Main Menu

Könyves topik?

Started by Ramiz, 2007-11-12, 19:30:47

Previous topic - Next topic

A "Négyszögletes, vékony, fa eredetű..." topik át legyen nevezve "Könyvek"-re?

"A krumplileves legyen krumplileves, elvtársak..."
2 (13.3%)
Ne, teljesen jó a régi neve és már úgyis megszoktam.
13 (86.7%)

Total Members Voted: 15

Voting closed: 2007-11-15, 19:31:00

Ramiz

Lásd a Question mezőt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

2.
Úgyis csak a nehézfelfogásúknak nem esik le, hogy mit takar, és így még ötlletes és szórakoztató is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2007-11-12, 19:31:36
2.
Úgyis csak a nehézfelfogásúknak nem esik le, hogy mit takar, és így még ötlletes és szórakoztató is.

:tezsvir:

We Are The Dead Clever Ones
Trolls don't belong here anyway.  :__devil:

Member

#3
1.
(I'm just fuckin' trollin', nooo way :D)

EDIT:
És valaki komolyan nyomott az elsőre. :eek:

Darkstar

BTW most néztem meg a topic címét, és nyelvtanilag nem teljesen tökéletes (dolkgok, benne), de annyra mind1. :

Más: mivel nem voltam biztos, hogy ide a koherens kifejezést lehet-e használi, felütöttem a google-t.
Quotekoherens: összefüggő. Egy verbális objektum (jelkomplexus, szöveg) akkor minősül ~nek, ha az interpretátor a sensus designatus (rendszerszerű sensus) és az alkalmazott modell(ek) alapján létre tud hozni egy olyan sensus referenst (kontextuális sensus), amelyet egy általa relatumként elfogadható tényállás-konfiguráció mentális képével egybengzónak, megfelel(tethet)őnek tart. (koherencia, szövegkoherencia, vs inkoherens.)
:fuk-u:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Egyértelműen  2.  :smile:

gugli sux

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Lythis

Egyes. csakazértis :D
(egyébként asszem édesmindegy)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.