Main Menu

Chrome Shelled Regios

Started by chilip, 2009-02-21, 23:03:45

Previous topic - Next topic

KeLa

Ejj, de mocskos szája van a boszi csajnak xD

Am lehet h 1 rész van már csak hátra, de még mindig alig lehet érteni az egészből vmit és a következő részben valszeg max annyi infót kapunk h ne nézzünk totál hülyén a végén :D

Aztán ki tudja, lehet h lesz még1 évad...

LuckyDingo

Érdekes volt :D  Én így is szeressem a boszit :D
Nina a maszkkal tök kúlos volt. Egyébként Leerin szerintem meg fog hóni :D Vagy előbújik belőle az állat és alakít valami überbrutált.

KeLa

[Ayako]​_Regios​_-​_24​

[spoiler]Érdekes befejezés, de legalább nem volt unalmas. Már csak a swordboarding miatt is érdemes volt megnézni :D
És nem zárták le, szal szerintem várható 2. évad... majd 1x[/spoiler]

LuckyDingo

Nos így 24 rész után annyit tudok elmondani erről a sorozatról, hogy olyan semmilyen volt.  Egy dolog miatt lehet jónak nevezni: Felli :D
A vége gagyi lett, semmit sem magyaráztak meg, csak próbálkoztak valamilyen befejezést gyártani neki :S

KeLa

Naná, a Felli kick nem hiányozhatott a végéről :smile:
Azt a részt meg vagy 5x visszatekertem ahol Leerin legurult... :muhahah:
Dobni akartam a közepe fele nem is 1x, de valahogy nem sikerült az ilyenek miatt xD

bimanc

Quote from: KeLa on 2009-06-21, 19:11:09
Azt a részt meg vagy 5x visszatekertem ahol Leerin legurult... :muhahah:

De gonosz vagy. Nincs semmi baj Leerin-el, meg Felli is csinálhatott volna mást a rugdosáson kívül, és akkor nem kéne sajnálni, hogy kimaradt a jóból.

Viszont a befejezés lehetett volna jobb. Volt benne akció, de több kellett volna, mondjuk még egy részt elbírt volna a dolog, és akkor mindent megmagyarázhattak volna, meg a heaven's blade-ek kaphattak volna több adásidőt. Ezzel az utolsó résszel azt érték el, hogy még több dolog van, amit nem érteni, ráadásul a mellékszálak sem tartottak sehova. Mi lett például a kecskével, meg különben is, Fon-fon sérülten, kimerülten egy csapással legyakja? Ja oké.
Végülis nagyon folytatás szaga van a dolognak, úgyhogy talán befejezik rendesen is, de ettől még rakhattak volna egy komolyabb harcjelenetet bele, olyat mint ami az op-ban is volt.
A szörfözős jelenet meg lol volt, de legalább ötletes.
Ha nem csinálnak folytatást, akkor ez így nagyon durva bukás.  :Eztneked:

gyofke

Sziasztok!
Valaki ki tudna segíteni engem honnan szedjek feliratot az Ayako féle verzióhoz mert elfogyott. xD
20-24 vki megmondaná honnan szedjek feliratot pls.

bimanc

Az Ayako verzióban van felirat.  ::)
Ha a magyar feliratra gondolsz, akkor azt Animeaddicts-ról, de gondolom eddig is onnan szedted. Ha elfogyott, akkor várni kell, míg folytatják.

gyofke

Köszike!xD
Reméltem h nem ezt a választ hallom majd. De akk várok, vagy megcsinálom én haverral.