Sayonara Zetsubou Sensei

Started by Project_2501, 2007-07-20, 22:31:39

Previous topic - Next topic

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

minuszmiki

Na, a.f.k. csak végez, mire elindul a második széria.

Member

Ezek szerint
[spoiler]valóban szomorú lesz a vége?[/spoiler]

White SeeD

Rövid vélemény: Az év egyik legjobb  vígjátéka volt. (Bár ebben múlt évben bőven kijutott a vígjátékokból, főleg az év elején és nyáron)
Talán még sosem láttam ilyen jó szó szerint akasztófahumorú vígjátékot.
a szereplők karakterisztikusak, a tanár maga az isteni tökéletesség és realizmus pesszimizmus :smile:

A végétől meg nem kell félni, elvégre jön a second season :cool:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

minuszmiki

Quote from: minuszmiki on 2008-01-02, 00:40:46
Na, a.f.k. csak végez, mire elindul a második széria.
Végzett.

White SeeD: Well said. :tezsvir:

LuckyDingo

És húezdegyors volt. beindult a 2nd season :O Bár még csak az első részéhez lehet hozzájutni HDben , szal lehet várni a subra.

chilip

ezt nem értem, 11es rész végén megműtik, 12es rész meg teljesen másról szól??? most mi van? azthittem most majd a műtétjéről poénkodnak, közbe semmi kapcsolat a 2 rész között? bah  :_piszka:

minuszmiki

Miért, eddig tán teljesen időrendben meg logikusan követték egymást az események? ;)

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

KeLa

Vagy itt van egy batch torrent több mint 200 seed-del :smile:

[a f k ] Sayonara Zetsubou Sensei 1-12

chilip

Quote from: minuszmiki on 2008-01-11, 01:02:40
Miért, eddig tán teljesen időrendben meg logikusan követték egymást az események? ;)

annyira felvillanyozott hogy egy kis dráma is lesz benne vagy valami, sztem a 11 vége kurva jó volt és erre 12es részre kapunk egy "épphogy elmegy" utolsó részt. 12es felétől asszem csak pörgetve néztem, mer unalmas volt :(

chilip


minuszmiki

#102
Quote from: chilip on 2008-01-11, 23:50:48
season 2 első rész by SpoonSubs
Hát ez volt olyan szinten zseniális, mint az eddigiek.  :jee:

edit: És a.f.k. is kiadta már az első részt, cserélem is le. ([a.f.k.] Zoku Sayonara Zetsubou Sensei - 01.avi)

chilip

#103
ÁÁÁÁÁ NAGYON JÓ VOLT az első rész  :jee: OP hozza a hangulatot de sztem semmi extra, de az új ED nagyon teccik mind zeneileg mind a képi világa  :szemuveges:

itt is van :D << link >>

egy kis ráadás :D máris megbuherálták az ED-et << link >>


LuckyDingo

Quote from: minuszmiki on 2008-01-18, 22:51:49
[a.f.k.] Zoku Sayonara Zetsubou Sensei - 02.avi  :hopp:
Úristen ez a rész.. ennyire elborult szétesett zavaros része még nem volt a SZSnek XDD Azon külön röhögtem, hogy Itoshiki Sensei tesója /a művész/ úgy a semmiből jött elő mint új kari, legalább is őt még nem láttuk sztem :D
Ami még tetszett, hogy kivételesen Komori kapott egy beszédesebb szerepet :D /az a szöveg a nyitogatással is jó volt XDDD/

Project_2501

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-19, 02:56:50
Quote from: minuszmiki on 2008-01-18, 22:51:49
[a.f.k.] Zoku Sayonara Zetsubou Sensei - 02.avi  :hopp:
Úristen ez a rész.. ennyire elborult szétesett zavaros része még nem volt a SZSnek XDD Azon külön röhögtem, hogy Itoshiki Sensei tesója /a művész/ úgy a semmiből jött elő mint új kari, legalább is őt még nem láttuk sztem :D
Ami még tetszett, hogy kivételesen Komori kapott egy beszédesebb szerepet :D /az a szöveg a nyitogatással is jó volt XDDD/
Valóban eléggé zavaros rész volt, ráadásul az eddig megszokott kettő helyett most három kisebb történetre bontva :rotfl:
A kedvencem az első harmad.
Valószínűleg Grétsy László japán megfelelője lehetett a szövegfelelős. Jóideje nézek / hallgatok már animéket ( anélkül, hogy jártas lennék a Japán nyelvben, tegyük hozzá ) de még sosem találkoztam ilyennel, hogy látszólag ugyanazt a "szót" ismételgetve építsenek fel egy értelmes mondatot, itt meg mindjárt nem is egy, hanem két értelmes mondatot adott ki ugynaz a hangalak :D Fenomenális :appl:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

chilip

ez már kicsit túl kaotikus volt, előző rész jobban tetszett...


LuckyDingo

Pár cosplay a témában :D lehet hogy már régiek.. akkor sry  :P
http://www.mediafire.com/?5yxv4zmplmo

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Project_2501

[a.​f.​k.​]Zoku Sayonara Zetsubou Sensei - 04.​avi

Egyre összekuszáltabbak a részek és egyre ritkábban jelennek meg :ejj:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

White SeeD

Viszont a fanservice egyre több és jobb :lazza:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

minuszmiki

Quote from: Project_2501 on 2008-02-20, 21:14:16
Egyre összekuszáltabbak a részek
Quote from: White SeeD on 2008-02-20, 22:33:47
Viszont a fanservice egyre több és jobb :lazza:
És ez jól is van így. Komori-chan, so moe, baaawww.

Akubara

Tudna valaki linket adni a SZS 1. évadához? FTP-n nincs fent és csak dead torrenteket találtam.Thx


Akubara


White SeeD

AFK teljesen feladta a 2seasont?
Ha igen, akkor muszály lesz az anonosat leszednem, amíg megtehetem.  :frown:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6