Flaser's House of Perversions

Started by Flaser, 2008-07-23, 23:10:46

Previous topic - Next topic

Flaser

Flaser's House of Perversions



Ez a thread Flaser erotikus és hentai manga/doujinshi feltöltéseit dokumentálja, a "műértők" itt értesülhetnek róla, hogy a gyűjtés hogy halad, mi mikor kerül fel. Csak (angolul) lefordított anyagot teszek fel.

5884 db manga/doujinshi van már a szerveren!
Frissítve 2011-07-11

Mivel az egész gyűjtemény most már rendkívül nagy, így batch-ek helyett a torrent frissítésével párhuzamosan kerülnek föl majd a szerverre az anyagok (wget-el, hogy zsozso élete is egyszerűbb legyen). Igen, az egész anyag elérhető torrenten keresztül is (meg egy XDCC bot-on a #fakku@irc.rizon.net-en). Jelenleg a 2011-05-20 (v2.2)-es torrent állapotát tükrözi az anyag, a következő frissítés augusztusban várható.

Magát a gyűjtést folyamatosan végzem, mostanra ez már olyan komolyságot öltött, hogy Yuribou szavaival élve, kinőtte a csendes hálószobai deviancia fogalmát és Igazzy Sörözéses Téma lett belőle.

A legtöbb idő a felhalmozódott anyag megfelelő katalogizálásával telik. Én ugyanis pedáns "műértőként", nem csak az aktuális franchise1-t szoktam beazonosítani, hanem a rajzoló mangaka/circle nevét sőt még a fordítót is. Néha még az előbbi, a franchise beazonosítása sem egyszerű, mert a mangaka-k néha (számunkra) igencsak ismeretlen dolgokhoz is csinálnak doujin-t.

Könyvtárak a szever gyökerén

Hentai\Doujinshi2
Hentai\Manga & Original Doujinshi3

Pár szó a "nevezéktanomról":

[######] Franchise {Artist} - Title [Translator]

Minden file-nak van egy 6-jegyű, egyedi azonosító száma, pl. [001234].
Ha a Franchise, saját, akkor "Original" áll ebben a mezőben.
Az Artist, néha ún. Doujinshi circle-t jelöl, azaz csapatot. Néha előfordul, hogy ezt a leghíresebb Mangaka-val jelöli más (pl. Tony Taka aki T2 Art Works tagja).
A Fordító Csapatokat többnyire egy a trackereken vagy a DDL/irc listáikon is használt rövidítéssel használom pl. Doujin World --> D-W, Sahadou --> SaHa, Hentai Enishi --> H-E stb. Ha nem tudtam kideríteni ki csinálta a fordítást, akkor simán "translated" áll a mezőben.
A L2RPrint azt jelöli, hogy a file tartalma tükrözött, nyugati kiadás.

Google Docs Katalógus - Frissítve 2011-05-20

Ez a google-docs táblázat tartalmazza az összes eddigi feltöltést.

Comic Rack Katalógus - Frissítve 2011-05-20

A gyűjteményhez van egy Comic Rack katalógus is. Ennek beüzemelése egy kicsit macerés: előbb kell a katalógust hozzáadni a programhoz (ami persze semmit se talál, egy rakás piros X), majd utóbb magukat a file-okat, így azok automatikusan a katalógus bejegyzéseire mutatnak majd.

A Comic Rack használata egyébként erősen javallott, ha a teljes gyűjtemény érdekel, mert így tudsz szerző, formátum (doujinshi, original doujinshi, tankoubon, etc.), franchise stb. szerint szűrni és ráadásul nem kell a 122.2 GiByte-nyi zip file-t kicsomagolni!

Torrent Letöltés - Frissítve: 2011-05-20

Az egész gyűjtemény elérhető torrent formájában is:


http://sukebei.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=48862


1Anime, manga, j-rpg, fighting game, eroge, visual-novel, stb.
2Adott franchise-hoz köthető doujinshi-k.
3Franchise-hoz nem köthető, saját ihletésű művek. Mielőtt az "original doujinshi" kifejezésen elkezdenénk vitázni, had mondjam el, hogy minden doujin, amit saját pénzen, (relatíve) "alacsony" példányszámban adsz ki. Van aki saját, más "fan" mangával tesz így...más meg Erogame-mel mint hajdan a Type-MOON.


You've been reading:
Flaser,  Raider of the Lost Hentai


"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Alkyra

Szép, megyek le is csekkolok párat, bár a többségük megvan.^^ (Nekem főleg képgyűjteményem van, de minden fajtából. :P 4chanon eddig csak epic topicokat csináltam, ahányszor dumpoltam egy directoryt. :szemuveges:)

minuszmiki

Honnan van türelmed mindezt ilyen szépen kiszínezgetni? Egyébként meg kösz ezekért, egy részét ismerem, a többiből meg majd szemezgetek.

Flaser

"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kvikveg

 :zomg:
Mennyi ido volt ezt a mennyiseget osszeszedni?!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone


Darkstar

#7
Quote from: Kvikveg on 2008-07-24, 00:14:07
:zomg:
Mennyi ido volt ezt a mennyiseget osszeszedni?!

Az még nem is annyira sok. Bár ha ezek csak a válogatottak, akkor nem is kevés. :D
DL tiem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Hmm ez nagyon jó ötlet. Gratulálok!

Flaser

#9
Hamarosan majd elkezdem feltölteni őket.
Más: ha valaha egy rakás könyvtárt külön-külön file-ba kell tömöríteni, akkor a 7-zip és a következő script használata javallott:

@echo off
setlocal

REM Location of 7z.exe
set exe=c:\program files\7-zip\7z.exe

REM Location of root folder
set root=D:\BACKUP_Fresh\6.3.1_Hentai_Doujinshi

for /F "tokens=* usebackq" %%G in (`dir "%root%" /A:D /B`) do (
"%exe%" a -tzip "%root%\%%G.zip" "%root%\%%G" -mx0 > NUL
if exist "%root%\%%G.zip" echo rd /s /q "%root%\%%G"
)

endlocal


A "root" elérési utat módosítva lehet megadni, hogy hol dolgozzon. Ezt dobd bele egy text file-ba (notepad) cmd kiterjesztéssel majd futtasd.




Quote from: Darkstar on 2008-07-24, 01:05:07
Quote from: Kvikveg on 2008-07-24, 00:14:07
:zomg:
Mennyi ido volt ezt a mennyiseget osszeszedni?!

Az még nem is annyira sok. Bár ha ezek csak a válogatottak, akkor nem is kevés. :D
DL tiem.

Nemcsak, hogy válogatott, de ráadásul mind angolul van.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

Ohohohoho. Király. Legutóbb épp a Canon Sensei-t olvastam(be lett fejezve sajnos.:( isten hentai pedig) így most kell valami pótlás.
Mindenesetre:  :appl:. Szép munka.

teraflare

Néhány barátomat biztos érdekli ezek közül pár. Majd leszedem nekik őket. Köszönet a nevükben is.  :D

Dreamcleaver

Flaser: Ezeket kb mikor pakolod fel? Én az FTP gyökerébne nem látom. Nekem az is jó, ha máshova pakolod fel. Kb mennyi helyet foglalnak a felsorolt művek?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

frozenstein

Quote from: long listKisaragi Gunma - Love Selection
Augusztus végén ebből lesz animation változat.

minuszmiki

Quote from: frozenstein on 2008-07-24, 17:52:35
Quote from: long listKisaragi Gunma - Love Selection
Augusztus végén ebből lesz animation változat.
:whoah:

Flaser

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-24, 17:42:12
Flaser: Ezeket kb mikor pakolod fel? Én az FTP gyökerébne nem látom. Nekem az is jó, ha máshova pakolod fel. Kb mennyi helyet foglalnak a felsorolt művek?

A feltöltés úgy működik, hogy felrakod a saját acc-odba (ami egy külön rejtett könyvtár mindenkinek), aztán zsozso odarakja ahova akarja. Az én "ajánlásom", pusztán tiszteletteljes meglátás, hiszen ennyi anyagnak (szvsz) már van értelme külön (látható) könyvtárat nyitni a gyökérben.

PS.: Már 46 hentai doujinshi várja zsozso értő gondozását.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Soldier

köszi, remélük jová lesz hagyva  :kocc:

Flaser

Hentai Doujinshi-k feltöltve. (218 db)
Az Hentai Manga-kba és az Original Doujinshi-kbe belekezdek; de ezek valószínüleg csak egy hét múlva lesznek fent.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Dreamcleaver

Úgyérted a személyes helyedre vagy zsozso berendezte? Mert a Manga\Hentai könyvtárban van egy rakat alkönyvtár. Melyik a tiéd?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Flaser

Back from vacation!

Én (és szinte minden más uploader) csak a "saját" tárhelyemre tölthetek fel dolgokat, aztán zsozso az, aki befésüli ezt a közös tárhelybe.

Ahogy nézem, még semmi nem lett áttéve. A Hentai Manga-k / Original Doujinshi-k feltöltése ezennel indul.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Alkyra

#20
ohohoo..download download...hehehehehehe

Hol a túróban van a könyvtár?XD Nem találom őket sehol...(Manga/Hentai alatt  nem találom a lentebb említetts stuffokat. vagy azokat még zsozso nem rakta fel?)

Flaser

Quote from: Flaser on 2008-08-02, 15:18:39
Back from vacation!

Én (és szinte minden más uploader) csak a "saját" tárhelyemre tölthetek fel dolgokat, aztán zsozso az, aki befésüli ezt a közös tárhelybe.


Ahogy nézem, még semmi nem lett áttéve. A Hentai Manga-k / Original Doujinshi-k feltöltése ezennel indul.

A kérésekkel most már zsozso-hoz forduljatok, az ő kezében van a dolog.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Makos

Quote from: Flaser on 2008-08-09, 23:05:30
Quote from: Flaser on 2008-08-02, 15:18:39
Back from vacation!

Én (és szinte minden más uploader) csak a "saját" tárhelyemre tölthetek fel dolgokat, aztán zsozso az, aki befésüli ezt a közös tárhelybe.


Ahogy nézem, még semmi nem lett áttéve. A Hentai Manga-k / Original Doujinshi-k feltöltése ezennel indul.

A kérésekkel most már zsozso-hoz forduljatok, az ő kezében van a dolog.

Alig várjuk már hogy megnézhessük a gyűjteményed :smile:
Remélem zsozso hamarosan elérhetővé teszi ::)

motifator

Bazze, a kiváncsiság. Tényleg nem szoktam ilyesmiket nézni, de láttam, hogy felkerültek a cuccaid, és belelestem.

Mit is töltsünk le? Szemem megakad a 3 Eureka seveN doujinon. Ejnye, nem biztos, hogy kéne, tuti illúzióromboló lesz, jelenleg az E7 a személyes BEST ANIMU EVER. De az a rohadt kiváncsiság. Szal leszedtem. Mi van még? Dennou Coil-t meglátom. Na ne már! Mondjuk mit is vártam, gyakorlatilag mindenből van. Hát töltsük le azt is.
Kicsomagoltam a fájlokat, és belenéztem. Hát vazze, mindegyiket kb. az első 1-2 oldal után kilőttem, és aztán töröltem is mindet. Asszem ez nagyon nem az én műfajom, nekem rohadt illúzióromboló a kedvenc karaktereimet látni csúnyán megrajzolva hardcore nyomulni totál elképzelhetetlen párosításokban.
Nem mondom, meg tudom érteni, ha valakinek ez tetszik, lehet, hogy én is csak rossz sorozatokat választottam, de meglepett, hogy mennyire nem jött be az egész. Pedig nem vagyok prűd, vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudtam élvezni, hogy a kedvenc karaktereimet ilyen kifordított szituációkban látom.
Azért szép kis gyűjtemény, meg kell hagyni  :jee: Köszönjük  :merci:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

minuszmiki

Quote from: motifator on 2008-09-18, 01:47:01
...
Nem mondom, meg tudom érteni, ha valakinek ez tetszik, lehet, hogy én is csak rossz sorozatokat választottam, de meglepett, hogy mennyire nem jött be az egész. Pedig nem vagyok prűd, vagy ilyesmi, egyszerűen nem tudtam élvezni, hogy a kedvenc karaktereimet ilyen kifordított szituációkban látom.
...

A kedvenc animéimből készült doujinokat én sem szeretem, pontosan ugyanezen okból. Na persze például egy Nise MIDI vagy T2 doujin felülírja az ellenszenvemet. De inkább original doujinokat olvasok, a fent lévők közül javaslom például Kisaragi Gunma vagy Cuvie mangáit, szép art, helyenként jó sztori és a szexjelenetek is rendben vannak.

Flaser

#25
Ajánlom a CCC (Crazy Clover Club) doujinjait, ők nem csak rajzolni, de írni is tudnak, az ő történeteik nem csak erotikusak, de romantikusak is...

...habár van egy-két olyan is a csomagba ami faszkókasztóan nyomasztó (típikusan rape/exploitation/defilement etc., nyugi a  CCC nem ilyen), de az ember mindenből tanul valamit.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Flaser

#26
Banner Kerestetik!

Kicsit sokat, baromi sokat válogattam a képeim közt, hogy legyen egy illusztráció a nyitó oldalon. Egy kis vágás és ez lett az eredmény:






Szerintetek melyik legyen? :angyali:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

KeLa


White SeeD

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Flaser

Quote from: White SeeD on 2008-11-26, 21:43:41
Első.

+Az miből van? :angyali:

Fate/Hollow Ataraxia fan doujin. Hogy melyik azt ne kérdezd mert nekem is csak ez az egy kép van.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."