt szégyenkezni nem fogok soha Darkstar :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Ramiz on 2007-11-04, 18:57:38
nos sok mindent bevállalok, de a fentiek miatt szégyenkezni nem fogok soha Darkstar :D
wat
Mit találtál az UD-ben?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

"Quoted For Truth": azért idézve, hogy később ne változtassam meg... Igaz, volt olyan értelmezése is, hogy azonos nézetek kifejezésére használják.
edit: közben rájöttem, nem is az urbanon néztem utána, és a másik helyen a második értelmezés volt elsődlegesnek írva.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Quit fucking talking?

A tökéletesség unalmas.

Gregory

Sztem Quoted For Truth, mégpedig olyan értelemben, h az idézett rész nagy igazságot ír le, tehát pozitív jelleggel szerepel a QFT rövidítés az adott postban.

Quote from: .Attila on 2007-11-04, 18:44:20
16 évesen nem hiszem, hogy ez tragédia.
Szerintem se, nem is mondtam, h annyira szükségem lenne rá/akkor sokk ez nekem. Előbb inkább egy normális párkapcsolat lenne ideális, bár konkrétan ahhoz sincs sok kedvem az utóbbi időkben.

Dreamcleaver

Quote from: Gregory on 2007-11-04, 19:21:48
Szerintem se, nem is mondtam, h annyira szükségem lenne rá/akkor sokk ez nekem. Előbb inkább egy normális párkapcsolat lenne ideális, bár konkrétan ahhoz sincs sok kedvem az utóbbi időkben.

A normális párkapcsolathoz, vagy az annak kialakításához szükséges macerához?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

not yet,not yet :redface:

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2007-11-04, 20:04:28
A normális párkapcsolathoz, vagy az annak kialakításához szükséges macerához?  :D
Ha már ilyen korán úgy érez, mint most én, akkor egyikhez sem. :)

chilip

a legnagyobb baj nálam az, hogy a környéken nem volt soha normális lány (értsd szép egy se, és butááááááák  :oops:)... (vagyis volt de kb 10 éves korom óta nem láttam, sztem elköltöztek...  :ejj:), ehh mind1... egyetemen meg mind elkelt (bahm ... IK ...) lehet átmegyek már végre a természettudományi karra csajozni :D csak kéne rá időt szánni...  :haha:

kikuchiyo

Quote from: chilip on 2007-11-04, 20:30:29
lehet átmegyek már végre a természettudományi karra csajozni :D csak kéne rá időt szánni...  :haha:

Szerintem ez rossz ötlet.

(Elnézést a biológus és egyéb TTK-s lányoktól :))
Failure is the default option

chilip


Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-04, 21:26:05
Quote from: chilip on 2007-11-04, 20:30:29
lehet átmegyek már végre a természettudományi karra csajozni :D csak kéne rá időt szánni...  :haha:

Szerintem ez rossz ötlet.

(Elnézést a biológus és egyéb TTK-s lányoktól :))

sorry h  :_off: de aki  a fizkusok közt nem talál jót, azért ne következtessen arra h  mi van ott , biólugusként volt mit nézni az  unalmasabb előadások alatt.. :D :D :D

meg  minden, még jófejek is stb.. :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Sokan gondolják, hogy a jó csajok egészségügyin és tanítóképzőn vannak, nos, egyiken rövidebb ideig nézelődhetem, a mostanin meg vagyok egy ideje, tanúsíthatom, hogy ugyanaz az arány, mint máshol. :)
(Csak itt kevesebben beszélnek idegen nyelvet és nem értenek a gépekhez, mint TTKn esetleg :haha: )

Zsiga

ELTE-TTK tényleg jól el van látva ilyen szempontból. :)
Viszont amin meglepődtem hogy mennyi jó nő mászkál itt nálunk Gödöllőn. Persze azért elsősorban az ilyen lóműkörömépítő és társai szakokon (gazdasági és társadalomtudományi kar...), de nálunk parasztoknál is simán van olyan jó arány mint a TTK-n volt anno. A kertész meg környezetvédő meg hasonló tipikus lányszakokon meg aztán főleg. :)

Fubenalvo

...én ELTE-IK proginfen voltam fél évig. Ijesztő volt mikor a nagy előadóban dékáni kézfogásnál körbe néztem és a cirka 200 emberből 3 volt nőnemű. :D

Darkstar

Mi az fene, az ELTE-IKt mindenki otthagyja? :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

én még nem... még...

Member

Most néztem meg, hogy mi ez az IK, gondolom ott max az USB bemenet veheti el. :D

kikuchiyo

Quote from: Nakedape on 2007-11-04, 21:29:31
Quote from: kikuchiyo on 2007-11-04, 21:26:05
Quote from: chilip on 2007-11-04, 20:30:29
lehet átmegyek már végre a természettudományi karra csajozni :D csak kéne rá időt szánni...  :haha:

Szerintem ez rossz ötlet.

(Elnézést a biológus és egyéb TTK-s lányoktól :))

sorry h  :_off: de aki  a fizkusok közt nem talál jót, azért ne következtessen arra h  mi van ott , biólugusként volt mit nézni az  unalmasabb előadások alatt.. :D :D :D

meg  minden, még jófejek is stb.. :)

A van mit nézni és az ideális ivararány között azért van különbség ;)
Nálunk is volt mit nézni, pl. a kvantummechanikát egy bizonyos pár mellbimbó miatt nem sikerült soha rendesen megértenem.
Mégis, azt kell mondjam, hogy a szakunk nem volt jól ellátva lányokkal. Azt persze (látásból) meg tudom erősíteni, hogy más TTK-s szakokon jobb volt a felhozatal.

Quote from: Member on 2007-11-04, 21:51:20
Most néztem meg, hogy mi ez az IK, gondolom ott max az USB bemenet veheti el. :D

Jaj neeeee... (tényleg nem ártana már kitisztítani az agyamat)
Failure is the default option

.Attila

GTK-n vagyok, úgyhogy a lányok aránya legalább 50%. Két évfolyamon is vagyok/voltam, de jó nőt nem igazán találtam. Persze szemrevaló akar egy-kettő, de azokkal meg egyéb problémák vannak.

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-11-04, 21:42:19
Mi az fene, az ELTE-IKt mindenki otthagyja? :D
Hát nagyjából ja. :D
Mi indultunk 250-en, első analízis-előadáson a nagyelőadóban a lépcsőn is ültek annyian voltunk (ugye analból szokott lenni egy pár visszahallgató... :D), és így volt jó esetben mondjuk 15 lány a teremben... Nem véletlenül jártam inkább csocsózni a szoc HÖK iroda elé, vagy a biológusok előadásaira (az etológia pl. nagyon jó volt :)). A végső lökést az adta meg amikor megláttam a progmatos tablókat. Az egy dolog hogy nem voltak épp túlzsúfoltak, de minden képről sütött hogy nagyon nem százas. :D

Nakedape

bioloknál nők arámya 50+ % :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Az a néhány nemszázas is lehet, hogy férfi volt korábban.

.Attila

Quote from: Nakedape on 2007-11-04, 22:11:27
bioloknál nők arámya 50+ % :D :D

És mire jutottál ekkora aránnyal?

Fazék

#267
Quote from: .Attila on 2007-11-04, 22:21:15
Quote from: Nakedape on 2007-11-04, 22:11:27
bioloknál nők arámya 50+ % :D :D

És mire jutottál ekkora aránnyal?
sok barátot szerzett :__devil:

[spoiler=koetsoegseeg]amúgy már ott is arathatott volna, ha hamarabb elhiszi/rájön/stb, hogy tényleg csak a fogyás választja el a csajozástól, mert amúgy nagyon jól eladja magát a rohadék... :D[/spoiler]

Fubenalvo

Volt egy suli, ahol egy évet melegedte Marketing-Reklám szakon. Na ott aztán volt arány 70% csaj és hjajj de jól néztek ki. Csak beszélgetni volt velük olyan mint sajtreszelővel polírozni. :D

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-11-04, 21:55:16Nálunk is volt mit nézni, pl. a kvantummechanikát egy bizonyos pár mellbimbó miatt nem sikerült soha rendesen megértenem.

Te legalább szórakoztál, míg sikeresen nem értetted meg a kvantummechanikát. Nekem ez sikerült szórakozás nélkül, odakoncentrálva, pusztán a hülyeség hatalmát használva is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!