Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Tycho

fél asztalt befedi.. amúgy kb 13-14 lehet, de mivel az asztalra töltök le, ezért kb hetente takarítani kell...

Nakedape

kérek egész asztalos opciót! :D

otthoni gépen kicsi a monitor és sok az ikon..:D

itt egyetemen csak fél..:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Nekem meg kb a minimal, amit nem lehet torolni, most a CS:S miatt megszaporodtak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Tycho on 2008-05-16, 19:58:31
fél asztalt befedi.. amúgy kb 13-14 lehet, de mivel az asztalra töltök le, ezért kb hetente takarítani kell...
/r/ clarification.
Itt a programindító parancsikonokról meg egyéb állandó lakókról van szó?
Vagy mindenről, amit éppen hirtelen eszembe jut kidobni az asztalra, pl. gyorsan ide letöltött cuccos, pár napig fontos screenshot, egy oldal URL-je, amit meg akarod hamarosan nézni, mobilról gyorsan lekapart fénykép ideiglenes helye, valami pár napig fontos feljegyzést tartalmazó txt...

Előbbi fajtából zérus.
Utóbbiból mikor hogy. Most éppen 5 van, de párat illet volna már eltakarítanom.
A kettő közt átmeneti állapot két SSH belépés linkje, az olyan közepes állandóságú, és kb. programindításnak is lehetne nevezni.

Selmo

Állandóan kint lévő ikonokról van szó.

A tökéletesség unalmas.

Manitu

1, mert lusta vagyok elpucolni a lomtárat. Ha már jó öreg a rendszer (1-2 éves), akkor esetleg megugrik 4-5-re, annál följebb nem szoktam menni. Mondjuk melóhelyen ki van pakolva egy pár felparaméterezett parancsikon is a különböző projectekhez.


Nakedape

nna ja de ha lementek valamit aza asztalra, ami nem állandó ugyan, de mindez pl 7 hónapos, akkor  nem is számít mert nem állandó?

csak akkor rakodok, ha már 100% tele.. általában..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver

#1327
állandó: rendszer felrak > icon kirak > icon marad míg rendszer újrarak v más program/upgrade kerül a helyére (ergo más videó lejátszót kezdesz használni, áttérsz egy újabb verziójú photoshopra etc).

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Gregory

1-5, néhány icon kint van, mondjuk tök fölöslegesen, mert amit gyakran használok kinn van a tálcán, amit pedig ritkán használok, azt start menüből vagy totalcmd-vel indítom.

Xzone

40 ikonom van, ebből kb 10-et nem használok.

Fazék

58 ikon és még mindig látszik hibátlanul a háttérkép :D

.Attila

0.
Utálom, ha ikon van az asztalon, ezért "asztali ikonok elrejtése" checked.

Quote from: Kvikveg on 2008-05-16, 20:04:14
CS:S

??

Selmo

Counter Strike felteszem.

Fazék, a kinek mekkora monitora van már volt. :ejnye:

A tökéletesség unalmas.

Lythis

24-25 van kinn állandó jelleggel

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-05-16, 21:12:55
0.
Utálom, ha ikon van az asztalon, ezért "asztali ikonok elrejtése" checked.

Quote from: Kvikveg on 2008-05-16, 20:04:14
CS:S

??
Counter Strike: Source
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2008-05-16, 21:41:08
Quote from: .Attila on 2008-05-16, 21:12:55
0.
Utálom, ha ikon van az asztalon, ezért "asztali ikonok elrejtése" checked.

Quote from: Kvikveg on 2008-05-16, 20:04:14
CS:S

??
Counter Strike: Source

Sejtettem, azért néztem nagyot. Hol játszol? :)

Fazék

Quote from: .Attila on 2008-05-16, 22:10:23
Sejtettem, azért néztem nagyot. Hol játszol? :)
eh. tudtam hogy PM-et kellett volna küldenem. egyik game topic-ot se nézed? :P
pedig többször is említettelek, hogy mintha úgy emlékeznék, hogy neked is lenne CS:S-ed :)
szóval irány a játékostárs kerestetik topic és ott "szoktunk" (eddig 3x talán) CS:S játszmákat szervezni. Kvikveg, K_T, Zsiga, Xzone, Puru2 és én vagyunk eddigi jelentkezők

minuszmiki

23, amiből mondjuk kétnaponta kattintok egyre, csak lusta vagyok takarítani. ObjectDockot használtam egy darabig 0 ikonnal, de aztán a legutóbbi windows reinstall után azt is lusta voltam visszacsinálni.

Soul

1 állandó,a lomtár(amit nem használok  :smile:).A többi a gamék mennyiségétől függ, most jelenleg 2 ikon van kint.

Member

Most van kint pár word doc, de csak a sajátgép, a Dokumentumok, a Hálózati helyek és a Lomtár szokott kint lenni. Arra való a tálca, hogy azt pakoljam tele. :)

Kuroi Tenshi

A notimon most 5×7
Gyakran használt vagy hasznos programok, valamint gyakran
megnyitott mappák. Igen, még mindig szép tematikusan
oszlopokba rendezve  ^^ Gyorsabb, mint Start -> Minden
program és keresgélés. Fájlokat viszont nem szoktam
közvetlenül kirakni, max. mappában.
A tálcám viszont üresen szoktam hagyni - hogy átlássam,
milyen programok futnak, milyen dokumentumok vannak
megnyitva.

Selmo

Quote from: Member on 2008-05-16, 23:46:06
Most van kint pár word doc, de csak a sajátgép, a Dokumentumok, a Hálózati helyek és a Lomtár szokott kint lenni. Arra való a tálca, hogy azt pakoljam tele. :)
Úgy látom tovább kell pontosítanom, szóval ikon, amin rajta van a kis ikonjelző nyilacska. A sajátgép/lomtár/dokumentumok/táska/hálózatok/stb. nem beleértendő, tessék újraszavazni aki nem így értette. :) (Nem, a sajátgépről készített ikon sem érvényes.)

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2008-05-17, 00:16:57
Quote from: Member on 2008-05-16, 23:46:06
Most van kint pár word doc, de csak a sajátgép, a Dokumentumok, a Hálózati helyek és a Lomtár szokott kint lenni. Arra való a tálca, hogy azt pakoljam tele. :)
Úgy látom tovább kell pontosítanom, szóval ikon, amin rajta van a kis ikonjelző nyilacska. A sajátgép/lomtár/dokumentumok/táska/hálózatok/stb. nem beleértendő, tessék újraszavazni aki nem így értette. :) (Nem, a sajátgépről készített ikon sem érvényes.)

Parancsikonra gondoltál?

Rounin

Csak én érzem úgy, hogy ejteni kéne ezt és egy másikkal előhozakodni inkább...? :_piszka:

Fazék

mi ez a hülyeség már, hogy kivételeket teszünk egyes ikonokkal :haha:
ez egy komolytalan szavazás, semmi több. ami kint van az asztalon ikon, az beleszámítandó, érték bejelöl továbblépés. ennyi :rolleyes:
még hogy kivételek :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2008-05-17, 00:16:57
Úgy látom tovább kell pontosítanom, szóval ikon, amin rajta van a kis ikonjelző nyilacska. A sajátgép/lomtár/dokumentumok/táska/hálózatok/stb. nem beleértendő, tessék újraszavazni aki nem így értette. :)
Azt ugye tudod, hogy egy adag trükközéssel a többiről is
eltűntethető - így akkor azok se számítanának bele? :)

Selmo

Tudom, sőt több helyen is találkoztam már dokumentumok/sajátgép ikonnal, mert letörölték az asztalról, aztán nem tudták, hol kell visszaállítani. ::)

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Az itthoni gépen 20 van, a koliban több, úgyhogy a 21-30-ra szavaztam.

Tycho

120 elem van az asztalon éppen :D ebből 30 a parancsikon...

Ramiz

Quote from: Rounin on 2008-05-17, 00:55:49
Csak én érzem úgy, hogy ejteni kéne ezt és egy másikkal előhozakodni inkább...? :_piszka:
Téged is untat? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!