Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Solid Snake on 2007-09-07, 22:51:57Így igaz, arra ott van a Bokura ga Ita (jelenleg 23. résznél járok és döbbenetből döbbenetbe esek).

Elkezdtem én is nézni. Most járok a 12. résznél, de látom, hogy Yanot sem kell félteni, ő is kapott valamennyit a "Makoto-génekből" :D

Lokids

#301
Azért Yano más kategória teljesen. Az ő cselekedetei telejsen normálisnak mondhatóak.

Viszont kint a 11 felirattal. Everyones Makoto. :)

Én

Hurray :D 99 óra és lenn is van :D

Gregory

Quote from: Lokids on 2007-09-12, 11:00:50
Azért Yano más kategória teljesen. Az ő cselekedetei telejsen normálisnak mondhatóak.

Viszont kint a 11 felirattal. Everyones Makoto. :)

[spoiler]
Ennél a frame-nél hangosan felröhögtem.
Őszintén szólva nem lepett meg, h meghúzott még 4 csajt(kíváncsi vagyok, h kit ért ez váratlanul), Sekai terhessége se volt olyan nagy meglepetés.
Ahogy láttam, Makoto nem nagyon lelkesedett az apaságért, kíváncsi vagyok Sekai mit fog tenni vele.
Mindenesetre szvsz nem túl valószínű, h Kotonoha kezdi majd el a vérfürdőt(ha lesz egyáltalán)...
[/spoiler]

minuszmiki

#304
Én is most végeztem vele. Hát vazzee, milyen rész volt ez. :eek:

1. Nem gondoltam, hogy a jós szól belőlem, amikor ezt írtam:[spoiler]
Quote from: minuszmiki on 2007-08-30, 22:34:10
No, megnéztem a kilencedik részt. Ó. Ha Makoto ügyes, az OP-ban szereplő lányokat mind be tudja még húzni a maradék négy részben.
[/spoiler]
2. [spoiler]Maradt a kezdeti páros. Sekai terhessége nem lepett meg különösebben, Makoto reakciója viszont egészen gusztustalan volt, nem gondoltam, hogy tudom még a korábbiaknál is jobban gyűlölni, de úgy látszik, igen.[/spoiler]
3. [spoiler]A zárójelenet. Nem megkönnyebbülést éreztem, hogy végre újra egymásra talál a szerelmespár, hanem mérhetetlenül dühös voltam. Ráadásul attól félek, Makoto túléli a következő részt is, pedig reméltem egy batshit insane Kotonoha-skins-Makoto-alive jelenetet.  :ejj:[/spoiler]

Szóval nagyon tartok attól, hogy csúnyán el fogják baszni a végét. (Ne legyen igazam)

Gregory

#305
1. [spoiler]Kotonoha még ha jól emlékszem nem volt meg neki... Bár ahogy ez a rész végződött, a következőben már meglesz.[/spoiler]
2.  :tezsvir:
3. [spoiler]Sztem egyébként se volt túlságosan valószínű, h Makoto-t legyakja, ahhoz túlságosan szerette. Sztem inkább ölte volna meg az összes többi lányt, aztán rámászott volna az épp hullákat erőszakoló Makoto-ra, vagy ilyesmi.
Esetleg még Sekai bekattanásában reménykedek, talán ő még elindíthatja a vér folyását.[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Gregory on 2007-09-12, 16:59:26
3. [spoiler]Sztem egyébként se volt túlságosan valószínű, h Makoto-t legyakja, ahhoz túlságosan szerette. Sztem inkább ölte volna meg az összes többi lányt, aztán rámászott volna az épp hullákat erőszakoló Makoto-ra, vagy ilyesmi.
Esetleg még Sekai bekattanásában reménykedek, talán ő még elindíthatja a vér folyását.[/spoiler]
Nagyon remélem, hogy valaki elindítja, ha itt valami egymásratalálós happyend lesz, bekerül az anime a Gantz mellé. (Abban reménykedem egyébként, hogy azért lett így vége a mostani epizódnak, hogy a következő nagyobbat üssön.)

Én

#307
Ep. 11.:[spoiler]LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL LOL FAIL [/spoiler]
Kezdek egyetérteni smash++-al. Ez faszság.

Dreamcleaver

Most jöttél csak rá?!? Az első 4-5 rész kivételével az egész cucc EPIC FAIL.  :muhahah: Kár pedig jó is lehetet volna. A grafika és animáció nekem pl kifejezetten tetszik.

Amúgy lehetne indítani egy "ki a legnagyobb lúzer a School Days-ben" szavazást. Szvsz eben az animéban mindenki egy balf@sz valamilyen szempontból. Mondjuk nálam Sekai és Setsuna tuti dobogósok.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Nekem még a 8. részig egészen elment, 9-10. még bőven belefért, de ez a 11. kicsapta a biztosítékot rendesen.
Balfasz: nem tudok különbséget tenni a szereplők közt, tán Kotonoha-Sekai duó aki igazán EPIC.

Lokids

Quote from: Gregory on 2007-09-12, 16:43:19
Quote from: Lokids on 2007-09-12, 11:00:50
Azért Yano más kategória teljesen. Az ő cselekedetei telejsen normálisnak mondhatóak.

Viszont kint a 11 felirattal. Everyones Makoto. :)

[spoiler]
Ennél a frame-nél hangosan felröhögtem.
[/spoiler]

Na igen. Itt én is csak röhögni tudtam. Vajh miért is...
Ez a School days rájöttem, nem is a mi bolygónkon, hanem a Balfaszok bolygóján játszódik. (Űrgolyhok rulz :D)

Én

Annál néztem, hogy ez most tényleg ilyen ostoba...
Még a [spoiler]terhességen[/spoiler] röhögtem, engem váralanul ért, és lulz :)
Viszont örültem a rész végének, bár vihettek volna bele egy kis logikát. Nem kellett volna sokat. Csak egy igazán keveset.

Dreamcleaver

Ep 11.:

[spoiler] Holy Baby Jesus' Sweet Christmas Bisquits!!! What the f*ck was this shiat!?!?![/spoiler]  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

#313
heh , csak most neztem meg , elsö pár rész utan joval jobbra számitottam ,bár a postokat olvasgatva folyamatosan ereztem nem lesz ez igy késöbb (5-nel abbahagytam es vartam tegnapig). ennek a résznek végén en sem lattam semmi logikat(bar ez több esetben feltünt már),a feljebb emlitett frame naon lol. Makoto just die!- carebox [empty] , érdekes vége lesz ,majd a végén fogják azt elmenekülnek mind a 2en minden probléma elöl ,aztan boldogan elnek mig megnem halnak  :lul: igazabol akarmilyen vége lesz nem hiszem hogy "ugymond" nagyon meghatna.. egynek jo lesz de többször biztos nem

Lokids

Én nagyon ott vagyok, hogy ebből vagy az jön ki, hogy kotonoha végül kinyírja Makotót, agy valami Hárem end féle.
Normál endet itt már nem tudok elképzelni.
Gondolom sokan láttak már itt Simpson részt. Abban van egy gyerek, aki mindíg Háhá -zik. Na kb én is így újal mutogatva röhögnék Makotón mindenki előtt.

smash++

Már alig várom,hogy haza menjek és elindítsam a töltést... Úgy tűnik némi meglepőt tudtak bele tenni,habár tipikus olyan hülyeséget ami egy hentai-ban szokott lenni.
A vége az lesz,hogy Makoto öregen neveli az unokákat és meghúzza az útközben szembe jövő fiatal csajokat.
Ha Kotonoha meglesz neki az teljes mértékben erőltetettnek fogom érezni, na de mind1. Egyébként tényleg nem csak Makoto balf@sz, az összes csaj aki lefeküdt vele az. Kivéve a "volt osztálytársa",mert neki az is jó ha csak kihasználja Don Farok.
A school days grafja tényleg jó és jól is indul. Nekem addig kb jó amíg Sekai volt csak a képben,de ez is csak az elején. 6. részig kb,de már nem tudom...
A lényeg,hogy összeségében gyenge és csak a games múltja tartja életben...
De szerintem a game biztos messzi veri ezt...

Én

Remélem, miután megnéztem biztos leszedem (mentem, ami menthető :D )

Prof. William

Quote from: smash++ on 2007-09-12, 23:33:10
A lényeg,hogy összeségében gyenge és csak a games múltja tartja életben...

Meg a fanok lihegő drukkolása hogy "Legyen véres end! Legyen véres end! Legyen véres end!"  :uzi:

Ha a gaméban Sekai csak ad egy pofont Makotónak Kotonoha meg telesírja a zsepilyét akkor ugyniolyan tucat game lenne (még ha csodás interaktív mozi is) mint a többi állóképes H. Smmi sem különböztetné meg...

De mivel Sekai disznóvágást hajt végre a bad endben Makotón Kotonoha meg nyakat nyiszál ezért mindenki most várja az (egyébként közepes) animében, hogy Hátha... Hátha...  :szemuveges:

minuszmiki

Márpedig csak ez mentheti meg a sorozatot.

Én

De így, hogy? Hogy???

Lokids

Quote from: minuszmiki on 2007-09-12, 23:59:51
Márpedig csak ez mentheti meg a sorozatot.

Szerintem már az sem. Én már csak azért nézem, hogy legyen már vége, vagy valami, tudjam meg melyik sírba hantolják Makotot. (Ha nem lesz temetés, megyek japába és a rendezőt hantolom)
Úgy, hogy tudnám, hogy ez lesz, nem kezdenék bele, kerülném a sorozatot, mint ördög a szentelt vizet.

minuszmiki

Én is attól félek, hogy sehogy, akkor viszont epic fail of the year.

Manitu

Quote from: Prof. William on 2007-09-12, 23:58:55
Ha a gaméban Sekai csak ad egy pofont Makotónak Kotonoha meg telesírja a zsepilyét akkor ugyniolyan tucat game lenne (még ha csodás interaktív mozi is) mint a többi állóképes H. Smmi sem különböztetné meg...
De nem csak egy pofont adott :rolleyes:

Nekem továbbra is tetszik a sorozat, sőt! Mikor lesz már DVD-rip? :D

Plussz hozzá jön még ez a topic, amin akkorákat röhögök folyamatosan, hogy lehet ennyire kiakadni egy animén?  :rotfl: Most őszintén, mit vártatok? Sejteni lehetett előre, hogy elszállt lesz a dolog, és ahogy egyre durvulnak az események, egyre jobban akadnak ki az emenerek, mint akik nem azt kapták a pénzükért, amit akartak. Keep up the good work, Sirs, you made my day again!  :muhahah:


Én

10. részig semmi bajom nem volt, lehet hogy szar ember lettem hivatalosan is, de a 11. rész úgy felidegesített, hogy nagyon :D

minuszmiki

Same here, hosszabb véleményt a sorozatról majd csak azután írok, hogy vég lett.

Rage

Egy mai irces beszélgetésből idéznék (SPOILER WARNING - durva spoiler lehet. Én szóltam.):
[spoiler]
21:16 < User1> meg meg kell jonnie setsuna kepeslapjanak parizsbol
21:17 < User2> jon a rape meg a darabolas?
21:17 < User3> tuti
21:17 < User4> User1: varj kitalalom: o van rajta a gyerekevel?
21:17 < User4> :p
21:17 < User1> User4: pin-pon nyertel :)
21:17 < User4> \o/
21:18 < User4> hat ez zsenialis
[/spoiler]

Úgy érzem, ezek után a sorozat megér egy végignézést (for teh lulz only, ofkoz). Remélem, lesz batch torrent. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Xzone

Remélem a vége tényleg csak az izgalom fokozása végett volt olyan, amilyen. MAKOTO MUST DIE.

smash++

Quote from: Manitu on 2007-09-13, 00:11:36
Nekem továbbra is tetszik a sorozat, sőt! Mikor lesz már DVD-rip? :D

Plussz hozzá jön még ez a topic, amin akkorákat röhögök folyamatosan, hogy lehet ennyire kiakadni egy animén?  :rotfl: Most őszintén, mit vártatok? Sejteni lehetett előre, hogy elszállt lesz a dolog, és ahogy egyre durvulnak az események, egyre jobban akadnak ki az emenerek, mint akik nem azt kapták a pénzükért, amit akartak. Keep up the good work, Sirs, you made my day again!  :muhahah:
Most őszintén?! Én nem ezt vártam...Mit is vártam volna semmi előzményt (game) nem tudtam.Ez nem kiakadás,csak puztán nagyon nem tetszik,hogy vmit elkezdtem nézni ami az elején bejött és már egy ideje lehangolóan rossz nézni vagy "inkább úgy nézem,hogy nem is érdekel csakhát jó lenne befejezni,meg egy kicsit érdekel a vége".Még szerencse,hogy nem kellett fizetni érte,mert ez az egész még az 1490-es kategóriát sem éri meg,sőt egy fillért nem adnék érte.Talán a Pool-os részig 1490-et hiszen az elej tetszett.
Én ezt Good work-nek biztos nem mondanám (természetesen izlés dolga ). Lehet nem vagyok eléggé Otaku vagy Game Fan.
Mondjuk alapból nem szeretk játszani ilyen "beszélgetős game"val.Jobban szeretek az életben gyakorolni... Lehet ez a gond és ezért nem tudom jónak ítélni.

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-09-15, 19:44:46
Én ezt Good work-nek biztos nem mondanám (természetesen izlés dolga ).
A "good work" rész a topicban kiboruló fórumitákra vonatkozott, az animére inkább az "EPIC WINRAR" kifelyezést használnám :angyali:


Én

Nem baj, szépen is néznénk ki, csak fikázóhadosztály. :D
Remélem az utólsó rész megtérít (vagy majd a game :angyali: )