Main Menu

Dr House (spoilerek!)

Started by Ramiz, 2007-10-15, 10:34:45

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Nakedape on 2007-12-05, 11:01:14
Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 10:47:25
Ugyan, csak elfogyott a patron, és filóznak, hogyan pörgessék fel a House-t. Behoznak egy vad klingon beteget? House-t börtönbe zárják és meg kell szöknie?... Esetleg jönnek a zombik?!
zombi klingonok zárják börtönbe.. minimum
görkorcsolyás zombi klingonok

Ramiz

Quote from: Fazék on 2007-12-05, 11:03:57
Quote from: Nakedape on 2007-12-05, 11:01:14
Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 10:47:25
Ugyan, csak elfogyott a patron, és filóznak, hogyan pörgessék fel a House-t. Behoznak egy vad klingon beteget? House-t börtönbe zárják és meg kell szöknie?... Esetleg jönnek a zombik?!
zombi klingonok zárják börtönbe.. minimum
görkorcsolyás zombi klingonok
... akik a Jingle Bells-t éneklik és a sztájkoló írókra lövöldöznek a stúdiók megbízásából, közben pedig kiderül, hogy Dr House is egy hős, akinek az a képessége, hogyha Hiró közelében tartózkodik, akkor az megtanul profin angolul, viszont cinikus lesz, egoista és piszkálódós, így hát ketten elindulnak egy másik sorozatba, hogy pitét egyenek a Pitemesternél, míg megbeszélik, hogy mentik meg Michael Scofield-et a sztrájk alatt sunyiban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 12:17:55
Quote from: Fazék on 2007-12-05, 11:03:57
Quote from: Nakedape on 2007-12-05, 11:01:14
Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 10:47:25
Ugyan, csak elfogyott a patron, és filóznak, hogyan pörgessék fel a House-t. Behoznak egy vad klingon beteget? House-t börtönbe zárják és meg kell szöknie?... Esetleg jönnek a zombik?!
zombi klingonok zárják börtönbe.. minimum
görkorcsolyás zombi klingonok
... akik a Jingle Bells-t éneklik és a sztájkoló írókra lövöldöznek a stúdiók megbízásából, közben pedig kiderül, hogy Dr House is egy hős, akinek az a képessége, hogyha Hiró közelében tartózkodik, akkor az megtanul profin angolul, viszont cinikus lesz, egoista és piszkálódós, így hát ketten elindulnak egy másik sorozatba, hogy pitét egyenek a Pitemesternél, míg megbeszélik, hogy mentik meg Michael Scofield-et a sztrájk alatt sunyiban.
minimum :Kiraly:

Nakedape

Quote from: Tycho on 2007-12-05, 16:54:19
Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 12:17:55
Quote from: Fazék on 2007-12-05, 11:03:57
Quote from: Nakedape on 2007-12-05, 11:01:14
Quote from: Ramiz on 2007-12-05, 10:47:25
Ugyan, csak elfogyott a patron, és filóznak, hogyan pörgessék fel a House-t. Behoznak egy vad klingon beteget? House-t börtönbe zárják és meg kell szöknie?... Esetleg jönnek a zombik?!
zombi klingonok zárják börtönbe.. minimum
görkorcsolyás zombi klingonok
... akik a Jingle Bells-t éneklik és a sztájkoló írókra lövöldöznek a stúdiók megbízásából, közben pedig kiderül, hogy Dr House is egy hős, akinek az a képessége, hogyha Hiró közelében tartózkodik, akkor az megtanul profin angolul, viszont cinikus lesz, egoista és piszkálódós, így hát ketten elindulnak egy másik sorozatba, hogy pitét egyenek a Pitemesternél, míg megbeszélik, hogy mentik meg Michael Scofield-et a sztrájk alatt sunyiban.
minimum :Kiraly:
ja az már tényleg betenne ha ezen felül valami balaeset, v betegsége lenne, és mittomén, mondjuk lesántulna
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Olyan már volt, de még fokozható, és szerintem lesz is. House-zal már történt mindenféle, de Wilson vagy Cuddy összeomlása érdekes lenne és mindkettő rengeteg poénlehetőséget tartalmaz. Wilson nevet-e House cinikus poénjain, ha az ő életéről van szó? House megtaperolja-e Cuddy melleit, ha az éppen ájult? :D Még durvább lenne, ha az excsapata közül készülne ki valaki (és nem Foreman mondjuk), akik jelenleg nagyon boldogok, hogy (szerintük) kiszabadultak House hatalma alól.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

aszongyak egyesek, hogy jan 29-en jon a kovetkezo resz.
tudom, hogy nem ujdonsag, de azert nem art, ha le van irva itt is.
rofl

Tycho

Quote from: hargharg on 2008-01-14, 13:42:36
aszongyak egyesek, hogy jan 29-en jon a kovetkezo resz.
tudom, hogy nem ujdonsag, de azert nem art, ha le van irva itt is.

de messze van még az :comp:

RedPriest

Quote from: Tycho on 2008-01-14, 15:02:58
Quote from: hargharg on 2008-01-14, 13:42:36
aszongyak egyesek, hogy jan 29-en jon a kovetkezo resz.
tudom, hogy nem ujdonsag, de azert nem art, ha le van irva itt is.

de messze van még az :comp:

Mivel részemről még a vizsgaidőszak közepén állok, rohamosan közeledik ez a dátum (már csak azért is, mert ezen a napon vizsgám is lesz). Tehát véleményem szerint elég közeli időpont. :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

hargharg

#68
4/10

: )

edit: jo volt, szep volt, azt irjak, hogy most egy heten belul 2 resz is lesz (febr. 3. es 5.). : D
rofl

hargharg

#69
4/11
csak, hogy ne porosodjon nagyon a topik (meg hat a duplaposzt is kihagyhatatlan).
[spoiler]
a futo Wilson... : DDDD

"I love you." x DDDDD

es a "talalkozas"... : DDD[/spoiler]
ez nagyon mokas volt... : DDDDDD

szerencsere holnaputan uj resz, nem kell sokat varni. : )))

na de majd utana... : /
rofl

Kvikveg

#70
En kisse le vagyok maradva hozzatok kepest, de 3/15 (rakos) reszen neha akkorakat rohogtem...  :lol: :lul:

edit: 3/21 AC/DC Highway to hell az uj botjaval - ááááá...  :lul: :lul: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

4/10 - kis karácsonyi giccs House-módra. :)
[spoiler]A happy end, Wilson ötletadó random mondatával és a csodatevés eljátszásával már elég kopottnak hatott szerintem.[/spoiler]

(Egyébként érdekes, hogy mióta a stroke óta megvannak (és növekednek) a saját keringési-érrendszeri és/vagy pszihés problémáim, egyre kényelmetlenebb néznem a House-t. Itt minden eset speciális, de House mindet megoldja, míg a valóságban az esetek túlnyomó része közönséges és egyszerű, az orvosok mégsem tudják megoldani ("szedje ezt a gyógyszert, meglátjuk, hat-e", "ááá, azzal nem lehet mit csinálni - tanuljon meg együtt élni vele" stb), pláne Magyarországon, ahol esik szét az egészségügy döcögős szekere, az orvosoknak pedig non-stop a faszuk kivan.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

hargharg

ha jol ertem, akkor a tobbi House epizod ebbol az evadbol:
Mondays, Beginning March 10:
8:00-9:00 p.m. House (Time Period Premiere)

osregi hir, es meg az sem biztos, hogy igy is lesz. : D
rofl

Nakedape

Quote from: hargharg on 2008-02-11, 08:13:22
ha jol ertem, akkor a tobbi House epizod ebbol az evadbol:
Mondays, Beginning March 10:
8:00-9:00 p.m. House (Time Period Premiere)

osregi hir, es meg az sem biztos, hogy igy is lesz. : D

ha én jól értem, akkor amit ekkor akartak leadni, azokat most adták tömbe le februárban,és ha a sztrájk mostani megegyezése rábólint a tgaság (amire igen) és újra összeszedik a  csapatot, és újra forgtanak, akkor majd valamikor, egyszer lessz is még rész...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

hargharg

#74
Quote from: Nakedape on 2008-02-11, 08:22:59
...
keo, utanalapozgattam kicsit es most az jott ki, hogy aprilis/majusban varhato uj resz. forras
dehat persze, ahogy Nakedape mondja, tkp "majd valamikor" lesz a kovetkezo. : D

edit: ezzel a hozzaszolassal valami nem stimmel... : /
rofl

teraflare

Na végre én is utolfogtam magam. a 4/11v12 Jó lett ez az évad de
[spoiler]
a végén miért pont a legjobb nőt szavazta ki  :bruhuhu: 
Cut Throat Bitch FAN!!! Wilsonnak meg jó az ízlése. :jee:
[/spoiler]

hargharg

Quote from: teraflare on 2008-04-10, 15:44:27
...

izlesek es pofonok, izlesek es pofonok... : D

de hurra, mar csak kevesebb mint harom het, es uj resz!
rofl

hargharg

duplaposzt.
kint van az uj epizod.
meg is neztem, es jo volt, ujrakezdesnek.
remelhetoleg jovo hettol jon a drama is megint. : D
rofl

Tycho

Ma délelőtt jutott eszembe, hogy tegnap előtt jött ki az új rész, gyorsan le is szedtem, nem volt túl eseménydús, ahogy hargharg is mondta, inkább valami visszatérő rész volt. Remélem a jövő heti részben visszaáll a szokásos tempó  :lazza:

Fazék

nem volt eseménydús? kit érdekel?  :gyagya: én fetrengtem a nevetéstől jópár jelenetnél és én spec ezért nézem a House-t  :Kiraly:

hargharg

#80
s04e15

omajgad, drama.
no, az iyen reszek miatt szeretem nagyon ezt a sorozatot.
a jovo heti is _nagggggyon_ metal lesz.
kar, hogy elvileg az mar az utolso ebben az evadban. : /

edit: de tenyleg, most tisztara sokkos allapotban vagyok. hogyan birom en ezt ki jovo hetig?
kezdetnek asszem egy Bucket List lesz.
rofl

blackman

Quote from: hargharg on 2008-05-14, 02:54:04
s04e15

omajgad, drama.
no, az iyen reszek miatt szeretem nagyon ezt a sorozatot.
a jovo heti is _nagggggyon_ metal lesz.
kar, hogy elvileg az mar az utolso ebben az evadban. : /

edit: de tenyleg, most tisztara sokkos allapotban vagyok. hogyan birom en ezt ki jovo hetig?
kezdetnek asszem egy Bucket List lesz.
:tezsvir: fukken epic
[spoiler]Azért a Cuddys sztriptíz se volt semmi.  :D [/spoiler]

Fazék

#82
House S4 évadzáró
szemét rész volt. ott volt a végén a gombóc a torkomban.
viszont összességében nem tetszett túlságosan. elég béna hatásvadász lezárásnak éreztem

ui: harg egy fag. :__devil:

hargharg

#83
na csak vard meg, amig modjogot szerzek magamnak, ha mashova nem, hat ebbe a topikba... : D
amugymeg : P, meg tudtam allni az elso mondatnal: "szemet egy resz volt".

par oran belul editelek, addigra en is latni fogom mar.

edit: hja kerem, akinek minden problema... : D
kulonben is, te kerted, hogy rakassam ide... : DDD
teny, hogy elozo resz jobban sikerult, de hat idonkent iyen is kell.
es akkor most varhatunk augusztus vegeig.
rofl

Fazék


hargharg

mindjart irok valami okosat, miutan osszeszedtem az agyam darabkait a falrol...
varj, inkabb megse. : D
rofl

blackman

khm... Ideje feléleszteni a topikot.  :D A negyedik rész nagyon jó volt, én még House beszédének is bedőltem.  :D

NLZ

Jó lassan készült el a felirat most. :)
[reserved]

hargharg

jah, earl elkenyeztetett minket elozo szezonokban... : D
mindegy, amig kijon a kovetkezo resz elott, addig nincs problema.
rofl

NLZ

Na jah, de legalább szép lassan elkészül a feliratja. Pl ReGenesis S4-hez sztem nem lesz felirat sose. :/
[reserved]