Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Próféta

Az illető asztali játékos mennyire szereti az xvideket?

Ramiz

Általában lejátssza... Majd meglátjuk. Végül is olyan sok időnk nincs, film meg sok, úgyhogy no para, ha nem viszi...

Amúgy van egy következő (tematikusabb) filmmaraton-terv a fejemben: "A film határain túl" címmel gyűjtenénk mindenféle furcsaságot, ami a hagyományos narratív keretet feszegeti (Tulsa Luper: Moab Story idevág (klipszerű stílusú, de hosszú és komoly történet (azonkívül a Wonderfalls hősnője is művészin cicit-puncit villant benne :cool: )), Timecode (négy részre osztott képernyőn párhuzamosan futó film), avantgárd művek stb).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2008-02-15, 00:01:06
azonkívül a Wonderfalls hősnője is művészin cicit-puncit villant benne :cool:

Fenébe a filmmaratonnal, ez kell, azonnal.
Failure is the default option

minuszmiki

Quote from: Ramiz on 2008-02-15, 00:01:06
Amúgy van egy következő (tematikusabb) filmmaraton-terv a fejemben: "A film határain túl" címmel gyűjtenénk mindenféle furcsaságot, ami a hagyományos narratív keretet feszegeti (Tulsa Luper: Moab Story idevág (klipszerű stílusú, de hosszú és komoly történet (azonkívül a Wonderfalls hősnője is művészin cicit-puncit villant benne :cool: )), Timecode (négy részre osztott képernyőn párhuzamosan futó film), avantgárd művek stb).
Lehet, hogy erre én is be fogok nevezni (persze csak ha nem zavarok), a mostanira is kíváncsi vagyok, de sajnos nem érek rá a hétvégén. Másrészt meg a társaságot is meg kéne néznem irl, ha már egyszer ennyi időt töltök itt. :)

Kuroi Tenshi

Mi történt, vki kimondott egy varázsszót, és egyből
gyűlnek a jelentkezők? :haha:

minuszmiki

Már régóta kacérkodom a gondolattal, hogy elmenjek valamelyik meetre, mostanra érett meg a döntés. :)

Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-15, 00:11:29
Quote from: Ramiz on 2008-02-15, 00:01:06
azonkívül a Wonderfalls hősnője is művészin cicit-puncit villant benne :cool:

Fenébe a filmmaratonnal, ez kell, azonnal.
Ezt csak a te kedvedért írtam le. :D Én is csak ezért szedtem le, és véletlenül kiderült, hogy egy nagyon is érdekes film. (És persze az említett jelenetek nem a hozzánk hasonló romantikus perverzek vágyait elégítik ki (tehát nem közeliek :D).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-02-15, 07:42:57
(És persze az említett jelenetek nem a hozzánk hasonló romantikus perverzek vágyait elégítik ki (tehát nem közeliek :D).
" - Vén hülye buzeráns!
- De miért?...
- Hiába izgattál fel!
- Ez nem közönséges nyúl! ..."
:D

Zsiga

Holnap reggel le kell szaladnom vidékre, de szerintem 13.00 körülre hazaérek. Akkor ki jön majd a TV-ért, és kb. mikorra?

Én

Valamint: mikor találkozunk Örsön? Gondolom nem külön megyünk Ramizékhoz. (bár én odatalálnék, csak be kéne tippelni, hol szálljak le :hehe:)

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-15, 11:16:41
Quote from: Ramiz on 2008-02-15, 07:42:57
(És persze az említett jelenetek nem a hozzánk hasonló romantikus perverzek vágyait elégítik ki (tehát nem közeliek :D).
" - Vén hülye buzeráns!
- De miért?...
- Hiába izgattál fel!
- Ez nem közönséges nyúl! ..."
:D

Haha, pedig már én is kész voltam minden létező programomról lemondani ennek a filmnek a kedvéért :)

Amúgy kb este 7-re érnék Pestre, tehát a második felére sem érnék oda :(  (Így inkább maradok Vasárnapig.)

Próféta

Quote from: Én on 2008-02-15, 21:17:02
Valamint: mikor találkozunk Örsön? Gondolom nem külön megyünk Ramizékhoz. (bár én odatalálnék, csak be kéne tippelni, hol szálljak le :hehe:)
14h jó lesz? Visítson, aki nem tudna odaérni, de mondjuk fél óra halasztással már igen.

kikuchiyo

Megpróbálok odaérni. Az Örsön hol?
Failure is the default option

Próféta


Én

Legyen a gomba, a hagyomány kedvéért. :smile:
basszameg

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-02-15, 22:23:07
14h jó lesz? Visítson, aki nem tudna odaérni, de mondjuk fél óra halasztással már igen.
"VISÍTOK"
Na jó, igyekezni fogok, de a családi ebédek simán túlnyúlnak 1-en, az út
meg még egy óra oda. N3 már sanszosabb. Pardon, csá~nszü-sabb.
Bár most megérdemelnétek, hogy ti álljatok fél órát a süvítő hideg szélben,
ahogy azt én múltkor tettem  :__devil: :haha:

Én


Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-15, 23:36:13Bár most megérdemelnétek, hogy ti álljatok fél órát a süvítő hideg szélben,
ahogy azt én múltkor tettem  :__devil: :haha:
Én meg megérdemlem, hogy végre én legyek az, aki nem vár meg másokat  :__devil:  :haha:

Részemről amúgy hozzászoktam, hogy az egyéni program preemptálja a családi ebédet, ez valószínűleg holnap se lesz másként, nudge-nudge?
Legyen akkor 14:15 - 14:30 a találka?

Én: Ragified? Enraged?

Kuroi Tenshi

Quote from: Próféta on 2008-02-15, 23:41:00
Részemről amúgy hozzászoktam, hogy az egyéni program preemptálja a családi ebédet, ez valószínűleg holnap se lesz másként, nudge-nudge?

Én: Ragified? Enraged?
Holnap a mai tervezettnél hosszabb munkábanmaradás miatt
elmaradt monitor-vásárlást bonyolítom, így jó, ha ebédidőre
hazaérek és letesztelem, szóval nem én fogom várni a családi
ebédet, hanem a családi ebéd engem :)

2.: hmm :3.
:3
...
>:3
:D

Lythis

*visít
most értem haza, szal fél3-3? :3

Ramiz

Fél háromra akkor mindenki legyen ott, aki el akar jutni idáig.
Tévét meg tudjátok oldani rögtön idefelé jövet, Fazék/Zsiga(/Nakedape - beférsz még oda?)? Mert akkor azzal is időt spórolnánk meg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

asszem most beférek:) de ha nem akkor odaérek örsre:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Oké. Ja igen, megnéztem a hüttőt, van itt másfél csomag virsli meg fél zacskó szendvicskenyér, esetleg még tudok mellé rántottát csinálni vagy valami mást tojásból, plusz van három konzervnyi csilis bab, az is jó tud lenni, csak így ezerféle kaja lesz + sok időbe kerül. Szóval ha valakinek van még virslije otthon, vagy mirelit pizza, vagy bármi hasonló könnyen elkészíthető és megehető kaja, az nyugodtan hozhat. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Asszem van németből hozott befőttes virslim... én szeretem. :D

Fate



Tudom, hogy kicsit későn szólok, de csak mostanra tisztázódott le a hétvégém. Szóval ha nem baj én is csatlakoznék eme nemes eseményhez. (Ha már mostanában nem sikerült túlságosan aktívan résztvenni a fóruméletben.)
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Kuroi Tenshi

"jer, have somefun", ahogy a szállóige is :haha:
(jut eszembe, régen láttuk :/ )
(tudom, könnyen beszélek, nem én vagyok a
házigazda :haha: )

Kviki, eszedbe jutott, melyik a GOMBA, mert eltűnt
a postod :)

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-02-16, 13:01:33
"jer, have somefun", ahogy a szállóige is :haha:
(jut eszembe, régen láttuk :/ )
(tudom, könnyen beszélek, nem én vagyok a
házigazda :haha: )

Kviki, eszedbe jutott, melyik a GOMBA, mert eltűnt
a postod :)
Nem, feladtam. Melyik az?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Asszem már leszögeztem, hogy evrybády is welkám. :)
(Hozzatok kaját!)

Belenéztem a Boiling Pointba, hát kíváncsi vagyok, hogy fogjátok bírni... (Ennél sokkal nézőbarátabb Kitano-filmek is vannak, pl Sonatine.) Olvastátok a Wostry-kritikát a Geekzen a filmről? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2008-02-16, 13:03:37
Nem, feladtam. Melyik az?
A nagy bevásárlási téglatest aljában van a gomba alakú körpénztár. Én ennyire emlékszem, ez alapján szándékozom megtalálni.

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-02-16, 13:04:32
Asszem már leszögeztem, hogy evrybády is welkám. :)
(Hozzatok kaját!)

Belenéztem a Boiling Pointba, hát kíváncsi vagyok, hogy fogjátok bírni... (Ennél sokkal nézőbarátabb Kitano-filmek is vannak, pl Sonatine.) Olvastátok a Wostry-kritikát a Geekzen a filmről? :D
Nem, en bator vagyok, szeretem a veszelyt.

Quote from: Próféta on 2008-02-16, 13:10:31
Quote from: Kvikveg on 2008-02-16, 13:03:37
Nem, feladtam. Melyik az?
A nagy bevásárlási téglatest aljában van a gomba alakú körpénztár. Én ennyire emlékszem, ez alapján szándékozom megtalálni.
Ok, akkor ketten fogunk keringeni.

PC OFF. Talalkozunk ott. :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.