A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: MemberBUM!!! Oda a fõnyeremény! Arra vártam, hogy ezt bebökje vki! Imádkozzatok, hogy ne durranjon be az agyam és ne keressek róluk bikinis képet! Csak csukott szemmel mertem hallgatni az eseményeket! Amúgy 2 Elfen Lied epizód után 1 ilyen egészen üdítõ volt. :p
Keress róluk bikinis képeket! Én megnézem és elmesélem majd :)

Yakumo

Quote from: MemberBUM!!! Oda a fõnyeremény! Arra vártam, hogy ezt bebökje vki! Imádkozzatok, hogy ne durranjon be az agyam és ne keressek róluk bikinis képet! Csak csukott szemmel mertem hallgatni az eseményeket! Amúgy 2 Elfen Lied epizód után 1 ilyen egészen üdítõ volt. :p
Tényleg ne! ;) Bikinis képeket NOOOOOOOOOOO:eek: :D Amúgy se légy mazo, nem jó az. :)

Member

Quote from: sirtomiKeress róluk bikinis képeket! Én megnézem és elmesélem majd :)
Micsoda mazochista. :rolleyes: Megkeresem azt a részt, amelyikben baseball-oztak, abban asszem volt ilyen. De nemtom, hogy van e olyan playerem, amelyet elvisel a fényképezõprogim. :(

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberMicsoda mazochista. :rolleyes: Megkeresem azt a részt, amelyikben baseball-oztak, abban asszem volt ilyen. De nemtom, hogy van e olyan playerem, amelyet elvisel a fényképezõprogim. :(
egyszerû printscreen + ctrlv paintbe, ha nem mplayer. de NE! ezt NEM akarom látni! :D

sirtomi: a második session (Fumoffu) az nem mecha, hanem love comedy. és majdnem olyan jó, mint az SR :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Bocsánat, amiért ilyen majom fejet vágnak (másmilyet tudnak? :rolleyes: ), de ha máshol állítottam meg a filmet, elfeketült az egész.
Most kiderül, igazán férfi vagy e, hogy mekkora a fájdalomküszöböd és mennyire vagy vizuálisan eltorzult!

Kazenokizu

Quote from: MemberBocsánat, amiért ilyen majom fejet vágnak (másmilyet tudnak? :rolleyes: ), de ha máshol állítottam meg a filmet, elfeketült az egész.
Most kiderül, igazán férfi vagy e, hogy mekkora a fájdalomküszöböd és mennyire vagy vizuálisan eltorzult!
Kissé lepukkant fanart minösége van... Érdekes mindenestre... :hahaha: :hahaha:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Yakumo

#3036
Quote from: MemberBocsánat, amiért ilyen majom fejet vágnak (másmilyet tudnak? :rolleyes: ), de ha máshol állítottam meg a filmet, elfeketült az egész.
Most kiderül, igazán férfi vagy e, hogy mekkora a fájdalomküszöböd és mennyire vagy vizuálisan eltorzult!
ez....valóban......nem......jó......:D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberBocsánat, amiért ilyen majom fejet vágnak (másmilyet tudnak? :rolleyes: ), de ha máshol állítottam meg a filmet, elfeketült az egész.
Most kiderül, igazán férfi vagy e, hogy mekkora a fájdalomküszöböd és mennyire vagy vizuálisan eltorzult!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! :uzi::uzi::mad::hogyaza: ennyit a vizuális sérüléseinkrõl.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Quote from: MemberBocsánat, amiért ilyen majom fejet vágnak (másmilyet tudnak? :rolleyes: ), de ha máshol állítottam meg a filmet, elfeketült az egész.
Most kiderül, igazán férfi vagy e, hogy mekkora a fájdalomküszöböd és mennyire vagy vizuálisan eltorzult!
Ezen a sorozaton asszem én tök jól szórakoznék, már csak a rajz miatt is :D

Eliza

Quote from: sirtomiEzen a sorozaton asszem én tök jól szórakoznék, már csak a rajz miatt is :D
Már ha nem állna be közben az agyhalál... Én láttam már, IRTÓ GÁZ!!!
"Itsudatte... boku wa nanika... iya... dareka o sagasu tameni ikiteru
... kono sekai de umarete kitanda.
Soshite...
Sono sagasu hito wa... omae kamo shirenai."
("Always... I have been living for the sake of finding something... no... someone.
Therefore... I was born into this world.
And...
That person that I have been searching for... may be you.")

Didico

Quote from: ElizaMár ha nem állna be közben az agyhalál... Én láttam már, IRTÓ GÁZ!!!

Bárcsak vége lenne a szenvedéseinek... de még csak most kezdõdik igazán... Az agyhalál már beállt nálam legalábbis.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Ready2

hehe tessek ittvan nektek erdekes poz (kulonosen member figyelmebe) :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ready2hehe tessek ittvan nektek erdekes poz (kulonosen member figyelmebe) :)
lol! ez a kép olyan, mint amin "örvény-effekt" segítségével még csavartak egyet a megrajzolás után.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Didico

Quote from: blarkelol! ez a kép olyan, mint amin "örvény-effekt" segítségével még csavartak egyet a megrajzolás után.


Igen... de nem olyan rossz...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Ready2

ezse rossz

ennek meg kicsit nagy a... öö az ujja

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ready2ezse rossz
enyhén hatásvadász... :D
Quote from: Ready2ennek meg kicsit nagy a... öö az ujja
hát, nem csak az.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Didico

Quote from: Ready2ezse rossz

Nem az!

ennek meg kicsit nagy a... öö az ujja

Kicsit tényleg...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Fazék

Quote from: Ready2ezse rossz
már megint egy olyan kép, ahol az ember ösztönösen elkezdi egy alsóbb szögbõl nézni a monitort :rolleyes: :D :D

Didico

Quote from: Fazékmár megint egy olyan kép, ahol az ember ösztönösen elkezdi egy alsóbb szögbõl nézni a monitort :rolleyes: :D :D


És a végén ki kell ábrándulnod, mert rá jössz, h sajnos semmit nem látsz, amit szeretnél. :):lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Necrid^

Quote from: Ready2ezse rossz

ennek meg kicsit nagy a... öö az ujja
Elsõ szép.. másik fura. ^^
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

Quote from: Ready2ezse rossz
Majdnem ráfogtam, hogy jó, de utána megláttam, hogy eltört a lába. Jaj szegény, ez fájhat! :rolleyes:

Quoteennek meg kicsit nagy a... öö az ujja
A szépségideálom!... Ellentéte... Mondjuk érdekes feje van (+), van benne vmi bájos, csak hirtelen nem tudom, hogy mi...

Didico

Quote from: MemberMajdnem ráfogtam, hogy jó, de utána megláttam, hogy eltört a lába. Jaj szegény, ez fájhat! :rolleyes:


A szépségideálom!... Ellentéte... Mondjuk érdekes feje van (+), van benne vmi bájos, csak hirtelen nem tudom, hogy mi...


Talán emlékeztet vmelyik anime karakterre. De most nem tudnék példát mondani...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Megegyeztünk Danhibikivel, hogy megmutatom, nekem melyik anime lány típus tetszik. Szóval, mielõtt megnyitnád, olvasd el ezt:
1. 1 1/4 éved rajzolok, úgyhogy ne vágd el a torkom azonnal (pl. nem tudok bõrszínt szinezni :beken: )
2. Nem vagyok hajlandó fotosoppal korrigálni, mert az kiszúrás a többiekkel
3. Nem szeretem a mangás testalkatot.
4. A csaj 15 éves, 158 cm és 55 kg.
Mathilde

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberMathilde
nem látszik a bal melle. ha a jobb nem dudorodna ki a test vonalából, akkor megkérdezném, hogy mi a francnak van rajta melltartó? :3x3:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkenem látszik a bal melle. ha a jobb nem dudorodna ki a test vonalából, akkor megkérdezném, hogy mi a francnak van rajta melltartó? :3x3:
Ez mondjuk igaz... Sokat kell még tanulnom, sokat...

Didico

Quote from: MemberEz mondjuk igaz... Sokat kell még tanulnom, sokat...

Hát... legalábbis a nõi mellekrõl. :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Quote from: DidicoHát... legalábbis a nõi mellekrõl. :)
[SIZE="3"]MEMBER EZENNEL MEGHIRDETI:
LEHETÕLEG NÕI ALANYOKAT, MODELLEKET KERESS A NÕI MELL TÖKÉLETES ÁBRÁZOLÁSÁNAK MEGTANULÁSÁHOZ! ÁRBAN MEGEGYEZÜNK![/SIZE]

Lt. Simoan Blarke

Member: van húgod. meg esetleg anyud. sõt, talán még egy barátnõt is beújíthatnál. ez nem elég?:D Offvége gomennasai
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Didico

Quote from: Member[SIZE="3"]MEMBER EZENNEL MEGHIRDETI:
LEHETÕLEG NÕI ALANYOKAT, MODELLEKET KERESS A NÕI MELL TÖKÉLETES ÁBRÁZOLÁSÁNAK MEGTANULÁSÁHOZ! ÁRBAN MEGEGYEZÜNK![/SIZE]

Araki ebbe biztosan nem menne bele. Anyukátok meg... rossz bele gondolni. :lame:  Hirdess csak, hát ha jelentkezik vki... de ez nem valószínû...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Member

Ja, 44 éves melleket egy 15 éves lányra... Az emberi disgusting határtalan. :rolleyes: