Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Member

0
Nincs (asszem)
Soha.

Soul


sirtomi

0
nincs (bár meg lehet ismerni a baranyaiakat is)
régen olvastam pár kretént
és inteligens vagyok

.Attila



Fubenalvo

Attila te is tudsz jófej lenni és barátokat szerezni. Szeretünk, égess még be pár embert hátha mégtöbben lesznek akik szeretnek... btw igazad de egy párszor leírtam hogy magasról lesz*rom a helyesírást és nagyon kérek mindenkit a fórumon hogy hanyagolja már az ez irányú belémkötést mert alergiás vagyok rá.
Közerdekű hírdetésünket hallották...

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-16, 10:47:18
Attila te is tudsz jófej lenni és barátokat szerezni. Szeretünk, égess még be pár embert hátha mégtöbben lesznek akik szeretnek... btw igazad de egy párszor leírtam hogy magasról lesz*rom a helyesírást és nagyon kérek mindenkit a fórumon hogy hanyagolja már az ez irányú belémkötést mert alergiás vagyok rá.
Közerdekű hírdetésünket hallották...

Vedd halálosan komolyan. Máskor majd beszúrok egy smileyt, úgy talán egyértelműbb lesz.

Fubenalvo

#817
komolyabban vettem tudom, mint értetted. Csak mindíg belekötnek a helyesírásomba és kifakadtam. sry :P
egyébként a smile tényleg nem ártott volna mert így gonoszkötözködés jellege lett a postodnak.

Lythis

0
nincs
Olvastam régebben. Mostanában lusta vagyok megvenni (meg nem is nagyon látom).
olyan intelligens vagyok, hogy terveztem egy böszmenagy és érdekes szerkezetet, ami megtetszett a CERN-nek, és nekiálltak felépíteni LHC néven... kíváncsi vagyok tényleg olyan finom mézeskalácsot készít e, mint álmomban...

egyébként felőlem lehet gonosz smiley, de miért pont ez a kettő került be a szavazásba?

hargharg

0
nincs
az ujsagot evente 2-3 alkalommal olvasom - mikor havernal epp elol van es belenezek -, de .hu-t nezem rendszeresen. : )

az a 4 egymast koveto (Kvikveg, Selmo, Gmer) gonosz szmajli tetszik. : )
rofl

Próféta


Solid Snake


Én

Btw nem gondoltam hogy bárki is komolyan veszi. :D

Fubenalvo

Quote from: Én on 2008-01-16, 19:59:56
Btw nem gondoltam hogy bárki is komolyan veszi. :D
Pedíg már te is egy jó ideje fórumozol itt... :P

Gregory

0
nincs (remélem, bár nem tudom, h a debrecenieknek van-e tájszólása, de szerintem nem nagyon)
wut's that?

Ramiz

Mi van, partizánszavazás? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: Gregory on 2008-01-16, 21:27:47
wut's that?
Kretén magazin, minden bölcsesség végtelen forrása. Például előtte nem is tudtam, hogy a Béla egy ritka női név. Vagy, hogy aki korán kel, kenyeret süt, és nem pék, az mégis pék.
www.kreten.hu

thrall

pestiek: szoktatok a nevek elé "a" betűt tenni? (az én fülemet nagyon szokta ez bántani)
miskolciak (borsodiak): szoktatok szavakat lerövidíteni? (pl bót)

többet nemtudok, de ha valaki valameikre igent mond, akkor viszont van tájszólása :D

egyébként mindenkinek van tájszólása, szóval aki aztmondta, hogy nincs, az szerintem tévedett, csak épp nem veszi észre

Én

Nekem mind a 2 pozitív :3x3:

Fubenalvo

én pesti révén szoktam azt mondani hogy "a bótba" :D

thrall

mondjuk ezek nagyon hülye példák voltak, mert már mind a kettő elterjedt, de eredetileg onnan indultak mint tájszólás (csakhát a szabad vándorlás joga ...TICCSÁK BE :D meg visszakéne hozni a királyságot is :D )

Tycho

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-16, 22:40:23
én pesti révén szoktam azt mondani hogy "a bótba" :D


vannak fokozatok :haha: "Me'ek a bó'bba" ... :muhahah:

minuszmiki

Quote from: Tycho on 2008-01-16, 22:55:42
"Me'ek a bó'bba" ... :muhahah:
Yo nigga, maccaboobah!  :D

hargharg

Quote from: thrall on 2008-01-16, 22:33:36
...
egyébként mindenkinek van tájszólása, szóval aki aztmondta, hogy nincs, az szerintem tévedett, csak épp nem veszi észre

a kozep-dunantuli a "hivatalos" magyar szobeli nyelv, Veszprem tkp egeszeben, Fejer nagy resze, es meg jopar megye neme* terulete nem buszkelkedhet tajszolassal.
a "falusi" beszed pedig <> tajszolas. ^_^ vagy ha igen, akkor persze, mindenkinek van tajszolasa, csakhat akkor mihez kepest tajszolas micsoda? : D
rofl

thrall

hargharg... tanultál te történelmet/nyelvtant? Kazinczy féle nyelvújítást? Kaziinczy és a nyelvújítása miskolc környékéről jött... úgyhogy  :hehe:

sirtomi

Quote from: minuszmiki on 2008-01-16, 22:57:00
Quote from: Tycho on 2008-01-16, 22:55:42
"Me'ek a bó'bba" ... :muhahah:
Yo nigga, maccaboobah!  :D
:lol:

Állítólag baranyaiak használnak olyan szavakat amiket máshol nem ismernek :) Én nem tudom mik lehetnek azok, gondolom én ismerem őket :D

thrall

van itten is ilyen szó. emlékszem pl annó 2000 a Legyen Ön is Barom-ba volt egy kérdés, hogy minek a másik neve a gersli. és nemtudta, majd kiderült, hogy borsodi szó 0.o nekem annyira triviális volt, hogy ezt midnenki ismeri, hogy csak néztem nagyokat

sirtomi

Mi a franc az a gersli? :)

Én

Nekem a málé ilyen szó, azt hittem mindenki ismeri, erre mindenkinek magyaráznom kell. :P (kukorica)

thrall

#839
Hantolt árpa. egyébként a málét ismertem :D csak én a kukoricadaraként (magyarázhattam volna hamarabb is, csak énmeg azt nemtudtam, hogy az hantolt árpa :D tudod, amit mondjuk a töltöttképoszta töltelékébe raksz)