Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Én on 2007-09-19, 20:18:19
Kábbe. Egyébként miez ami helyette volt? Multkor /a/-n volt belőle kép, a csónakról... :lol:
Nice boat (ナイス ボート), benne is volt a torrent kommentjében. ;)

Én

Jah, értem. El tudom képzelni, jól bekészül az emberke a vérfürdőre, popcorn 'n' stuff, leül a School Days 12. epizódjára a TV elé, és ezt kapja. :D

Manitu

Seriously WTF :eek: Mi a picsa volt ez? És hol van az utolsó részem? :wtf:


Lokids

Quote from: Manitu on 2007-09-19, 22:34:58
Seriously WTF :eek: Mi a picsa volt ez? És hol van az utolsó részem? :wtf:

Várjá, lehet csak 6 hónap múlva kapod meg. Patkány(aoianime) azt az infót adta, hogy 1 kivételével mindegyik törölte a műsort, és az az 1 is még gondolkodik, hog leadja-e.

Ergo Bad End mindenképpen. :D

Én

(Vagy csillivilli nyúlósnyálas happy end és senki sem meri leadni mert fél a raid-től :angyali:)

Zsiga

Quote from: Én on 2007-09-20, 00:55:42
(Vagy csillivilli nyúlósnyálas happy end és senki sem meri leadni mert fél a raid-től :angyali:)
STFU&DIE troll :D

Solid Snake

#366
Quote from: Lokids on 2007-09-20, 00:53:11
Várjá, lehet csak 6 hónap múlva kapod meg. Patkány(aoianime) azt az infót adta, hogy 1 kivételével mindegyik törölte a műsort, és az az 1 is még gondolkodik, hog leadja-e.

Ilyet megtehetnek annak ellenére, hogy már R-es a besorolása?  :eek:

Szerk: Oh, már értem. Íme, az ok.  :ejj:

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2007-09-20, 22:47:10
Szerk: Oh, már értem. Íme, az ok.  :ejj:
Ugyanazt tudom csak erre mondani, mint a másik topikban, képmutató látszatintézkedés.

Solid Snake

Quote from: minuszmiki on 2007-09-20, 22:52:54
Quote from: Solid Snake on 2007-09-20, 22:47:10
Szerk: Oh, már értem. Íme, az ok.  :ejj:
Ugyanazt tudom csak erre mondani, mint a másik topikban, képmutató látszatintézkedés.

Kérdés csupán az, hogy vajon rövid- vagy hosszútávú-e.

School Days-re még azt mondom, hogy "hát istenem, ha már így adódott, b@sszák meg, de nem lehet mit tenni", de ha már a Higurashi no Naku Koro Ni Kai-t is magukkal ránjták, akkor már ideges vagyok.  :Eztneked:

Manitu

lol ez egyre cifrább lesz... rendőr apáról eddig még nem volt szó :eek:

Amúgy simán megtehetik, a műsorváltoztatás joga megvan az adóknak, ha úgy tartja kedvük akár a felénél is leállíthatnak valamit. És nem csak Japánban.
De ez a helyzet tisztára 911-re emlékeztet, akkor is mindent leszedtek a képernyőről, amiben repülők, tornyok vagy terroristák voltak. Annak is kábé ugyanennyi értelme volt...


Xzone

Quote from: Manitu on 2007-09-20, 23:01:42
lol ez egyre cifrább lesz... rendőr apáról eddig még nem volt szó :eek:

Amúgy simán megtehetik, a műsorváltoztatás joga megvan az adóknak, ha úgy tartja kedvük akár a felénél is leállíthatnak valamit. És nem csak Japánban.
De ez a helyzet tisztára 911-re emlékeztet, akkor is mindent leszedtek a képernyőről, amiben repülők, tornyok vagy terroristák voltak. Annak is kábé ugyanennyi értelme volt...

Hmm, rendőr apa? Most kellene leadni a Death Note idevágó részét :)


Darkstar

QuoteIf the AT-X satellite channel decides to preempt the episode this week, the Tokyo-area preview will be the only public screening of this episode. The episode will available in Japan on DVD on February 27.
És a végén igazam lesz
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-09-25, 23:41:27
Preempted School Days episode to show at Tokyo Event
"[...]and require an "unopened package of the School Days or Summer Days PC game" for admission."
Azért ez a pofátlanság legtetején is túl van... :eek:

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-09-25, 23:51:46
Quote from: minuszmiki on 2007-09-25, 23:41:27
Preempted School Days episode to show at Tokyo Event
"[...]and require an "unopened package of the School Days or Summer Days PC game" for admission."
Azért ez a pofátlanság legtetején is túl van... :eek:
Annyira nem. A célközönség nagyrészének mindkettőből legalább kettő van raktáron ;)

Velünk viszont így rendesen kib*sznak, februárig az a néhány szerencsés japó agyon fogja spoilerezni nekem az utolsó részt.
Lefogadom, hogy Kuroganen holnapra már lesznek belőle screenshotok  :ejj:



Én

\o/ Ennyi hacacáré uán valami zomgepic-et várok. :D

Zsiga

#377
Quote from: minuszmiki on 2007-09-27, 01:02:09
És nem kell várnunk februárig. Yaaay!  :hopp:
Ha jól számolom délután egytől figyelhetjük a TT-t meg a Share-t. :whoah: :hopp:

Solid Snake


Soldier


kikuchiyo

#380
Aaaand....
http://bt.saiyaman.info/download.php?id=5367&file=[S^M]%20School%20Days%2012%20END%20RAW.avi.torrent


Nice Boat!

szerk: shitty shit is shitty
One does not simply escape [ ] characters. Valaki szerkessze már be helyettem a helyes változatot  :redface:
Failure is the default option


Zsiga


minuszmiki

Yaaay!  :hopp: (Bár legkorábban csak éjjel tudom megnézni, hülye vendégek. De a lényeg, hogy van. :D)

Zsiga


kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga


Gregory

Quote from: Zsiga on 2007-09-27, 18:41:10
Quote from: kikuchiyo on 2007-09-27, 18:40:19
Mégis boatroll? :D
Rosszabb... :grrr:
[spoiler]
iz dat sum good end(szó szerinti értelemben)
[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Gregory on 2007-09-27, 18:42:02

[spoiler=Vigyázat nagyon spoiler!]Azért annyira nem. :) Csak ZOMG EVERYONE DIES...[/spoiler]

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-09-27, 18:46:42
[spoiler=Vigyázat nagyon spoiler!]Azért annyira nem. :) Csak ZOMG EVERYONE DIES...[/spoiler]
Ez lett volna a másik tippem. :D