Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Rounin

Az alap és a WA azért jó lett. :)

Zen

Quote from: Rounin on 2010-01-03, 02:04:54
Winter Assault után csak egy "loldinamikuscampaign" izét kapsz skirmishekkel egymás utánba. Van pár hangulatos eleme, de imho single miatt nem éri már meg. Hacsak nem érdekelnek a modok.

Quotehangulatos de semmilyen

What.
Kibővítve leírod ugyanazt mint én, aztán rá What.-ozol?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Ha hangulatos, akkor hogy a jó medveanyám redvás alfelébe lenne semmilyen?

Zen

Right back atcha.

Ránéztél néha az archive gombra? Van alatta egy kis hangulatteremtő szöveg de a map attól még ratyi skirmish marad. Eliphas dumái lehet marha jók, de az 2 perc 40ből/ stronghold.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

ÉN azt mondtam, hogy van _pár_ hangulatos eleme. Nálam nem volt ellentmondás. :_piszka:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

archlord-al játszott valaki? gondolkodom rajta hogy kipróbálom

NLZ

Én vagy egy-két éve néztem, nem nagy szám. Tipikus ingyenes mmorpg: el lehet vele ökörködni, de ha komolyabban akarsz játszani, akkor fizetős cuccok nélkül nem jutsz sokra.
[reserved]

chilip

manhwa-ja felkerült mangafox-ra azt meghozta a kedvem, ránézek majd akkor, pár óra alatt kiderül úgyis. csak ha szar akkor nem kezdek bele :P

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

Kellene egy kis segítség.

Haverokkal Borderlands-ezni akartunk multiba. viszont elindítom a játékot, 20-30 percig játszok, majd aztán kikapcsol a gépem.

a konfig amin játszom: intel core duo 2.5;   2giga ram; Ati 4850HD, Win7 32bit; videókari driverből a legújabb (cataclyst-et használok ugye).

van valakinek valami ötlete,hogy mi lehet a gond?

Raggie

#2471
Hát ez alapján nagyon sok minden lehet.

Csak ez alatt a játék alatt kapcsol ki? Vagy "sima" használattal is kikapcsol?

Nem lehet hogy túlmelegszik valami a gépben(mondjuk nem megy a proci hűtőventillátora, stb.)?

Tápod és az alaplapod milyen?


De mondjuk ajánlom ezt a topic-ot, mert itt kicsit OFF: http://usteam.hu/forum/index.php?topic=4.msg432621#new
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

bimanc

Quote from: thrall on 2010-01-22, 20:10:42
Kellene egy kis segítség.

Haverokkal Borderlands-ezni akartunk multiba. viszont elindítom a játékot, 20-30 percig játszok, majd aztán kikapcsol a gépem.

a konfig amin játszom: intel core duo 2.5;   2giga ram; Ati 4850HD, Win7 32bit; videókari driverből a legújabb (cataclyst-et használok ugye).

van valakinek valami ötlete,hogy mi lehet a gond?

Kikapcsol és újraindul, vagy lefagy és neked kell újraindítani? Nekem eleinte nagyon sok gondom volt vele, mert ablakban futtattam, és állandóan lefagyott a vidkártya. Teljes képernyőn jóval kevesebbszer fordul elő, de néha még mindig. (egyébként milyen verzióban van meg a játék?)

NLZ

Ha Reloaded verzió, akkor esetleg érdemes megpróbálni a proper Razor1911 verziót, patcht meg felnyomni 1.02-re ha nincs még.
[reserved]

thrall

na közbe megoldódott.. valszeg valami túlmelegedett, mert levittem mindent minimumra, és akkor gond nélkül futott, de köszi a segítsége azért :)

Kuroi Tenshi

Quote from: thrall on 2010-01-23, 01:19:28
valszeg valami túlmelegedett

Ó, van egy tippem...

Quote from: thrall on 2010-01-22, 20:10:42
Ati 4850HD

Refhűtős, mi?
Irány a CCC, OC fül (utolsó), manual override, fan gyári
22%-ról fel -- 33-ig nagyon halk, 36 fölött hangosodik
egy kicsit -- ameddig nem zavar a hangja, tekerd fel.
Anélkül simán 110-120+C-ig felmennek részek a kártyán...
Nálam 500/750-re levéve az órajele, hűtő 36%-on, és
még két halk hűtő fúj rá (egy a fesszab részére, egy
pedig a hátoldalára), és még így is majd' eléri a 90C-ot
a mag és néha még 100 fölé megy a fesszab... katlan...

Raggie

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-01-23, 01:36:15
(...)Nálam 500/750-re levéve az órajele, hűtő 36%-on, és
még két halk hűtő fúj rá (egy a fesszab részére, egy
pedig a hátoldalára), és még így is majd' eléri a 90C-ot
a mag és néha még 100 fölé megy a fesszab... katlan...
o.O Hmm... :eek: Az nem semmi.
Ezek még egy slot-os hűtések ugye?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"


chilip

most telepítem a Mass Effect 2-t  :hopp: lehet eltűnök majd kicsit pár napra is esetleg :D

Raggie

Quote from: chilip on 2010-01-23, 21:56:02
most telepítem a Mass Effect 2-t  :hopp: lehet eltűnök majd kicsit pár napra is esetleg :D
Én a szerdai vizsgámig nem merem feltenni, mert akkor tuti bukó! :P
Nna de majd szerdától! :rolleyes: :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

#2480
hát eddig ez a véleményem Mass Effect 2-ről:


kicsit szokni kell az irányítást, de nem vészes.
sztoriról még nem mondanék semmit, eddig hozza az előző rész színvonalát.
2 hackelős minijátékot lecserélték, sztem ezek jobbak :P bár lehet csak az újdonság ereje, enginert indítottam de sztem bárki tud már zárakat feltörni. a skill fejlődés érdekes lett, bár előző azért jobban tetszett, no mind1. no megyek vissza jáccani  :haha: eddig nagyon jó  :jee:

ed.: kicsit vicc hogy a kalóz Mass Effect 1 + a 2. rész akadály nélkül majdnem fullon szaggatás nélkül jól fut, erre a kelet-európai Mass Effect 1 meg akad a gépemen... amit kemény pénzeken vettem (majdnem játszhatatlan módon :zomg:)

Alkyra

Ku***szátokat.(luke sykwalker- star wars spec. edition) Mindenből ez folyik. És persze a hülye gamer aki megveszi a játékokat most az szív. Nem merek egy board-re se felmenni, mert mindenhol spoilereznek. No de majd péntektől...Kirakom az ajtómra a "Ne zavarj' táblát, kikapcsolom a mobilt, msn-t és egyéb elérhetőségi lehetőségeimet, veszek 3 napi hideg élelmet egy rakat energia italt és indul a parti.

Az lenne a legjobb, ha kihúznám a netem addig...Akkor véletlenül se botlanék bele ezekbe a spoilerekbe...

chilip

milyen spoiler? semmit se lőttem le  :confused:

Rounin


Alkyra

Quote from: chilip on 2010-01-24, 12:16:17
milyen spoiler? semmit se lőttem le  :confused:

Nem neked szólt. Úgy átlagban. A postodat el se olvastam, csak láttam, hogy 'Mass Effect 2' és máris félrenéztem. Ilyenkor kicsit bosszantó, hogy hű vagyok az eredetihez, mert most mindenki ezt játsza már. (és én is szeretném. :szemuveges: )
Kérdés, a tört verzióval is tudod folytatni a ME1-es karakteredet?

chilip

#2485
azok elvesztek (mentések) szóval nemtom.

tény hogy ha új karit csinálsz akkor a ME1 egyik befejezése default jön a sztoriba
[spoiler]mikor nem mented meg a tanácsot a Citadel harcban[/spoiler]
- szóval azt alapnak veszik. amúgy úgy néz ki más nagyon nem változik.

Fazék

Quote from: chilip on 2010-01-24, 12:41:46
azok elvesztek (mentések) szóval nemtom.

tény hogy ha új karit csinálsz akkor a ME1 egyik befejezése default jön a sztoriba [spoiler](mikor nem mented meg a tanácsot a Citadel harcban) - szóval azt alapnak veszik. amúgy úgy néz ki más nagyon nem változik.[/spoiler]
ezt sztem így illett volna. persze ME1 már ezer éves és nincs olyan újszülött, aki ne játszotta volna már végig, de azért inkább tegyük spoiler-be legközelebb

NLZ

Én még nem játszottam végig, csak tervezem. :)
[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: chilip on 2010-01-24, 11:12:14
hát eddig ez a véleményem Mass Effect 2-ről:
[img]

Te várjá', 16384×9216 pixeles verzióban nincs meg? ::)

Makos

Quote from: NLZ on 2010-01-24, 13:24:25
Én még nem játszottam végig, csak tervezem. :)
+1
"Beszerzés" folyamatban.