Main Menu

Gundam Seed

Started by Nexxuss, 2003-08-22, 12:23:41

Previous topic - Next topic

chilip

#30
majd csinálunk neki, ha kijön, addig irogassunk ide... bár addig meg nem lesz mit :D

nos, van itt egy oldal, ahol vki összegez minden info-t amit eddig kiadtak, az oldal az anime megjelenéséig van:
<< link >>

<< Gundam 00 - OP klipp >> - klippet átraktam ide is, ne kelljen már visszalapozgatni érte :P

2x 25 rész lesz (lesz egy kis szünet a közepén)

Relunx

Nagyszerű anime a Gundam Seed és a Destiny is! Top 5 animémben benne van. Amiért írtam mert a Gundam Seed-et ANGOLÚL néztem meg és nekem sokkal jobban bejött az angol szinkron mint a japán (a japán is jó, de az angol királyabb), tehát nekem jobban bejött az angol szinkron DE mély csalódottságomra sehol sem találtam a Destiny-hez angol szinkronos file-okat. Próbáltam torrentet, de eddig csak a KAA-s mkv-s verziót találtam meg, ahol szintén csak 1db japán audio sáv volt. Az lenne a kérésem HA vki tud olyan helyet ahol megvan a Destiny angol audióval az jellezzen ide vagy PM-be, mert szeretném megszerezni.

Relunx

Zsiga

Quote from: Relunx on 2008-04-11, 15:28:47
Nagyszerű anime a Gundam Seed és a Destiny is! Top 5 animémben benne van. Amiért írtam mert a Gundam Seed-et ANGOLÚL néztem meg és nekem sokkal jobban bejött az angol szinkron mint a japán (a japán is jó, de az angol királyabb), tehát nekem jobban bejött az angol szinkron DE mély csalódottságomra sehol sem találtam a Destiny-hez angol szinkronos file-okat. Próbáltam torrentet, de eddig csak a KAA-s mkv-s verziót találtam meg, ahol szintén csak 1db japán audio sáv volt. Az lenne a kérésem HA vki tud olyan helyet ahol megvan a Destiny angol audióval az jellezzen ide vagy PM-be, mert szeretném megszerezni.

Relunx
AHQ 34. részig kész van a dualaudio-s Destiny-vel. http://www.majin2007.com/

Relunx

Köszi! De sajnos 0 seed. Valakinek egyáltalán megvan dual audióban? Usteamre nem lehetne feltölteni, már h avalakinek megvan vagy más ftp-re?

Relunx

Zsiga

#34
Quote from: Relunx on 2008-04-11, 17:33:12
Köszi! De sajnos 0 seed. Valakinek egyáltalán megvan dual audióban? Usteamre nem lehetne feltölteni, már h avalakinek megvan vagy más ftp-re?

Relunx
Van seed, még én is seedelek pár részt.
Nekem egyébként megvan, feltöltöm szívesen ha zsozso megengedi. Írj neki egy privit és kérdezd meg.

chilip


SaiyaGin


SaiyaGin

Azt hiszem, ideje, hogy új életet leheljek a topikba.
Elindult ugyanis a Gundam SEED HD remastered verziója. (Ha valakinek elkerülte volna a figyelmét kedvenc tokiói könyvtárunk böngészése közben.) Hogy miért is érdekes ez?
-a képminőségen való ügyködés mellett egyes jeleneteket újrarajzoltak (főleg a szereplők arcait, amennyire észrevettem)
-50 helyett 48 részbe tömörítik a történetet
-az opening képsorain változtattak pár helyen
-az endingből pedig egy enyhén remixelt változatot tettek be

Pár összehasonlító kép:
[spoiler]régi -> új

[/spoiler]

SaiyaGin

#38
(Egyszerre triplepost és nekro?  :Kiraly: )
FictionJunction Sings Gundam SEED HD's New Ending Theme

Dreamcleaver

Uhh...elkezdtem nézni ezr a HD remaster-t, de valahogy nagyon nem jön be.

Olyan, mintha folyamtosan váltogatná a felbontást, ahol új részt raktak be vagy átrajzoltak valamit ott HD (bár akad qualiy cucc itt is), a régi részek meg homályos upscale.

Ezt a [sage] verziót néztem. Más verzió esetleg jobb, vagy maga a remaster ilyen kétoldalú?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2012-06-09, 15:56:48
Ezt a [sage] verziót néztem. Más verzió esetleg jobb, vagy maga a remaster ilyen kétoldalú?

A Nemdiggers- és a Nishishi-féle verziót is kipróbáltam 1-1 rész erejéig, azok se tűntek jobbnak.

Cloud

Na befejeztem végre oly sok idő után. Hát magam sem hittem volna de sokkal jobban tetszett mint  a Destiny.   Nagy királyság volt...

Most pihenés jön aztán szerintem bepróbálom az Unicorn-t...Bár nem tudom annak az utolsó része mikor jön.

chilip

jövő év első fele

SaiyaGin

Quote from: Cloud on 2012-06-26, 19:03:30
Na befejeztem végre oly sok idő után. Hát magam sem hittem volna de sokkal jobban tetszett mint  a Destiny.   Nagy királyság volt...

Ez nem lep meg.

Puru²

Quote from: Cloud on 2012-06-26, 19:03:30
Na befejeztem végre oly sok idő után. Hát magam sem hittem volna de sokkal jobban tetszett mint  a Destiny.   Nagy királyság volt...

Most pihenés jön aztán szerintem bepróbálom az Unicorn-t...Bár nem tudom annak az utolsó része mikor jön.
Még két rész lesz mert a Sunrise berendelt egy 7. részt és mindkettő jövőre jön .

Cloud

Köszi infót.


Úristen, most néztem, akkora baromságot írtam mint a ház. A Gundam Seed Destiny ugye a Seed második évada. Na ezt nem is láttam még. Tehát nem érvényes az hogy jobban tetszett a Seed.   Kevertem az egészet, a Mobile Suit Gundam 00-t akartam írni. Tehát annál sokkal jobban tetszett a sorozat. Eh most jöhet akkor Destiny, kíváncsi vagyok mit találtak ki folytatásnak.  ^^"

Puru²

Quote from: Cloud on 2012-06-27, 06:58:22
Seed második évada.

Na ezt nem is láttam még.
Addig örülj amíg még nem láttad.  :appl:

Cloud

Lol most nézem hogy a nem is Kira lesz a főszereplő hanem valami új gyerek??

Puru²

Quote from: Cloud on 2012-06-28, 14:34:33
Lol most nézem hogy a nem is Kira lesz a főszereplő hanem valami új gyerek??
Felétől majd megint Kira lesz .

Cloud

Hm, egye fene elkezdtem. 3 rész után:

Érdekes. Meglátjuk mi lesz belőle.

chilip

hogy mi lesz belőle? Gundam SEED sztori koppintás más dizájnnal és több angst-al :__devil: :Kiraly:

Puru²

Quote from: chilip on 2012-06-28, 19:56:08
hogy mi lesz belőle? Gundam SEED sztori koppintás más dizájnnal és több angst-al :__devil: :Kiraly:
+ rengeteg fanservice meg god-mode-ban nyomuló főszereplők  :3x3:

Cloud

Köszike.


14 rész után végre legalább feltűnt a régi banda. Remélem nem csak pár rész erejéig. Épp azon kezdtem gondolkodni hogy hova tűnt az Archangel, meg a Freedom.

SaiyaGin

Kijött a 18-19. rész a Remasterből. A kebabos jelenet sokadjára látva is  :lul:

Quote from: Cloud on 2012-06-29, 23:44:17
14 rész után végre legalább feltűnt a régi banda. Remélem nem csak pár rész erejéig. Épp azon kezdtem gondolkodni hogy hova tűnt az Archangel, meg a Freedom.

Nem komálod az új bandát?

Cloud

#54
Hát van egy két egyén akik nagy idióták. Az új főszereplő meg...Pf...  Bazz amikor megjelent az álarcos egyén a sorozat elején... Mondom Le Creuset mit keres itt? Nagyon remélem hogy nem őt hozták vissza.   

Plusz eddig úgy vagyok vele hogy 80%-ban ugyanaz történik mint az első évadban.

Cloud

Fú, na most vagyok ott hogy legszívesebben letépném Shin kezét és azzal verném agyon. Fú hogy az a gyerek mennyire irritáló. :comp: :Eztneked:

Puru²

Quote from: Cloud on 2012-07-01, 23:16:17
Fú, na most vagyok ott hogy legszívesebben letépném Shin kezét és azzal verném agyon. Fú hogy az a gyerek mennyire irritáló. :comp: :Eztneked:
Kitartás ,mindjárt vége ,már nem kell vele sokáig kínoznod magad .  :muhahah:

Cloud

#57
Na végeztem vele. Nem volt végül is annyira rossz, de az első évad jobban tetszett. Egyedül a pár idióta szereplő tudott felhúzni.  (meg maga az hogy megcsinálták újra az első évadot szinte )

Megnéztem UC trailerért. Nagyon jól néz ki, durvának tűnik, de megfigyeltem hogy itt is lesz egy maszkos figura. Ez a GUndam-ekben valami fétish vagy mi? :hopp:

chilip

ha jól tudom ez Char (az über-pilóta a gundam univerzumból, akinek a klónjai is vissza vissza térnek) fétishe volt, azt annyira bejött hogy általánossá tették.