A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Itachi

QuoteOriginally posted by deyo
Jaja... ő lenne Dita Liebley... a VanDread-ből... és nem csak szép, hanem az anime-beli karakter - akit alakít - is nagyon vonzó:-))
Most már tuti ,hogy megnézem... :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

deyo

QuoteOriginally posted by Lorenor
Most már tuti ,hogy megnézem... :D
Ha szereted a RomantikusKomédiákat, vmint nem zavar, hogy a jövőben játszódik és Mecha-k vannak benne, vmint renderelt betétek, akkor feltétlen ajánlom:-)) Nekem jelenleg most az a BestOfTheBests:-))
Először lehet, hogy furcsának fogod találni a karakterek kinézetét, de hamar hozzá lehet szokni:-))

Spectre

Na, még egy hölgyemény

Mellesleg a Vandreedet én is ajánlom, nekem az egyik kedvencem a vígjátékok között
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Zodd

QuoteOriginally posted by Spectre
Na, még egy hölgyemény

Mellesleg a Vandreedet én is ajánlom, nekem az egyik kedvencem a vígjátékok között
Ezek szerint akkor nézed a YYH-t ??
hol tartasz?
tetszik? Most megy fel a film majd nézd meg ha még nem láttad volna. :rolleyes:
:bsd:

Relunx

Legszebb anime lány:
Naru - Toshinden-bõl

Sajna most nincs kép róla, de igérem majd keresek róla!

Relunx

Chronos

Ha már Botannál tartottunk, akkor itt egy kártya...;)

CHRONOS

Itachi

QuoteOriginally posted by Chronos
Ha már Botannál tartottunk, akkor itt egy kártya...;)

CHRONOS
:lol:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Spectre

QuoteOriginally posted by Zodd
Ezek szerint akkor nézed a YYH-t ??
hol tartasz?
tetszik? Most megy fel a film majd nézd meg ha még nem láttad volna. :rolleyes:

Igen, ami a szerveren van, azt láttam, igen és most jön :D
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Saori

#428
Nem tudtam hova rakni ezt a rajzot, de azért meg akartam mutatni^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

Ha már Anime Girls ==>

Itachi

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Ha már Anime Girls ==>
Amit te postoltál az FFX és nem FFX-2.....;)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
Amit te postoltál az FFX és nem FFX-2.....;)

Kötözködni jó dolog^^ Fõleg ha még jogos is^^ Én is szeretek :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Lorenor
Amit te postoltál az FFX és nem FFX-2.....;)

Már elnézést de mivel az egész FFX-2 Introt láttam bizton állíthatom ,hogy Yuna FFX-2 ben is ugyanúgy megtalálható mint FFX simában !!! (Ha nem hiszed elküldöm a klippet)


 :bsd:  By:Tac-csont

Itachi

QuoteOriginally posted by Saori
Kötözködni jó dolog^^ Fõleg ha még jogos is^^ Én is szeretek :D
Én nem kötözködtem csak helyesbítettem...A FF témára kényes vagyok.. ;) Nem rossz szándékkal mondtam...Ugyanakkor kötözködni tényleg jó dolog...:rolleyes: :D :bsd:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Már elnézést de mivel az egész FFX-2 Introt láttam bizton állíthatom ,hogy Yuna FFX-2 ben is ugyanúgy megtalálható mint FFX simában !!! (Ha nem hiszed elküldöm a klippet)


 :bsd:  By:Tac-csont

Igazad van, megtalálható, csak más ruhában^^ Meg a hajában néminemû változtatások voltak^^
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Saori
Igazad van, megtalálható, csak más ruhában^^ Meg a hajában néminemû változtatások voltak^^

Az részlet kérdés a lényeg ,hogy igazam van és Yuna FFX-2 szereplő IS attól ,hogy FFX simából van a kép.....:D . Hát na senki se lehet tökéletes.


:bsd:  By:Tac-csont

phr0zen

Lorenornak adok igazat.Ha a kép valóban az FFX-bõl van(márpedig abból van)és nem az X-2-bõl,akkor nem értem mit kell okoskodni...:rolleyes:

Itachi

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Már elnézést de mivel az egész FFX-2 Introt láttam bizton állíthatom ,hogy Yuna FFX-2 ben is ugyanúgy megtalálható mint FFX simában !!! (Ha nem hiszed elküldöm a klippet)


 :bsd:  By:Tac-csont
Ha megint bölcselkedthetek Saorinak igaza van közvetve tehát nekem is....Más a ruhája...KÉT STUKKERE van és nincs egy szál Summoner-rod ja sem.....Nekem spec a FFX Yuna jobban teccik...Sokkal szendébb..Nem olyan merész mint a másik..meg a ruhája is jobban idézi a japán tradiciókat...Az FFX-2 béli pedig a mostani japán fiatalok aberált divatizlését....:ejj: :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tac-csont

Na ha most nem rossz képet illesztettem be itt egy nagy kedvenc Final Fantasy 7-bõl.

Itachi

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Na ha most nem rossz képet illesztettem be itt egy nagy kedvenc Final Fantasy 7-bõl.
Most talált,süllyedt.... :D :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ha megint bölcselkedthetek Saorinak igaza van közvetve tehát nekem is....Más a ruhája...KÉT STUKKERE van és nincs egy szál Summoner-rod ja sem.....Nekem spec a FFX Yuna jobban teccik...Sokkal szendébb..Nem olyan merész mint a másik..meg a ruhája is jobban idézi a japán tradiciókat...Az FFX-2 béli pedig a mostani japán fiatalok aberált divatizlését....:ejj: :zen:

Jóóóóóvan Lorenor ne mutatkozz be tom ,hogy tevagy a kekeckemester e fórum történetében de még mindíg nem ara figyelsz amit írok. Mondom FFX-2 ben is õ szerepel mégha MÁS ruhában is!!!


:bsd:  By:Tac-csont

phr0zen

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ha megint bölcselkedthetek Saorinak igaza van közvetve tehát nekem is....Más a ruhája...KÉT STUKKERE van és nincs egy szál Summoner-rod ja sem.....Nekem spec a FFX Yuna jobban teccik...Sokkal szendébb..Nem olyan merész mint a másik..meg a ruhája is jobban idézi a japán tradiciókat...Az FFX-2 béli pedig a mostani japán fiatalok aberált divatizlését....:ejj: :zen:

Hagyd békén az én Yunámat,mer' válltól derékig kettészellek...:o
IMO jóval jobban bejön az X-2-es Yuna,mint a X határozatlan kis libája és ez még naaaaaaaagyon messze van az elkorcsosult ízléstõl...:ejj: (Különösen fura ezt tõled hallani,aki Bible Blaxk rajongó.:) )

Itachi

QuoteOriginally posted by phr0zen
Hagyd békén az én Yunámat,mer' válltól derékig kettészellek...:o
IMO jóval jobban bejön az X-2-es Yuna,mint a X határozatlan kis libája és ez még naaaaaaaagyon messze van az elkorcsosult ízléstõl...:ejj: (Különösen fura ezt tõled hallani,aki Bible Blaxk rajongó.:) )
Az mááás izlés.....A Bible Black ben konvencionális ruházat van....;) Semmi bajom Yuna babával....Csak annyit mondtam ,hogy nekem a FFX es jobban bejön..Ennyi..Másrész attól még mindig Lulu a kedvenc FFX női szereplőm....:D :D
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Lorenor
Az mááás izlés.....A Bible Black ben konvencionális ruházat van....;) Semmi bajom Yuna babával....Csak annyit mondtam ,hogy nekem a FFX es jobban bejön..Ennyi..Másrész attól még mindig Lulu a kedvenc FFX női szereplőm....:D :D

Ha már ennyire a témánál maradtunk nekem FFX-2 <== hallod Lorenod 2 !!! / Rikku a kedvencem !!!


:bsd:  By:Tac-csont

Spectre

FF-hez sajna nem tudok hozzászólni (hülye PC) :(
Viszont itt egy újabb kedvencem:
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Spectre
FF-hez sajna nem tudok hozzászólni (hülye PC) :(
Viszont itt egy újabb kedvencem:

Battle Angel jeeeee :D
Megvan elsõ 2 rész még réégrõl és egy jó kis AMV.
Good Girl - Very Good Fighter Angel


:bsd:  By:Tac-csont

Itachi

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Ha már ennyire a témánál maradtunk nekem FFX-2 <== hallod Lorenod 2 !!! / Rikku a kedvencem !!!


:bsd:  By:Tac-csont
Ha lehetek indiszkrét ki az a Lorenod 2???Elírtad a nevem vagy tényleg vmi rejtett jelentéssel bíró enigmával állok szemben... ;) :confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ha lehetek indiszkrét ki az a Lorenod 2???Elírtad a nevem vagy tényleg vmi rejtett jelentéssel bíró enigmával állok szemben... ;) :confused:

Elgépeltem !!! A 2 meg az FFX-2 höz tartozott. De megírtam ,hogy nagyon gáz a billentyûzetem és elõfordulhatnak ilyen gépelési bakik már legalább egy hete szólta. Szóval úgy kell nézni üzneteim. Pl ma elsõ üzenetembõl szinte az öszes "t" beû lemaradt abillentyûzet miatt.


:bsd:  By:Tac-csont

Itachi

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Elgépeltem !!! A 2 meg az FFX-2 höz tartozott. De megírtam ,hogy nagyon gáz a billentyûzetem és elõfordulhatnak ilyen gépelési bakik már legalább egy hete szólta. Szóval úgy kell nézni üzneteim. Pl ma elsõ üzenetembõl szinte az öszes "t" beû lemaradt abillentyûzet miatt.


:bsd:  By:Tac-csont
Ehhh.....Jó mostmár értem sorry  nem tudtam...részvétem.... :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Lorenor
Ehhh.....Jó mostmár értem sorry  nem tudtam...részvétem.... :zen:

Kössz az együttérzést de többre mennék egy új billentyûzetel :D


:bsd:  By:Tac-csont