Main Menu

FullMetal Alchemist

Started by Liquid Snake, 2007-08-22, 11:06:59

Previous topic - Next topic

Bishop

Nos nekem nagyon nem tetszik hogy Ed az öklével fogja legyőzni, B kategóriás amcsi filmbe való vég. Reméltem hogy híven az alkímia témához valami epic transzmutációt hajtanak végre. Ennél még az is jobb lett volna hogy ha azok az alkimisták akik áldoztak tudnak a testükben kört létrehozni. Mind megfogják egy más kezét és 6 emberben jött volna létre a transzmutációs kör ami valahogy elszívta volna fater erejét. Ezzel nem azt mondom hogy ez egy jó befejezés lett volna in b4 gay commentek. De az hogy Ed jól elveri az nekem akkor is sok. Nem hiszem el hogy hírtelen mindenki kifáradt volna, mert ennyi erővel mehettek volna rá többen is, de hát ugye Ednek jár a dicsőség. Al húzása tetszett de örültem volna ha együtt győzik le.

Member

Quote from: Maron on 2010-05-11, 14:10:49
Nem  csak [spoiler]Ed karja jött vissza? [/spoiler]
[spoiler]A láb ott volt a kapubeli lénynél. [/spoiler]

Quote from: Bishop on 2010-05-11, 15:25:34
Reméltem hogy híven az alkímia témához valami epic transzmutációt hajtanak végre. Ennél még az is jobb lett volna hogy ha azok az alkimisták akik áldoztak tudnak a testükben kört létrehozni. Mind megfogják egy más kezét és 6 emberben jött volna létre a transzmutációs kör ami valahogy elszívta volna fater erejét.
Ez akkora animés klisé volna, hogy elsírnám magam. Inkább jobb az, hogy nem ők lettek imbák, hanem az enemy bénult le.

Prof. William

Nem az ellen bénult le hanem egyszerűen kimerítették azzal rengeteg támadással amit az utóbbi időben nyomtak rá.

Csak az nem értem hogy míg ott ált győzhetetlen félistenként az ellennek nem jutott az eszébe hogy kemény nézés és  a lefitymáló duma helyett valahogy pótolni kellene a védekezésre használt energiát? Csak akkor próbálta meg amikor már a végét járta az ereje.

Én örülök hogy nem valami MEGAEPIC transzmutációval akarnak nyerni. Kicsit unalmasak az olyan fightok ahol az ellen győzhetetlen de a végén kitalálnak valami megatámadást ami megöli...  jobb így hogy tulajdonképpen kimerítették azt a végtelennek tűnő erejét és így most már végre tudják sebezni.

Zen

Nekem az fura h lemerültek a kövek...és? Benne van egy isten.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

a kő kellett ahhoz hogy az istent visszatartsa a kiszabadulástól, kell neki a kő és mivel gondolom 10 perce nyelte el az istent, gondolom még nem tudja felhasználni az erejét.

Zen

I can see clearly now, it all makes sense.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

#96
Eleve azért olvasztotta magába az egész országot, hogy legyen ereje ahhoz, hogy azt az istent -vagy mit- magában tárolhassa. És ne felejtsük el, hogy annak a mennyiségnek legalább 90%-át Hohenheim már visszacsatolással kiszedte belőle.

Father most pont ugyanannyi lélekkel mászkál, mint előtte. Csak az isteni ereje miatt imba.
És most leterheltek belőle még elegendő mennyiséget, hogy már gondot okozzon neki, hogy magában tarthassa.

Pusztán ennyi.

Amúgy jó fejezet volt. Bár szerintem Al túléli.
Hohenheim így is úgyis meg akart halni, szóval továbbra is azt mondom, hogy ő fogja majd mindkét fiú testét visszaadni önfeláldozással.
Eddig is csak azért nem tette, mert Fathert még előtte jó lenne leverni.

Prof. William

#97
Nem már eleve imba volt és pont az volt a cél hogy annyira legyengítsék hogy a most elnyelt isten felett elveszítse a kontrollt. Még nem tudja használni gondolom idő kellene hogy asszimilálja még úgy hogy egy országnyi lelket szív magába hát még így hogy kicsesztek vele.

Csak simán arra kényszerítették hogy túl sok erőt hasnzáljok külső védekezésre és így nem maradt ereje belső védelemre. Utána meg már hiába akart követ szereni mert a védelme már nem működött. Még így is ő nyert volna hisz már mindenki padlón volt ha Al-nek nem támad az a remek ötlete.   

Maron

Spoilerholicoknak szólok, már rengeteg kép kinn van a fejezetből, többek között az utolsó 2 oldal is. ;)

Chronus

Láttuk.
[spoiler]happy end :)[/spoiler]

LuckyDingo

Most az egyszer megvárom hogy kijöjjön :) Bár Chronus spoilerében tuti voltam már a múltkor.

Prof. William

Remélem jó lesz a vége. Csak annyit mondjatok meg hogy hány oldalas lett?

Chronus

Quote from: Prof. William on 2010-06-07, 17:34:36
Remélem jó lesz a vége. Csak annyit mondjatok meg hogy hány oldalas lett?

160

Prof. William

Kitett magáért rajzoló az már biztos. Várom az angol verziót. Biztos vagyok benne hogy a lezárása méltó lesz a sorozathoz.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

T_T vééégeee... :S Hiányozni fog. Amúgy szerintem simán érdemel 10/10-et!!!

Maron

Quote from: LuckyDingo on 2010-06-10, 23:14:34
T_T vééégeee... :S Hiányozni fog. Amúgy szerintem simán érdemel 10/10-et!!!

100%-ig egyetértek. :) Ami nagyon tetszett, az [spoiler]a kapura a magyarázat, a poénokon meghaltam (szegény Al, mikor Izumi férje ott szorongatta :lol:), na és persze ez a kép. :)[/spoiler]

Prof. William

Hát véget ért.  A lezárás tökéletes volt. Ritkán látni ilyen jól átgondolt és lezárt sztorit. Egy lapon se lehet említeni a (régi) anime sorozat sztorijával. Tökéletes volt!

Az nem volt annyira tiszta hogy akkor [spoiler] Mustang látása visszajött? ÉS a végén képeken kinek a gyereki voltak ott? Al és vagy Edé? [/spoiler]

Maron

[spoiler]Marcoh mondta, hogy visszaadja a látását, ha cserébe ugye segít az Ishvaliaknak, Roy rábólintott - nekem ebből az jött le, hogy Marcoh a kővel meggyógyította. A 2 gyerek meg szerintem Edé és Winryé lesz.[/spoiler]

Member

Túl tipikus. Majdnem mindenki visszakapott mindent, Greed meghalt. Nem tudom, mi volt az a megrendítő, amiről az anime készítői beszéltek, szinte ömlik belőle a cukormáz.

Prof. William

Ezt én sem értettem hogy mondta az anime rendező hogy ő már tudja mi lessz az utolsó két fejzetben és drámai és megrendítő lesz a dolog stb...

1. Vagy mások a fogalmai erről.

2. Vagy csak húzta a rajongók agyát.

Én örülök ennek a végnek. sok mindenen mentek át a szereplők ezért szóval nem éreztem "ölükbe hulltnak" ezt az utolsó fejezetet. Megszenvedett mindenki érte.

Zen

Őszintén? 110 oldalas epilógus. Más mangákban 5öt ha rászánnak már örülhetek.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Maron



blackronin

Quote from: Leara on 2010-09-10, 12:41:47
Már itt is van: FMA Gaiden: Welcome home
Köszönöm!
Nekem is nagy kedvencem volt ez a sorozat, bár sohase írtam be ide...
Vajon miért?  :confused:

De ez a fejezet nagyon kellemes emlékeket ébresztett bennem.  :smile:
Szerintem ennél több már valóban nem kell.