Main Menu

Travian

Started by Fubenalvo, 2007-07-18, 12:24:46

Previous topic - Next topic

chilip

#30
nos, fal épül (fél óra), és 4 óra múlva lesz elég ércem, hogy fejlesszem a vasbányát és ne szopózzak a vassal mindig

ed.: piacnak mi a feltétele?

ed2.: megtaláltam...

thrall

Quote from: chilip on 2007-11-06, 21:48:28

ed.: piacnak mi a feltétele?


zsugázó télenbarnult barátaink 5-ös szinten és legalább egy 10-es kínai importőr

chilip

szépen épülget a falu a 3as szerveren, Memnon városkám, mint mindig, most is nyersanyaghiányban szenved :D egy katonám sincs, nyersanyag is szépen jön (még aktiváltam is a +25% nyersanyagot mindenre) de agyagból és vasból sosem elég :D van még valaki ott a környéken? -44|-207

Makos

Én S2-őn, S3-on, S4-en fentvok Makos néven :D . Speeden meg Makos 89 néven vok.
Nem régóta játszom, de elég szépen fejlődgetek ahoz képest hogy 1-2 szerveren rámszállnak.

thrall

Quote from: Makos on 2007-12-09, 14:42:43
Én S2-őn, S3-on, S4-en fentvok Makos néven :D . Speeden meg Makos 89 néven vok.
Nem régóta játszom, de elég szépen fejlődgetek ahoz képest hogy 1-2 szerveren rámszállnak.
szerezz be védelmet :D énis találkotam egyik barátommal élőben, akinek S1-en akinek 12k-s a népessége. na ő szépen bevéd... de azért nem élek visza vele, szóval nem támadok, csak ha a klán azt kívánja :D

Makos

Speeden nemsoká indítom a telepeseket új falut alapítani :whoah: :D

Draconire

Quote from: Makos on 2007-12-11, 10:32:29
Speeden nemsoká indítom a telepeseket új falut alapítani :whoah: :D

Én meg a szenátort indítom nemsokára, hogy elfoglaljak egy zsíros ~650-es lakosú falut.  :lazza:

Zen

Hol kell "legyártani" a törzsi vezetőt? Akárhol keresem,nem találom. :confused:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire

Quote from: Zen on 2007-12-16, 02:12:02
Hol kell "legyártani" a törzsi vezetőt? Akárhol keresem,nem találom. :confused:

Rezidenciában vagy palotában. Először persze kell egy 20-as szintű akadémia amiben kifejleszted.

Zen

Quote from: Gmer on 2007-12-16, 02:14:28
Quote from: Zen on 2007-12-16, 02:12:02
Hol kell "legyártani" a törzsi vezetőt? Akárhol keresem,nem találom. :confused:

Rezidenciában vagy palotában. Először persze kell egy 20-as szintű akadémia amiben kifejleszted.

Ki van fejlesztve, palota is van (lvl15), de semmi...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

cspeti007

Quote from: Zen on 2007-12-16, 11:24:09
Quote from: Gmer on 2007-12-16, 02:14:28
Quote from: Zen on 2007-12-16, 02:12:02
Hol kell "legyártani" a törzsi vezetőt? Akárhol keresem,nem találom. :confused:

Rezidenciában vagy palotában. Először persze kell egy 20-as szintű akadémia amiben kifejleszted.

Ki van fejlesztve, palota is van (lvl15), de semmi...

:__devil:

Zen

20as szintű akadémia amiben kifejlesztem, ami már megtörtént. :__devil:
R&D is done, i wanna f*ckin' wage war...
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Draconire

Quote from: Zen on 2007-12-16, 11:53:35
20as szintű akadémia amiben kifejlesztem, ami már megtörtént. :__devil:
R&D is done, i wanna f*ckin' wage war...
Gyártottál telepest amikor elérted a 15. szintű palotát? Mert ha igen, akkor vezetőt csak 20. szintű palotában fogsz tudni gyártani.

Alkyra

Nu én megszívtam. Védekező falut akartam csinálni, de rövid úton rájöttem, hogy ez a játék TELJESEN támadó oldalt favorizálja...
20  Equites Imperatoris fejlesztett páncéllal s fegyverzettel képes volt megölni 1(!!!!!) támadó  Equites Imperatoris a támadók közül.(bár az is igaz, hogy 50 volt belőlük s még társult hozzá 40  Equites Ceasaris...tömeg rulz). Továbbá +30% védeme van minden épületemnek(kőfaragó) s a falam is lvl 12es továbbá 3 maximializált rejtekhelyem van(tök mind1 mennyi van , mert ígyis-úgyis min 1000 egyéget visznek mindenből..).

Így hát szólok előre, hogy aki római s védekező taktikát akar játszani NE tegye. Annyit ér, hogy mindig farmolni fogják, s a támadó játékosok "termelő" egysége lesz.
Sok sikert a többieknek.

Zen

Quote from: Gmer on 2007-12-16, 12:02:01
Quote from: Zen on 2007-12-16, 11:53:35
20as szintű akadémia amiben kifejlesztem, ami már megtörtént. :__devil:
R&D is done, i wanna f*ckin' wage war...
Gyártottál telepest amikor elérted a 15. szintű palotát? Mert ha igen, akkor vezetőt csak 20. szintű palotában fogsz tudni gyártani.

Köcce
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

Quote from: Alkyra on 2007-12-16, 12:03:55
Nu én megszívtam. Védekező falut akartam csinálni, de rövid úton rájöttem, hogy ez a játék TELJESEN támadó oldalt favorizálja...
20  Equites Imperatoris fejlesztett páncéllal s fegyverzettel képes volt megölni 1(!!!!!) támadó  Equites Imperatoris a támadók közül.(bár az is igaz, hogy 50 volt belőlük s még társult hozzá 40  Equites Ceasaris...tömeg rulz). Továbbá +30% védeme van minden épületemnek(kőfaragó) s a falam is lvl 12es továbbá 3 maximializált rejtekhelyem van(tök mind1 mennyi van , mert ígyis-úgyis min 1000 egyéget visznek mindenből..).

Így hát szólok előre, hogy aki római s védekező taktikát akar játszani NE tegye. Annyit ér, hogy mindig farmolni fogják, s a támadó játékosok "termelő" egysége lesz.
Sok sikert a többieknek.

Ez hülyeség :D van 700 Testőrségem 5/5-re efddíg kifejlesztve, 17-es fallal, hát + egy 2-es hősöm a védelmibónuszra fejlesztve :D egész... hát, jó védelem :D

Alkyra

Quote from: thrall on 2007-12-16, 14:17:06
Quote from: Alkyra on 2007-12-16, 12:03:55
Nu én megszívtam. Védekező falut akartam csinálni, de rövid úton rájöttem, hogy ez a játék TELJESEN támadó oldalt favorizálja...
20  Equites Imperatoris fejlesztett páncéllal s fegyverzettel képes volt megölni 1(!!!!!) támadó  Equites Imperatoris a támadók közül.(bár az is igaz, hogy 50 volt belőlük s még társult hozzá 40  Equites Ceasaris...tömeg rulz). Továbbá +30% védeme van minden épületemnek(kőfaragó) s a falam is lvl 12es továbbá 3 maximializált rejtekhelyem van(tök mind1 mennyi van , mert ígyis-úgyis min 1000 egyéget visznek mindenből..).

Így hát szólok előre, hogy aki római s védekező taktikát akar játszani NE tegye. Annyit ér, hogy mindig farmolni fogják, s a támadó játékosok "termelő" egysége lesz.
Sok sikert a többieknek.

Ez hülyeség :D van 700 Testőrségem 5/5-re efddíg kifejlesztve, 17-es fallal, hát + egy 2-es hősöm a védelmibónuszra fejlesztve :D egész... hát, jó védelem :D

Szerencsés vagy- Én odiág se jutok el h 4 egységet legyártsak mert jönn vlm nagyobb hadsereg ami szétszed.(s kirabol)

thrall

vanegy nagy titka légy ügyes (értsd keress egy ismerőst a serveren 11k+ népességgel, aki bevéd :D )

Makos

Quote from: thrall on 2007-12-16, 19:10:47
vanegy nagy titka légy ügyes (értsd keress egy ismerőst a serveren 11k+ népességgel, aki bevéd :D )

Aki megteheti.... :D

Engem csak speeden hagynak békén egyenlőre :D
S2-őn meg Sanyi84 aprít :D na mind1 én meg visszaírogatok neki hogy minek támad mikor 1 órára vok tőle és alig tud elvinni valamit xD. Most épp valami meglepetést küldött...nemsoká megérkezik xD

thrall

vigyázz a beszólogatásokkal, mert katák fognak menni egy idő után, szerintem inkább beszéld meg vele normálisan a dolgot (S4-en támadott eyg gyerek, emgbeszéltem vele, küldött még egy csapatot, aztán annyi :D )

Makos

Annyira nem szólogatok vissza :D
Mondjuk engem különösebben nem érdekel xD lényeg az hogy Speeden jó legyek :D

thrall

S6-on van valaki? én Clusa néven ÉszakKelet-en vagyok. lekéne állni az új serverre menésekkel :D

Selmo

Nem tudom hogy bírod, én speedszerveren 7 falunál már kezdtem idegbajt kapni a sok építéstől meg mozgatástól. :P

A tökéletesség unalmas.

Makos

Nahh én S4ről töröltem magam.... nem bíroooom :D

thrall

Quote from: Selmo on 2007-12-19, 01:44:00
Nem tudom hogy bírod, én speedszerveren 7 falunál már kezdtem idegbajt kapni a sok építéstől meg mozgatástól. :P
nemtudom énse, szerintem annyi a titka, hogy megragadott :D egy kis sz@r játék, és mégis a jobban leköt, mint bármi más (mondjuk nem annyira, mint barátnőmet, aki hajnal 3-kor felkel, fejleszt a falván, majd visszaalszik :D )

Makos

Uhh barátnőd már fanatikus :D :D
Amúgy engem is nagyon leköt...talán túlságosan is na mind1 XD

Zen

Ha a falumban kiépítek maximumra pl egy akadémiát, kifejlesztek benne mindent, akkor utána nyugodt szívvel lerombolhatom, nem fog már kelleni, igaz?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Quote from: Zen on 2007-12-28, 19:31:58
Ha a falumban kiépítek maximumra pl egy akadémiát, kifejlesztek benne mindent, akkor utána nyugodt szívvel lerombolhatom, nem fog már kelleni, igaz?

az akadémia sokáig kell majd.de ha mindened ki van fejlesztve(a hozzá tartozó épületek is) akkor szerintem le lehet...

kaldvi

hogy tudok légión kívül egyebet is fejleszteni?

thrall

hogyérted? mert ha úgy, hogy hogy tudsz jobb egységeket is kiképezni, akkor azt úgy tudod megtenni, hogy kell hozzá:

légió: akadémia 1 páncélkovács 1
birodalmi: akadémia 5 fegyverkovács 1
stbstb. az ismertetőnél van olyna rész, hogy: egységek --> római, és ott nézzd meg. egyébként ajánlom eleinte a testőrséget, vagyis én végig csak azt csinálok, mivel lehet, hogy kevés a támadásuk, viszont nagy a védelmük, és mondjuk 1500 20/20-a testőrség jobb, mint az ugyanennyi nyersanyagból kiképzett equites cesaris