Main Menu

Gundam Seed

Started by Nexxuss, 2003-08-22, 12:23:41

Previous topic - Next topic

Nexxuss

Tud e valaki valami konkrétat errõl a gyönyörûségrõl? Hány reésze van neki összesen? Ki pakolássza fel az animehqra?

Eza film ördögi (:bsd: )
:hail:

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Nexxuss
Tud e valaki valami konkrétat errõl a gyönyörûségrõl? Hány reésze van neki összesen? Ki pakolássza fel az animehqra?

Eza film ördögi (:bsd: )
:hail:

52 része van, amit egy mappa is jelöl.

Nexxuss

köszike! azt láttam énis, csak valahol olyat olvastam hogy "csak" 52rész van ,ert Licencelték a cuccot. Oszt a maradék rész nem nagyon kerül fel a netre. Errõl jut eszembe. Mikor kerül fel 52ig? :)

Ransom

Csak én vagyok hülye biztos... 50 rész van fenn és úgy tûnik ez a vége... Vki elmagyarázná ezt nekem?

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Nexxuss
köszike! azt láttam énis, csak valahol olyat olvastam hogy "csak" 52rész van ,ert Licencelték a cuccot. Oszt a maradék rész nem nagyon kerül fel a netre. Errõl jut eszembe. Mikor kerül fel 52ig? :)
^^"
Bocsi, hogy kozbeszolok, de csak 50 reszes...
Es en tettem fel usteam-re
Anime2/Anime/Gundam Seed
Jo szorakozast
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Cobra

Meg tudná valaki mondani, hogy a Gundam sorozatok, filmek közül melyik mikor készült ? A Gundam Wing az tudom, hogy 1995-ös.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

McDouglas

QuoteOriginally posted by Cobra
Meg tudná valaki mondani, hogy a Gundam sorozatok, filmek közül melyik mikor készült ? A Gundam Wing az tudom, hogy 1995-ös.

//www.animenfo.com
Kukorica Rox ^^

Greenest

Hellotok

Látta már valaki a Gundam Seed Destiny elsõ két részét, mert szerintem nagyon állat lett.

Phoeneix

az uj sorozat se rosz, bar 1resz/hettel jon kifele...(lehetne gyorsabb is :hehe: )
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Greenest

Quote from: Phoeneixaz uj sorozat se rosz, bar 1resz/hettel jon kifele...(lehetne gyorsabb is :hehe: )
Igen jöhetne ki gyorsabban is, de sajnos Japánban csak heti egyet adnak. Most a 3. rész is csúszik mert nem tudták végig adni a földrengés miatt ezért majd újra adják.

Alucat

Gundam Seed Forever! Már láttam az uj sorozat elsõ 2 részét is! a 3 is meg lesz és az avatarom mindent elárul a Gundam Fanatizmusomról.  :)
Ja meg GANBARE GUNDAMUUUU!  :rotflol:
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Basara Neki

Én erösen kijelentem, hogy a undam SeeD NEM olyan jó mint amenyire ti itt írjátok... százszor jobb mint a Gundam Wing(Fúj...) de nem éri utol a Turn A Gundam, Gundam Zeta és a Gundam 0080 szinvonalát...
Bár ez változni látszik a Gundam seed Destenyi százszor jobb lesz az eredetinél...(a seed egy harc egy duma epizodjaitól egyszerüen kiakadtam...)
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Basara Neki

Ejnye most nézem fent van azt FTP-n az elsö 7 rész... JE!!! EZ TÉNYLEG JOBB MINT AZ ELÖDJE!!! NAGYON COOL LETT!!!(A GW még mindig szar... :rolleyes: )
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Basara Neki

Quote from: Basara NekiEjnye most nézem fent van azt FTP-n az elsö 7 rész... JE!!! EZ TÉNYLEG JOBB MINT AZ ELÖDJE!!! NAGYON COOL LETT!!!(A GW még mindig szar... :rolleyes: )
Arg ezt benéztem... Miért lett a ez elsö 3 epizode kétszer is felrakva? legközelebb megnézem az epizode neveket (de ott van a 4-ik is ... he he...)
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Greenest

Szerintem pedig nagyon jó a Gundam Seed és Gundam Seed Destiny (eddig 6 részt láttam belõle), a kedvenceim a Gundam sorozatok közül, de ez csak saját véleményem, ettõl függetlenül lehet hogy más nem jön be de ez természeres mert nem tetszet mindenkinek ugyanúgy mint nekem. A Gundam Wing viszont nekem se jött be annyire de azért nem volt olyan rossz. A Turn a Gundam, Gundam Zeta és 0080 még nem láttam, ezért azokról nem tudok nyilatkozni egyenlõre. Most sikerült meg szereznem 0083 jó minõségben  ezért majd ha megnéztem nyilatkozok hogy tetszet, de szerintem a Gundam Seed nem fogja überelni mert nálam az a Top 1.

Basara Neki

Quote from: GreenestSzerintem pedig nagyon jó a Gundam Seed és Gundam Seed Destiny (eddig 6 részt láttam belõle), a kedvenceim a Gundam sorozatok közül, de ez csak saját véleményem, ettõl függetlenül lehet hogy más nem jön be de ez természeres mert nem tetszet mindenkinek ugyanúgy mint nekem. A Gundam Wing viszont nekem se jött be annyire de azért nem volt olyan rossz. A Turn a Gundam, Gundam Zeta és 0080 még nem láttam, ezért azokról nem tudok nyilatkozni egyenlõre. Most sikerült meg szereznem 0083 jó minõségben  ezért majd ha megnéztem nyilatkozok hogy tetszet, de szerintem a Gundam Seed nem fogja überelni mert nálam az a Top 1.
Na ami nekem nem tetszett a gundam seed-be... Az eredeti 1979-es gundamnak felel meg... csak új köntösbe... az eleje egy darabb kaki... a közepe már jó(a seed és Freey miat...) vége lehetne jobb is... aztán ott van az amit mondtam 1 epizod harc... 1 epizode duma... na a gundam Seed destenyi durva jó :)
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Squall99

Valaki nem tudja, hogy magyar felirat letezik e a sima Gundam Seed hez?

Miura

Quote from: Basara NekiNa ami nekem nem tetszett a gundam seed-be... Az eredeti 1979-es gundamnak felel meg... csak új köntösbe... az eleje egy darabb kaki... a közepe már jó(a seed és Freey miat...) vége lehetne jobb is... aztán ott van az amit mondtam 1 epizod harc... 1 epizode duma... na a gundam Seed destenyi durva jó :)

Nekem ez nem okozott problémát,szerintem nagyon jó a Gundam Seed és a Desteny is...engem a történet maga fogott meg nagyon ;)
Viszont szerintem a karakterek jobban meg vannak rajzolva,mint a régebbi Gundam animékben..szal nagyon szép látvány ;)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

RomeYo

Sziasztok!
Egy olyan fura kérdésem lenne hogy tudna-e valaki segíteni abban, hogy sorrendbe helyezi a gundam részeket?  :D
Hülyén hangzik, de elég sok fajta gundam sorozat van. Seed, Wing, 0080, 0083, Endless warz, Evovle, meg még sorolhatnám. Szeretném megnézni a sorozatot, de értelemszerűen úgy lenne jó ha a legelejéről kezdeném, viszont fogalmam sincs hogy melyik a legeleje, és a további részek hogy vannak. Meg a filmek azok hova tartoznak időrendileg?
Előre is köszönöm a segítséget

Cobra

Az elejének utána kellene néznem, de az biztos, hogy az első sorozat  a '70-es évek végén készült, szóval elég elvetemültnek kell lenned, hogy megnézd :)
Hátulról nézve a Seed Destiny a legfrisebb, ennek az első sorozata volt a Seed, előtte volt a Gundam X és a Wing, illetve ennek a filmje az GW:Endless Waltz.
Itt meg tudod nézni melyik mikor volt: http://www.animenfo.com/search.php?query=gundam&queryin=anime_titles&option=keywords
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cobra

A '80-as évek sorozatai valamennyire kapcsolódnak egymáshoz, de az újabbak teljesen különböző világokban játszódnak (1-2 dolog azért egyezik a Gundamokon kívül is).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Itt egy rövidke hozzászólás a Prohardver! anime topicjából: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=11683&start=1472&len=1 ;)

Flaser

Quote from: Cobra on 2006-06-13, 11:38:55
A '80-as évek sorozatai valamennyire kapcsolódnak egymáshoz, de az újabbak teljesen különböző világokban játszódnak (1-2 dolog azért egyezik a Gundamokon kívül is).

Majdnem: '70-es évek sorozatai. (Mármint az eredeti Gundam, s azt hiszem a Zeta is.)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Cobra

AnimeNfo szerint az eredeti sorozat '79-es, a Z meg '85-ös. A V '93-as, a G '94-es, a Wing '95-ös az X meg '96-os. Közöttük elszórva meg még jónéhány OVA meg Movie.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Nemtom érdekel-e vkit, de kintvan a Gundam Seed Stargazer első része... sajnos csak 3 részes lesz, és egy rész negyed óra. "Junius 7" lezuhanása alatt játszódik a Gundam Seed Destiny alatt. Sztem egész hangulatos lett az első rész...

chilip


Hiei-sama

Mar reg fent van ftp-n...

chilip

upsz, nem néztem...

chilip

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.


jaj de ari :D

mivel nem akartam egyenlőre a gundam 00-nak saját topicot csinálni, hát feltámasztom ezt  :lazza:

nos íme itt az OP theme: L'Arc~en~Ciel - DAYBREAK'S BELL nagyon jó, nekem nagyon bejön, videó sajnos még nincs az ED-ről.

okt. 6.-án lesz majd RAW, jövőhét szombat... már nagyon várom.

Puru²

#29
Quote from: chilip on 2007-09-30, 14:16:37
Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.


jaj de ari :D

mivel nem akartam egyenlőre a gundam 00-nak saját topicot csinálni, hát feltámasztom ezt  :lazza:

nos íme itt az OP theme: L'Arc~en~Ciel - DAYBREAK'S BELL nagyon jó, nekem nagyon bejön, videó sajnos még nincs az ED-ről.

okt. 6.-án lesz majd RAW, jövőhét szombat... már nagyon várom.
Én is várom már nagyon . :smile: Amúgy sztem nyugodtan megérdemel egy új topikot elvíleg a 00-nak semmi köze nem lesz a Seedhez .

Kedvcsinálónak pár teaser :

http://youtube.com/watch?v=MhGp5c3jWk8&mode=related&search=
http://youtube.com/watch?v=EWKB1waAG_E