Main Menu

School Days /Spoilers/

Started by minuszmiki, 2007-07-16, 01:39:48

Previous topic - Next topic

Zsiga


Lokids

Jöjjön a felirat. :D :D :D
Brutális állat a pályán. :_D

Én

Rawot terveztem, de inkább majd subbal adom át magam a massive fail-nek. :D (spoilert nem olvastam el)

minuszmiki

Nem biztos, hogy fail, Zsigának nem kell mindig hinni. :D Mindenképpen epic, már csak az a kérdés, win or fail?

Zsiga

Quote from: minuszmiki on 2007-09-27, 19:15:27
Nem biztos, hogy fail, Zsigának nem kell mindig hinni. :D Mindenképpen epic, már csak az a kérdés, win or fail?
[spoiler]Igaz. :) Addig WIN hogy Makoto DIES, de aztán hogy Sekai is, az nekem nagyon nem tetszett.[/spoiler]

Gregory

Quote from: minuszmiki on 2007-09-27, 19:15:27
Nem biztos, hogy fail, Zsigának nem kell mindig hinni. :D Mindenképpen epic, már csak az a kérdés, win or fail?
[spoiler]
Szvsz egy ilyen befejezés csak win lehet  :D
[/spoiler]

Én

Ha win, akkor még inkább a subot részesítem előnyben, csak lenne már. :P

minuszmiki

Quote from: Zsiga on 2007-09-27, 19:19:19
Quote from: minuszmiki on 2007-09-27, 19:15:27
Nem biztos, hogy fail, Zsigának nem kell mindig hinni. :D Mindenképpen epic, már csak az a kérdés, win or fail?
[spoiler]Igaz. :) Addig WIN hogy Makoto DIES, de aztán hogy Sekai is, az nekem nagyon nem tetszett.[/spoiler]
Na ezt a spoilert nem kellett volna elolvasnom, az első felét majdhogynem biztosra vettem, a másodikat viszont csak sejtettem. :/ No mindegy, úgy kell nekem. :D

Gregory

Raw megnézve
Részletesebb spoilerek, szal aki élvezni akarja, és még nem látta, sztem inkább ne nézzen bele(mmint a spoilerbe):
[spoiler]
Höhö, nekem tetszett, ráadásul még úgy a szöveg ~50%-át értettem is  :hopp: Sekai telefonos módszere különösen elnyerte a tetszésemet(mondjuk a killing alá berakott zene sztem elég gyenge/nem oda illő). Btw: a végén akkor kiderült, h Sekai mégsem volt terhes?
In the end: mégiscsak nice boat lett
[/spoiler]


Prof. William

Azért stílusosabb lett volna ha a végén...

[spoiler] Makoto egy sokkal népszerűbb testrészét rakja el emlékbe...  :) [/spoiler]

Darkstar

#400
Makotoban tinta folyik vér helyett lolz

A vége meg hahaha oh wow
[spoiler]Trófea?[/spoiler]
:lul:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

EPIC WIN :muhahah:
Már csak az lett volna nagyobb poén, ha [spoiler]a végén még Kotonoha is ugrik :D 3 in 1 :__devil: :muhahah:[/spoiler]


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-09-27, 23:44:48
Már csak az lett volna nagyobb poén, ha [spoiler]a végén még Kotonoha is ugrik :D 3 in 1 :__devil: :muhahah:[/spoiler]
[spoiler]Szerintem a fej nagyobb poén volt :D[/spoiler]

There is no School Days animu. Lehet, hogy ha majd valamikor megnézem, összességében jobb lesz, de addig maradok a játéknál.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Most majd jöhet a Summer Days aminek a végén félőrült kanos cápák tosznak szét mindenkit .:)

Zsiga


Dreamcleaver

Hehe, király rész volt! Főleg mikor Katsura átment korboncnokba.  :muhahah: Bár kicsit béna volt az animáció meg a gépolaj.  :grrr:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

#406
Quote from: Zsiga on 2007-09-28, 02:03:20
fuckin'subs
w00t! thx.
Mondjuk ha jönne is, mégjobban örvendeznék.
Szerk.: Tetszett. Nem kicsit, nagyon. :hopp:
[spoiler]Mondjuk a vért elbénázták, de részletkérdés. Say I'm naive , de talán még volt is egy icipici remény arra, hogy Makoto megjavult volna, meg meg is bánta a dolgait. Én örülök, hogy sekai meghalt. Annak meg különösen, hogy újra Kotonohával volt. In b4 I'm a huge faggot pasta.[/spoiler]
Kotonoha terhességi tesztje pedig egészen kiváló. :D
Szerk. 2: Ezen most jót röhögtem. :D

Lokids

EPIC WINNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Rulez. De a vége kicsit... Kotonoha kár, hogy elkapta Sekai kezét. Egy K1 vs Rean fajta párharcnak jobban örültem volna. :)

És igen... Így is meg lehet bizonyosodni a terhességről. :D

Soldier

tulestem rajta en is .. nem tudom tovább gazdagitani a topicot ujkeletü dolgokkal , véleményem az mint az elöttem hozzászoloknak
bár összeségébe nem tetszet annyira mint azt az elején vártam

Kotonoha = LuL

Prof. William

Nem azért de Sekai max fél hónapja volt terhes és ekkor még max mikroszkóppal lehet megtalálni a magzatot. Szóval nem vagyok biztos hogy a kezdő boncnokunk 100% bizonyosággal meg tudta állapítani hogy terhes e. + nem is orvosudományi módszereséggel végezte el a feltárást.

Akkor talált volna valamit, ha már max 4 hónapos terhes lett volna Sekai...

Én

Elég rég megvolt az első légyott, akár akkor is teherbe eshetett. Nem hiszem, hogy szórakoztak volna gumival.

Manitu

A játékban szoktak :D Néha lehet is választani, és néha még jelentősége is van. Pl Hikari bad end :muhahah:


Prof. William

De akkor is max egy hónap telt el.

Szóval sztem terhes volt. Nem kéne egy megzakkant anatómiailag felkkézületlen lány észrevételeire hagyatkozni... Sztem hasonló helyzetben én sem tudnám. talán még a méhet sem találnám meg...

Bár az igaz hogyha fűrész helyett egy terheségi tesztet rántott elő a lány az nem lett volna olyan drámai...

Én

Jó de 1) Katsura őrült volt, szal ha nincs a hasában semmi, akkor nem terhes neki (sztem is terhes volt, vagy magának is hazudott?) 2) biztos, hogy 1 hónap telt el? Az okosabbak végeztek anno valami eszmefuttatást az eseményekből lekövetkeztetve, hogy akár több idő is eltelhetett, vagy az az azelőtti időszakra volt?

Prof. William

"1) Katsura őrült volt, szal ha nincs a hasában semmi, akkor nem terhes neki "

Én erre a verzióra tippelek, mint ahogy leírtam. Egy 0 anatómiás, őrült csaj nem fok mikroszkóppal + terheséggi tesztel marhulni. Ha üresnek látja akkor neki üres...

Vajon mi let vele? Sztem öngyilkos lessz a tengeren...

Én

Hát igen, vagy végleg bekattant és szépen elsorvad egy Makoto fejjel az ölében, vagy rosszabb esetben rádöbben mi is történt vele/mit tett és akkor öngyilkos lesz gondolom. Fincsi. :D

Solid Snake

Megnéztem én is. Aztán töröltem. Akárhogy is nézem, életem egyik legelbaltázottabb döntése volt, hogy belekezdtem ebbe a sorozatba még akkor is, ha a végén valamennyire kompenzálták a dolgokat és megbűnődtek azok, akiknek meg kellett.

[spoiler]
Most komolyan: GÉPOLAJ??? Mik ezek, androidok?
Cenzúrázók, figyelem: az emberi vér sötétvörös színű!

A bloodshed-et is elcseszték. Szinte semmit nem lehetett látni a mészárlásból, csak a vérben gépolajban fetrengő hullákat. Ennyi, kész. Oké, volt Sekai FPS (vagy "bél"PS), de akkor is... A legnagyobb mértékben az húzott fel, hogy a várva várt jelenetek során valami eszméletlenül, kegyetlenül SZ@R zenei aláfestés volt. Most komolyan, J-pop-ot belökni egy késelés/fűrészelés alatt??? Megőrültek ezek?  :Eztneked:

Őszintén bocsánatot kérek hangvételemért, de muszáj volt valahogy kiadni magamból a feszültséget, amit a lezáró rész és maga a teljes anime okozott.

Nem baj, a lényeg:

MAKOTO IS DEAD
KATSURA HAS HIS HEAD  :morci:
[/spoiler]

Quote from: Prof. William on 2007-09-29, 00:20:11
Vajon mi let vele? Sztem öngyilkos lessz a tengeren...

Vagy headreap.  :__devil:

Én

[spoiler]Gyilkolás annyira nem lett vészesen szar szerintem. Jó, a fekete véren lehet lovagolni, de pl az arckifejezések jók voltak nayon. Zenére nem figyeltem, talán ha nem lett volna ott semmi az lett volna a legobb.[/spoiler]
Nah sorozatról összefoglaló véleményem:
1-5: Sort of want
6-10: lulz
11: fail
12: win

Összefoglalás: már ilyen anime is van. :D

Prof. William

Quote from: Én on 2007-09-29, 00:26:22
Hát igen, vagy végleg bekattant és szépen elsorvad egy Makoto fejjel az ölében, vagy rosszabb esetben rádöbben mi is történt vele/mit tett és akkor öngyilkos lesz gondolom. Fincsi. :D

Lehetet volna mondjuk egy 2 héttel később felirat,  amikor a vizimentők egy csontá soványodott őrületben égő tekinteű de még élő lányt talának egy eléggé oszladozű fejjel az ölében...

Mellesleg Makoto eddigi teljesítményét látva csodálkoztam hogy nem egy híresebb testrészét rakta el emlékbe a csaj. :)

Manitu

Quote from: Én on 2007-09-29, 00:26:22
Hát igen, vagy végleg bekattant és szépen elsorvad egy Makoto fejjel az ölében,
Ez. Kétlem, hogy komolyabb mozgásra képes lenne abban az állapotban, amiben volt. Szép lassan kiszárad ott a hajón.

A zenét meg nem szidni, az utolsó pár részben végre elővették a játék zenéit is, Anata ga inai, Still I love you, meg az annyira szidott Kanashimi no... Tessék újra megnézni, elég eltalált szám az ahoz a jelenethez ;)