Main Menu

Twitter

Started by Ramiz, 2009-05-02, 20:24:50

Previous topic - Next topic

noriko

Na mostmár én is megnéztem mi is ez az izé, ha már itt is felvetődött. úgyis annyit hallottam emlegetni. A wiki nem volt túl informatív, de találtam lebutított videót, ami már érthetőbb volt. :)
Én mondjuk nem hiszem, hogy használni fogom. Valahogy nem vágyom arra, hogy részletesen kövessem mások életét.

Eh, már előre látom, hogy én azok közé az öregasszonyok közé fogok tartozni (ha megérem), akik abszolút nem haladnak a korral!  :D

Na, már második oldala is van a topiknak, népszerű ez!  :haha:
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Quote from: noriko on 2009-05-21, 20:45:47
Én mondjuk nem hiszem, hogy használni fogom. Valahogy nem vágyom arra, hogy részletesen kövessem mások életét.

Nem csak énblog-szerűen lehet használni, a Wired magazin vagy William Gibson például csakis technológiai újdonságokat és más számukra érdekes híreket twittel.

Quote from: noriko on 2009-05-21, 20:45:47Na, már második oldala is van a topiknak, népszerű ez!  :haha:
:Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

én vmi kazánbandit követek
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Felélesztem a hamvaiból a döglött topicot, és még annyit sem kapok, hogy "köszönöm". Az ilyen hálátlan fertő miatt rohad a társadalom.. bezzeg az én időmben....

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

vagy szökj meg

Nakedape

internet hi5!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2009-05-21, 22:48:32
szokd meg
nem ^^
Quote from: Fazék on 2009-05-21, 22:50:07
vagy szökj meg
hosszas mérlegelés után: a jó édes anyukádat! :D (no offense)
Quote from: Nakedape on 2009-05-21, 22:50:45
internet hi5!
Ga-a-a-a-a-a-ay!

Nakedape

so for you sex means touching girls palms?
how cute

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2009-05-21, 22:38:22
én vmi kazánbandit követek

Az csupa faszságot ír... :facepalm:

William Gibson bejegyzése:
QuoteGreatDismalI'd like to see social experiments where they reduce the allowable character-count. 140? 100! 100? 40! 20! 10! 4!
:D

Quote from: Én on 2009-05-21, 16:06:59
Quote from: Lythis on 2009-05-21, 15:51:00
A "mobilinternet kora" már rég itt van
A mobilinternet korát úgy értjük, amikor tejesen természetes lesz mindenki számára, hogy a mobilján netezik.
Mobiltelefon is létezik régóta már, de (itthon legalábbis) csak az utóbbi évtizedben lett természetes, hogy mindenkinek van. De felhozhatnám pl a mobilos kamerát is. Vagy az internetet magát.

Csatlakozok. Aszittem egyértelmű, hogy értjük... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Ramiz on 2009-05-21, 22:59:26
Quote from: Én on 2009-05-21, 16:06:59
Quote from: Lythis on 2009-05-21, 15:51:00
A "mobilinternet kora" már rég itt van
A mobilinternet korát úgy értjük, amikor tejesen természetes lesz mindenki számára, hogy a mobilján netezik.
Mobiltelefon is létezik régóta már, de (itthon legalábbis) csak az utóbbi évtizedben lett természetes, hogy mindenkinek van. De felhozhatnám pl a mobilos kamerát is. Vagy az internetet magát.

Csatlakozok. Aszittem egyértelmű, hogy értjük... :)
Nálatok sose lehet tudni... :D
meg aztán mókás nézni, ahogy ezen megy a képletes nyafi, nem bírtam megállni :)

Én

Quote from: Lythis on 2009-05-21, 23:08:58
meg aztán mókás nézni, ahogy ezen megy a képletes nyafi, nem bírtam megállni :)
Eleinte feltételeztem, hogy nem csak a kötekedés miatt írod, de akkor mégis: 4/10

Dreamcleaver

#42
*előmászik a barlangból*

Oh hai! Nekem az lenne a kérdésem, hogy mi az a Wired.
*visszamászik a barlangba*

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Én on 2009-05-22, 02:00:54
Quote from: Lythis on 2009-05-21, 23:08:58
meg aztán mókás nézni, ahogy ezen megy a képletes nyafi, nem bírtam megállni :)
Eleinte feltételeztem, hogy nem csak a kötekedés miatt írod, de akkor mégis: 4/10
ha már feltételezgetsz, aztán reagálsz is, és utána még hangoztatod is, akkor nemhiszem, hogy pont te vagy, akinek értékelnie kéne. Takarodj vissza rántottát csinálni ^^

Én

Miután beismerted, nem kéne ugatni :d
Vazz miattad fog odaégni.

Lythis

Quote from: Én on 2009-05-22, 02:27:10
Miután beismerted, nem kéne ugatni :d
Vazz miattad fog odaégni.
Tudom, hogy csak az időmet fecsérlem, pláne, hogy láthatólag az is megerőltető számodra, hogy egy nyamvadt nagybetűt illessz be, és ezáltal tán elkerüld azt, hogy az ember arra asszociáljon, hogy az orrodat óhajtod megnyalni éppen, és ily csodás, burkolt formában kívánod ezt a tisztelt fórumiták tudomására hozni; ennek ellenére újfent megpróbálnék rábökni valahogy, hogy ... szinte már-már szórakoztatónak tartom, hogy te értékelsz másokat, holott nálad nagyobb trollkezdemények is szaladgálnak széles e világhálón.
És ha megvártad ezt a választ, és sikerült is végigolvasnod, és emiatt odaégett a cucc, akkor ezentúl talán az instant zacskóslevesnél bonyolultabb "fogások" elkészítésével ne strapáld magad - bár ha belegondolok, azokhoz is forróvíz kell :)

Én

wat
Nem, ennek most tényleg semmi értelme. Már az obligatory Lythis-fölényeskedésen kívül. OH W8 THAT'S WHAT I SHOULDN'T GIVE A CRAP ABOUT

Lythis

Quote from: Én on 2009-05-22, 02:40:30
wat
Nem, ennek most tényleg semmi értelme. Már az obligatory Lythis-fölényeskedésen kívül. OH W8 THAT'S WHAT I SHOULDN'T GIVE A CRAP ABOUT
and yet here you are....posting like the upstart that you are. Egshell still attached and everything. Please allow me to express my most sincere and honest congratulations ::)
Is it not admirable by the way? The subtle intricacy of it all! You see, even though you're a predictable twat that can be counted on to make a futile attempt at a retort like this I cannot say I truly condemn you or look down upon you for it since what you are doing is ultimately serving my interest in a matter that is most likely beyond that which you would probably be capable of guessing. Feel free to suprise me though ^^

Én

Most van jobb dolgom is annál, mint megkeresni a "what trolls want you to believe" comicot, de nyugodtan képzeld ide.
De amúgy lythis, komolyan, még mindig nem esik le, ennyi évután sem, hogy hiába tudsz lila betűvel és lekezelő stílusban írni, ettől se okos, se trú nem leszel? Na jó, trú egy picit, de ezzel a legtöbb ebernél nem vágódsz be. Viszont annál többen képzelnek el heves recskázás közben a saját "szellemes" megnyilvánulásodra, ezt heveny undor követi. És mindez amiatt, mert elolvasták a postodat. Szörnyű. Tapasztaltabb rókák találtak már rád egy megoldást. Sajnos van egy rossz szokásom, hogy ha valaki nekem válaszol, annak mindenképpen megnézem a postját. Ígérem, ezentúl kivételeket teszek, mert ha belegondolok, ki a jóanyám kíváncsi ilyen értéktelen kis fasszopók önigazolásra, hogy nem, nem is akkora nullák, mint hiszik, hiszen ők akár be is tudnak szólni másoknak. Leszel szíves ezentúl máson kitölteni a kényszereidet, me out. Innentől azt válaszolsz, amit akarsz.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Én on 2009-05-22, 03:04:43
Innentől azt válaszolsz, amit akarsz.
haha, oh wow!
mellékes megjegyzésként: örülök, hogy kifakadtál ^^ mindíg öröm rájönni, hogy milyen értékes, és különleges emberekkel vagyunk körülvéve, igaz? :)

NLZ

Quote from: Lythis on 2009-05-22, 03:23:07
Quote from: Én on 2009-05-22, 03:04:43
Innentől azt válaszolsz, amit akarsz.
haha, oh wow!
mellékes megjegyzésként: örülök, hogy kifakadtál ^^ mindíg öröm rájönni, hogy milyen értékes, és különleges emberekkel vagyunk körülvéve, igaz? :)

Haha, valld be, hogy nem az az öröm, hogy erre rájöttél, hanem hogy Ént agresszív billentyűverésre bírtad rávenni.
[reserved]

Tycho

ITT: Nobody is right, everybody is wrong!

(mellesleg, nem akarok offolni, de a twitteren megtalált kapásból két szexhirdetés is  :whoah: Az egyik ráadásul egy 16 éves lány magáról készített fotóival ment, amit pár láttam párszor a 4chanon. I love fake users :muhahah: )

Én


Nakedape

még nem indult be nálam rendesen

eddigi észrevételek:
Neil Gaiman rengeteget ír bel

+ nőtt  a Bigbrother feelingem  :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

palesz

Quote from: Tycho on 2009-05-22, 07:55:57
mellesleg, nem akarok offolni, de a twitteren megtalált kapásból két szexhirdetés is  :whoah: Az egyik ráadásul egy 16 éves lány magáról készített fotóival ment, amit pár láttam párszor a 4chanon. I love fake users :muhahah:
Na ilyen nekem is volt már, engem több is, és az elején még jó volt (mármint a csaj :D) csak jöttek idegesítő apróhirdetések, hogy ezt keresem, meg ilyen kéne. Ez már cseszte a csőrömet  :Eztneked:

Én


Fazék