Flaser's House of Perversions

Started by Flaser, 2008-07-23, 23:10:46

Previous topic - Next topic

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necrid^ on 2008-11-26, 22:48:41
Simán a harmadik ^^
megerősítve. harmadik. egyértelmű.

off: azért jó látni, hogy néha még aktív vagy a lényegesebb kérdéseket illetően :D

Necrid^

Quote from: Fazék on 2008-11-26, 22:51:36
Quote from: Necrid^ on 2008-11-26, 22:48:41
Simán a harmadik ^^
megerősítve. harmadik. egyértelmű.

off: azért jó látni, hogy néha még aktív vagy a lényegesebb kérdéseket illetően :D

Mindig aktiv vagyok és figyelem folyamatosan a forumon nyugi. csak esku alig jutott időm uccso évben. a sok melo/tanulás majdnem 100% megette az időm >_>

De mostantol probálok néha irkálni is :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Harmadik.^^

Majd ha kicserélik az új fél terrás wincsim egy működőre akkor majd le is szedem ezeket szépen...most épp Saha 9 gigás packját magozom szal ezmég ráér..:)

Member

Te szemét, tanulnom kéne, erre a perverzióidat töltöm. A Yakitate!! doujin után nincs megállás. ^^

Flaser

Come to the Dark Side my Apprentice!  :bsd:
I'll show you the true power of Ero!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fatal

Höh, eddig azt hittem, csak más animékből-mangákból készült doujinshik ezek, aztán rájöttem, hogy mit takar az original doujinshi kifejezés...
Kösz értük, az utóbbiak nagyon bejönnek :jee: Még csak kb 10-be olvastam bele szúrópróbaszerűen, de mindegyik jó volt. Faptastic.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

NLZ

Jaja, nagyon jó minden, szipi szupi hurrá!
[reserved]

Tocika

A legelső kép honnan van?:D nagyon tetszik
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Tocika

Ő az első post első képe honnan van?:D esetleg 1 hentaiból vagy csak olyan egyedülálló?
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.


Tocika

LOL epic fail :D elfelejtettem hogy ezt már egyszer megkérdeztem azért kössz a választ... ^^"
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Tocika

A google docot nem tudom elérni
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Tocika

A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Tocika

Miértnem látom a 13, 14-es batch-ot ftp-n?
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Tocika

A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

frozenstein

http://usteam.hu/forum/index.php?topic=205.msg461277#msg461277
Gondolom jelenleg az adminnak van jobb dolga is mint a hentai részleg frissítése.

Tocika

Ahm értem.. de nem akkor rakja fel a listát amikor felrakja a fájlokat?
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

NLZ

A listát akkor írja flasher, amikor feltölti az ideiglenes feltöltőkönyvtárba. Aztán onnan lesz áthelyezve letöltésre. Ha jól tudom.
[reserved]

Flaser

Quote from: NLZ on 2010-12-01, 18:12:55
A listát akkor írja flasher, amikor feltölti az ideiglenes feltöltőkönyvtárba. Aztán onnan lesz áthelyezve letöltésre. Ha jól tudom.

We have a winner!
http://www.youtube.com/watch?v=x8JRPrwxhAg
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

NLZ

Quote from: Flaser on 2010-12-02, 02:30:09
Quote from: NLZ on 2010-12-01, 18:12:55
A listát akkor írja flasher, amikor feltölti az ideiglenes feltöltőkönyvtárba. Aztán onnan lesz áthelyezve letöltésre. Ha jól tudom.
http://img441.imageshack.us/img441/5720/nvtelenqz.png

We have a winner!
[reserved]

Tocika

A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Flaser

A gyűjtemény frissítve lett, s mostantól nem batch-enként megy föl majd az anyag. Részletek a címlapon!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Tocika

Hosszas keresgélés után rájöttem hogyan rakjam be az xml fájlod comicrackba (tudom, kezdő vagyok) erre: There was an error importing the comic list: 'ComicDB.xml' Miért? :frown:
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Flaser

#55
Quote from: Tocika on 2012-08-23, 22:41:14
Hosszas keresgélés után rájöttem hogyan rakjam be az xml fájlod comicrackba (tudom, kezdő vagyok) erre: There was an error importing the comic list: 'ComicDB.xml' Miért? :frown:

Talán próbálhatnád simán a zip-et importálni a CR-be, ahogy a ReadMe-ben leírtam?  ;)

QuoteSince version 2.2 a Comic Rack Database will be included in the torrent.
To use the database, follow these steps in *this* order.
1. Start Comic Rack, Select Preferences
2. Select Advanced --> Database Backup --> Restore Database
3. Browse the "ComicDB Backup 20-05-11.zip" file for the program.
4. Select Libraries --> Add --> Add the torrent's folder.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Tocika

Siker. Mostmár csak azt nem értem miért egy nagycsomó képregény előtt state-nél egy nagy piros x. Valamit rosszul csinálok?
A világban csak hibák léteznek. Ha valami jó, akkor hibás a hiba.

Flaser

Quote from: Tocika on 2012-09-07, 13:13:48
Siker. Mostmár csak azt nem értem miért egy nagycsomó képregény előtt state-nél egy nagy piros x. Valamit rosszul csinálok?

...mert a Comic Rack nem találja a file-t. Ismét csak azt tudom mondani, kövesd a leírást! Add hozzá a Library-hez a mappát ahová a gyűjteményt letöltötted, s akkor meg kell találja őket.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."