A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Predakingblarke örülnifog ennek a Képnek
aaaaaaaaaaaaa...... nyálelválasztás beindult :hail:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

Quote from: RageHa Eri-re gondolsz, o tipikus un. "tsundere" [ツンデレ] karakter (olyan noi szereplo, aki nagyjabol folyton serto megjegyzeseket tesz a ferfi (fo)szereplore).

Btw, Eri rulez.

ja ilyen tipus szinte minden comedyben van. ellenkezo elojelu hasonlo tipus persze nincs :_piszka:

Didico

Még jó... habár... de van! Kai a beybladebõl ilyen. Mindenkinek beszól, és csípkelõdik. Még a lányokkal is.


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DidicoMég jó... habár... de van! Kai a beybladebõl ilyen. Mindenkinek beszól, és csípkelõdik. Még a lányokkal is.
ezt úgy mondod, mintha a nõknek joguk lenne a ffiakat b****gatni, de fordítva meg nem :D (és ajánlom magamat. én is mindenkinek beszólok ^^; )
btw. pl. Spike is lekezelõen bánik a "szebbik nemmel". (most átgondoltam az általam ismert animéket, de más nem ugrik be... ja igen, Envy, hehe :hehe: :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Araki

Quote from: blarkemost átgondoltam az általam ismert animéket, de más nem ugrik be... ja igen, Envy, hehe

Lekezelõen bánt volna velük?:eek:  Nem tudok róla... Ja, már értem. Te Ed-re gondolsz.:)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Araki
Lekezelõen bánt volna velük?:eek:  Nem tudok róla... Ja, már értem. Te Ed-re gondolsz.:)
Ed az mindenkivel lekezelõen bánt, verte a nyálát a nagy szakrális kvesztre meg az alkimista tudására. Envy viszont mindenkit egyenjogúan megvert/megölt/megalázott volna. emancipáció rulez ;Ð (és off vége.)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Yakumo

Quote from: PredakingTaláltam NYuu-ról Képet

blarke örülnifog ennek a Képnek
Minkettõ Yo! De a második Yo-bb! :D
Ezt figyuzzátok, nagyon kawaii kis Goddess:D Skuld kicsit felnõtt:jee: Ha valakit érdekel az Anime részlegben (Képgaléria) még van pár kép róla:)

Didico

Quote from: blarkeezt úgy mondod, mintha a nõknek joguk lenne a ffiakat b****gatni, de fordítva meg nem :D (és ajánlom magamat. én is mindenkinek beszólok ^^; )
btw. pl. Spike is lekezelõen bánik a "szebbik nemmel". (most átgondoltam az általam ismert animéket, de más nem ugrik be... ja igen, Envy, hehe :hehe: :D)


Nem azt mondtam, hogy joguk van. Legalábbis nem úgy értettem. Csak egy példa volt. Mivel õ a kedvencem, és én a bunkókra bukok. :)Pár kicsi kivétellel... Spike tényleg bunkó, ha Cowboy Bebop-ra gondolsz. Végülis Envy is. De sztem ha gondolkodunk még rajta egy tucat olyan eszünkbe fog jutni, aki bunkó. :))


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Danhibiki

#2918
Quote from: YakumoEzt figyuzzátok, nagyon kawaii kis Goddess:D Skuld kicsit felnõtt:jee: Ha valakit érdekel az Anime részlegben (Képgaléria) még van pár kép róla
:appl: Jó képek, mondjuk nekem jobban tetszett Urd kicsiként, annyira aranyos.(Mérete ellenére talán még jobban dönti magába a sake-t:D):o
Quote from: blarkeaz elsõ tetszetõs, csak nem egészen olyasmi, mint amit a felvezetõ után vártam  a második viszont :cool:, végre nem egy Pamelaanderzon^3 kebelmachine :jee:
Hát igen az elsõ kicsit furi, de engem megnyugatat az a sok zöld.:) Eri-chant pont jól eltalálták vannak mellei, de nem annyira zavaróan nagyok...:tezsvir: Nekem a személyisége bejött, nem tudom, de valahogy birom ezeket a kívül vadmacska belül kiscica tipusú lányokat...:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Relunx

A második kép nekem is jobben bejött! Nyuu is rulz!

Relunx

Member

A változatosság kedvéért:
Nana

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberA változatosság kedvéért:
Nana
Nana == kislány. szerintem (még) nem szép.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Tudom, hogy kislány. Szerintem szép, s szebb lenne, ha a nyakkendõt csak az egyik oldalon kötné meg. :) Ne mond, hogy Mariko jobb. :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberTudom, hogy kislány. Szerintem szép, s szebb lenne, ha a nyakkendõt csak az egyik oldalon kötné meg. :) Ne mond, hogy Mariko jobb. :D
én nem vagyok pedofil. :p
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeén nem vagyok pedofil. :p
Láttál olyan szavak, hogy "de szép teste van", "megfognám a mellét", "megdugnám", stb.? :) Akkor mondjuk az, hogy helyes arca van és pár év múlva "szép lány lesz", hogy akkor ismét eme topic témája legyen. :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberLáttál olyan szavak, hogy "de szép teste van", "megfognám a mellét", "megdugnám", stb.? :)
egyetlen beszúrt képhez sem fûztek ilyet hozzá, ergo ezt mindenki alapból hozzárendeli (már aki :hehe: )
Quote from: MemberAkkor mondjuk az, hogy helyes arca van és pár év múlva "szép lány lesz", hogy akkor ismét eme topic témája legyen. :D
jó. megvárjuk, amíg megnõ, és utána bepostolhatod :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Didico

Sztem is szép Nana. Mi nem teccik rajta? Hogy nem tud fõzni? Hát... majdnem megtanult. :):lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DidicoSztem is szép Nana. Mi nem teccik rajta? Hogy nem tud fõzni? Hát... majdnem megtanult. :):lame:
az, hogy kislány.

Dokuro-chan
elég lamer kép, majd csinálok jókat ^^
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeDokuro-chan
elég lamer kép, majd csinálok jókat ^^
Ez valóban ronda. :lame:

Didico

Na igen... lány szemmel nézve is...:lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Lt. Simoan Blarke

na majd ha találok rendes képeket (vagy csinálok :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Member

1. Ismételten nem tudják felfogni, hogy az egészséges nõi testalkatnak ehhez semmi köze...
2. Miután az animék egyre élethûbbé váltak, bekövetkezett a válság... Valaki felhördült, hogy "Ezek nem is animék, ezek filmek!"... S megkezdõdött a 3. világháború, megindult a vég...

Magyarul egyik sem az én világom.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: MemberIsmételten nem tudják felfogni, hogy az egészséges nõi testalkatnak ehhez semmi köze...
szerintem Kurosakinak sikerült a bleach két legrondább nõjét belinkelnie. -_-
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Quote from: blarkeszerintem Kurosakinak sikerült a bleach két legrondább nõjét belinkelnie. -_-
Neki rossz, nekem jó hír. :D

Squito

Quote from: blarkeszerintem Kurosakinak sikerült a bleach két legrondább nõjét belinkelnie. -_-
THX :beken: Nem a mellbõségek alapján linkeltem, csak Yoruichiról és Tatsuke-ról nem találtam egy rendes képet!
Amúgy miért lennének rondák??

Member

Az elsõ inkább csak olyan "furcsa", a második viszont olyan, mint egy elkaffantott lovári jósnõ...

Squito

Quote from: MemberAz elsõ inkább csak olyan "furcsa", a második viszont olyan, mint egy elkaffantott lovári jósnõ...
Most inkább megyek aludni, majd holnap keresek normálisabb képet, mert most álmos vagyok és nem találom azt a tengerpartos csoportképet...

Member

Quote from: Kurosaki IchigoMost inkább megyek aludni, majd holnap keresek normálisabb képet, mert most álmos vagyok és nem találom azt a tengerpartos csoportképet...
Oké, nem felejtem el... :ejnye: