Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Nakedape

várjá várjá  afrikait akció már a listán?? be kéne szereznem előtte egyet legalább,  a fenti az brazil, plussz jó film is

japán cicis..  én természetesen , csak az úszaosport népszerűsítése miatt nézném meg meg a zombikkal jól szimbolizált társadslmi feszültségábrázolás miatt. ezeketa a "melleket" mellesleg el kell viselnei..ilyen az élet
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Itt a lista:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1286.msg360938#msg360938

Quote from: Nakedape on 2008-10-19, 15:38:07
várjá várjá  afrikait akció már a listán?? be kéne szereznem előtte egyet legalább,  a fenti az brazil, plussz jó film is
Igaz, my mistake. Brazil film.

Quote from: Nakedape on 2008-10-19, 15:38:07japán cicis..  én természetesen , csak az úszaosport népszerűsítése miatt nézném meg meg a zombikkal jól szimbolizált társadslmi feszültségábrázolás miatt. ezeketa a "melleket" mellesleg el kell viselnei..ilyen az élet
Természetesen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

http://www.nollywood.com

itt próbálok nézelődni, de kevés a lista, és van amit még az imdb se talál, nemhogy a torrent, de szóval ha bárki tud jó forrás nollywoodhoz neten szóljon
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

ja izé, ez a sokat emlegetett szavazás hol is van/lesz pontosan?  :redface:

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-19, 16:15:49
ja izé, ez a sokat emlegetett szavazás hol is van/lesz pontosan?  :redface:

Ma este fogom létrehozni, addig még a fentebb linkelt (egy oldallal visszább mutató...) listát nézegessétek, hogy mit tennétek még közé, ill. a nagyon esélytelenek közül ki lehet lőni párat.

Hogy legyen amúgy? Mindenkinek annyi szavazat, ahány film belefér a napba (5 vagy 6), vagy több, esetleg kevesebb?

Naked, az a Dead Snow tetszik! :cool: A Saunát (idei finn horror) megtalálta már valaki a neten?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

sztem mindenkinek bárhány szavazat, aztán úgyis a legtöbbet kapottak kellenek csak.

vétó jogok lesznek? :D vagy negatív szavazatok? :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék


Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-10-19, 16:38:29
vétó jogok lesznek? :D vagy negatív szavazatok? :D

Végül is lusta voltam ilyen szavazást készíteni, szóval mindenki kommentbe tolja a "vétót". Arra szavazzatok pipával (zölddel), amelyiket szívesen megnéznétek. Bármennyit lehet szavazni.

Itt a szavazás:

http://www.doodle.ch/a87a33vbqz2yn5ny

Eléggé izé lett végül is a választék, de mindegy. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék


Én

#670
Quote from: Én on 2008-10-19, 10:59:50
Nekem anyám kitalálta, hogy a hosszú hétvégén vidékre kell mennünk, mert az albérlő szétbaszta a lakást egyedül meg nem mer menni. :frown:
Szóval most (is) kihagyom
Megdumáltam anyámmal (majd kedden megyünk), mégis rontom a levegőt :smile:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Kaját és innivalót szokás szerint (és az egyszerűség kedvéért) mindenki magának hozzon - vagy álljatok össze csoportokba és dobjátok ösze a nagy zacskó virslit, de a vásárlást lehetőleg a közös tali előttre időzítsétek. Fehér Orosz most nem lesz (annyi...). :D

Ha valaki hoz egy erős (mkv-t lejátszani képes) laptopok meg Zsigával együtt a szükséges TV kábeleket, azt megköszönném, mert akkor nem cuccolok le a gépemmel.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

én csak azt a laptop-ot tudom fölajánlani, ami lanparty-n is ott volt.
p4-3ghz NW mag, 1 GB ram, mobility radeon 9700, 40gb hdd
talán egy jól beállított lejátszóval korrektül mennek rajta a 720p-s filmek.
kábeleket tudok vinni, az nem gond, csak szóljatok előtte, hogy ne felejtsem itthon őket.

Xzone

Quote from: Xzone on 2008-10-18, 22:50:45
Vihetem a laptopom. Core 2 Duo 2 giga RAM-mal, DVI kimenettel. Kábelem nincs hozzá viszont.

Ramiz

Quote from: Xzone on 2008-10-20, 23:11:50
Quote from: Xzone on 2008-10-18, 22:50:45
Vihetem a laptopom. Core 2 Duo 2 giga RAM-mal, DVI kimenettel. Kábelem nincs hozzá viszont.

Jó, úgy értettem, hogy ha hozhatod, akkor hozd is. :)
Szerintem mindkét laptopot hozzátok, ha nem gond, jobb a biztonság.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

bárcsak beírná bárki, hogy tud valami korrekt laptop-ot hozni. oh bárcsak... de úgy látom senki nincsen.
na mindegy, nekem van egy, ami lanparty-n is ott volt.
p4-3ghz NW mag, 1 GB ram, mobility radeon 9700, 40gb hdd
talán egy jól beállított lejátszóval korrektül mennek rajta a 720p-s filmek.

ja és kábeleket természetesen tudok vinni, az nem gond, csak szóljatok előtte, hogy ne felejtsem itthon őket.

szerk: eh Ramiz, te mindenek elrontója

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-10-20, 23:09:28
kábeleket tudok vinni, az nem gond, csak szóljatok előtte, hogy ne felejtsem itthon őket.
Jut eszembe, táp.

Azt továbbra is tartom, hogy lehetne előtte kora délután egy társas meet Siriusban, ahonnan együtt megyünk az Örsre. Másnak nem tetszik az ötlet.

Fazék

Quote from: Próféta on 2008-10-20, 23:14:09
Quote from: Fazék on 2008-10-20, 23:09:28
kábeleket tudok vinni, az nem gond, csak szóljatok előtte, hogy ne felejtsem itthon őket.
Jut eszembe, táp.
nekem is itt van az eszembe, folyton beugrik. ne aggódj, majd csak pont pénteken induláskor fog kiesni a fejemből :)

Én

A társast szerintem kihagyom (a teaházas rendezvények annyira nem jöttek be, főleg a teaház miatt), azt viszont nem fixálhatnánk le, hogy Örsön mikor? Csakmert vissza kell érnem időre akkor.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-10-19, 13:59:45
A kora délután kezdéssel csak annyi a gond, hogy nekem (még mindig) van sok melóm, tehát én részemről este 8-9-nél előbb nem kezdeném el - vagy legyen nappal és este vége. Szóval értitek.

A reggel 10/11-től este 9-10-ig opció azóta kiesett?

A postokból nem derült ki, hogy lett-e végleges idősáv.

Quote from: Fazék on 2008-10-19, 14:58:50
komoly filmekkel teljesen fölösleges próbálkozni ezeken a maratonokon, páran úgyis tönkrevágják az élményt :)

én még a Dirty Harry-től is félek egy kicsit...

Célozgatni tetszik?

[spoiler=Ramiz, ne olvasd!]
Ha a Hard boiled alatti röhögésem zokon vetted, az
annak tudható be, hogy nekem úgy vezettétek fel,
hogy az egy jó és komoly film, erre valójában egy
zs-kategória felé konvergáló akciófilmnek csúfolt
paródia volt. Volt benne néhány mélyre elásott,
csak utalás-szintű történetszál, de elhomályosítja
néhány olyan dolog, amire a mai napig nem tudok
röhögés nélkül visszagondolni, annyira abszurd
módon szar volt.
[/spoiler]

Ellenben az a western, High noon ha jól tévedek,
tényleg jó és komoly film volt, mégis közbe-röhögések
és beledumálás nélkül ment végig, ha jól emlékszem.

A Dirty Harry pedig király.

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-10-21, 00:51:43
[spoiler=Ramiz, ne olvasd!]
Ha a Hard boiled alatti röhögésem zokon vetted, az
annak tudható be, hogy nekem úgy vezettétek fel,
hogy az egy jó és komoly film, erre valójában egy
zs-kategória felé konvergáló akciófilmnek csúfolt
paródia volt. Volt benne néhány mélyre elásott,
csak utalás-szintű történetszál, de elhomályosítja
néhány olyan dolog, amire a mai napig nem tudok
röhögés nélkül visszagondolni, annyira abszurd
módon szar volt.
[/spoiler]

Mindegy, nem dühít. :) Ideje megtanulnom tényleg elfogadni mások véleményét (tényleg = akkor is, ha éppen szögesen ellentétes az én kedvenc véleményeimmel :D). (De azért, csak hogy tudd: szar az ízlésed. :__devil: )



A nappali idősávot tulajdonképpen hivatalosan nem lőttük ki, de a többség, úgy tűnik, nem preferálja, Én-nek pedig nem is jó, úgy tűnik. Neked gázos az éjszaka?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-10-21, 00:55:09
(De azért, csak hogy tudd: szar az ízlésed. :__devil: )
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-10-21, 00:51:43
A Dirty Harry pedig király.
Quote from: Ramiz on 2008-10-18, 19:21:04
Benevezném még a Dirty Harry-t is (egyszer már láttam, de annyiszor nem elég, vicces és akciós, szerintem tuti jóság),

Akkor nem csak az én izlésem szar :p

Quote from: Ramiz on 2008-10-21, 00:55:09
Neked gázos az éjszaka?

Túlélhető, legalább lesz egy hétvége utána.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-10-21, 01:04:37
Quote from: Ramiz on 2008-10-21, 00:55:09
Neked gázos az éjszaka?

Túlélhető, legalább lesz egy hétvége utána.
Pedig már épp kezdtünk örülni hogy nem tudsz jönni... :__devil: :D

Fazék

#685
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-10-21, 00:51:43Célozgatni tetszik?
nem csak célzok. lövök. (HÁ HÁ) (HÁ)
őszintén leszarom hogy mi a véleményed egy filmről, amennyiben ez úgy nyílvánul meg, hogy a másik élményét igyekszel tönkrecseszni. az olyan emberek miatt hagytam abba a komolyabb filmekre mozibajárást, mint te, akik képtelenek magukban tartani egy filmről alkotott véleményüket, és mondjuk egy A Tale of Two Sisters közben is képes fölnevetni illetve hangos megjegyzéseket tenni a legizgalmasabb résznél, ezzel kizökkentve azokat is, akik tényleg élveznék a filmet. bocsáss meg, de én az ilyen emberekből nem kérek filmnézés közben.  :)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-10-21, 11:14:43
Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-10-21, 00:51:43Célozgatni tetszik?
nem csak célzok. lövök. (HÁ HÁ) (HÁ)
őszintén leszarom hogy mi a véleményed egy filmről, amennyiben ez úgy nyílvánul meg, hogy a másik élményét igyekszel tönkrecseszni. az olyan emberek miatt hagytam abba a komolyabb filmekre mozibajárást, mint te, akik képtelenek magukban tartani egy filmről alkotott véleményüket, és mondjuk egy A Tale of Two Sisters közben is képes fölnevetni illetve hangos megjegyzéseket tenni a legizgalmasabb résznél, ezzel kizökkentve azokat is, akik tényleg élveznék a filmet. bocsáss meg, de én az ilyen emberekből nem kérek filmnézés közben.  :)

I smell a nice fatty FLAME :D :whoah:

Én ezzel úgy vagyok, hogy egy vicces vagy debil filmnél (Ford Fairlane, Ace Ventura stb) nem zavar egy-egy poén (sőt igazából azoktól olyan élvezetesek társaságban), de komolyabb témákban (horror, thriller, dráma) semmilyen "könnyed" dolgot (poént) nem illik mondani. Általánosságban pedig (nem csak filmekre) a pozitív véleményt érdemes megosztani, a negatívat meg lenyelni. Így kevesebb ellenséget szerez az ember. (Saját tapasztalat. :lazza: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Aztán mégis mióta lett komoly dráma egy John Woo-féle akciófilm? ^^"

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-10-21, 20:32:56
Aztán mégis mióta lett komoly dráma egy John Woo-féle akciófilm? ^^"
ooooh you got me there smart boy.  :oops:

ha élvezetet lelsz ebbe belekötni, akkor még mindig nem esett le a dolog, hogy mi zavart a film közbeni reakciókban, szóval akciózz tovább nyugodtan, minek koptassam a billentyűzetet ilyen faszságra :)

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-10-21, 21:10:58
ooooh you got me there smart boy.  :oops:

ha élvezetet lelsz ebbe belekötni, akkor még mindig nem esett le a dolog, hogy mi zavart a film közbeni reakciókban, szóval akciózz tovább nyugodtan, minek koptassam a billentyűzetet ilyen faszságra :)
Deee, értem én miről beszélsz úgy általában, csak azt nem értem hogy egy JW-fos hogy jön a képbe.