Main Menu

Fairy Tail

Started by Liquid Snake, 2007-08-27, 01:18:01

Previous topic - Next topic

Megmurdel

Nagyon világvége hangulat van itt is. XD Most viszont kicsit jobban kikalkulálta, mert legutóbb 297-nél sikerült neki.

gerey

399:
Nem tudom, hogy mit akar kihozni ebből, de ha mindenki összeáll akkor agyfaszt kapok. :D

danika230

Quote from: gerey on 2014-09-10, 10:12:24
399:
Nem tudom, hogy mit akar kihozni ebből, de ha mindenki összeáll akkor agyfaszt kapok. :D
7 év időugrás  :lul:

gerey

Quote from: danika230 on 2014-09-10, 11:37:53
Quote from: gerey on 2014-09-10, 10:12:24
399:
Nem tudom, hogy mit akar kihozni ebből, de ha mindenki összeáll akkor agyfaszt kapok. :D
7 év időugrás  :lul:
Áh az elsőre is gáz volt...  :lol:

Megmurdel

Persze már csak az hiányzik. :D
Amúgy nem hiszem, hogy akkora ba***sz lenne, hogy megint ezzel próbálkozna. Ha ez az uccsó arc akkor majd max a harc után lesz ugrás a lezáráshoz.

Megmurdel

400 Yay! Köszönöm, erre voltam kíváncsi már nagyon régóta és nem csalódtam, mert nagy hülyeség lett belőle. :)

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-09-13, 13:18:21
400 Yay! Köszönöm, erre voltam kíváncsi már nagyon régóta és nem csalódtam, mert nagy hülyeség lett belőle. :)
+1
Ha akartam volna sem tudok nagyobb baromságot kitalálni. :D

danika230

#1237
 400! :falba:

Edit:
FT Zero ch3: ez viszont még mindig jó.

gerey

401
Még véletlenül sem fog kinyílni a könyv, ugye?!  :ejnye: :D

Leara

Kíváncsi vagyok, hogy Igneel később tényleg elmond-e majd mindent, vagy ezzel a kijelentéssel aláírta a halálos ítéletét :D?
MAL

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-09-22, 22:50:59
401
Még véletlenül sem fog kinyílni a könyv, ugye?!  :ejnye: :D
Ááááh, biztos neeeem. :D

Quote from: Leara on 2014-09-22, 23:18:10
Kíváncsi vagyok, hogy Igneel később tényleg elmond-e majd mindent, vagy ezzel a kijelentéssel aláírta a halálos ítéletét :D?
Ez jó kérdés, igazából erre én is kíváncsi vagyok, de nem merném egyenlőre egyiket sem mondani.

gerey

403
:facepalm:
[spoiler]Wild KYOUKA appeared...
Go ERZA!

KYOUKA used REMOVING YOUR 5 SENSES!
It wasn't very effective

ERZA used FRIENDSHIP!
It was super effective[/spoiler]

danika230

Quote from: gerey on 2014-10-06, 14:40:44
403
:facepalm:
[spoiler]Wild KYOUKA appeared...
Go ERZA!

KYOUKA used REMOVING YOUR 5 SENSES!
It wasn't very effective

ERZA used FRIENDSHIP!
It was super effective[/spoiler]
ilyeneken már nem érdemes kiakadni :D

Leara

Quote from: gerey on 2014-10-06, 14:40:44
403
:facepalm:
[spoiler]Wild KYOUKA appeared...
Go ERZA!

KYOUKA used REMOVING YOUR 5 SENSES!
It wasn't very effective

ERZA used FRIENDSHIP!
It was super effective[/spoiler]
Én lehet, hogy már akkor csalódnék, ha nem így történnének a dolgok :D.
MAL

Megmurdel

403 lol wut? ... ha Kyouka mind az 5 érzékét elvette Erzának akkor ő honnan tudta, hogy épp sikeresen pofánvágta? :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-10-06, 23:26:32
403 lol wut? ... ha Kyouka mind az 5 érzékét elvette Erzának akkor ő honnan tudta, hogy épp sikeresen pofánvágta? :D
Friendship is magic...

Megmurdel

Quote from: gerey on 2014-10-07, 00:42:05
Quote from: Megmurdel on 2014-10-06, 23:26:32
403 lol wut? ... ha Kyouka mind az 5 érzékét elvette Erzának akkor ő honnan tudta, hogy épp sikeresen pofánvágta? :D
Friendship is magic...
let's just leave it at that ...

amúgy tök jó lenne ha a kövi részbe Erza azért rákérdezne, hogy sikerült-e neki :D

Megmurdel

404 Happy tökéletesen elmagyarázza nekünk mi is történt az előző fejezetben, úgyhogy ennek örültem. :D

Next time something big happens.

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-10-11, 18:33:55
404 Happy tökéletesen elmagyarázza nekünk mi is történt az előző fejezetben, úgyhogy ennek örültem. :D

Next time something big happens.
Nem, mert Wendy közben szétüttöte az összes face-t.  :lol:

Megmurdel

Annyi Face robbanástól 1000 Doranbolt sem tudja kihozni. :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2014-10-13, 10:33:21
Annyi Face robbanástól 1000 Doranbolt sem tudja kihozni. :D
De most rövid a haja, meg nakama&friendship.  :rotfl:

danika230

405 hát ebbe a fejezetbe semmit nem haladtunk előre (inkább visszafelé).

danika230

409 Az előző fejezet végén visszatér az egykori sabertooth mester, hogy aztán egy fejezet múlva laposra verjék. Ennek aztán az ég világon semmi értelme nem volt.  :falba:

[spoiler]Csak én érzem úgy, hogy ez a manga is lassan menthetetlen lesz?!  :frown:[/spoiler]

chilip

Quote from: danika230 on 2014-11-18, 16:03:41
Csak én érzem úgy, hogy ez a manga is lassan menthetetlen lesz?!  :frown:

már nagyon NAGYON NAGGGGYON régóta az. a Naruto legszarabb chapterjeiben is több az "értelem" mint ebben jó rég óta. Itt csak és kizárólag nakama power megy és semmi más, és a mangaka meg trollkodik össze vissza. de ez átbillent az olyan szar hogy már talán jó kategóriába míg a naruto a simán szarba maradt :P

Leara

Quote from: chilip on 2014-11-18, 17:39:07
de ez átbillent az olyan szar hogy már talán jó kategóriába
:tezsvir:
Más mangát már rég dobtam volna, de a FT-t valamiért továbbra sem akarom... talán azért, mert nincsenek különösebb elvárásaim és így fun marad valamilyen szinten :).

A Zero viszont tetszik, bár kár, hogy az új fejezetet elcseszte a fanservice  ^^"
MAL

Megmurdel

Quote from: Leara on 2014-11-18, 21:23:30
A Zero viszont tetszik, bár kár, hogy az új fejezetet elcseszte a fanservice  ^^"
Erre előbb vagy utóbb számítani kellett. Mégis Mashimáról beszélünk. :D

apropó szerintetek mikor fogják megmondani Mavisnek, hogy
[spoiler]Zeira-t igazából csak ő látja? [/spoiler]


danika230

Én úgy vagyok vele, ha Natúúróót végigolvastam, akkor ezt is, annyira azért nem rossz mint az :D

gerey

Quote from: chilip on 2014-11-18, 17:39:07
Itt csak és kizárólag nakama power megy és semmi más, és a mangaka meg trollkodik össze vissza. de ez átbillent az olyan szar hogy már talán jó kategóriába
:jee:
Már alázni sincs kedvem itt hetente.  :rotfl:

Leara

414: [spoiler]Ezért aztán sok értelme volt visszahozni a sztoriba Igneelt ... de legalább nakama power nem volt :D.[/spoiler]
MAL

Megmurdel

Quote from: Leara on 2015-01-06, 22:07:31
414: [spoiler]Ezért aztán sok értelme volt visszahozni a sztoriba Igneelt ... de legalább nakama power nem volt :D.[/spoiler]
:lol:

Az igazat megvallva egy kicsit elégedett vagyok ezzel a fejezettel, mert szerencsére pont nem erre számítottam.