Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

SlEePwAlKeR

Hola tud vki nekem tippet adni FFT ügyben?Velius leverése lenne a gond..egyébként már 2X megvertem(nem tom hogy:)csak aztán mindig újra kezdtem vmiér és most sehogy nem bírom megverni:((

Chronos

QuoteOriginally posted by RaistlinMajere
Hola tud vki nekem tippet adni FFT ügyben?Velius leverése lenne a gond..egyébként már 2X megvertem(nem tom hogy:)csak aztán mindig újra kezdtem vmiér és most sehogy nem bírom megverni:((
Üdv RaistlinMajere!;)

Megpróbálok keresni valamit errõl, de nem biztos hogy sikerülni fog, de azért megpróbálom...

CHRONOS

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Chronos

Thx to TurboK!;)
Íme:
After you defeat Wiegraf he will use the power of the Zodiac Stone to turn into
Velius. The rest of your party will now appear, but Velius will summon three
Archaic Demons, so it kinda evens out. Your objective will now be to "Defeat
Velius!". If you used the Yell method you'll be able to kill Velius by
attacking him with your 5+ turns at the beginning. If you brought a Summoner
you'll be able to do some major damage with Lich. Keep your party spread out
nicely, or Velius will destroy your units with his summons, namely Cyclops. The
Archaic Demons will use really strong magic attacks such as Dark Hoy and Giga
Flare on you. But don't attack them, just focus on Velius. Fortunately, all of
Velius' and the Archaic Demons spells take a while to charge, so if you have
really fast units such as Monks and/or Ninjas, you'll be able to obliterate
Velius before any of them can attack.

Accesories can really help you in this battle. N-Kai Armlets protect your
units from being Confused by Velius' Loss spell and they also halve the damage
caused by the Archiac Demons' Dark Holy attack. Equip any Magic users with
Golden Hairpins, this will prevent Velius from Silencing them with his Lose
Voice spell. And finally, Jade Armlets will protect yout units from being
Petrified by Velius' Seal spell.

Remélem segíteni fog...

CHRONOS

gyroscope

RaistlinMajere: Dragonlance?! Az jo... :D
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VASH

You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
http://www.g-collections.com/soft/11kango2/index.htm

ELÉGGÉ RULEZ


Felkerüljön vagy ne kerüljön?:bsd:
Csak az a baj, hogy Zsozso nem engedi, hogy a serverre játék is kerüljön...

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Csak az a baj, hogy Zsozso nem engedi, hogy a serverre játék is kerüljön...

CHRONOS

A gonosz...:D

Akarom mondani szeretem az admint...:hehe:

jó ha nem nem...
viszont a DOOM2003 az csak 8 mega az el tudom küldeni bárkinek ha kell...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

TurboK


Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

McDouglas

QuoteOriginally posted by VASH
http://www.g-collections.com/soft/11kango2/index.htm

ELÉGGÉ RULEZ


Felkerüljön vagy ne kerüljön?:bsd:

Mas kerdes, hogy AHQ-ra feldobtam mar aznap amikor kijott ;)
Kukorica Rox ^^

Lac

Tudtok valamit egy "Dead or Alive" nevû játékról? Ilyen aranyos manga (vagy legalábbis ázsiai) lányok röplabdáznak egy szál fürdõruciban (bár szerintem van hozzá nude-patch :) )

Az érdekelne, hogy meg-e jelent PC-n ill. hogy a fenébe lehetne letölteni (ill. honnan).

No, errõl lenne szó. Kösz!

Chronos

QuoteOriginally posted by Lac
Tudtok valamit egy "Dead or Alive" nevû játékról? Ilyen aranyos manga (vagy legalábbis ázsiai) lányok röplabdáznak egy szál fürdõruciban (bár szerintem van hozzá nude-patch :) )

Az érdekelne, hogy meg-e jelent PC-n ill. hogy a fenébe lehetne letölteni (ill. honnan).

No, errõl lenne szó. Kösz!
DOA 1 - PSX
DOA 2 - PS2
DOA 3 - XBOX

Egyiket sem adták ki PC-re is, bár a DOA1-et jó PSX emuval le lehet futtatni, de annak eléggé elavult a grafikája és kezelhetősége a 3-al szemben...;)

Amiről te beszélsz, az Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball...
Csak XBOX-ra jött ki...:rolleyes:
Ha PC-n akarod futtatni, várhatsz kb. 2 évet...:D (mint én is)

CHRONOS

Lac

QuoteOriginally posted by Chronos
DOA 1 - PSX
DOA 2 - PS2
DOA 3 - XBOX

Egyiket sem adták ki PC-re is, bár a DOA1-et jó PSX emuval le lehet futtatni, de annak eléggé elavult a grafikája és kezelhetősége a 3-al szemben...;)

Amiről te beszélsz, az Dead or Alive Xtreme Beach Volleyball...
Csak XBOX-ra jött ki...:rolleyes:
Ha PC-n akarod futtatni, várhatsz kb. 2 évet...:D (mint én is)

CHRONOS

Kösz az infót, hát akkor várunk :o Esetleg van valakinek egy XBox-emulátora? :D

TurboK

A DOA 1 kijött Saturnra is japánban, a DOA 2 pedig csak Dreamcasten van. a PS2es verzió az DOA2 Special Edition vagy valami tournament edition vagy valami hasonló.

Lac: Van Xbox emulátor, futtatja a Halot 3 fps-el.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

phr0zen

A PS2-es DOA címe: Dead or Alive:Hardcore.

Lac

QuoteOriginally posted by TurboK
A DOA 1 kijött Saturnra is japánban, a DOA 2 pedig csak Dreamcasten van. a PS2es verzió az DOA2 Special Edition vagy valami tournament edition vagy valami hasonló.

Lac: Van Xbox emulátor, futtatja a Halot 3 fps-el.

Hejj, csak vicc volt :) (Sejtettem, hogy PC-n így megy) Úgyhogy inkább most GameBoy Advance-olok ezerrel. Az is jó móka :D

phr0zen

QuoteOriginally posted by Lac
Hejj, csak vicc volt :) (Sejtettem, hogy PC-n így megy) Úgyhogy inkább most GameBoy Advance-olok ezerrel. Az is jó móka :D

Valóban az. Különösen ha nem emun nyomom.:)

Nameless

Ezt nemértem.
Ennyivel jobbak az Xbox gépek, vagy csak másképp számolnak és azon azért futnak jól, vagy mi?!
Ezt nemvágom...
Vagy az emulátor miatt durvul be a gépigénye PCn?
Mert aztmondtátok hogy Halo alig futna meg stb stb....

phr0zen

QuoteOriginally posted by Nameless
Ezt nemértem.
Ennyivel jobbak az Xbox gépek, vagy csak másképp számolnak és azon azért futnak jól, vagy mi?!
Ezt nemvágom...
Vagy az emulátor miatt durvul be a gépigénye PCn?
Mert aztmondtátok hogy Halo alig futna meg stb stb....

Ahhoz hogy egy hardvert emulálni lehesen az szükséges,hogy az emuláló hardver az emulált hardver számítási kapacitásának rengetegszeresével rendelkezzen.És mivel az Xbox még ma is elég bika gépnek számít,ez a dolog jelenleg egy átlag halandó számára megvalósíthatatlan.Nincs nekem Silicon Graphics-os szuperkomputerem,összekötve 3 hidegfúziós reaktorral h.ilyesmit futtassak.:D

TurboK

QuoteOriginally posted by phr0zen
Ahhoz hogy egy hardvert emulálni lehesen az szükséges,hogy az emuláló hardver az emulált hardver számítási kapacitásának rengetegszeresével rendelkezzen.És mivel az Xbox még ma is elég bika gépnek számít,ez a dolog jelenleg egy átlag halandó számára megvalósíthatatlan.Nincs nekem Silicon Graphics-os szuperkomputerem,összekötve 3 hidegfúziós reaktorral h.ilyesmit futtassak.:D

Nem pontosan. A Nintendo 64 szinte tökéletesen megy már ma is, a Saturn emuláció viszont nagyon béna és sokkal komolyabb gépet igényel.

A PC gépigény az emuhoz inkább attól függ hogy az emulált gép mennyire bonyolult technikailag. a Playstationben van kb. egy fõ processzor, a hangegység és slussz, a Saturnban meg van 8 különbözõ bika processzer, egy-egy a hangnak, 3d számitásnak (annak inkább kettõ), 2d számitásnak, hátterek görgetésének, intelligens CD vezértlõ egység, meg még tonna más. Ezért van az hogy a Saturnt emulálni sokkal nehezebb mint egy egyszerûbb gépet, még akkor is ha az az "egyszerûbb" gép technikailag sokkal erõsebb (ergo N64).
Hasonló az ok amiért a (még nem kiadott) DC emulátor is kábé 3 fps-el fut egy 3Ghzes gépen.

Az Xbox viszonylag egyszerûen összehozható elvileg, mert PC alapú az egész. A PS2 hardvere iszonyú szörnyû, úgyhogy azt se tart túl sokáig emulálni. a Gamecube viszont már érdekesebb téma, mert ott sok proci van, ezenkívül a Rouge Squadron 2 már most Xbox szint feletti grafikát mozgat, nem alábecsülendõ a gép...

Dióhéjban: ha egy egyszerû proci van a gépben akkor könnyû akármilyen programot írni rá/belõle/vele, de minõségre nem lesz túl nagy a játék, ellenben ha több proci van, mindegyik más funkciót kezel, akkor esznéletlen nehéz rá programozni, de olyan teljesitménye van hogy iszonyat.
itt érvényesül tehát a 1+1 > 2 egyenlet...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

phr0zen

QuoteOriginally posted by TurboK
ellenben ha több proci van, mindegyik más funkciót kezel, akkor esznéletlen nehéz rá programozni, de olyan teljesitménye van hogy iszonyat.
itt érvényesül tehát a 1+1 > 2 egyenlet... [/B]

Szerintem ez se teljesen igaz.Pl. a PSX alig egy kis idõvel a Saturn után jött ki mégis jobb volt a hardvere,attól még hogy a felépítése nem volt olyan mint a párizsi csatornarendszer.(Na jó állítolag 2D-ben jobb volt a Saturn,de nézd meg mondjuk a Saturnos meg a PSX-es Castlevania:Symphona of The Night-ot:Saturn:mint egy komolyabb Snes cucc PSX:Egész tûrhetõ,még mai szemmel is)

TurboK

QuoteOriginally posted by phr0zen
Szerintem ez se teljesen igaz.Pl. a PSX alig egy kis idõvel a Saturn után jött ki mégis jobb volt a hardvere,attól még hogy a felépítése nem volt olyan mint a párizsi csatornarendszer.(Na jó állítolag 2D-ben jobb volt a Saturn,de nézd meg mondjuk a Saturnos meg a PSX-es Castlevania:Symphona of The Night-ot:Saturn:mint egy komolyabb Snes cucc PSX:Egész tûrhetõ,még mai szemmel is)

Az Atari Jaguar meg 93 őszén jött ki és közte meg a Saturn között max annyi különbség volt mint a Saturn és a PSX között, holott a Saturn 94 Novemberben jelent meg először a PSX meg egy hónappal a Saturn után.

A Saturn amúgy alapból egy világbajnok 2d gépnek készült, az időközben készülődő PSX adatai ösztönözték csak arra a Segát hogy pakoljanak bele egy kis 3d tudást, és az lett a vége hogy az akkori csúcsteljesitményű 2d és 3d játéktermi gépeik hardwerét is bele-bele rakták. Ennek az lett az eredménye hogy bonyolultabb (és erősebb) lett a hardwer, ami nagyobb teljesitményt de nehezebb programozhatóságot jelent.

Ezenkívül, a PSX alapból 3d gépnek készült, nem is pakoltak bele semmi mást csak egy 3d procit és kész. Az hogy a Dracula X jobban megy a PSXen az meg inkább a Konami hibája mint a Segáé. Nézd meg pl az X-Men vs. Street fightert, a Marvel Super Heroes vs. Street Fightert, vagy akár a Metal Slugot a PSXen utána a Saturnon.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

phr0zen

Atari Jaguar:Errõl az a véleményem h. tényleg minden képzeletet felülmúlóan erõs gép lett a dupla proci miatt a maga korában,de ritka nagy debilnek kell lennie annak aki elvárja hogy erre a nagy bödönnyi sz*rra valaki proramozni is tudjon...:eek: (Na jó,ez azért túlzás volt,de még a Saturnnál is programozhatatlanabb volt,az meg már nem épp túl felhasználóbarát:D )

Isi101

Beszélnek valami felújított Might&Magic IX. rõl, viszont tudtommal a 3DO megszûnt.
Akkor most ez igaz, vagy kacsa?Valaki tényleg felújította?

Relunx

Hali! Vki segtene nekem hogy honnan szerezhetném meg (internet) ezeket a gameket (full version természetesen):
Curse of Monkey Island
Escape from Monkey Island
Outlaws
Sam & Max
Day of the Tentacle (DOTT)

Mindegyiket asszem a Lucas Arts csinálta.

Relunx

Bruce

Quote from: RelunxHali! Vki segtene nekem hogy honnan szerezhetném meg (internet) ezeket a gameket (full version természetesen):
Curse of Monkey Island
Escape from Monkey Island
Outlaws
Sam & Max
Day of the Tentacle (DOTT)

Mindegyiket asszem a Lucas Arts csinálta.

Relunx
Hát nemtom mennyire megfelelõ, mert asszem nem full (bár mivel nem ismerem a full versiont nem tudom megállapítani :rolleyes: ) de azért nézd meg:Én is innen szedtem õket

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Quote from: RelunxHali! Vki segtene nekem hogy honnan szerezhetném meg
Nézz szét az Underdogs-on, hátha megvannak.

.Attila

Feb 16-án amerikában megjelenik az új Shin Megami Tensei rész, és én még az elõzõt sem tudtam beszerezni, mert EU-ban nem jelenik meg, e-bay-en újat meg már nem is látni :grrr: Vkit megölök ezért :uzi:

sirtomi

Honnan tudnék anime játékokat letölteni?

Itt olvastam, hogy az ahq-n vannak, de nem tudok fellépni. Valószínûleg én adok meg rosszul valamit, ebben is segíthetnétek.

Köszi.

Doggod

Valakinek megvan a Shenmue 1/2, esetleg a REZ DC-re, esetleg valami link, vagy torrent plz, hogy honnan tom leszedni? kösz... (novatinán föntvan egy REZ, de annak halott a trackere ^_^U)