Szavazzunk!

Started by Selmo, 2007-05-14, 02:08:59

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2009-02-02, 22:14:34
LOL, ok, megprobalok a webcammal csinalni egy kepet. Aztan kuldok PMet.
De te is kuldjel.

Can love truly bloom on usteam...? :3x3:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2009-02-02, 23:39:52
Quote from: Kvikveg on 2009-02-02, 22:14:34
LOL, ok, megprobalok a webcammal csinalni egy kepet. Aztan kuldok PMet.
De te is kuldjel.

Can love truly bloom on usteam...? :3x3:
Sziv kuldi szivnek szivbol? :D
Kuldene, de szivas van, mert csak valami szurke maszlag latszik belolem a vilagitas hianya miatt. Sebaj, majd holnap... ugyis egesz nap a lakast fogom orizni...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

#1682
Quote from: Rounin on 2009-02-02, 23:39:52
Quote from: Kvikveg on 2009-02-02, 22:14:34
LOL, ok, megprobalok a webcammal csinalni egy kepet. Aztan kuldok PMet.
De te is kuldjel.

Can love truly bloom on usteam...? :3x3:
Kicsit  nagy a korkülönbség.  :D
(de azért küldök,  legalább röhögsz egy jót.  :lol:)

.Attila

Quote from: Cloud on 2009-02-03, 11:53:34
Quote from: Rounin on 2009-02-02, 23:39:52
Quote from: Kvikveg on 2009-02-02, 22:14:34
LOL, ok, megprobalok a webcammal csinalni egy kepet. Aztan kuldok PMet.
De te is kuldjel.

Can love truly bloom on usteam...? :3x3:
Kicsit  nagy a korkülönbség.  :D

Mivel youtube jump to time segment funkciója nem akar működni, ezért tekerd 1m37s-hez a videót, ott a lényeg.

http://www.youtube.com/watch?v=b3mp5c5tt_s#t=1m37s

Rounin


Kvikveg

Quote from: Cloud on 2009-02-03, 11:53:34
...
(de azért küldök,  legalább röhögsz egy jót.  :lol:)
Koszi, kozben kesz lett a zar, ugyhogy... najo megprobalom, hatha most jobbat csinal...

.Attila:  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: .Attila on 2009-02-03, 12:12:33
Quote from: Cloud on 2009-02-03, 11:53:34
Quote from: Rounin on 2009-02-02, 23:39:52
Quote from: Kvikveg on 2009-02-02, 22:14:34
LOL, ok, megprobalok a webcammal csinalni egy kepet. Aztan kuldok PMet.
De te is kuldjel.

Can love truly bloom on usteam...? :3x3:
Kicsit  nagy a korkülönbség.  :D

Mivel youtube jump to time segment funkciója nem akar működni, ezért tekerd 1m37s-hez a videót, ott a lényeg.

http://www.youtube.com/watch?v=b3mp5c5tt_s#t=1m37s
:lol:

balu01

Quote from: NLZ on 2009-02-01, 16:29:40
Quote from: Fazék on 2009-02-01, 14:40:15
azért az se teljesen fair, hogy az ember 23 éves koráig ilyen "cérna", aztán egyszer csak kicseszik vele a szervezete és onnantól hízásra hajlamossá válik  :bruhuhu:
Jahm, én kb egy éve néhány hónap alatt 60/180ról 80/180 lettem. :)
Én is szedhetnék fel pár kilót, jelenleg 61/185 vagyok.  :D

NLZ

Quote from: balu01 on 2009-02-03, 22:29:33
Quote from: NLZ on 2009-02-01, 16:29:40
Quote from: Fazék on 2009-02-01, 14:40:15
azért az se teljesen fair, hogy az ember 23 éves koráig ilyen "cérna", aztán egyszer csak kicseszik vele a szervezete és onnantól hízásra hajlamossá válik  :bruhuhu:
Jahm, én kb egy éve néhány hónap alatt 60/180ról 80/180 lettem. :)
Én is szedhetnék fel pár kilót, jelenleg 61/185 vagyok.  :D
Sportolj. :P
[reserved]

Én

Ja, meg egyél :) Én pl sport mellet se híztam régen, pedig azt hittem, normálisan eszek. Aztán rájöttem, hogy messze nem eszek annyit amennyi kell fejlődéshez. PROTIP: egyél nagyon kevés édességet, én már vagy 2-3 hete nem ettem csokit/egyebet, és így farkasétvágyam van, a sok kaja mellett meg nem is hiányzik. :)
ED: persze csak akkor ha nem érzed jól magad a bőrödben, sok embernek jól áll a vékonyság, meg ma már az az elbaszott divat vagy mi.

NLZ

Sportolj egy évig, aztán ha abbahagyod, meghízol. :D
Meg igen, a sok édességre és evésre is rá lehet állni. Karácsony után majdnem egy hónapig még megvolt bennem a késztetés, hogy zabikáljak és sütikézzek. :D
[reserved]

Member

Vagy legyél láncdohányos, aztán szokj le. Sokak felkapnak tőle 15 körül.

Kvikveg

Quote from: Member on 2009-02-04, 00:48:46
Vagy legyél láncdohányos, aztán szokj le. Sokak felkapnak tőle 15 körül.
:zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

balu01

Quote from: Én on 2009-02-04, 00:00:33
Ja, meg egyél :) Én pl sport mellet se híztam régen, pedig azt hittem, normálisan eszek. Aztán rájöttem, hogy messze nem eszek annyit amennyi kell fejlődéshez. PROTIP: egyél nagyon kevés édességet, én már vagy 2-3 hete nem ettem csokit/egyebet, és így farkasétvágyam van, a sok kaja mellett meg nem is hiányzik. :)
ED: persze csak akkor ha nem érzed jól magad a bőrödben, sok embernek jól áll a vékonyság, meg ma már az az elbaszott divat vagy mi.
Jól érzem magam így, csak néha jön egy-két beszólás, mert vékony vagyok  :D
Sport: ha jó idő van rendszeresen megyek focizni, de amúgy semmi :D
Mondjuk már kb 4 éve 50-60 kg között ingadozott a testsúlyom, és ez eleinte még ideális is volt majdnem a magasságomhoz, csak 2 éve hirtelen nőttem kb 20 cm-t.  :zomg:
Ilyen csikok is keletkeztek a bőrömön néhány helyen, nem bírta a hirtelen növekedést az orvos szerint  :eek:

NLZ

Jah, az megesik. Terhességi csíkok a háton ftw. :D  De tényleg, valami kemény sportot csinálj, hogy az edzés végére kiköpd a tüdődet is. :D
[reserved]

balu01

Quote from: NLZ on 2009-02-04, 16:38:22
Jah, az megesik. Terhességi csíkok a háton ftw. :D  De tényleg, valami kemény sportot csinálj, hogy az edzés végére kiköpd a tüdődet is. :D
Igen, a hátamon látszanak a legjobban  :D
Amúgy foci közben futok annyit hogy kiköpöm a tüdőmet...  :D
Mellesleg gerincferdülésem miatt javasolt lenne az úszás és a gerinctorna, nyáron még rendszeresen csináltam mindkettőt, szeptember óta meg semmi, azt a kevés szabadidőmet inkább kevésbé fárasztó dolgokra használom, max néha végigcsinálom a gerinctorna DVD-t, de akkor meg másnap olyan izomlázam van...  :eek:

Member

Lehet, hogy az orvos nem ismerte fel a kopoltyúfedőidet.

Egyél minden nap fagyit. 3 gombóc, a két szélső bármilyen, a középső egy kanál disznózsír. :D

Xzone

Quote from: Member on 2009-02-04, 17:07:56
Lehet, hogy az orvos nem ismerte fel a kopoltyúfedőidet.

Egyél minden nap fagyit. 3 gombóc, a két szélső bármilyen, a középső egy kanál disznózsír. :D

Olvadt zsírba tunkolt tepertő minden étkezés után.

teraflare

Quote from: NLZ on 2009-02-04, 16:38:22
Terhességi csíkok a háton ftw. :D 
Ilyen nekem is van, de inkább oldalt a hátamon.  :jee:

NLZ

Quote from: balu01 on 2009-02-04, 17:06:27
max néha végigcsinálom a gerinctorna DVD-t, de akkor meg másnap olyan izomlázam van...  :eek:
Nyújts utána, akkor nem lesz annyira izomlázad. :F  Meg csináld gyakrabban. :D
[reserved]

balu01

Quote from: NLZ on 2009-02-04, 17:38:59
Quote from: balu01 on 2009-02-04, 17:06:27
max néha végigcsinálom a gerinctorna DVD-t, de akkor meg másnap olyan izomlázam van...  :eek:
Nyújts utána, akkor nem lesz annyira izomlázad. :F  Meg csináld gyakrabban. :D
Nyújtok, mivel a végén lévő "levezetésben" van nyújtás bőven  :smile:
CSinálnám gyakrabban, de 1 órás az egész, nekem meg meg kell állítanom közben párszor hogy bírjam az egészet  :Kiraly: Így másfél-két óra míg megcsinálom, csak péntek-szombat-vasárnap van rá időm, de akkor meg a hétköznap fáradalmait pihenem ki inkább  :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

NLZ

Kiváncsi lennék, hogy egy nap átlagosan hányszor kattintok az egérrel. :D
[reserved]

balaaz

#1703
Quote from: NLZ on 2009-02-04, 00:24:38
Sportolj egy évig, aztán ha abbahagyod, meghízol. :D
Quote from: Member on 2009-02-04, 00:48:46
Vagy legyél láncdohányos, aztán szokj le. Sokak felkapnak tőle 15 körül.
Mindkettő garantáltan hatásos!  :jee:
Quote from: balu01 on 2009-02-04, 17:06:27
Mellesleg gerincferdülésem miatt javasolt lenne az úszás és a gerinctorna, nyáron még rendszeresen csináltam mindkettőt, szeptember óta meg semmi, azt a kevés szabadidőmet inkább kevésbé fárasztó dolgokra használom, max néha végigcsinálom a gerinctorna DVD-t, de akkor meg másnap olyan izomlázam van...  :eek:
Úszás és gerinctorna? Mindkettőtől jó szálkásra lehet vékonyodni, esetleg még egy kis hosszútávfutás...  ;)
De most komolyan! Én is nyomom mindkettőt és jók! Az úszásnál különösen előnyősek a víz fizikai tulajdonságai, hogy áttettsző és a felhajtőere: ez kisímítja a kisebb-nagyobb szépséghibákkal rendelkező nők bőrét is, így ha beállsz egy kényelmes tempóban mögéjük, különösen kellemes élmény lehet az edzésed... Nem is beszélve a szauna lehetőségéről, hogy sok felhevült, kipirult nő közé préselődhess... Gerinctornát meg szintén csoportosan érdemes csinálni csajokkal, bár azt én is otthon űzöm - de itt is választható kevéssbé túlöltözött változat...  ^^"

balu01

Hát én amikor megyek uszodába akkor csak ilyen nyugdíjas bácsikák vannak túlnyomórészt  :D
De amúgyis olyan rossz a szemem hogy nem látok szinte semmit szemüveg nélkül, -4,5 meg -6,5 dioptriás a szemüveg két lencséje :__devil:
De tavasztól lehet megint fogok menni míg lehet, mert azt csiripelik a madarak hogy meg fog szűnni :D Hát igen a kisvárosok átka, kevés a "látogatója" és veszteséges(bár mostanában mi nem az? :D)

.Attila

Quote from: balaaz on 2009-02-04, 21:03:36
Gerinctornát meg szintén csoportosan érdemes csinálni csajokkal

Ezzel rá is lehet ám fázni, ha olyan nőkkel kerülsz össze.

Nakedape

#1706
Quote from: .Attila on 2009-02-04, 21:39:34
Quote from: balaaz on 2009-02-04, 21:03:36
Gerinctornát meg szintén csoportosan érdemes csinálni csajokkal

Ezzel rá is lehet ám fázni, ha olyan nőkkel kerülsz össze.

gerinctornánál, mindig az a kép tolódik fel a fejembe, hogy az öltözőben/váróban ül egy csomó ember teljesen  lehajolva/összecsukolva, és beszélgetve várják a gerinceiket amíg azok bent tornáznak, mondjuk így viszont van idő ismerkedni, csak nehéz berakni a farzsebbe a felírt telefonszámot.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Szerintem mostmár lassan át lehetne mászni evvel az egésszel a sportopicba.

balaaz

#1708
Quote from: balu01 on 2009-02-04, 21:19:03
Hát én amikor megyek uszodába akkor csak ilyen nyugdíjas bácsikák vannak túlnyomórészt  :D
De amúgyis olyan rossz a szemem hogy nem látok szinte semmit szemüveg nélkül, -4,5 meg -6,5 dioptriás a szemüveg két lencséje :__devil:
Igazából én se látok túl élesen (úgyhogy eléggé rá kell úszni).  :bruhuhu:
Amúgy milyen gerinctormát csinálsz - egyedileg összeállítottat vagy ilyen általánosfélét? (én ezt) nyomtam most télen egy ideig ezt, aztán most a kezdő után ennek a haladó változatát - de ez utóbbitól még magámalácsinálok...  ^^" )
Szerk.:
Quote from: Lythis on 2009-02-04, 21:49:06
Szerintem mostmár lassan át lehetne mászni evvel az egésszel a sportopicba.
Bocs, uccsó... balu01! Akkor amoda válaszolj - most már érdekelne, majd megkeresem!
Szerkszerk.: lassú vagyok... kösz! :smile:

balu01

Igen, ezt az Ölveczky-féle kezdőt csinálom, megvan a haladó is de azt tuti nem bírnám  :D