Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Xzone


Én

Quote from: Manitu on 2007-08-25, 01:03:04
Quote from: Én on 2007-08-25, 00:30:30(Btw, az a jelenet csak engem lepett meg?)
Igen. Legalábbis szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki tudta előre, mire kell majd Kotonohának felügyelnie :D Egyébként már az előző részben is utalt rá a három csaj. Szerinted mire kellett nekik az a videokamera? ;)
Ciki, ezek szerint elsiklottam felette  :redface:

Zsiga

Quote from: smash++ on 2007-08-17, 13:34:05
Kotonoha:Még mindig ari és nekem tetszik,hogy nem könnyű eset.Még mindig inkább őt választanám.De ha nagyot változik a karaktere fejethajtok eme nagy guruk előtt a fórumban ;).
Azt hiszem a 8. rész vonatos jelenete után ("igen, megfoghatod, igen ott lent is, igen gyere át és dugj meg most azonnal") lassan itt az ideje annak a beígért főhajtásnak... ;)

smash++

Quote from: Zsiga on 2007-08-26, 03:20:45
Quote from: smash++ on 2007-08-17, 13:34:05
Kotonoha:Még mindig ari és nekem tetszik,hogy nem könnyű eset.Még mindig inkább őt választanám.De ha nagyot változik a karaktere fejethajtok eme nagy guruk előtt a fórumban ;).
Azt hiszem a 8. rész vonatos jelenete után ("igen, megfoghatod, igen ott lent is, igen gyere át és dugj meg most azonnal") lassan itt az ideje annak a beígért főhajtásnak... ;)
Még a 7-et sem láttam.Most jöttem haza [spoiler]Rómából[/spoiler],de ha igazad van  :bruhuhu:
Fejhajtós smile-t nem tudok,pedig már láttam  :redface:

Xzone

Igen, Kotonoha most próbálja megtalálni, hogy hogyan hathat Makotora. És nem keresgél rossz helyen.

Gregory

1-8. rész:
Kill ithim with fire!!!
Alapvetően egyik lánnyal se lenne bajom, ha kinézetet tekintjük, akkor Kotonoha a bejövősebb, személyiséget tekintve inkább Sekai.
Hha nem jön közbe semmi(vagyis az egyik lánnyal van végig), akkor mind1, h melyik lányt válaszotta volna, lehet, h Sekaival jobban megértik egymást, de azért Kotonoha is sokat fejlődött a kezdeti nehézségek után(amiket inkább tartok a tapasztalatlanság következményének, mint a ketejük eltérő "hullámhosszának".). Még azzal se lenne gáz, hha csak szimplán  Kotonohával, aztán összejön Sekaival, megesik az ilyesmi. De a készítőknek sikerült egy olyan megoldást választaniuk, ami miatt Makoto egy ellenszenves alak lett sokak szemében(sztem kivétel nélkül mindenkijében). Lehet, h a Makoto bad endinget akarták így előkészíteni? :D
Esetleg ha kiadják dvd-n, rárakhatnák extraként a Higurashihoz hasonló alternatív endingekkel a korábban már felsorolt jobbnál-jobb halál/csonkítás/egyéb módokat (az animébe pedig a legkegyetlenebbet raknák), én vevő lennék rá  :D

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-08-28, 19:39:57
Lehet, h a Makoto bad endinget akarták így előkészíteni? :D
Nagyon remélem én is, ha Makoto ebből jól jön ki, felrobbantom a stúdiót.  :__devil:

Én

Nem lesz időd, mire odaérsz, a helybéliek igazságot osztanak :D
Van egy erős előérzetem, miszerint Makoto-kun nem hal meg, de valami nagyon rossz történik vele és félresiklik az élete, bár a készítőknek a sima halál egyszerűbb lenne :bsd:
EDIT: helyes sírás

Gregory

Quote from: Zsiga on 2007-08-16, 20:48:23
Quote from: minuszmiki on 2007-08-16, 20:43:44
Egy H-gameben senki se szent. ;)
Sajnos Kotonoha húga az... :__devil: :angyali:
[spoiler]
o rly?(not hard pron, de akár lehetne az is... a biztonság kedvéért 18+)
Mondjuk igaz, hogy ez már elvileg a Summer Daysben van
[/spoiler]

Darkstar

Duh, kb fél órája csináltam azt a shotot. Gyorsan terjednek a dologok. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

Quote from: Darkstar on 2007-08-29, 12:52:32
Duh, kb fél órája csináltam azt a shotot. Gyorsan terjednek a dologok. :D
:lol:
Btw: mennyire volt raep, és mennyire saját akarat?

Darkstar

#191
Amikor rapekisérlet volt, Kokoro lecsapta egy szép nagy faággal. Itt viszont benne volt, de mielőtt Makoto a végére ért volna, Kotonoha leütötte egy golfütővel. :D Kokoro élvezte a dolgot ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Makoto is biztos ebből a könyvből tanult angolul...



Prof. William

Ohh Makoto te bikába ótott baknyúl! :)

ignus

AMúgy mennyire jó a sorozat? És melyik subot érdemes szedni?


:_off:Mé nem indul el nekem a summer days? :( Loli rape? :D lol..
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Lokids

Van folytatása? Nem is tudtam? ott is halálak halálával halnak halandóink?

Darkstar

Nem folytatás, időben elölrébb van, de a School Days eseményeitől független. A szereplők persze ugyanazok.

Hogy nem indul el? Nem csinál semmit, kifagy vagy mi?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids


Én


Lokids

NA ez a Makoto kész. Mostmár tényleg a rozsdás bökőt belé. Ekkora fasz... nem is létezik.
De egy valamire nem jöttem még rá. Azt a "helyet" cska a függöny választja el a kinti világtól. Azt értem, hogy nem látni át rajta, de hangszigetel is vagy mi? Kotonoha akkor járt volna a legjobban, ha már az elején szétteszi a lábát. akkor nem lenne ez a probléma.
De a táncnál de szívessen rárugtam volna egy talpast, hogy berepüljön a mágjába. Még szerencse, hogy cska anime. Remélem a készítők tényleg kinyírják, mert ha nem, akkor... Akkor itt lázadás lesz, és nem cska az én részemről aszem.

Zsiga


Xzone

Quote from: Lokids on 2007-08-30, 00:55:47
Kotonoha akkor járt volna a legjobban, ha már az elején szétteszi a lábát. akkor nem lenne ez a probléma.

Sajna ahogy láthattad, nem tud magán uralkodni, nemet mondani egy lánynak... Makoto és a hűség, nem említhetők együtt.

Megérdemelte:


Az anime összes női szereplőjétől kaphatna pár ilyet...

Zsiga

Quote from: Xzone on 2007-08-30, 01:48:27
Sajna ahogy láthattad, nem tud magán uralkodni, nemet mondani egy lánynak... Makoto és a hűség, nem említhetők együtt.

Ha egészen őszinte akarok lenni, én kb. ugyanezeket csináltam volna a helyében. (Azzal a különbséggel hogy nekem Setsuna is meglett volna... :lazza: :D) :redface:

minuszmiki

Engem nem idegesítene Makoto egyáltalán, ha lenne valami "vonzereje", vagy legalább jellemvonásai, ami miatt a lányok mind rámozdulnak (és aztán tudná kezelni a helyzetet normálisan). Azért rühellem, mert egy semmilyen, tutyimutyi, full balf*sz karater, mégis övé az összes.

Prof. William

Más animékben ottszerencsétlenkedik a főhős és ha mázlija van akkor a végére taánösszejön neki egy csók a szeretett nővel...

Itt meg itt szerencsétlenkedik és lassan már az összes csaj meg lessz neki az isiben. :)

Gregory

[spoiler=kép]

[/spoiler]
Hogyha hentai lenne a sorozat műfaja, akkor azt mondanám, hogy rendben de így...


Quote from: Xzone on 2007-08-30, 01:48:27
Megérdemelte:
http://img380.imageshack.us/img380/7232/ownedog9.jpg

Az anime összes női szereplőjétől kaphatna pár ilyet...
És még az is kevés lenne... Sztem

Quote from: minuszmiki on 2007-08-30, 01:58:23
Engem nem idegesítene Makoto egyáltalán, ha lenne valami "vonzereje", vagy legalább jellemvonásai, ami miatt a lányok mind rámozdulnak (és aztán tudná kezelni a helyzetet normálisan). Azért rühellem, mert egy semmilyen, tutyimutyi, full balf*sz karater, mégis övé az összes.
:tezsvir:

Quote from: Zsiga on 2007-08-30, 01:52:03

Ha egészen őszinte akarok lenni, én kb. ugyanezeket csináltam volna a helyében. (Azzal a különbséggel hogy nekem Setsuna is meglett volna... :lazza: :D) :redface:

Nekem tökéletes lett volna egy lány is  :smile: (vagy majd kinövöm? )

Manitu

Quote from: Gregory on 2007-08-30, 12:15:54
Nekem tökéletes lett volna egy lány is  :smile: (vagy majd kinövöm? )
Pontosan :D


minuszmiki

No, megnéztem a kilencedik részt. Ó. Ha Makoto ügyes, az OP-ban szereplő lányokat mind be tudja még húzni a maradék négy részben.

Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-08-30, 22:34:10
No, megnéztem a kilencedik részt. Ó. Ha Makoto ügyes, az OP-ban szereplő lányokat mind be tudja még húzni a maradék négy részben.

Uragirimono!!!