Média, Zombulás, Divatbandák, hova vezet mindez?

Started by Fubenalvo, 2007-06-28, 00:42:36

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Hát... ha odairogatna azért mennyi pénzt kapna és ezért mennyit? Ha az ő helyébe lennék, ennyi pénzért én is hazudnék amit csak kell. Egyébként meg szerintem attól hogy volt egy balhéja attól persze óvatosabban kell fogadni a kimondott dolgait, de nem is kell azonnal hülyeségnek titulálni. Speciel ebben a műsorban szomorúan sok igazság érződött. Persze nem néztem utána a kislány manikűr studio telefonszámának Los Angelesben, de az itthoni állapotokat elnézve simán nem tartom lehetetlennek.

Nakedape

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-27, 15:08:02
. Egyébként meg szerintem attól hogy volt egy balhéja attól persze óvatosabban kell fogadni a kimondott dolgait, de nem is kell azonnal hülyeségnek titulálni.

nem az a baj, hogy volt 1 balhéja. hanem az hogy mindenben torzít hazudik stb..:D és ha nagyrészt nem hiteles, miért kéne belőletájékozódni (én ott hagytam abba, , hogy amerika desszantosokról forgatott, 30 percből 18 alatt minden katona kiemelte h csandben kell lenni, csendes mozgás stb, majd közölte h csak most csak ő élő akcióra kisér..nna eddig érdekes is lehetett volna..mine ez...gyanús.. az "akció" közben (vmi dealerekre csaptak le  dzsungelban majd visszavonultak mert sokan voltak... ellenség nem) feláll és mikrofonba mesél h mi a helyzet.. ennyit a csöndről.. s pl visszavonuás után kamerával vették a két eltávolódó csónakot.. az operatőr biztos m utolsó erejével bedobta a akamerát hozzájuk, miután lelőtték..:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Nekem a mostani nagy kedvencemet Araki mesélte. Osztálytársán volt Che Guevara-s pulcsi, tesóm meg mondta, hogy "Ez az arc volt egy ideig a bátyám szobájának falán", erre a srác ennyit mondott : "Ja, hogy ez egy élő személy volt?". O_o

.Attila

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-27, 15:08:02
ennyi pénzért én is hazudnék amit csak kell.

Egészségedre.

Ne mondogassa, hogy itt majd kiszélesíti nekünk a látókörünket, ugyanis pont az ellenkezőjét csinálja, beszűkíti. Torzít agyba-főbe, miközben tényekről hadovál?

Nakedape

Quote from: .Attila on 2007-09-27, 15:50:41
Quote from: Fubenalvo on 2007-09-27, 15:08:02
ennyi pénzért én is hazudnék amit csak kell.

Egészségedre.

Ne mondogassa, hogy itt majd kiszélesíti nekünk a látókörünket, ugyanis pont az ellenkezőjét csinálja, beszűkíti. Torzít agyba-főbe, miközben tényekről hadovál?
:tezsvir:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fubenalvo

Quote from: Member on 2007-09-27, 15:48:14
Nekem a mostani nagy kedvencemet Araki mesélte. Osztálytársán volt Che Guevara-s pulcsi, tesóm meg mondta, hogy "Ez az arc volt egy ideig a bátyám szobájának falán", erre a srác ennyit mondott : "Ja, hogy ez egy élő személy volt?". O_o
Iggen... ennél az a durvább hogy gimiben egy fél osztály hordta a pólóikon az arcát. Majd kiderült, hogy annyit tudnak hogy kubához valami köze volt... no comment.

Nakedape: nem emléxel ennek a riportnak a címére? Ezt meg kell néznem  :lol:

Kvikveg

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-27, 16:02:11
Quote from: Member on 2007-09-27, 15:48:14
Nekem a mostani nagy kedvencemet Araki mesélte. Osztálytársán volt Che Guevara-s pulcsi, tesóm meg mondta, hogy "Ez az arc volt egy ideig a bátyám szobájának falán", erre a srác ennyit mondott : "Ja, hogy ez egy élő személy volt?". O_o
Iggen... ennél az a durvább hogy gimiben egy fél osztály hordta a pólóikon az arcát. Majd kiderült, hogy annyit tudnak hogy kubához valami köze volt... no comment.
...
:eek: Azert ez durva.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fubenalvo

#68
QuoteFrei olyan, mint egy nagy illúzionista: nagy felhajtással eladja a sz@rt, mintha csak ő lenne a spanyol viasz készítésének birtokában.
MEg a bölcsek kövéének.
De, lehet, hogy úgy is kell(ene) nézni, mint a nagy illúzionistákat: ott is tudja az ember, hogy nem tüntette el a nőt a ketrecből...

A kommentekben találtam. Én annak ellenére, bevallom szeretem a műsorait, de többnyire ilyen szemmel nézem én is. Jobb mint a barátok közt 14234.ik része vagy a másik ilyen sorozat. Persze mondhatnánk hogy nem kell tv-t nézni, de többnyire ez egy olyan műsor, ha már 10%a igaz is annak amit mond, már szívesen nézem meg. Anno pl az ausztrál gyémánt bányás műsora kimondottan tetszett és marhára nem érdekel hogy mennyi igaz vagy mennyi nem. Az én szempontomból teljesen mindegy és kicsit elterelte a saját baromságaimról a figyelmem arra az egy órára.

...és annak ellenére hogy ő is ebben szerepel, amit legjobban csípked ez a blogger bácsi/néni mittoménki, attól még lehet benne igazság. Most jobban éreztet volna magát a blog írója ha Frei a végén azt mondja, hogy én is egy médiában dolgozó manipuláló vagyok? Mindenki tudja enélkül is és a műsor nem róla szólt.

Már mondjuk eleve az bosszant hogy a fórum téma is erre kanyarodott, mert a műsorban tárgyaltakról kértem volna a véleményeteket ki, de arról még szó se esett, csak hogy Frei, meg ne higgyünk neki... Kit érdekel... a témát dobta fel a műsor a többiről veletek akartam dumálni. Na mind1...

Selmo

Ezért is nem nézek tv-t. Mert le akarják nyomni a torkodon a szart. :comp:

A tökéletesség unalmas.

Gregory

Quote from: Fubenalvo on 2007-09-27, 17:11:28
Anno pl az ausztrál gyémánt bányás műsora kimondottan tetszett és marhára nem érdekel hogy mennyi igaz vagy mennyi nem.
Én azért jobb szeretem az ilyen típusú műsorokból azokat nézni, amelyek azért valamilyen szinten hiteles információkat tartalmaznak(az egy másik dolog, h az információ hitelességének lusta vagyok utána nézni/gyakran nem is lehet, vagy legalábbis elég nehéz).

Quote from: Selmo on 2007-09-27, 17:15:30
Ezért is nem nézek tv-t. Mert le akarják nyomni a torkodon a szart. :comp:
:tezsvir:

Fubenalvo

...azért vannak jó műsorok. Pl M1-en nemtom ki szokta nézni a TV ügyvédje című műsort. Ott aztán vannak dolgok...

Nakedape

#72
jólvanna, csak, Frei-t könyebb megítélni, minta tiniket :lazza:, de sztem tényleg nem akkora különbség..pl beatlesért sikítva összeestek, akkor azon kiakadtak.. ez van, lesz köztük sok normális, sok meg nem, de a felnőttek nagyrésze éppoly hülye.
dp pl juszt úr egy oriűsi hatalomvűgyó tapló állítólag, viszont sztem jobban utánajár a dolgoknak, és freien nem azért akadnak ki sztem mert gáz, gáz lehet a barátok közt is, ugyebár, hanem okat, kkioktat, de  eközbe csal (vagy nem jr utána), érted, ha kikapcsolni, jó, de pl árthat ha vki ebből tájékozódik :D:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Van egy mondás, hogy az emberiség IQ-ja állandó. :lazza:
Kár, hogy egyre többen osztozunk rajta.

A tökéletesség unalmas.

Baggio

szerintem Discovery-n és National Gegraphic-on meg NFL meccsken kivül nincs értelme TV-t nézni (ja meg Paprika TV, mert szüleim 0-24ben azt nézik). Kajálás közben megy nálam a Viva/VH1/MTV.
ja és a a magyar MTV szerintem elég tróger lett. Nem nézem sokat, mert ez a magyar alternatív zene....  :bruhuhu:
és minek kellet leszinkronizálni mindent? a Pimp my ride-ot meg ezeket szeretem,de nem így, hogy valami idegesítő alámondásos szinkront kell hallgatnom. és még TRL sincs.
és a végére: komolyan mondom hogy életem egyik rémálma az, hogy vasárnap délután TV2-t/RTL klubbot nézek. remélem ez sose fog előrorulni

Fubenalvo

Magyar MTV... csak onnan tudom, hogy van ilyen hogy rádióban bemondják néha, meg gellérthegyen nyakábaakasztották a szobornak azt  a gitárt... :D
De Angolt se néztem eddig... nincs is a szobámba TV, nappaliba meg csak ritkán mászom le... Dr.House-ra, vagy van ez a jópofa sorozat "Monk a flúgos nyomozó". Bár house-t képtelneség megnézni már. Egy sorozatba hogy tudnak ennyi reklámot beletenni... ezt már büntetni kéne... lemegy a főcím, utána már megy a rész de ugye még szoktak benyomni felirtatokat hogy producer, written by, stb... lemegy az utolsó felirat, majd nem több mint 1 percre rá az első reklám. Én nem hittem a szememnek... :eek: Pofátlanság teteje az egész... de ha még nem negyed óra hanem csak 2-3 perc reklámot nyomnának be akkor eltűrné az ember. De mikor 10edjére nézed meg ugyanazt a műsorelőzetest, na akkor szokott kiborulni a bili. Feljövök és leszedem valahonnan inkább.

Egyébként nektek mi a véleményetek pl a Subba blogról? Nem tudom néha eldöneteni hogy szeressem-e avagy sem. Például az iWiW-es keresgélései már kimondottan irritálnak. Milyen jogon kritizál ő más teljesen ismeretlen embereket... semmi köze hozzájuk még akkor sem ha igaza van.

.Attila

#76
Nálam a TV nézés kb. a következőkre korlátozódik:
Monk
Jóbarátok
Forma 1
Foster's Home for Imaginary Friends
Dr. House
Született Feleségek

Ezek azért talán nívósabb programok (bár Forma 1nél a Palik :uzi: ), de nagyrészt valóban hulladék.
Zenei csatornák közül én a VH1-t preferálom, de onnan is gyakran elkapcsolok, mert dumálnak vmiről, vagy éppen nem tetszik a szám. Viva egy kalap ****, nyomják be a szánalmasabbnál szánalmasabb magyar számokat, a műsoraikról meg inkább nem is beszélek. Magyar MTV-t meg nem nagyon néztem eddig, ha magyar csapatot látok, át is kapcsolok.

Zsiga

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-14, 12:46:40
Egyébként nektek mi a véleményetek pl a Subba blogról? Nem tudom néha eldöneteni hogy szeressem-e avagy sem. Például az iWiW-es keresgélései már kimondottan irritálnak. Milyen jogon kritizál ő más teljesen ismeretlen embereket... semmi köze hozzájuk még akkor sem ha igaza van.
Subba egy ugyanolyan ál-értelmiségi pattanásos szűz szobakocka fikamatyi mint az egész index, én nagyon allergiás vagyok rájuk.

Tycho

Quote from: Zsiga on 2007-10-14, 12:52:10
Quote from: Fubenalvo on 2007-10-14, 12:46:40
Egyébként nektek mi a véleményetek pl a Subba blogról? Nem tudom néha eldöneteni hogy szeressem-e avagy sem. Például az iWiW-es keresgélései már kimondottan irritálnak. Milyen jogon kritizál ő más teljesen ismeretlen embereket... semmi köze hozzájuk még akkor sem ha igaza van.
Subba egy ugyanolyan ál-értelmiségi pattanásos szűz szobakocka fikamatyi mint az egész index, én nagyon allergiás vagyok rájuk.

én nem vagyok allergiás rájuk, de tényleg színvonaltalan vacak az egész... olyan mint a sznob szánalmas.hu, csak blikk kategóriájú :lame:

Fubenalvo

Tényleg, úgy ámblokk bloggerekről mi a véleményetek? Van olyan amit olvastok?
Meg ugye azért blog és blog között is van különbség... pl azokkal mi van sztetek akik minden napjukat leírják?  Magányos szerencsétlenek, vagy csak feltűnésviszketegség?

Próféta

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-15, 12:33:01Tényleg, úgy ámblokk bloggerekről mi a véleményetek?
Ugyanaz, mint a szakállasokról és a sakkozókról. Nagyon sokfélék, mégis hogy lehetne kollektív véleményt alkotni róluk?

Quote from: Fubenalvo on 2007-10-15, 12:33:01Van olyan amit olvastok?
Egy kutatói ösztöndíjjal Szingapúrban tartózkodó évfolyamtársam blogját szoktam olvasgatni. Az ottani életről, kirándulásairól (Malajzia, stb.), munkáról, stb. Ramizékét is nézegettem, amíg ment. De kb. ennyi; nincs más, amit rendszeresen követnék. Nem vagyok nagy blogolvasó.

Tycho

Egy ismerősöm blogján olvasható ez a két mondat: "-Ez valamiféle maszturbáció? -Minden blog maszturbáció." Nem olvasok blogot, csak egy kettő érdekesebb bejegyzést rajtuk, (mint múltkor egy csernobili útleírást) vagy temtikusabb blogot, mint Ramiz filmajánlós blogja, mert a fentebb idézett két mondat jut eszembe az ilyen nyílt naplókról :rolleyes: :hehe:

Member

Nem olvasok bloggot, biztosan van több értelmesebb is, de sokuknál sztem csak az a cél, hogy havonta páran észrevegyék a létezésüket.

.Attila

Ööö... én azért írtam, mert eleinte azt mondták nekem, kíváncsiak lennének rá. Aztán a hozzászólók csökkenésével az én motivációm csökkent, bár volt havonta úgy 100-200 olvasóm.
Nyilván akkor ír szívesen az ember, ha olvassák, különben saját naplót vezetnének és nem a neten osztanák meg. Ezzel nem tudom, mi a probléma, teljesen logikus. Ha vkinek csak ez van, akkor sem értem, miért kell piszkálni.

Tycho

Nem piszkáljuk szerintem. Csak nem olvassuk. :rolleyes:

Nakedape

én-blogot keveset olvasok, tematikusat sokat
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

azér a rosszpcjáték blog nem semmi :D az az egyedüli, amit látogatok és nem azér mer trendi ;)

Tycho

azon be lehet szarni :muhahah: :muhahah:[spoiler=trágár]Élek?? Még élek??? Hát persze hogy élek, azért mert ez egy KÚÚÚÚRVASZAR játék!![/spoiler]

Manitu

Régebben elég sokat olvastam, de csak tematikusakat. Mások magánélete valahogy nem tud érdekelni. Mostanában már nem nagyon van rá időm, de egy-két kedvencem azért még mindig bent van feedben.


Fubenalvo

Holnap kerül fel a soron következő borzadáj rosszpcjátékokra, szóval mindenki figyeljen! Addig is a mesterlövész legyen veletek!  :lazza: