A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: blarkeláttad a hasp*na fantázianevet viselõ képet? *
Nem vagyok vizuális típus, de én is hányok, már a gondolattól is...

Relunx

Originally Posted by Member
A Saber Marionette küldököt semmi sem übereli...
Az a beszínezett ovális az ott
Nekem semmi bajon velük, a vörös csaj RULZ! :D
(Now you think I'm sick minded...maybe true...)

Relunx

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RelunxNekem semmi bajon velük, a vörös csaj RULZ! :D
(Now you think I'm sick minded...maybe true...)

Relunx
hát... nekem már az a szõke csajszi se tetszik gifben az aláírásod jobbszélén... dehát ízlések és pofonok. a többségünkre mindkettõ ráférne :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Relunx

Bezzeg ha Nyuu-t raknám be mingyárt jobb lenne mi? :D
Egyébként már megvan hogy mire fogom lecserélni azt a gif-et. Mondjuk sztem az se fog tetszeni neked...:p (tán még az is megeshet hogy visszasírod a mostanit)
U.I.: Leglább a balodlai kép az tetszik???

Relunx

Lt. Simoan Blarke

Quote from: RelunxBezzeg ha Nyuu-t raknám be mingyárt jobb lenne mi? :D
nem szeretem Nyuu-t.
Quote from: RelunxEgyébként már megvan hogy mire fogom lecserélni azt a gif-et. Mondjuk sztem az se fog tetszeni neked...:p (tán még az is megeshet hogy visszasírod a mostanit)
hát ahhoz elég kemény dolgot kell betenned:D
Quote from: RelunxU.I.: Leglább a balodlai kép az tetszik???
je n'aime pas az ilyen beállításokat, és egy kicsit össze van nyomva függõlegesen, nem? :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

katz

Quote from: RelunxBezzeg ha Nyuu-t raknám be mingyárt jobb lenne mi? :D
Egyébként már megvan hogy mire fogom lecserélni azt a gif-et. Mondjuk sztem az se fog tetszeni neked...:p (tán még az is megeshet hogy visszasírod a mostanit)
U.I.: Leglább a balodlai kép az tetszik???

Relunx
Off, de ide kivánkozik:
A jobb oldali nekem se teccik, jó nagy feje van...
A bal oldali meg alig kivehetõ.

Mindegy milyen képet raksz be, csak jó nagy csöcsei legyenek a csajnak rajta :D ;)

A Grenadieros csajszi viszont szerintem is már nevetséges kategória. Vicces lehet nagyon a sorozat (eddig csak a csöcsbõl betárazós jelenetet láttam :lul: ), kb mint az Eiken. :)

Yakumo

Quote from: RelunxNos íme pár kép az én Rusyunámról - Big Boobs RULZ!:
Rusyuna1
Rusyuna2
Rusyuna3
Rusyuna4
Rusyuna5
Rusyuna6
Rusyuna7
Rusyuna8

Hát nem édes? :D Akárki akármit mond, Nálam Õ nagyon RULZ!

Relunx
Vááá:3x3: Too much for me, sorry:o

Relunx

#2857
QuoteOriginally Posted by blarke
hát ahhoz elég kemény dolgot kell betenned
Hidd el olyan lesz! (legalábbis addig amig mást nem gondolok, mert gyorsan változnak a gondolataim...)
QuoteOriginally Posted by blarke
je n'aime pas az ilyen beállításokat, és egy kicsit össze van nyomva függõlegesen, nem?
640x480-ról lett 200x150-re összenyomva...
QuoteOriginally Posted by katz
Mindegy milyen képet raksz be, csak jó nagy csöcsei legyenek a csajnak rajta :D:)
NANÁ!!!!
QuoteOriginally Posted by katz
A bal oldali meg alig kivehetõ.
Majd igyekszem finomítani rajta/kijavítani...
QuoteOriginally Posted by Yakumo
Vááá:3x3: Too much for me, sorry
Elhiszem...:D

Relunx

Member

Valami aranyosat és arányosat tegyél be és akkor jó lesz az. :)

Relunx

QuoteOriginally Posted by Member
Valami aranyosat és arányosat tegyél be és akkor jó lesz az.
Megpróbálom...:D (sokszor gyõz a sick minded-felem...)

Relunx

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Relunx640x480-ról lett 200x150-re összenyomva...
hallottál már ARÁNYOS kicsinyítésrõl? :D az egy dolog, hogy mindkettõ 4:3 névleg, de szerintem te kivagdostál valamit. kb. tévé produkál ilyet, ha 4:3ból 16:9be teszed át :o
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Moha

Hmm, a csaj jól néz ki, de valahányszor meglátom a Rusyuna nevet, feszt Rusnya-nak olvasom, az meg már kissé negatív... :hehe:

Necrid^

Quote from: MohaHmm, a csaj jól néz ki, de valahányszor meglátom a Rusyuna nevet, feszt Rusnya-nak olvasom, az meg már kissé negatív... :hehe:
:lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rage

Quote from: MohaHmm, a csaj jól néz ki, de valahányszor meglátom a Rusyuna nevet, feszt Rusnya-nak olvasom, az meg már kissé negatív... :hehe:
Azert, mert a buta japanok kitalaltak, hogy ok bizony romanizalni fognak mindent, megpedig ugy, ahogy epp eszukbe jut (ez sajnos nem vicc), igy alakult ki az a gyakorlat, hogy a neveket "visszarendezik" keresztnev - vezeteknev sorrendbe (szal wtf, azert ennyire nem kellene megfelelni az amerikai "elvarasoknak"), es "sho", "shu", "sha" helyett gyakran "syo", "syu", "sya"-t irnak. :\
痛みを感じる方向に、出口がある!

Manitu

Quote from: katz(eddig csak a csöcsbõl betárazós jelenetet láttam :lul: )
WTF:eek: Ezt látnom kell :D


Feldin

Quote from: RageAzert, mert a buta japanok kitalaltak, hogy ok bizony romanizalni fognak mindent, megpedig ugy, ahogy epp eszukbe jut (ez sajnos nem vicc), igy alakult ki az a gyakorlat, hogy a neveket "visszarendezik" keresztnev - vezeteknev sorrendbe (szal wtf, azert ennyire nem kellene megfelelni az amerikai "elvarasoknak"), es "sho", "shu", "sha" helyett gyakran "syo", "syu", "sya"-t irnak. :\
uff ...
reméltem itt még nem tartunk...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Member

[SIZE="5"]MELLÉ!!! [/SIZE] :D. A kecsesség semmit sem ér (sõt, nem is létezik), ha az arányok menüpontban egy negatív X van.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Member[SIZE="5"]MELLÉ!!! [/SIZE] :D. A kecsesség semmit sem ér (sõt, nem is létezik), ha az arányok menüpontban egy negatív X van.
azaz. egy csaj, akinek a testtömegének a 40%-a a melleiben van, nálam már nem lehet kecses... :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Groven

Quote from: blarkeazaz. egy csaj, akinek a testtömegének a 40%-a a melleiben van, nálam már nem lehet kecses... :D

Arról nem is beszélve, h megállni se tudna elõtted, mert mindig lehúzná a gravitáció amiatt a 40% miatt.:muhahah:

Fazék

Quote from: GrovenArról nem is beszélve, h megállni se tudna elõtted, mert mindig lehúzná a gravitáció amiatt a 40% miatt.:muhahah:
de legalább nem veri be az orrát :D

Ready2

Quote from: Fazékde legalább nem veri be az orrát :D

:hahaha:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékde legalább nem veri be az orrát :D
az lehet, de te se nagyon tudod smárolni szex közben... :s
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Fazék

Quote from: blarkeaz lehet, de te se nagyon tudod smárolni szex közben... :s
pont te panaszkodsz a te magasságoddal? azzal még talán pont "átérnéd" :haha:
de mi átlagmagasságúak ebbõl a szempontból tényleg hátrányban vagyunk :eek:  :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Fazékpont te panaszkodsz a te magasságoddal? azzal még talán pont "átérnéd" :haha:
de mi átlagmagasságúak ebbõl a szempontból tényleg hátrányban vagyunk :eek:  :D
ahhah. nagyon nagy élmény lenne C-betûhöz konvergálni közben :D
és hogy on is legyek:
kis vámpírcsajszi from Wild Arms. a kép szépséghibája, hogy pici. de majd csinálok nagyobbat. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Vagy csak a szilikon összenyomja a tüdejét. :D

Pirula

Quote from: blarkeazaz. egy csaj, akinek a testtömegének a 40%-a a melleiben van, nálam már nem lehet kecses... :D
De lehet! Csak akkor a melleinek jóvan nagyobb sûrûségûnek kell lennie a teste többi részéhez képest!
:bólogat:

Member

Quote from: PirulaDe lehet! Csak akkor a melleinek jóvan nagyobb sûrûségûnek kell lennie a teste többi részéhez képest!
:bólogat:
Higanycsecs? :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberHiganycsecs? :)
Member feltalálja az uránmagos nõi melleket :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

par szerintem nagyon szep wallpaper saiyaman gyujtemenyebol (hatha valaki meg nemlatta mindet :)):

1
2  3  4  5  6 7 9 10  11 12  13 14 15 16 17 18

Lt. Simoan Blarke

hm-mm :) a 2., 4., 5., 6., 9. és 17. nagyon teccik :cool:
a Nyuu-s szerintem nem lett az igazi... a 12esnek meg iszonyatosan nagy a feje a testéhez képest. imho.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster