Main Menu

K-on

Started by Darkstar, 2009-03-28, 12:30:32

Previous topic - Next topic

Zen

#240
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

#241
Fuck year, striped [spoiler]ricebowl[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

LOOOL, már én is pont akartam írni... nem lehet igaz... :///////////// =D
Remélem a dvd verzióban ott lesz^^"

Darkstar

Egy full pantyshot nem illet volna oda. Szerintem jól volt megoldva, cameltoe-nak meg ott a manga. :D

Ed.:
[spoiler][/spoiler]

Ed.2: Ep. 6
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

Komolyan, ha Yui-t meg Ritsu-t öszezárnák egy hétre, kb vége is lenne a világnak.  :lul:
Egyébként jó volt ez a rész, minden a helyén volt benne.

Darkstar

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Quote from: Darkstar on 2009-05-08, 15:58:03
[spoiler][/spoiler]

Nekem speciel jobban tetszett a rizsestál-megoldás :)

Darkstar

Az csak egy shop (bár elég jól sikerült), szerinterm a ws változat is ugyanolyan lesz, mint a 4:3
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Megintcsak jó rész volt. Csak egy dolog:
Kedves Yui, csak hasonlókat tudnék neked mondani szívből jövő tanácsként, mint amit a mélyen tisztelt Paksi Endre művész úrnak ajánlott a lelkes debreceni közönség egy igencsak emlékezetes koncert alatt: Ne énekelj, ha be vagy... rekedve!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

[spoiler]
::)
[/spoiler]

v2.0

<.<

LuckyDingo

Quote from: motifator on 2009-05-08, 21:46:57
Megintcsak jó rész volt. Csak egy dolog:
Kedves Yui, csak hasonlókat tudnék neked mondani szívből jövő tanácsként, mint amit a mélyen tisztelt Paksi Endre művész úrnak ajánlott a lelkes debreceni közönség egy igencsak emlékezetes koncert alatt: Ne énekelj, ha be vagy... rekedve!
Igen.. ez eléggé belerondított a dalba :S Mégsem egy Satsugai-t énekeltek XD

Zen

Szerintem az eddigiekhez képest nem volt annyira jó szám, rekedt hang ide vagy oda. A klipp viszont kemény volt. :D
Also, szeeeeegény Mio. Meg Ritsu fején a kis gomba. :lol:

QuoteDon't mind me, just being the best show this season
:lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Nyilván nem volt valami nagy szám az eddigiekhez képest, de az eddigieket nem is játszották még a sorozatban. Lehet, hogy túlgondolom a dolgot, de én úgy fogom fel, hogy a készítők próbáltak valami egyszerűbb számmal kezdeni, hogy reálisabb legyen az egész. Teljesen esélytelen, hogy ezek a lánykák megírják és eljátsszák bármelyik számot is a két maxiról. Még így is, hogy ez egy jóval egyszerűbb/kommerszebb nóta volt, még ez is irreálisnak tűnik, főleg, ha visszaemlékszem, hogy mennyire tudtak a csajok játszani, amikor Yui belépett a klubba.
Szal lehet, hogy ez hülyeség, de szerintem direkt próbálták meg egy gyengébb számmal indítani a csajok karrierjét a készítők. Nem akarták megismételni, ahogy Haruhi egy kis gyakorlás után úgy lenyomja a God knows-t meg a Lost my music-ot (mondjuk a számokat nem ő írta, csak előadta).
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zen

Igaz. Mondjuk, lehet én emlékszek rosszul, de nem azt mondták h 12 részes lesz? (lehet BASARAval keverem)
Úgy meg érdekes lenne 6 rész alatt felgyorsítani a fejlődésüket.

Na nem mintha bárki bánná ha esetleg több évadon át szándékozzák nyújtani.  :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Darkstar

Szerintem is kb ez a helyzet. Majd meglátjuk, hogy az igazi nagy koncert milyen lesz hangzásilag és "animációilag".
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

#255
Loli Yui, loli Ui, Santa Mio, Mio in yukata, awesome Sawa-chan, general moe overload.
Good ep.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

Quote from: Darkstar on 2009-05-14, 20:28:35
Santa Mio
Good ep.
A két részből álló változat jobban tetszett volna, de ez apróság, szal nem panaszkodom, jó volt^^

Darkstar

Quote from: KeLa on 2009-05-14, 23:07:46
A két részből álló változat jobban tetszett volna
Idd, én is megjegyeztem, hogy a manga verzió jobb volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#258
Az első három rész alapján a sorozat eddigi legjobb csaja Yui-chan testvére. ^^ A második helyezett Ritsu. Mio aranyos lenne, csak sajna nagyon fanservice karakter, és ez kicsit árt a jellemének.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-15, 05:22:21
csak sajna nagyon fanservice karakter, és ez kicsit árt a jellemének.

Wow....majd három óra eltelt azóta és még nem szedtek ízekre? o.O You must be one lucky guy.

Zen

#260
Sztem meg külön poén h maguk a szereplők is rájátszanak a moe-ságára. :D

It is as if a 1000 fanboys cry out in joy
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

motifator

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-15, 05:22:21
Az első három rész alapján a sorozat eddigi legjobb csaja Yui-chan testvére. ^^ A második helyezett Ritsu. Mio aranyos lenne, csak sajna nagyon fanservice karakter, és ez kicsit árt a jellemének.
Yesss, végre valaki ráérzett, hogy Ritsu > többiek. Imouto-chan meg nem számít, mert ő nem zenél :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa

Quote from: motifator on 2009-05-15, 10:50:12
Yesss, végre valaki ráérzett, hogy Ritsu > többiek.
:tezsvir:
Én már az anime előtt, a manga első fejezetében :angyali:

Zen

Én mindegyiküket ugyanúgy szeretem. <3
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-15, 05:22:21
Az első három rész alapján a sorozat eddigi legjobb csaja Yui-chan testvére. ^^ A második helyezett Ritsu. Mio aranyos lenne, csak sajna nagyon fanservice karakter, és ez kicsit árt a jellemének.
Quote from: motifator on 2009-05-15, 10:50:12
Yesss, végre valaki ráérzett, hogy Ritsu > többiek. Imouto-chan meg nem számít, mert ő nem zenél :)
Quote from: KeLa on 2009-05-15, 11:53:28
:tezsvir:
Én már az anime előtt, a manga első fejezetében :angyali:

[spoiler]
Quote
[/spoiler]

Darkstar

Ritsufageknek
[spoiler][/spoiler]

Nálam még mindíg Mio a favorit, de a többieket is imádom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Bazz, legközelebb odaírhatnád, hogy NSFW. Nem azért, mert gáz, ha a munkatársaim/főnökeim látják, hogy ilyesmit nézek munkaidőben, hanem mert nincs nálam váltás alsónadrág  ^^"
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2009-05-15, 12:11:04
Én mindegyiküket ugyanúgy szeretem. <3

Messziről, zsepivel a kézben?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1