Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Én

Engem az mondjuk spec meglepett (meg amit mondott setsuna, az is, jóbarát :D )

Xzone

Wow... Na ez a 10. rész még zavarosabbá tett mindent. Szeretett főszereplőnk hihetetlen szinten semmibe vesz mindenkit.

Makoto most már tényleg megérdemelné, hogy átnyomják egy húsdarálón, de csak miután a mogyoróiból(amelyeket oly nagy lelkesedéssel használt) kutyaeledelt csináltak. Ha nem csinálják ki ezt a f@szt, elkaraokézom a főcímdalt az animeconon...

Darkstar

#272
Külön leszedtem a 10. részt és beletekergettem.

FUCK YOU MAKOTO... JUST FUCKIN' DIE ALREADY...

Az anime tönkereteszi a játékról alkotott emlékeimet (én ENNEK a rothadt tetves köcsögnek a bőrébe bújva Játszottam? Basszus. Bár ott legalább az ember nem egy ekkora fasz...)

Kurvalélet. Le kell higgadnom...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Spoilerbe írjátok már le mi akasztott ki ennyire titeket, lehet még a végén én is elkezdem nézni. :smile:

minuszmiki

[spoiler]http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1186.msg286642#msg286642, most leginkább az, hogy a lolit is behúzta.  :Eztneked:[/spoiler]

Darkstar

Setsuna nemcsak "a loli", hanem mind a játékokban mind az animében az overall kedvencem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Visszaolvasgatva...hát...ezt kihagyom. Valószínűleg rohadtul idegesítene a főhős, ha tényleg ilyen, amit leírtatok. Utolsó résznél még visszapillantok ebbe a topicba, hátha lincselés lesz, vagy ilyesmi. :smile:

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-09-06, 03:00:37
Külön leszedtem a 10. részt és beletekergettem.

FUCK YOU MAKOTO... JUST FUCKIN' DIE ALREADY...

Az anime tönkereteszi a játékról alkotott emlékeimet (én ENNEK a rothadt tetves köcsögnek a bőrébe bújva Játszottam? Basszus. Bár ott legalább az ember nem egy ekkora fasz...)

Kurvalélet. Le kell higgadnom...

:haha:

Írjunk már össze egy listát, hogy Makoto eddig hány lányon van túl.  :smile:

Katsura osztálytársaiból már k*rvára elegem van, a lány helyében én kiütöttem volna őket az ablakon azokkal a fenyőfaoszlopokkal.  :morci:

Annyiban megegyezhetünk, hogy ez az anime valóban kuriózum. Kevés olyan "alkotás" van, amely így fel tudná b@szni az ember idegeit.

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-09-06, 10:06:54
Katsura osztálytársaiból már k*rvára elegem van, a lány helyében én kiütöttem volna őket az ablakon azokkal a fenyőfaoszlopokkal.  :morci:
Pontosan ugyanez jutott nekem is eszembe, miközben néztem. :haha:

Én

Katsura osztálytársai csúfos kínhalált halnak, én is azt remélem. Néha jobban idegesítettek, mint mindannyiunk kedvence. A vetítést a 10. rész végén nem tudom ők csinálták e, de az ritka geci húzás volt...
Btw, ok, hogy felbassza az agyam meg minden, de sztem jó sorozat :D

smash++

Quote from: Solid Snake on 2007-09-06, 10:06:54
Annyiban megegyezhetünk, hogy ez az anime valóban kuriózum. Kevés olyan "alkotás" van, amely így fel tudná b@szni az ember idegeit.
Akkor szerintem én vagyok az egyedüli azzal a véleménnyel,hogy ez a sorozat sz@r.Annyi baromság van benne.De szó szerint hülyeség,hogy nem felidegesít hanem már egy jó ideje nem is érdekel az egész.Jó pl ez a videos eset.Na ne nézzenek már hülyének,milyen iskola ez  :confused: gimmisek szerelmet vallanak egymásnak és ezután jöhet egy [spoiler]orál vagy egyszerűen sex[/spoiler] kicsit sokat álmodoznak a készítők és ehez kapcsolódik a video felvétel is,gondolom fölös magyarázni mennyi személyiségi jogot sértettek meg amiért min kicsapás jár ha kiderül,de még rendőrségi ügy is szerintem.A Nők hülyének nézése meg átlag feletti ebben a sorozatban...
Csak azért nézem,mert elkezdtem és egy kicsit érdekel az end.Az a baj,hogy ettől ezerszer jobb animek és hentaik vannak :).

Gregory

Quote from: smash++ on 2007-09-06, 18:01:01
Jó pl ez a videos eset.Na ne nézzenek már hülyének,milyen iskola ez  :confused: gimmisek szerelmet vallanak egymásnak és ezután jöhet egy [spoiler]orál vagy egyszerűen sex[/spoiler]
[spoiler]Sajnos tapasztalataim szerint ez még egy viszonylag jobbik eset a mai világot tekintve, nem egy lányról hallottam már, akit ott húztak meg az egyik szórakozóhely lépcsőjén, hullarészegen. [/spoiler]

Quote from: smash++ on 2007-09-06, 18:01:01
kicsit sokat álmodoznak a készítők és ehez kapcsolódik a video felvétel is,gondolom fölös magyarázni mennyi személyiségi jogot sértettek meg amiért min kicsapás jár ha kiderül,de még rendőrségi ügy is szerintem.
Kíváncsi lennék, hogy hányan mennének reklamálni a rendőrségre, ha hasonló helyzetbe kerülnének...

Quote from: smash++ on 2007-09-06, 18:01:01
A Nők hülyének nézése meg átlag feletti ebben a sorozatban...
:tezsvir: Ezzel viszont egyetértek.

Én majd inkább akkor mondok véleményt, h szar, vagy sem, hha végignéztem a sorozatot...

Manitu

Quote from: Xzone on 2007-09-06, 01:06:19
Wow... Na ez a 10. rész még zavarosabbá tett mindent. Szeretett főszereplőnk hihetetlen szinten semmibe vesz mindenkit.

Makoto most már tényleg megérdemelné, hogy átnyomják egy húsdarálón, de csak miután a mogyoróiból(amelyeket oly nagy lelkesedéssel használt) kutyaeledelt csináltak. Ha nem csinálják ki ezt a f@szt, elkaraokézom a főcímdalt az animeconon...
Én kezdem megkedvelni, mostmár nem olyan tohonya pupák, mint az elején, hanem egy igazi kis féreg, aki tisztában van a helyzetével, és ki is használja :D A Setsunás húzása kifejezetten tetszett :D

Van már sub a 10. részhez nem? Akkor minek ez a sok spoiler?

A videozós rész volt az egyik legjobb a játékban. Különösen az a verzió tetszett, amikor Kotonoha tudott a kameráról, és úgy vitte be Makotot, hogy kib*sszon Sekaial :D


Én

Höhö, azt én is megnézném :D (A játékban még Katsura is genya?  :angyali:)

Manitu

Mikor ki :D Mindenkinek vannak szemét húzásai  :muhahah:


Dreamcleaver

#285
Ah elk*rták a 10-es rész Sekai/Katsura találkozót a hídon!!!! Ennek valahogy így kellett volna lejátszódnia:

Sekai: Katsura-san...
Katsura: Saionji-san...
Sekai: Makoto...Makoto lefeküdt Kato-val!!! *sír
Katsura üres tekintettel és egy halovány mosollyal: Heh...mondok valami újat ribanc...meghúzta a legjobb barátnődet is.

És ezután keresztülvezeti azt az ominózus kést Sekai nyakán.  :D

Mellesleg kira a sorozat párkapcsolatokról kialakított képe:
lánnyal járás = dugás. Makoto olyan retardált, hogy másképp már nem is tudja kifejezni magát lányokkal szemben. De ez igaz Sekai-ra is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Ezt tényleg bírtam volna ha ez a 10. rész vége.
Sorozat vége pedig: Nem sikerül megölni Makotot, de megunja a sok roblémát a nőkkel, és az örökbúzamezőkre lép. :D

Dreamcleaver

#287
A sorozat vége, hogy Makoto hererákot kap. Setsuna repülőgépe lezuhan Párizs felé menet. Sawa összejön Kato-val meg  a másik csajszival egy threesome-ra. Katsura meg leszbikus XXX filmezésbe kezd. Sekai ugye meghalt a hídon (véletelnül épp senki sem járt arra, és a rendőrség nem találja meg az elkövetőt).  :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

zOMG DO WANT :appl:
Azért Katsura osztálytársnőit megerőszakolhatná egy csapat kanos elefánt még...

Xzone

Quote from: Én on 2007-09-07, 18:14:58
zOMG DO WANT :appl:
Azért Katsura osztálytársnőit megerőszakolhatná egy csapat kanos elefánt még...

Vagy egy kis tentacle rape.

Prof. William

#290
Esetleg Makoto a végére megcsömörlene a sok nőzéstől és inkább buzi lenne, és a School Days 2. szezonban a fiúszereplőket Yaoizná végig...

És nem hererákot kap hanem ágyéksérvet a sok igénybevételtől... :)

Seakai meg felvesz egy feszülős börrucit +ostort és mindenkit megkér hogy ezentúl Sekai Úrnőnek szólítsák...

Katsua osztálytársnőit meg egy halom genetikailag módosított csápokkal rendelkező Tentacle Elefánt rohanja le. (Csak hogy mindenki igényét kielégítsük...)

Vagy legyen benne Guro is?


Darkstar

Quote from: Prof. William on 2007-09-07, 19:26:49
Seakai meg felvesz egy feszülős börrucit +ostort és mindenkit megkér hogy ezentúl Sekai Úrnőnek szólítsák...
DO WANT.  De Setsuna is megteheti ugyanezt :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-09-07, 19:38:21
Quote from: Prof. William on 2007-09-07, 19:26:49
Seakai meg felvesz egy feszülős börrucit +ostort és mindenkit megkér hogy ezentúl Sekai Úrnőnek szólítsák...
DO WANT.  De Setsuna is megteheti ugyanezt :)

...mondá a Lolik Ura.  :hehe:

Quote from: Dreamcleaver on 2007-09-07, 17:48:49
lánnyal járás = dugás. Makoto olyan retardált, hogy másképp már nem is tudja kifejezni magát lányokkal szemben. De ez igaz Sekai-ra is.

lánnyal járás = dugás? :rolleyes:

Amúgy tudtátok, hogy a School Days a 10. résztől már R minősítéssel megy? Készülhetünk a vérfürdőre.  :whoah: :uzi:
(Ha már volt róla szó, akkor nyugodtan jöhet a slowpoke.jpg  :3x3: :smile:)

Dreamcleaver

Quote from: Solid Snake on 2007-09-07, 20:06:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-09-07, 17:48:49
lánnyal járás = dugás. Makoto olyan retardált, hogy másképp már nem is tudja kifejezni magát lányokkal szemben. De ez igaz Sekai-ra is.

lánnyal járás = dugás? :rolleyes:


?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Nem, de szerintem ez különösebb megerősítés nélkül is várható volt :D
(Nem is tudtam, hogy te is nézed)
Szerintem kicsi az esély arra, hogy mindkét részben egyenletesen lesz elosztva a R3v3ng3, vagy 11. vagy 12. részben lesz sok szerintem. De az is lehet, hogy egyikben sem, és sírós-nyávogós szájtépés lesz, egy konyhakés párbajjal (do not want)

Solid Snake

#295
Quote from: Solid Snake on 2007-09-07, 20:06:28
Quote from: Dreamcleaver on 2007-09-07, 17:48:49
lánnyal járás = dugás. Makoto olyan retardált, hogy másképp már nem is tudja kifejezni magát lányokkal szemben. De ez igaz Sekai-ra is.

lánnyal járás = dugás? :rolleyes:


Quote from: Én on 2007-09-07, 20:17:13
Szerintem kicsi az esély arra, hogy mindkét részben egyenletesen lesz elosztva a R3v3ng3, vagy 11. vagy 12. részben lesz sok szerintem. De az is lehet, hogy egyikben sem, és sírós-nyávogós szájtépés lesz, egy konyhakés párbajjal (do not want)

Revenge-factor: true. Jómagam az utolsó részre tippelem be a mészárlást.
Sírós-nyávogós szájtépés: ki van zárva. Katsura ahhoz már túlságosan be van kattanva.

Én

Nah, így már értem a kérdést. Hát, sekai esetében igencsak ez volt a helyzet (Komolyan, csináltak mást? Elmentek akár egy moziba, vagy valahova? Jó, a sulis rendezvényen együtt voltak, de az nem számít :D )
edit: typo

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-09-07, 20:35:09
Nah, így már értem a kérdést. Hát, sekai esetében igencsak ez volt a helyzet (Komolyan, csináltak mást? Elmentek akár egy moziba, vagy valahova? Jó, a sulis rendezvényen együtt voltak, de az nem számít :D )
edit: typo

Bizonyára voltak, csak azt a készítők nem kötik az orrunkra, kizárólag az agyunkkal való szórakozással vannak elfoglalva.  :__devil:

Ha valaki játszott a játékkal, az talán meg tudná erősíteni a feltevést. Lehet benne randizni a lányokkal?

smash++

Quote from: Solid Snake on 2007-09-07, 20:36:50
Ha valaki játszott a játékkal, az talán meg tudná erősíteni a feltevést. Lehet benne randizni a lányokkal?
Ez a sorozat nem arról szól...  Végülis nem szól semmiről sem...egy animebe öltöztetett agyatlan hentai.
Na de most komolyan,miről szól? Járás nincs benne (romantika nem sok),tanulni nem lehet belőle mert így a büdös életben nem lesz barátnőd,az akcióból semmit nem látni,fanservice azért néha akad.Keverik kavarják a sz@rt (néha primitív módon) amiből még a plafonon is van.Na de remélem a végére benyomnak egy kis horrort,hogy legalább egy műfajba betudjam sorolni az animet.Jah a schoollife-ba mehetne,de sajna nem ilyen az iskolai élet amit más animekből megismertem és az életben...

[spoiler]This was just a joke,but i think most part is true[/spoiler]

Solid Snake

Quote from: smash++ on 2007-09-07, 22:40:41
Járás nincs benne (romantika nem sok),tanulni nem lehet belőle mert így a büdös életben nem lesz barátnőd

Így igaz, arra ott van a Bokura ga Ita (jelenleg 23. résznél járok és döbbenetből döbbenetbe esek).

Quote from: smash++ on 2007-09-07, 22:40:41
Na de remélem a végére benyomnak egy kis horrort,hogy legalább egy műfajba betudjam sorolni az animet.

Arra garantáltan mérget vehetsz.
Jigsawot idézve: "Oh yes, there will be blood..."  :morci: