Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Éjfél on 2008-05-24, 23:59:24
Quote from: Lythis on 2008-05-24, 23:47:33
Quote from: Éjfél on 2008-05-24, 23:45:35
Quote from: Lythis on 2008-05-24, 23:35:48
Quote from: Éjfél on 2008-05-24, 23:34:17
Quote from: Solid Snake on 2008-05-23, 11:00:19
Quote from: Éjfél on 2008-05-22, 21:46:15
ehhez képest heroes 5özök ezerrel... azóta
csak mikor megjelent nem tudtam megbarátkozni vele, mert egészen más lett mint a  3 vagy 4.

Hmmm. Jobban belegondolva nekem is fel kellene majd nyáron telepíteni & kipörgetni a Heroes V-t.
A régi gépen szaggatott, mint a disznó visítása, amióta meg új gép van, valami oknál fogva még nem telepítettem fel.
Nem ér fel az előzőekkel, de így iylen távlatban nem is zavaró.
Ha párommal játszunk akkor V, ha egyedül vagyok inkább IV-ezek.

nem ér fel az előzőekkel? wtf? bocsika, de a 4-et jobbnak tartani az 5-nél..  :3x3:
Nem tehetek róla, nem szándékos dolog... :P
Semmi gond megbocsátok...de csak neked.  :__devil:

Annyira még nem ismerem az V-öt, de eddigiek alapján nekem az előző jobban tetszik.

De engedd meg hogy önagamtól idézzek: "De kinek mi a jobb."

Szívesen vitáznék erről tovább, de most dolgom akadt.
Úgyogy Attila, ma nem lesz fight. Meg amúgyis, élni szeretnék még.
természetesen nem a szubjektív véleményalkotáshoz való jogodat firtatom, simán csak megbotránkozom azon, hogy milyen elb*szott egy ízlésvilágod van az én abszolút értékmérőnek tekinthető szemüvegemen keresztül szemlélve :D (még akkoris, ha nem vagyok szemüveges...)
.Attila csak a Te kedvedért.
A fenébe, valaki de gyors. Ma már nem akartam ovlasni a válaszod, hogy kibújhassak a válasz alól,de így nem tudom megállni.
Hát vannak ilyen ízléstelen emberek mint én, és igen vannak ilyen pártatlanul ítélő, kifejezett objektív egyének mint te...nemde?
Így kerek ez a csodálatosan virágzó,hibátlan világ..

Épp ezért nem probléma, ha egy olyan(??) valaki mint te bírálja az én "szubjektív" véleményemet.  ::)
épp ezért az drága fénymarék, épp ezért az...

Éjfél

Mármint épp ezért probléma drága Lythis?
/Bármi legyen a válaszod, vagy a véleményed, az enyémet nem pont az fogja megváltoztatni. S biztos vagyok hogy ez nem is célod./
Számomra mindenesetre nem probléma.

Nem akarok személyeskedni, épp ezért búcsúzom is, ha lenne bármi fontosabb dolog amit tudtomra szeretnél adni, ajánlom figyelmedbe a privát üzenetet.

Főleg, hogy már nagyon offolunk.

.Attila

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 00:25:01

Ezen a fórumon a dolgok 80%-át nem kell komolyan venni ;)

Chronus

#1413
Szerintem se. Ráadásul teljesen értelmetlen vita. Totál szubjektív, kinek mi jön be, én pl útálom mindkettőt. Heroes3 ütött mindent anno. Valaki meg azt utálja és azt mondja hogy H2 üt, aztán a jóisten tegyen igazságot. Mi anno még rengeteget toltuk H3-al kisebb baráti körben cooperativeban, valahogy volt egy feelingje amit egyik másik utód se hozott vissza. Az 5öset már nem is próbáltam hosszú ideig csak futólag... bár ez asszem igaz volt minden újonnan megjelent gamere akkoriban, nem sok mindent próbáltam ki... Most meg már... semmit.... Minden szar. Vagy én öregszem, de inkább az előbbi. Akar a fene öregedni.:comp:

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 00:25:01
Határozott, temperamentumos, fafejű. Ikrek vagy skorpió? Kizárt, hogy mérleg...

Lythis

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 00:25:01
Mármint épp ezért probléma drága Lythis?
pontosan :D látom nem hülyültél el teljesen távolléted alatt, ez roppantmód kellemes meglepetés (mint ahogy az is, hogy egyszercsak felbukkantál a semmiből, mint David Hasselhoff a kerékhintán...)
És igen, offolunk. Mint Chronus meg Attila is, szal nem mindegy? ::)
Egyébként meg kifejezetten kellemes, hogy ennyire komolyan veszel.
Az ízlésed természetesen továbbra is csapnivaló, de legalább már.nem.így.írsz :D

Éjfél

Quote from: .Attila on 2008-05-25, 00:59:42
Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 00:25:01

Ezen a fórumon a dolgok 80%-át nem kell komolyan venni ;)
egy cseppet sem vettem komolyan, de nem is vicceltem el...
Remélem érted. Lythis próblkozásain nincs mit komolyan venni, legalábbis egyenlőre. Mindig is imádott kostólgatni, csodálom, hogy nem unja.

Egyetértek Chronus, uyganezt írtam le csak más szavakkal.

Ajánlom figylmedbe a calendáriumot.  :hehe:
Vannak ráérzéseid.


Lythis

Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 02:24:01
Quote from: .Attila on 2008-05-25, 00:59:42
Quote from: Éjfél on 2008-05-25, 00:25:01

Ezen a fórumon a dolgok 80%-át nem kell komolyan venni ;)
egy cseppet sem vettem komolyan, de nem is vicceltem el...
Remélem érted. Lythis próblkozásain nincs mit komolyan venni, legalábbis egyenlőre. Mindig is imádott kostólgatni, csodálom, hogy nem unja.


oh kérlek áruld el: mikortól van?  ^^
hogyan is unnám? volt egy jókora szünet, nem? (meg egyesek szerint érzékeny búcsú a fórumtól, amit valahogy nem vettem ki a verssorok közt, és nyugtáztam, hogy "good riddance"...)
Különbenis... jól állt a rózsaszín haj... a háttérben a... fajtársakkal :D

Selmo

Offtopicból merítve az ötletet itt az új szavazás.

A tökéletesség unalmas.

Én

Sony Ericson K500i, lassan 3.5 éves
Már alig tudom feltölteni az akkut, takarítással sem jó a joystick, kicsi a memóriája, és tele van sérülésekkel, de túlságosan megszoktam... :)

Gregory

Sharp gx-15, most lesz 4 éves
"Már alig tudom feltölteni az akkut, kicsi a memóriája, tele van sérülésekkel", de jó ha telefonálok vele 3x egy hónapban, meg valamiben vinni kell a kajajegyet is  :D

Solid Snake

Sony Ericsson z320i

Egyetemi tanulmányaim kezdetén kaptam a régi, elhasználódott, egyre inkább hibássá váló (és máig emlékeimben tovább élő  :smile:) Siemens C55-ösöm helyett.

Selmo

Látom már, a következő szavazás a kinek hány éves a mobilja lesz. ^^

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Siemens C55 és Sharp GX25 (más szolgáltatóknál.)

Én

Quote from: Selmo on 2008-05-29, 22:15:11
Látom már, a következő szavazás a kinek hány éves a mobilja lesz. ^^
Vagy hogy kinek volt valaha C55-öse (nekem is volt)... :D
Quote from: Gregory on 2008-05-29, 22:09:26
meg valamiben vinni kell a kajajegyet is  :D
:lol: Én töriatlaszban tartom, az bennvan a szekrényben mindig.

White SeeD

Motorola V300. A festés kicsit megkopott, de PC-ről rá tudtam rakni a 600-as szoftverét, így a bluetothot leszámítva olyan mintha az lenne :angyali:
Mikor kijött ár/teljesítmény kategóriájának legjobbja volt.
Jó kis teló, ha van az embernek hozzá egy 1000 Ft-s kábele még telepakolhatja gamekkel, alkalmazásokkal és minden egyébbel, amiért a sok pancser fizetni szokott :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Manitu

Szoni Erikszon mittoménmilyen :D


Ramiz

Nokia for prezident! Nagyon meg vagyok elégedve a Nokia mobilokkal. A 3310-esem mindent kibírt. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Siemens M35-tel kezdtem. Megöregedett, nem látta már a hálózatot, és az utángyártott aksijai is túl öregek voltak már a használhatósághoz, szóval végül fél évvel ezelőtt lecseréltem. Az új mobiltelefonom (illetve az első mobiltelefonom, hiszen mint azt egy német srác mondta: "Das is kein Handy, das ist nur ein Siemens!") a Sony Ericsson K510i. Az aksija napokig bírja, látni szokta a hálózatot, kábelen le lehet menteni a telefonszámokat, és még naptár is van rajta! Többet kérni se lehetne! A képességek ~90%-át természetesen nem használom.

.Attila

Samsung SGH-ZM60
Még anno Japánba utazás előtt vettem expressz sebességgel, mert kellett a 3G (GSM Japánban már akkor sem működött).

Fazék

annyiban hasznos volt ez a szavazás, hogy meglepett  :he:
vmiért nokia győzelemre számítottam :)
én is abszolút nokia párti vagyok. még egyetlen samsung menüjét sem bírtam elviselni 4 percnél tovább. sonyericsson-t még nem volt alkalmam próbálni, de vszleg nem is fogom, mert 99%-ukon olyan nyomorék pöttöm gombok vannak, hogy azokat képtelen vagyok nyomkodni...
jelenleg nokia 6170-em van immár 4 éve azt hiszem. külsőre eléggé megviselt már szegény, de hibátlanul bírja :)

motifator

Alcatel OneTouch 715
2003-ban vettem, aztán 2005-ben lecseréltem egy Motorola MPX-200-ra, ami kurva jó kis telefon lett volna, ha kb. 1 év után nem hal meg a fülhallgatója teljesen. Azóta újra a régi Alcatelt használom, és minden gombja tökéletesen működik és majdnem 1 hétig bírja az akksija.
Pedig az Alcatelek állítólag szarok...
Majd egyszer lecserélem egy iPhonera vagy egy Blackberryre, de az nem ma lesz, nem is holnap. Addig marad az Alcatel :)

Átrakva az offtopicból
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

#1431
Alcatel, de a hétnek csak random két napján működik. Az melyik kat.?

Alsó sorban az első, ha jól látom. Annyira vagyok hülye a telókhoz, mint a kocsikhoz.

Rounin

Motorola v550, mert 70 forint volt vodánál. :lol:

Nem is tudom, hány éves... ha minden igaz, akkor ezt 2004 nyarán vettem. Várjunk, nem, az a Siemens A60-asom volt. Ezt úgy egy évre rá, tehát cirka 3 éve megvan és kiválóan szolgál. Soha semmi bajom nem volt vele, az akksi azóta is jól szuperál.

(nokiát a büdös életben nem vennék. Ezt nevezhetjük elvi kérdésnek - másfél év szalagmunka után, ahol nokiákat kellett ellenőrizni és összeszerelni, nem szeretnék "boldog" tulajdonos lenni. Hátha olyan kerül a kezembe, amit a mi sorunk gyártott :angyali:)

Kvikveg

Benq-Siemens S68
Egy hatranya van: baromi halk tud lenni. Marmint BKV-n. Valoszinuleg fules megoldana. Kicsit talan lassu neha.
Egyebkent nagyon bejott. Nagy, szinesszagos szelesvasznu menuje van.
Szep.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Motorola v360. mostanában mondjuk esedékes lesz újítani, mert eléggé lestrapáltam szegénykét...

Kuroi Tenshi

QuoteNekem tellik PDA-ra  :P
Ez valami célzás volt? :haha:
Különben is, ez csak smartphone ;) PDA = tácsszkrínes.
Már rég érdekeltek a PDA-k és van bennük sok hasznos
funkció, amit mostanában kezdtem egyre inkább értékelni
(határidőnapló, emailek, stb).
Evvel egy olyan akciót fogtam ki, amit nem tudtam
otthagyni, 40k-s ára ellenére elég korrekt a hw benne
(Intel PXA270 416MHz, 64MB RAM, 256MB ROM; wifi, bt;
240×320 képernyő, WM6).

Mobiljaim sorban:
Siemens M35: ~2-3 évet bírt ki, míg egy Szigetes
megpróbáltatás után 1-2 nap alatt lemerült új akksival is.
Siemens C55: 2002-es darab, 2003-2008-ig (tegnapig) volt
hadrendben, most tartalékos/nyugállományú. Sokat túlélt
már, és még most is bírja :)
Asus M530w: az újfiú, a szavazás kiváltója :)

Következő szavazás: kinek volt C55-öse, és meddig bírta :D
Úgy látom, legalább ötünknek volt itt :)

Lythis

Nekem volt... egész jól bírta, amíg el nem lopták. Azóta van a Moto.

sirtomi

Nokia, előtte meg Siemens, kettő is.

Minddel elégedett voltam eddig. Nokia lóg ki kicsit a sorból, azzal a furcsa hibájából kifolyólag hogy ha nem kapcsolom ki időnként, akkor elszáll a szoftvere és újra kell rakni :D Szervizben az egyetlen megoldásnak azt mondták, hogy töltés után egy percre mindig kapcsoljam ki :)

frozenstein

Siemens A50, ez az első mobilom, talán 4 vagy 5 éves.

RedPriest

Sony Ericsson K550i. Mint mindig, megint elkapkodtam a vásárlást, miután megvettem, rá 1-2hónappal jött az egyet fizet, kettőt vihet akció. Amúgy jó kis készülék.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」