Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

fema

Csatlakoztam a nézők táborához és nagyon bejövős ez az anime, már csak az ending miatt is megéri megnézni! :D  :hopp:

Valaki nem tudja megmondani, mikor jön általában a fordítás? Néztem a Coalguys oldalát, láttam, csütörtökönként jött (ha csak nem tévesztettem el ^^) és érdekelne, hogy hány óra körül szoktak elkészülni velük. Valaki esetleg nem tudná megmondani?

NLZ

Tokyo Toshokan-ra az első három rész felkerülésének ideje:
Fri Apr 3 2009 06:28 GMT
Fri Apr 10 2009 05:03 GMT
Fri Apr 17 2009 06:24 GMT
[reserved]

Darkstar

Ami mostantól ~ 12 óra
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fema

Kár, pedig már megörültem, hogy ma végre jön a 4. rész is.  :frown: A válaszokért meg  :merci:!

Darkstar

Have sum delicious Mio
[spoiler]



[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

 :he: Ezek a 4-esből?
Ha igen, akkor OH SHI-

Darkstar

Majd megtudod pár óra múlva :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fema

Quote from: Darkstar on 2009-04-23, 21:53:52
Have sum delicious Mio
[spoiler]



[/spoiler]
So hawt   :Kiraly:

Quote from: Darkstar on 2009-04-23, 21:58:35
Majd megtudod pár óra múlva :p
Te valami beépített ember vagy, mi? :D

LuckyDingo

Wooot Mio maid ^_^  :hopp:

Darkstar

Quote from: fema on 2009-04-23, 22:14:28
Te valami beépített ember vagy, mi? :D

Nem, csak én streamen is nézem. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Én is néztem volna, de ma lemaradtam róla... :frown:
Viszont a képek alapján csak jó lehet^^

Junchi

Maid!Mio... Uff *nooooosebleeeeed* Meg kéne néznem még a 3. epizódot is... ^^"

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc


kelvor

Moe, Moe. Kyun!  :hehe:

LuckyDingo

Quote from: kelvor on 2009-04-24, 21:36:29
Moe, Moe. Kyun!  :hehe:
Hát igen, amikor ott sírt és ezt ellőtték neki, az mekkora volt XD

Alkyra

Egyetlen dolog volt ebben az anime-ben amit reméltem, hogy nem hagynak ki és azt hittem, hogy még is megtették. Oké, hogy a lányok mindennapjairól látunk jeleneteket extra moe fűszerezéssel, de azért ez mégis csak valahol egy zenei anime mégha csak harmadlagosan is. Kíváncsi voltam, hogy Yui például fejlődött-e valamit az elmúlt 3 hónapban, hisz mindig csak azt látjuk, hogy eljátszik az idővel s nem csinál semmit jóformán.

Szerencsére a legútóbbi részben kaptam valami apróságot ilyen téren, ugyanis Yui aki elvileg semmi nem tudott hangszerekről és zenéről minden gond nélkül, hallás után lejátszotta a részét amit a kazetárról hallott. Tehát gondolhatjuk, hogy azért gyakorol rendesen és szépen lassan felzárkózik a többiek szintjéhez.
Az viszont már kellemetlenül érintett, hogy amikor együtt gyakoroltak azt átugrották, mintha ott se lett volna az a rész.

Szerintem bőven beleférne mondjuk 4-5 másodpercbe egy bevágás, hogy az egész csapat éppen komolyan gyakorol s együtt zenélnek.( S ezt is meg lehetne tetézni pár király "pózzal" ahogy végigmutatja mindegyik leányzót a sok fanboi-nak...)

A következő szívfájdalmam az, hogy nincs belőle HD release(tom. nincs HD raw) Remélehetőleg lesz majd valamikor DVD kiadás.

Mindezek ellenére nagyon tettszik ez az anime és biztosan végig fogom nézni. Mindigis szerettem a slice-of-life anime-ket főleg, ha ilyen finom moe tortából készült.^^  (This cake is not a lie)

Kedvenc karakterem Mio, habár kicsit más okból mint amiért a sok "mioizmaiwaifu" gyerek favoritja lett.(én a hozzáállását s komolyságát kedvelem s a moe maximum harmadik helyre jönn )


KeLa


LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2009-04-25, 14:14:41


^^
lol :D

Quote from: Alkyraén a hozzáállását s komolyságát kedvelem s a moe maximum harmadik helyre jön
Ezzel én is így vagyok :D

Yui meg Ritsu komolytalansága még mindig elég dühítő :D Ott van Mio, aki rohadtul szeretné összehozni a bulit, hogy jó zenekar legyenek és a többiek tojnak a fejére magasról.. /kivéve Mugit, mondjuk a 4. epben azért ő is ment a beachpartyra XD/

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip


bimanc

Látom Mio-t már szinte kötelező imádni (mondjuk van is benne valami).
Nekem azért Yui is bejön, főleg a reggeli csillagharcos frizurájával. <3
[spoiler][/spoiler]

chilip


KeLa

LOL, tarol az OP és az ED :smile:

Bár ez nem is olyan meglepő x)


KeLa

Na, az első részből ki is jött a WS és majd a CoalGuys is kidob egy ilyen verziót...

Darkstar

Quote from: Prof. William on 2009-04-25, 23:25:21
Itt látható hanggal is... Nagyon aranyos...

http://www.youtube.com/watch?v=3WUcRcuqQKM&feature=channel_page

Nálam ez megy folyamatosan a háttérben :D
http://www.youtube.com/watch?v=GpPeY5PSpXE&feature=channel#

Ed.: majdnem elfelejtettem
Quote from: Alkyra on 2009-04-25, 12:14:39
Egyetlen dolog volt ebben az anime-ben amit reméltem, hogy nem hagynak ki és azt hittem, hogy még is megtették. Oké, hogy a lányok ...
Ha követik a mangát, erről is lesz szó a következő részben.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Erősen ajánlom.^^ A mangát nem olvasom kivételesen most így nem tudom, hogy miről fog szólni később.

LuckyDingo

Ha már ilyen youtubeos linkek repkednek :D
http://www.youtube.com/watch?v=QuLvDIDum2U
MOndjuk kétlem hogy akik az előzőt láttak, azok ezt nem, de hátha :P

Én

Ez az utolsó fél oldal úgy ahogy van, WIN :Kiraly: