Sayonara Zetsubou Sensei

Started by Project_2501, 2007-07-20, 22:31:39

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Ha valaki megnézi, akkor írja le a véleményét erről is :D Már láttam párszor a 6. részt XD

KeLa

Quote from: Project_2501 on 2007-09-19, 12:42:49
Újabb jelentkező a megüresedett trónra :)
Nekem úgy tűnik h ez nem más, mint a Bure felirata kiegészítve (már mindenhol van felirat). Így egész jónak tűnik.

Alkyra

#62
Jó lesz ez. Ha nincs afk ez is meg fogja tenni.:P btw az ed song megvan vlknek?

Rage

Tokyotosho a barátod... :szemforgatosszmajli:
(Ha az új ED kell, akkor még várnod kell egy kicsit, ugyanis AFAIK nem jelent meg a CD.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

#64
Szerintem kevered az OP-val, azok fenn vannak a Tokytoshon, az ED viszont nincs, mivel csak október másodikán jön ki a single ;)

edit: viszont TV Size verzió van pár a neten, például a Gendoun is fönn van.

Rage

Valóban. Hiába, nem 02:00 körül kellene fórumoznom. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

#66
Quote from: minuszmiki on 2007-09-22, 03:08:29
Szerintem kevered az OP-val, azok fenn vannak a Tokytoshon, az ED viszont nincs, mivel csak október másodikán jön ki a single ;)

edit: viszont TV Size verzió van pár a neten, például a Gendoun is fönn van.

Értem. a TV size jó lesz.:P :merci:

Új rész.^^:

SZS ep 7.

Rage

#67
Ep12: Úgy érzem, kitettek magukért a Shaft-os srácok, ez a rész a sorozat méltó befejezése lett. Különösebb spoilerek nélkül: feltűnt 2 új szereplő (kár, hogy velük már nem tudtak többet foglalkozni...), volt Yaranaika Guy, Shounen Bat, valamint saját magukból is viccet űztek a stúdiónál - gondolom nem sokan láttátok a Hidamari Sketch c. sorozatot, ami arról híresült el, hogy az egyik részt nem tudta időben befejezni a Shaft, így a fürdős jelenetnél a falon a Fuji-ról készült festmény helyett csak ennyi állt, fehér háttéren: 富士山 [Fujisan] - nos, ez most is el lett játszva, ezúttal szándékosan.
Btw, a Zetsubou-sensei helyett a Da Capo II nevű fanservice sorozat indul, ha érdekel valakit; ami engem illet, inkább kihagyom.
痛みを感じる方向に、出口がある!

minuszmiki

No, ahhoz képest, hogy több forráson is azt olvastam, hogy október másodikán jön ki az ED single:
[Nipponsei] Sayonara Zetsubou Sensei ED Single - Zessei Bijin [Various].zip

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

ultimecia

És igen, a.f.k. visszatért és folytatja a subolást :D

minuszmiki

Quote from: ultimecia on 2007-10-11, 14:57:13
És igen, a.f.k. visszatért és folytatja a subolást :D
Na végre, én is erre vártam. Amilyen tempóban kihozta a Lucky Star utolsó részeit, reménykedhetünk benne, hogy hamar jön a többi is. :)

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

KeLa

Elvileg jövő év elején már jön a 2 szezon... :hopp:

Ha igaz amit itt írnak.

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Rage

Nah, a site alapján "jövő év eleje" = tavasz (legalábbis akkor tervezik elkezdeni a vetítést), úgyhogy azért van még egy kis idő az új szezon kezdetéig. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

kiraaaaa.:) :szemuveges: majd miután tanultam s rendesen beájult leszek majd akkor megnézem.:)

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

minuszmiki

Ez a rész is eléggé kész volt.  :lul: Ezen a képkockán pedig nem kicsit lepődtem meg.  :3x3:

Project_2501

Úgy tűnik, hogy kedvenc [a.f.k.] subber csapatunk ismét Csipkerózsika álmát alussza :ejj: így azoknak, akiket velem együtt még mindíg érdekel bizarr iskolásaink története, be kell, hogy érjük ezekkel :

[Anonymous] Sayonara Zetsubou Sensei - 10 [9C8636FD].​mkv
[Anonymous] Sayonara Zetsubou Sensei - 11 [29777F8D].​mkv
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Quote from: Project_2501 on 2007-11-30, 21:35:51
Úgy tűnik, hogy kedvenc [a.f.k.] subber csapatunk ismét Csipkerózsika álmát alussza :ejj: így azoknak, akiket velem együtt még mindíg érdekel bizarr iskolásaink története, be kell, hogy érjük ezekkel :

[Anonymous] Sayonara Zetsubou Sensei - 10 [9C8636FD].​mkv
[Anonymous] Sayonara Zetsubou Sensei - 11 [29777F8D].​mkv


:cool:

Lokids

Quote from: Project_2501 on 2007-11-30, 21:35:51
Úgy tűnik, hogy kedvenc [a.f.k.] subber csapatunk ismét Csipkerózsika álmát alussza :ejj: így azoknak, akiket velem együtt még mindíg érdekel bizarr iskolásaink története, be kell, hogy érjük ezekkel :

[Anonymous] Sayonara Zetsubou Sensei - 10 [9C8636FD].​mkv
[Anonymous] Sayonara Zetsubou Sensei - 11 [29777F8D].​mkv


Aki látta, milyen a minősége?

ultimecia

Quote from: Lokids on 2007-12-03, 22:41:25
Aki látta, milyen a minősége?

A normál csapatok nemlétező subjaihoz képest meglepően jó :smile:

LuckyDingo

Szinte olyan afk hasonmás sztem. Legalább is beleadtak mindent hogy hasonló legyen :D

Project_2501

Amikor kezdem azt hinni, hogy valószínűleg már sosem lesz teljes az [a.f.k]-féle Sayonara Zetsubou Sensei gyűjteményem, olyankor mindig előrukkolnak valamivel :

[a.​f.​k.​] Sayonara Zetsubou Sensei - 10.​avi
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Lokids

Quote from: Project_2501 on 2007-12-10, 16:44:38
Amikor kezdem azt hinni, hogy valószínűleg már sosem lesz teljes az [a.f.k]-féle Sayonara Zetsubou Sensei gyűjteményem, olyankor mindig előrukkolnak valamivel :

[a.​f.​k.​] Sayonara Zetsubou Sensei - 10.​avi

Ezt a maradék pár részt már kiadhatnák. Vége finish legyen.

Soul

Quote from: Project_2501 on 2007-12-10, 16:44:38
Amikor kezdem azt hinni, hogy valószínűleg már sosem lesz teljes az [a.f.k]-féle Sayonara Zetsubou Sensei gyűjteményem, olyankor mindig előrukkolnak valamivel
Az a.f.k nem speedsubber, lassan halad, pl ez volt a Lucky Star-nál is.Nyugi  :smile:.

siklara

Nem tudom mennyire igaz, de több helyen is olvastam már, hogy az a.f.k. subber "csapat" valójában egyetlen főből áll. Így már mindjárt érthető az időnkénti leállás, nyilván neki is van élete, ráadásul nem rugdossa fenékbe senki, hogy csinálja már.
Ettől függetlenül örülnék a sorozat végének belátható időn belül, bár amekkora random marhaság, még csak azon sem kell izgulni, hogy közben elfelejtem az előzményeket. :D
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat."
(Anonymous)