Main Menu

FullMetal Alchemist

Started by Liquid Snake, 2007-08-22, 11:06:59

Previous topic - Next topic

Member

Egy fillert megnéznék a Briggs-i démonasszonnyal. :D

Affin

Nekem az elmúlt héten lépett a No.1 helyre  :jee:

LuckyDingo

Hmhm... lenni jó fejezet 103. Főleg a vége.. yay Scar 2.0 :D

Bishop

Ennyit a "csak isten teremthet" szövegről  ::)

Member

Kicsit furcsállom, hogy már Scar is full nyomja az alkímiát. Azért remélem, hogy lesz vmi egyedi abija és nem csak random barmol, mint pl. Ed.

Chronus

#65
RAW: http://www.fullmetal-alchemist.com/forums/index.php?showtopic=13436&st=0&p=721497&#entry721497

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF-


[spoiler]
Everyone except the 5 sacrefices and Father died in Amestris.
Father has young hohenheim body now.[/spoiler]

Zen

Mi értelme a spoilernek ha ráírod a csattanót? ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

Tyű a mindenit!  :he:  Ez fordítás nélkül is elég sokat mondó.  :whoah:

LuckyDingo

Ez így elsőre iszonyat nagy hülyeségnek tűnik.. remélem a magyarázat nem lesz gáz.

Zen

Kíváncsi leszek mi sül ki ebből majd.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Szerintem mindneki visszakapja az életét. Amúgy meg nemtom, mit akar mr. homunculus egy üres világban kezdeni. ::)

LuckyDingo

Quote from: Member on 2010-02-12, 09:56:28
Szerintem mindneki visszakapja az életét. Amúgy meg nemtom, mit akar mr. homunculus egy üres világban kezdeni. ::)
Milyen üres világról beszélsz? :D
Vannak még országok Amestrisen kívül is. Egyébként mikor kiszabadult a palackból akkor is szinte 0-ról kezdte építeni az országot.. egész jól összejött neki. :)

Member

Igaz, elfelejtettem, hogy nem áldozta be az egész világot. :D Mondjuk elég amcsi rajzfilm hangulata van ennek a fejleménynek.

Maron

Nagyon ratyi 105 raw már van, ill. spoilerek is. :D

[spoiler]Úgy néz ki, a fordított transzmutációs körnek köszönhetően mindenki túlélte mégis. Wrath-nak nem sok lehet hátra, ahogy elnéztem...[/spoiler]

chilip

1-2 chapter és vége a mangónak  :frown:

Maron

Inkább 3 fejezet, ha az animével akarják befejezni. ;)

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Maron

Hát igen, meg egy oldal le sincs fordítva.  :rotfl: Aki beleírta a szöveget, nem állt a helyzet magaslatán. XD

Member

Kicsit olyan "feleljünk meg a shonen műfajnak és keverjünk be egy nagyot" érzésem volt, főleg a just as planned-ek után.
Amúgy mi lett Selimmel? Oo Egy ideig virágot szedett talán, de aztán nemtom, mi lett vele végül.

LuckyDingo

Végül is így nem gáz ez a fejlemény, mert ezt lehetett látni, hogy szépen lassan készítették elő.

Squazee2005

Na, a mangastreamen kint van a 106. fejezet.
[spoiler]
Végre Selim is kilőve és talán... talán az utolsó nagy támadását lőtte el az utolsó oldalakon a főellenség. Milyen genya volt már az "újjáélesztett" emberekkel. Szegény Izumi.  :frown:[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2010-04-10, 23:16:52
Na, a mangastreamen kint van a 106. fejezet.
[spoiler]
Végre Selim is kilőve és talán... talán az utolsó nagy támadását lőtte el az utolsó oldalakon a főellenség. Milyen genya volt már az "újjáélesztett" emberekkel. Szegény Izumi.  :frown:[/spoiler]
Hát... csodának kell történnie, hogy legyen valami happy end :D

Member

Kellemes chap volt, mondjuk nem teljesen értem, miért
[spoiler]hagyta életben selim-et[/spoiler]
Sztem végül úgyis összetörik Homunculus péder csontjait. :)

LuckyDingo

Quote from: Member on 2010-04-10, 23:42:23
Kellemes chap volt, mondjuk nem teljesen értem, miért
[spoiler]hagyta életben selim-et[/spoiler]
Sztem végül úgyis összetörik Homunculus péder csontjait. :)
Szerintem most megmarad Al, meg Ed Homi ellen.. [spoiler]esetleg arra tippelek, hogy Hohenheim feláldozza magát azért, hogy a Kaputól visszakapja Al a testét, Ed a részeit /ugye most minimum széttört a keze/ és ráadásul ők is Philo stoneok lesznek.. /ha jól értettem Ed már az lett Pride által.. de ebben nem vagyok biztos/
Így talán lenne esélyük legyőzni Homit.. :S[/spoiler]

Member

Vegye át
[spoiler]Kimbley[/spoiler]
Ed felett a kontrollt. :D

Bishop

Ha így végződik annak nagyon nem fogok örülni  ::)

Member

Greed és Al is nagyon jól szerepelt, nem tudom, mi gondod van vele. Kicsit emlékeztet ezzel az első anime végső fordulatára, de annyi baj legyen.

Prof. William

Komoly és erősen epic chapter volt de kicsit fura volt hogy a nagy problémát amelyen ennyi ideig dolgoztak a a Elric testvérek

[spoiler] Ilyen könnyen megoldották. bumm, zumm és vissza is jöttek Ed végtagjai. + Al már a testénél van szóval nem kizárt hogy valahogy ő is túl fogja élni.  [/spoiler]

Ami poén volt...

[spoiler] Anime/mangákban ha valami veszett nagy robbanás mossa el hőseinket tuti nem nem halnak bele pedig az a cucc eltüntette a főparancsnokságot. :)  [/spoiler]

Külön tetszett hogy nem nyomtak be valami instant Win cuccot

[spoiler] Hanem Mr. Főgonoszt szépen lesebezték a félisteni szintről és éppen most verik szarrá.  :angyali: [/spoiler]

Most már tényleg úgy tűnik hogy mindjárt vége mindennek. Érdekelne hogy zárják le egy fejezet alatt. bár tulajonképpen már csak győzni kell és rendezni a testek kérdését.

Maron

Quote from: Prof. William on 2010-05-11, 10:45:59
Komoly és erősen epic chapter volt de kicsit fura volt hogy a nagy problémát amelyen ennyi ideig dolgoztak a a Elric testvérek

[spoiler] Ilyen könnyen megoldották. bumm, zumm és vissza is jöttek Ed végtagjai. + Al már a testénél van szóval nem kizárt hogy valahogy ő is túl fogja élni.  [/spoiler]

Nem  csak [spoiler]Ed karja jött vissza? A lába még hátramaradt, mert ugye ő anno a karját áldozta fel Al lelkéért, ez így lett egyenértékű csere. De igen, van remény még Alnak, ajánlom, hogy legyen.[/spoiler]

Fejezet tényleg epic volt, és érdeklődve várom a finálét, ami tényleg hosszú lesz (lehet, hogy ez csak pletyka, de én valami 150 oldalt hallottam rebesgetni).

Zen

A rendes ~70 oldal is jóval több mint amit pár mangaka a képembe mert tolni. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1